home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Timis are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 BUBURUZAN ALEXANDRU STEFAN 9 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Mafteiu-Scai Emanuela, Kerestes Luminita 80 14 45 139 calificat
2 DRAGANESCU IOANA 9 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Ema 50 30 41 121 calificat
3 PLAVAT VLAD 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana,Junea Sanda 100 80 40 220 calificat
4 LUPULESCU VLAD 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 70 70 170 calificat
5 KOSA ALEX 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 60 65 40 165 calificat
6 BOCIAT DANIEL-TIBERIU 11 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Mafteiu-Scai Emanuela 43 10 75 128 calificat
7 DRAGOMIRESCU LIVIU 11 Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela 33 29 27 89 calificat
8 BABALAU ALEXANDRU 12 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 100 36 75 211 calificat
9 SZASZ TAMAS 12 Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika 21 57 10 88 calificat
10 LAITIN EDUARD 12 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 28 42 14 84 calificat
11 STIEGELBAUER PAUL 12 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 33 14 27 74 calificat


GIMNAZIU

Judetul Timis are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DUMITRASCU ALEXANDRU 5 Liceul Teoretic William Shakespeare Timisoara Centru de excelenta- Keresztes Luminita, Fiat Oana 28 98 126 calificat
2 SOPORAN PAUL 6 Scoala Gimnaziala Nr. 30 Timisoara Boar Renata-Graziela,Ruset Ovidiu, Dolanga Luminita 61 10 71 calificat
3 PINTEA VLAD-CRISTIAN 7 Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela 40 31 71 calificat
4 ALBU MIHAI 8 Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela, Centru de excelenta - Simulescu Adriana, Bohm Cristina 25 36 61 calificat
5 BUSCAN ANDREI 8 Colegiul National C. D. Loga Timisoara Boar Renata-Graziela 46 10 56 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro