home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Neamt are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Băltoi Teodor Ioan 9 Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 54 34 57 145 calificat
2 Vamanu Petru-Gabriel 9 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe 46 34 57 137 calificat
3 Dăscălescu Ștefan-Cosmin 10 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe 100 80 70 250 calificat
4 Ciută Andrei-Călin 10 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe 100 15 40 155 calificat
5 Tărniceru Tudor-Mihai 11 Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 37 57 22 116 calificat
6 Crăciun Ioan Flaviu 11 Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 21 14 79 114 calificat
7 Rotaru Gheorghe-Iulian 12 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru 43 100 19 162 calificat


GIMNAZIU

Judetul Neamt are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Luchian Cristian 5 Şcoala Gimnazială Nr. 3, Municipiul Piatra-Neamţ Hodea Octavian 100 28 128 calificat
2 Enăchescu Andrei-Florin 5 Colegiul Național ”Petru-Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu-Constantin 100 28 128 calificat
3 Stoean Ștefan 6 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana Mirela 43 16 59 calificat
4 Voloșeniuc-Hudescu Matei 6 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Mititelu Ana Mirela 29 10 39 calificat
5 Olaru Sebastian-Codrin 7 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Nour Georgeta 50 31 81 calificat
6 Trufaș Constantin-Rareș 7 Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 50 16 66 calificat
7 Polenciuc Rares 8 Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Gavril Petru-Florin 10 30 40 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro