home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Constanta are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Logyin Vlad-Alexandru 10 Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Giuglea Laura 100 45 40 185 calificat
2 Manghiuc Alexandru 10 Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela 100 60 10 170 calificat
3 Puflene Alex Costin 10 Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis 15 70 70 155 calificat
4 Nita Horia-Teodor 10 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian, Ozturk Arif-Ahmed 100 10 40 150 calificat
5 Ababei Daniel 11 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Casian Patrascanu, Ozturk Arif-Ahmed 100 36 35 171 calificat
6 Chichirim Stelian 11 Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Dumitrof Gabriela, Chichirim Mirela 33 100 35 168 calificat
7 Ozturk Arif-Ahmed 12 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 86 56 35 177 calificat
8 Casapu Andreas 12 Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 86 19 55 160 calificat


GIMNAZIU

Judetul Constanta are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Granat Andrei Ionut 5 Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Pilat Elena Mihaela 100 73 173 calificat
2 Stanciu Rareș Ștefan 5 Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 100 28 128 calificat
3 Gherlan Călin Paul 5 Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 92 10 102 calificat
4 Stanca Ana-Maria Elisabeta 5 Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Giuglea Laura 44 10 54 calificat
5 Stănescu Matei Octavian 6 Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 65 34 99 calificat
6 Pavel Mihai-George 6 Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Dumitrof Gabriela, Gerāp Mihaela 51 10 61 calificat
7 Popescu Tiberiu Andrei 7 Școala Gimnazială 'Spectrum' Constanța Manu Sheila 69 10 79 calificat
8 Banioti Mihai 7 Colegiul Naţional 'Mircea Cel Bătrān' Constanţa Gearāp Mihaela 50 10 60 calificat
9 Baroană Alexandru Cătălin 7 Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela, Iusuf Narcis 50 10 60 calificat
10 Dorneanu Cezar 8 Colegiul Naţional 'Mircea Cel Bătrān' Constanţa Răvoiu Daniela 43 10 53 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro