home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

07 martie 2018 Au fost publicate regulamentele, precizarile,pentru OJI / ONI 2018. Numarul locurilor alocate fiecarui judet se afla in anexa precizarilor pentru OJI. Consultati sectiunea Regulament.

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Airinei AndreiColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca
2AntonMihaela-CameliaColegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabiela, Marcu Daniela
3Banilean Alexandru IoanColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile
4BodnariuNicolae MateiColegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen
5BuduroviciCosmin AndreiColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta
6CarceaRazvanLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrica , Hasna Adrian
7Cibotariu AndreiColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile
8CotocAlexandruC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Strugariu Ciprian
9Croitor Emanuel AlexandruColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
10Hudema DanaColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
11Ilas Armand ViorelColegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Hojbota Rodica+Marcu Dana
12IliesiAntonia CatrinelColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Hatmanu Cristina Mihaela
13LuculescuRaulColegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela
14MartinescuNicolaeColegiul Tehnic Radauti David Liliana
15MedvichiFlavianColegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen, Marcu Daniela, Marcu Ovidiu
16ModigaMirunaColegiul National Militar "stefan cel Mare" C-lung Mold. Magurean Marius
17MogageNicolaeColegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana
18Moisii LucianColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
19Nistor Razvan IulianColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela
20PalagheanMiruna-ElenaColegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela
21PaulencoIustinColegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela, Pinzariu Liviu
22Petracovici TudorColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
23PintileiBianca EmiliaColegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen, Marcu Daniela
24Popescu LuisColegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Freitag Gabriela,Ildegez Mihaela
25RotaruCatalinColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
26Semeniuc Calin MihaiColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile
27TibulcaAlex NicolaeColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Hatmanu Cristina Mihaela
28TurcaVasile-IonutColegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela, Costineanu Raluca
29Turturean David CorneliuColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
30VerhovetchiVadimColegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta
31Vida Laura StefanaColegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela
32ZaganMariusColegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Freitag Gabriela,Ildegez Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro