home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Iasi are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Dumitrescu Alex 9 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 100 38 57 195 calificat
2 Bolfă Alexandru 9 Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian 54 75 57 186 calificat
3 Oleniuc Iulian 10 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 100 70 270 calificat
4 Burlacu-Visternicu Matei 10 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 70 70 240 calificat
5 Chiriță Matei 10 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 100 35 70 205 calificat
6 Ciopraga Răzvan 10 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 100 30 70 200 calificat
7 Turcuman Vlad 11 Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 100 100 30 230 calificat
8 Antohi Robert 11 Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia 86 42 75 203 calificat
9 Chiriac Cătălin 11 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 68 57 10 135 calificat
10 Teodorescu Vlad-Alexandru 11 Colegiul National Emil Racovita Iasi Marinel Serban, Emanuela Cerchez 43 57 22 122 calificat
11 Rusu Iulian Daniel 12 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel, Tibu Mirela 96 100 79 275 calificat
12 Banu Denis 12 Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 100 100 75 275 calificat
13 Turcuman Horia 12 Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 15 100 75 190 calificat
14 Prohozescu Ciprian 12 Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 33 64 75 172 calificat
15 Cojocariu Alexandru 12 Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 89 14 35 138 calificat


GIMNAZIU

Judetul Iasi are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Balcanu Cristiana 5 Colegiul Național Iași Rotaru Elena 100 28 128 calificat
2 Darabană Rareș Cristian 5 Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Neagu Lucian 100 28 128 calificat
3 Floriștean Ioan 5 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 28 128 calificat
4 Șerban Tudor Alexandru 5 Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe 98 28 126 calificat
5 Boaca Andrei 6 Colegiul National Emil Racovita Iasi Ciobanu Nicoleta 100 76 176 calificat
6 Untu Serban 6 Colegiul National Iasi Conea Gabriela 57 100 157 calificat
7 Popa Robert Andrei 6 Colegiul National Iasi Conea Gabriela 68 76 144 calificat
8 Anton Petru 6 Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 96 32 128 calificat
9 Mardiros Gabriel Alexandru 6 Colegiul National Iasi Cretu Constantin 65 38 103 calificat
10 Adascalitei Mihai 6 Colegiul Na?ional Iasi Conea Gabriela 49 46 95 calificat
11 Rotariu Emanuel Antonio 6 Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Grecu Silvia, Virga Liliana 53 40 93 calificat
12 Nichifor Stefana Luiza 6 Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Neagu Lucian 47 40 87 calificat
13 Gheorghies Alexandru 6 Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 57 26 83 calificat
14 Nichifor Codrin-George 7 Colegiul National Iasi Sandu Gheorghe 89 10 99 calificat
15 Bulacovschi Theodor-Octavian 7 Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Neagu Lucian 50 40 90 calificat
16 Ioncioaia Călin 7 Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia 69 10 79 calificat
17 Aruxandei Matei 7 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela 50 19 69 calificat
18 Epure Carla 7 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Virga Liliana, Maftei Ionel 50 13 63 calificat
19 Romanescu Adia-Ioana 8 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel 31 100 131 calificat
20 Costache Radu 8 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel 100 10 110 calificat
21 Iordan Rareș 8 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel 31 30 61 calificat
22 Grumăzescu George-Octavian 8 Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia 43 10 53 calificat
23 Chirilă Tudor 8 Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia 31 10 41 calificat
24 Chiriac Matei 8 Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Maftei Ionel 25 10 35 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro