home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Maramures are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Lazăr Laurențiu 9 Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu, Trîmbițaș Tiberiu Petru 100 91 10 201 calificat
2 Fernea Dan-Tudor 10 Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 100 45 70 215 calificat
3 Tomoiaga Mihai 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 95 45 40 180 calificat
4 Cotârlan Codrin 11 Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Roșca Ovidiu 86 57 75 218 calificat
5 Dicu Dan Alexandru 11 Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 100 10 22 132 calificat
6 Stepan Dacian Marian 11 Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 38 52 18 108 calificat


GIMNAZIU

Judetul Maramures are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Florea Vasile-Alexandru 5 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia 20 10 30 calificat
2 Ilieș Luca 6 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 45 94 139 calificat
3 Ioniță Sebastian-Filip 6 Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Roman Ciprian, Pintescu Alina 28 54 82 calificat
4 Diaconescu Răzvan 7 Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana, Bonto Alina 50 46 96 calificat
5 Mărcuș Alexandru 7 Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana 50 10 60 calificat
6 Dolca Diana Alina 7 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 40 10 50 calificat
7 Hosu Iulia 8 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia, Roșca Ovidiu 31 30 61 calificat
8 Mujdar Milan 8 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia 49 10 59 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro