home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Olt are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Vădăstreanu Robert Valentin 9 Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu, Balan Violeta 58 75 81 214 calificat
2 Pīrlea Eliza Natalia 9 Liceul teoretic "Petre Pandrea", Bals Olteanu Cristina 54 34 10 98 calificat
3 Stanciu Gabriel Ciprian 10 Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu, Radulescu Rodica 95 75 70 240 calificat
4 Anghel Ionela Carmen 10 Colegiul National Ion Minulescu Slatina Tandarica Mihaela 10 30 40 80 calificat
5 Manda Bogdan 11 Colegiul National Radu Greceanu Slatina Barbu Catalin 23 14 35 72 calificat
6 Popescu Ion Alexandru 12 Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu 100 100 27 227 calificat
7 Dobrescu Diana Alina 12 Colegiul National Radu Greceanu Slatina Doru Anastasiu Popescu 33 34 10 77 calificat


GIMNAZIU

Judetul Olt are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ștefănescu Ecaterina 5 Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Petre Claudia 100 28 128 calificat
2 Vlad Andrei Robert 5 Colegiul National Ion Minulescu Slatina Catanoiu Camelia 20 10 30 calificat
3 Popa Luca 5 Colegiul National Ion Minulescu Slatina Catanoiu Camelia 20 10 30 calificat
4 Tudosie Alin Ștefan 6 Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Pietris Constantin Daniel, Doru Anastasiu Popescu 31 32 63 calificat
5 Breazu Vlad 6 Liceul teoretic "Petre Pandrea", Bals Olteanu Cristina 15 36 51 calificat
6 Popa Filip Andrei 7 Colegiul National ”Ion Minulescu” Slatina Badea Rodica, Doru Anastasiu Popescu 40 10 50 calificat
7 Coneschi Vlad 8 Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Petre Claudia, Doru Anastasiu Popescu 100 100 200 calificat
8 Oprea Marina 8 Colegiul National Radu Greceanu Slatina Oprea Bianca 100 19 119 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro