home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Galati are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 OGREANU CODRIN 9 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Stan Mihaela 30 10 57 97 calificat
2 CRISTEA LEONARD 9 Liceul Teoretic ”Dunărea” Bibicu Dorin, Fotache Ionela 37 34 10 81 calificat
3 PRIPOAIE RĂZVAN 10 Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminița, Dău Liliana 100 45 70 215 calificat
4 OLĂREȚ RADU 10 Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminița 100 10 40 150 calificat
5 DRAGOMIR IOAN 10 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana, Cobzaru Luminita 65 35 40 140 calificat
6 DUMITRIU ALEXANDRU 10 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana, Cobzaru Luminita 50 30 40 120 calificat
7 BĂJAN ALEX 11 Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela 89 14 22 125 calificat
8 ILIE RĂZVAN MIHAIȚĂ 11 Colegiul Național ”Mihail Kogălniceanu” Neagu Violeta 32 10 22 64 calificat
9 BERECHET MIHAI 12 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana 65 19 60 144 calificat
10 PALAGĂ VICENȚIU OCTAVIAN 12 Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Voinea Mirela, Dău Liliana 89 19 10 118 calificat
11 NAZARE DANIELA-ANDREEA 12 Colegiul National ”Mihail KogAlniceanu” Neagu Violeta 21 10 50 81 calificat


GIMNAZIU

Judetul Galati are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 MENDELSOHN MENDEL EMANUEL 5 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta 100 73 173 calificat
2 PINTILIE SEBASTIAN MARIAN 5 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana 100 34 134 calificat
3 PARASCHIV PASHALIDIS MATEI 5 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta 100 28 128 calificat
4 GUȚANU ANDREEA MEDA GEORGIANA 5 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dău Liliana 100 28 128 calificat
5 MOMOIU ALEXANDRU 6 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta 96 94 190 calificat
6 RASCARACHI LUCA MIHAI 6 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta 94 82 176 calificat
7 MAFTEI ANDREI IULIAN 6 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta 53 78 131 calificat
8 CIULEI ALEXANDRU 6 Sc. Nr 29 Stanciu Adriana 47 34 81 calificat
9 BÎRSAN ALEX CRISTIAN 7 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Bîrsan Adina 100 82 182 calificat
10 ZAGHĂR ALEXANDRA-LAURA 7 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Iordachi Lizeta-Mihaela 50 64 114 calificat
11 ANGHEL FABIAN 8 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Balacea Georgeta 52 26 78 calificat
12 MURGOCI CRISTIANA ANDREEA 8 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana 31 10 41 calificat
13 MATEI RAREȘ ANDREI 8 Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana 13 24 37 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro