home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Brasov are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Rădulescu Răzvan-Ion 9 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 54 75 41 170 calificat
2 Catrina Sorana-Aurelia 9 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 50 30 57 137 calificat
3 Comaniciu Maria-Cristina 9 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 62 10 57 129 calificat
4 Velțan Victor 10 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Ciprian Ghișe 100 60 55 215 calificat
5 Constantin Marian 10 Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 100 30 70 200 calificat
6 Vasilescu Ioana 10 Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 100 30 70 200 calificat
7 Biro Sebastian 10 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu, Maria Burcuță 100 45 40 185 calificat
8 Pușcașu Alexandru 11 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Oana Georgescu 33 57 27 117 calificat
9 Soos Marton 12 Colegiul Național ”Aprily Lajos” Brașov Balint Ferenc, Vrencian Eva 43 100 18 161 calificat
10 Solcan Mihai 12 Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Milena Popa 37 57 35 129 calificat
11 Ene Vlad Mihai 12 Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Gabriela Tutunea, Valentina Gal 33 57 27 117 calificat


GIMNAZIU

Judetul Brasov are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pop Rareș Andrei 5 Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Carmen Geoge 97 28 125 calificat
2 Ionescu Vlad 6 Academia de Informatică Brașov, Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Andrei Timotei Ardelean 53 88 141 calificat
3 Russu Mihaela 6 Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș 51 38 89 calificat
4 Satnoianu Dominic Ioan 7 Centrul Județean de Excelență, Colegiul Național ”Andrei Mureșanu” Brașov Irina Aupici 10 61 71 calificat
5 Brindea Robert 7 Academia de Informatică Brașov, Școala Gimnazială nr. 30 Brașov Andrei Timotei Ardelean 50 10 60 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro