home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Suceava are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Turturean David Corneliu 9 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 100 44 57 201 calificat
2 Palaghean Miruna-Elena 9 Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela 46 26 57 129 calificat
3 Pauliuc Eduard Timotei 10 Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Stefanescu Daniela Narcisa,Hrisca Silvia Steluta 75 70 70 215 calificat
4 Todasca Daniel 10 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 95 40 70 205 calificat
5 Stanciu Catalin-Ioan 10 Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela 100 50 40 190 calificat
6 Caldare Arcadie 10 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 100 45 40 185 calificat
7 Negru Alexandru 10 C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Lazarescu Antoneta 100 35 40 175 calificat
8 Tifui Ioan Alexandru 11 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 100 57 35 192 calificat
9 Tiganescu Iulian 11 C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Coaja Gabriela 28 100 0 128 calificat
10 Sahlean Cosmin Petru 12 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu 33 39 37 109 calificat
11 Simion Ruben Andrei 12 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu 28 39 27 94 calificat


GIMNAZIU

Judetul Suceava are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ionescu Marian Nicolay 5 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela 20 28 48 calificat
2 Mocrei Bogdan 6 scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor Suceava Petrovici Daniela, Pinzaru Liviu 100 68 168 calificat
3 Burca Paul 6 Scoala Gimnaziala Nr 1 Vatra Dornei,Clubul Copiilor Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 57 94 151 calificat
4 Munteanu Valentin Ioan 7 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava, CEX Spiru Haret Marcu Daniela, Soiman Stefania, Mihaela Ildeghez 40 52 92 calificat
5 Romas Stefan-Sebastian 7 Palatul Copiilor Suceava, CEX Suceava, Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Freitag Gabriela, Soiman Stefania , Pintea Eugen, Pinzaru Liviu-Vasile 50 28 78 calificat
6 Domunco Stefan 7 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava, Palatul Copiilor Suceava Petrovici Daniela, Pinzaru Liviu, soiman stefania 50 19 69 calificat
7 Tebrean Andreea 8 Scoala Gimnaziala „Ion Creanga” Suceava, Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, Pinzaru Liviu Vasile 100 10 110 calificat
8 Dumitrescul Eduard Valentin 8 Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava, Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, Pinzaru Liviu Vasile 31 14 45 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro