home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Cluj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Rāpeanu George Alexandru 9 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Andrei Grigorean 100 100 100 300 calificat
2 Georgiu Adrian 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela 50 87 57 194 calificat
3 Budai Hunor 9 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina 46 39 57 142 calificat
4 Ghiorghiu Ioan Viorel 10 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin 100 80 70 250 calificat
5 Marin Ciprian 10 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trīmbițaș Petru 60 80 90 230 calificat
6 Preda Andrei Constantin 10 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 70 55 70 195 calificat
7 Tritean Sergiu Daniel 10 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 95 45 40 180 calificat
8 Bogdan Tudor Alexandru 11 Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brīndușa, Ilea Lucian 86 57 60 203 calificat
9 Băltărețu Ana 11 Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Coman Mariana, Ilea Lucian 100 10 27 137 calificat
10 Pătcaș Rareș-Dănuț 11 Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian, Tomșa Gelu 43 57 26 126 calificat
11 Rusu Raul 12 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Ilea Lucian 37 73 22 132 calificat
12 Katona Įron 12 Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal 86 14 10 110 calificat
13 Vancea Cătălin-Septimiu 12 Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 33 42 10 85 calificat


GIMNAZIU

Judetul Cluj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Șover Mihai Adrian 5 Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana 100 10 110 calificat
2 Drăghici Alexandru 5 Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana 42 28 70 calificat
3 Ursache Matei 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Budișan Mirela, Ursache Delia 47 34 81 calificat
4 Coroiu Alexandru 6 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian 45 10 55 calificat
5 Hanțig Lorena 7 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Vaida Dana 89 67 156 calificat
6 Vana Marc 7 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian 50 64 114 calificat
7 Samoilă Ciprian 7 Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca Mihaly Vlad, Trīmbițaș Petru 50 43 93 calificat
8 Marcu Mihai 7 Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Trīmbițaș Petru 40 25 65 calificat
9 Lăuran David-Andrei 8 Școala Gimnazială "Horea" Cluj-Napoca Bălan Ioan, Trīmbițaș Petru, Ilea Lucian 100 65 165 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro