home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Dolj are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Nanu Ruxandra Laura 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 calificat
2 Nicolae Radu Mihai 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 71 75 100 246 calificat
3 Aldea George Dănuț 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 71 58 57 186 calificat
4 Toader Ana-Maria 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vițelaru Sofia 54 75 26 155 calificat
5 Dicu Adrian Emanuel 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 calificat
6 Cismaru Mihaela 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 90 70 260 calificat
7 Udriștoiu Alexandra Maria 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 85 70 100 255 calificat
8 Lincă Nicolae Robert 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 60 70 100 230 calificat
9 Cîrpici Andrei-Sorin 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 40 70 210 calificat
10 Truță Robert Cătălin 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dochia Marinela 100 30 70 200 calificat
11 Cîrceanu Bogdan-Andrei 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 33 36 60 129 calificat
12 Lemeni Ioan Codrut 12 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dochia Marinela 100 24 75 199 calificat
13 Badea Andrei Ovidiu 12 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela 86 51 10 147 calificat
14 Lungu Răzvan Gheorghe 12 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dochia Marinela 100 14 22 136 calificat


GIMNAZIU

Judetul Dolj are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cismaru Theodor Alexe 5 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 76 28 104 calificat
2 Stamatescu Mihai 6 Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 57 94 151 calificat
3 Vîrtosu Alexandra Mihaela 6 Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 53 76 129 calificat
4 Furtună-Colă Andrei Alexandru 6 Palatul Copiilor Craiova; CJEx Dolj Preoteasa Cezarian 47 70 117 calificat
5 Mitrache Daniel 6 Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 29 44 73 calificat
6 Ghiră Clara 6 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova; Palatul Copiilor Craiova Preoteasa Cezarian; Nicoli Marius 51 14 65 calificat
7 Tigănilă Vlad 7 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova; Palatul Copiilor Craiova Grindeanu Mihaela, Preoteasa Cezarian 40 70 110 calificat
8 Zamfir Mihnea-Florin 7 Școala Gimnazială “Gheorghe Țițeica” Craiova; Palatul Copiilor Craiova Papa Mihaela; Preoteasa Cezarian 50 31 81 calificat
9 Tudosie Răzvan 7 Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 50 16 66 calificat
10 Bercea Mihnea 7 Colegiul Național ”Carol I” Craiova Coravu Laura 50 10 60 calificat
11 Nicola Alexandra Mihaela 8 Școala Gimnazială „Sf. Dumitru” Craiova Nicoli Marius; Bălună Daniela 100 30 130 calificat
12 Durlănescu Ștefan 8 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela 82 10 92 calificat
13 Negrescu Theodor 8 Liceul Teoretic „Constantin Brâncoveanu” Dăbuleni; CJEx Dolj Șchiopu Liliana; Predeșel Elena 31 14 45 calificat
14 Ivancu Bogdan Gabriel 8 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Grindeanu Mihaela 28 16 44 calificat
15 Burchel Radu 8 Școala Gimnazială “Traian” Craiova; CJEx Dolj Bercea Olivia; Coravu Laura 28 10 38 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro