home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Prahova are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 CANTAR-GOGITIDZE DAVID NICHOLAS 9 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 62 26 100 188 calificat
2 DRAGAN ANDREI 9 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 62 91 10 163 calificat
3 SPIRU ANDREI TUDOR 9 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 23 36 57 116 calificat
4 AVRAM RARES STEFAN 9 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA, VIOLETA VISINESCU 54 26 10 90 calificat
5 TUDOSE MARIA ALEXA 10 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 100 100 100 300 calificat
6 SAVULESCU STEFAN 10 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 100 100 100 300 calificat
7 ILASI IOAN ALEXANDRU 10 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE 100 100 70 270 calificat
8 DRAGULIN DAVID 10 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE 70 90 70 230 calificat
9 BANU MATEI-COSTIN 11 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI LINCAN IULIA 100 100 18 218 calificat
10 CRISTEA THEODOR STEFAN 11 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 86 19 79 184 calificat
11 CAPRARU ADRIAN-MIRCEA-GABRIEL 11 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI LINCAN IULIA 43 57 50 150 calificat
12 MOLDOVEANU ANDREI 11 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU RADU 28 57 45 130 calificat
13 STEFANESCU ANDRU LUCIAN 11 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 15 100 10 125 calificat
14 NICULAE ALEXANDRU VLAD 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA, ARSENI FLORENTINA, CRISU OANA 100 100 35 235 calificat
15 DRAGHICI DELIA 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA, ARSENI FLORENTINA, CRISU OANA 86 36 30 152 calificat
16 BLEOTIU EUGEN CRISTIAN 12 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN 86 10 35 131 calificat
17 DINU CRISTIAN 12 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN 43 14 38 95 calificat


GIMNAZIU

Judetul Prahova are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 MIHAILESCU ALEXANDRU 5 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 100 100 200 calificat
2 IONESCU MARIA 5 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 100 46 146 calificat
3 TUDOSE FILIP 5 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 100 28 128 calificat
4 POPESCU DARIA MARIA 5 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 100 28 128 calificat
5 POPESCU ERIK MAXIMILIAN 5 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 100 28 128 calificat
6 PREDESCU SEBASTIAN ION 6 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 96 100 196 calificat
7 DOBLEAGA ALEXANDRU 6 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 100 30 130 calificat
8 IOAN TUDOR MIHAI 6 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE 19 100 119 calificat
9 IONITA DIANA-ANDREEA 6 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE 65 34 99 calificat
10 BAZAVAN ANDREI 6 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI GEORGESCU ALICE 47 42 89 calificat
11 TAGA STEFAN 7 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 50 82 132 calificat
12 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL 7 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 49 52 101 calificat
13 DONTU ALEX MIHAI 7 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 50 37 87 calificat
14 SANDULESCU ALEXANDRU NICOLAE 7 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA MARIA" MIZIL LICA DANIELA 50 25 75 calificat
15 BOCAN SABIN ANDREI 7 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RIPEANU LUMINITA 50 19 69 calificat
16 SAVU DARIA MARIA 8 COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI RĪPEANU LUMINITA DICU LOREDANA 31 19 50 calificat
17 ONUT ANDREI 8 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI ARSENI FLORENTINA 31 14 45 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro