home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

07 martie 2018 Au fost publicate regulamentele, precizarile,pentru OJI / ONI 2018. Numarul locurilor alocate fiecarui judet se afla in anexa precizarilor pentru OJI. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Alba

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘERBANCRISTIANColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘLebădă Monica
2BĂDILĂTIMOTEIColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘDrăguș Daniela
3BODEA GEORGIANA – ALEXANDRAColegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
4BULEANDRĂ RUBENColegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan
5CĂLARIU IOANAColegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan
6CIUPE DAVID ROBERTColegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan
7COMŞA ENOHColegiul Naţional ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta, Furdui Călin-Răzvan
8COMANALEXANDRU CRISTIANColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUDGroza Sorin
9CRISTEACRISTIAN VASILEColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJGhiță Romanța
10DETEȘANRAUL IOANColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUDGroza Sorin
11DOBRAALEXANDRUColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘLebădă Monica
12DOBRA ANDREI – DANIELColegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
13GOARNĂALEXANDRU DORINColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUDGroza Sorin
14JINGATUDORColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
15LAZĂRPETRUColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘDrăguș Daniela
16MĂRGINEANALEXANDRU GEORGEColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJGhiță Romanța
17MARINA OCTAVIANColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
18MOLDOVANCRISTIAN IOANColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJGhiță Romanța
19NARIȚA ANDREIColegiul Naţional "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
20NEAMŢU CLAUDIUColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
21RADUTODOR ALEXANDRUColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘDrăguș Daniela
22SCHIAUALESSIO SIMONEColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
23VOINACĂTĂLINA ELENAColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJGhiță Romanța


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro