home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

07 martie 2018 Au fost publicate regulamentele, precizarile,pentru OJI / ONI 2018. Numarul locurilor alocate fiecarui judet se afla in anexa precizarilor pentru OJI. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Țermure CătălinLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
2Apahidean CătălinLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina
3Bărăian TudorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona
4BaduCătălin IoachimColegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
5Biró Mátyás PéterLiceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal
6Bogdan Sever CristianLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona
7Budai HunorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina
8Bulat Iana JaclinaLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea
9Burlacu Doru VictorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina
10Ciurtea AlexandruLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea
11Cociș-Vagner CristianLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea
12Condor AndradaLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona, Coman Mariana, Lazar Laura
13Cotar RaulColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana
14Crișan DragoșLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura
15Cristea Tudor IosifLiceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitiul Daniela
16Eremia Vlad Nicolae Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela
17Fătu SamuelLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
18Feneșan AndreiLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura
19Florian VladLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Racolța Andreea
20Garbotei Alex AndreiColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
21Georgiu AdrianLiceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela
22Haranguș Dan-IoanLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
23Hoza RăzvanLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
24Ivănescu VladLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura
25Lazăr Mihai IlieColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițaș Petru
26Lișcan Rareș CristianColegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
27Matei SebastianLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
28MoldovanVictorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
29Moldovan Denis PaulLiceul Teoretic "Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cioban Alina
30Mora Radu-IrinelLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
31Mureșan Flaviu-CristianLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
32Pavel Daria MariaLiceul Teoretic "Ana Ipătescu" Gherla Butean Ioana Adriana
33Petruțiu MihaiLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura
34Pop Raul ȘtefanColegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Tomșa Gelu, Pintea Adrian
35Popan Horațiu GeorgeLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
36Potra Antonio PaulColegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Tomsa Gelu, Pintea Adrian
37Răducu EugenLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura
38Râpeanu George AlexandruColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Andrei Grigorean
39Rus DanaLiceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura
40Rusa Cătălin VictorLiceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Butyka Edmond
41Sabo Andrei-ClaudiuLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
42Secas GeorgeLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
43Sógor BenceLiceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal
44Someșan Raul FabianLiceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Trâmbițaș Petru
45Stan Vlad ȘtefanColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana
46SuciuIoan MihailLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura
47Tarța Antonia-MariaLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
48TrâncăNaomi AlexandraColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana
49Turcu TudorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
50Valea AndradaLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura
51Znaceni DanielLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro