home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 VOICU MIHAI VALERIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Clasament National (CN)
2 SAVU STEFAN CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 100 100 200 Calificat (A)
3 REBENGIUC MIRCEA MAXIM COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, CRISTIAN FRANCU, TIBERIU-IOAN MUSAT Sectorul_1 100 100 200 Calificat (A)
4 SHANG CHENG LIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Calificat (A)
5 PETRESCU IOAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
6 NECULAU RAREȘ-ANDREI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 79 100 179 Calificat (A)
7 LUCHIANOV TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALEX NECHIFOR, ALI CABAS Sectorul_3 68 100 168 Clasament National (CN)
8 PETER ROBERT ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 68 100 168 Clasament National (CN)
9 NICOLA STEFAN MIRCEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, MIHAI TUTU Sectorul_1 60 100 160 Clasament National (CN)
10 GRECU TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, CRISTIAN FRANCU Sectorul_1 76 82 158 Clasament National (CN)
11 BOSTAN LUCA ȘTEFAN Colegiul National Iași Gheorghe Sandu Iasi 56 100 156 Calificat (A)
12 VARTIC RIHARD LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 73 82 155 Clasament National (CN)
13 MOLDOVAN LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 73 82 155 Clasament National (CN)
14 VASILE ANDREI CALIN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 48 100 148 Clasament National (CN)
15 MELINTIOI GEORGE-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 56 82 138 Calificat (A)
16 Dobre Darius-Adrian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 36 100 136 Calificat (A)
17 DRĂGULESCU ANDREI SEBASTIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 36 100 136 Calificat (A)
18 Albert Teodor Stefan Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 73 60 133 Clasament National (CN)
19 Tanasescu Luca-Ioan Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 30 100 130 Calificat (A)
20 DOBROMIR VLAD ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH, GEORGE TRIFAN Sectorul_3 60 60 120 Clasament National (CN)
21 DRAGOMIR DENISA ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, CRISTIAN FRANCU, ANCA KNOPF, IZABELLA COMAN Sectorul_1 10 100 110 Clasament National (CN)
22 IVASCU BIANCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 72 38 110 Clasament National (CN)
23 Militaru Mihai Adrian Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 78 30 108 Clasament National (CN)
24 Stanciu-Tivlea Gabriel Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 61 40 101 Calificat (A)
25 MATEESCU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA I.G. DUCA MIHALACHE VICTOR Sectorul_5 48 42 90 Calificat (A)
26 Rusu Rares Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Nitu Adrian Bacau 60 30 90 Calificat (A)
27 GHEORGHE SONIA FILOTHEA SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI ANCA KNOPF Sectorul_6 54 33 87 Calificat (A)
28 TĂNĂSESCU ANDREI RAREȘ COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 45 42 87 Clasament National (CN)
29 Brebenel Mihnea Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 47 38 85 Calificat (A)
30 TISE Horia Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 51 30 81 Calificat (A)
31 Ciocarlan Mihai Bogdan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina Braila 42 38 80 Clasament National (CN)
32 PATRICHI ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 50 30 80 Clasament National (CN)
33 PÎSLARU TUDOR-ȘTEFAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 50 30 80 Clasament National (CN)
34 GHICA ALEXANDRU-DARIUS COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU, KISCH MARIANA Sectorul_5 10 70 80 Clasament National (CN)
35 Crisan Bogdan Colegiul National Banatean Stefanescu Loredana, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 49 30 79 Punctaj insuficient (P)
36 Căldărea Ciprian Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 45 30 75 Punctaj insuficient (P)
37 Barbu Luca Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 45 30 75 Punctaj insuficient (P)
38 VASILIU DAVID Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 45 30 75 Punctaj insuficient (P)
39 Toader Mihnea Gabriel COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 45 30 75 Punctaj insuficient (P)
40 CONSTANTINESCU THEODORA ANDREEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 45 30 75 Punctaj insuficient (P)
41 STROE IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 44 30 74 Punctaj insuficient (P)
42 Bălan Stefan Mihai Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 42 30 72 Punctaj insuficient (P)
43 Nicolae Luca Ștefan Școala Gimnazială Nr.1 Dăbuleni Popescu Claudiu Mihai Dolj 42 30 72 Punctaj insuficient (P)
44 Ianoș Alex Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 42 30 72 Punctaj insuficient (P)
45 Mecu Ștefan Matei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
46 PASCARIU MIHNEA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai Iasi 10 60 70 Punctaj insuficient (P)
47 Șutan Alexandru Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
48 Tiru Andrei Dragos Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 39 30 69 Punctaj insuficient (P)
49 Vraja Luca Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 39 30 69 Punctaj insuficient (P)
50 CERCELARU EDUARD ANDREI SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT PREDA IARINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 39 30 69 Punctaj insuficient (P)
51 Dumitru Alexandru Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti Ilie Oana Magdalena Prahova 39 30 69 Punctaj insuficient (P)
52 Gaspar-Garu Stefan Colegiul National "Traian" Bejenaru Laviniu Mehedinti 39 30 69 Punctaj insuficient (P)
53 ALECU-IZSAK DAVID-MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 39 30 69 Punctaj insuficient (P)
54 Maricutu Mihai Alexandru Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana Arges 38 30 68 Punctaj insuficient (P)
55 MAFTEI TUDOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 10 57 67 Punctaj insuficient (P)
56 Balintoni Matei Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
57 Sima Albert Gabriel Liceul cu Program Sportiv Slatina/Centrul Judetean de Excelenta Petre Claudia, Barbu Catalin Olt 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
58 UNGUREANU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 BOCA VALENTIN, URSU DAN-ANDREI Sectorul_4 50 16 66 Punctaj insuficient (P)
59 Popescu Vlad Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
60 Mureșan Luca Școala Gimanzială Nr. 1 Bistrița Nelca Mirela, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
61 Vasiluta Diana Maria Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
62 Dumitrescu Darius - Ioan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail, Haller Antonia Valcea 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
63 NICOLAE DAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, MARIANA KISCH Sectorul_1 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
64 DARIE IOANA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA, BERBECE GEORGIANA Sectorul_2 30 36 66 Punctaj insuficient (P)
65 SERBAN Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
66 JULA DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
67 Paun Arthur Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 36 30 66 Punctaj insuficient (P)
68 Bence-Muk Daniel-Antoniu Școala Gimnazială "Ion Creangă" Cluj-Napoca Miclea Adrian Cluj 38 26 64 Punctaj insuficient (P)
69 BURESCU MIHAI-BOGDAN Colegiul National Iași Elena Rotaru Iasi 53 10 63 Punctaj insuficient (P)
70 TELCEAN TIBERIU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 33 30 63 Punctaj insuficient (P)
71 Contraș Adrian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Călin Laura, Contraș Diana Maramures 53 10 63 Punctaj insuficient (P)
72 IONAȘCU TUDOR Scoala Gimnaziala nr. 29, Galati Munteanu Mădălina Galati 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
73 Ene Teodor-Razvan Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
74 BULICA IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 DOBRE CRISTINA, MARIANA KISCH Sectorul_2 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
75 TOMNIUC MATEI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Freitag Gabriela Suceava 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
76 CIUTEA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
77 POPA ILINCA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
78 Mare Lucas Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Călin Laura, Contraș Diana Maramures 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
79 Draguta Mihai Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
80 BEU MIHAI ROBERT PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA Constanta 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
81 COȘOREANU TUDOR ADRIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Freitag Gabriela Suceava 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
82 Mitrea Sorina Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
83 BURUIANA RAREȘ-ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai Iasi 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
84 Cirstoiu Andra Gabriela Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 47 12 59 Punctaj insuficient (P)
85 TUDOR ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 117 ANCA KNOPF, KISCH MARIANA, ALI CABAS Sectorul_6 49 10 59 Punctaj insuficient (P)
86 Manolea Teodor Ștefan Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 48 10 58 Punctaj insuficient (P)
87 DRAGU ANDREI COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA, BERBECE GEORGIANA Sectorul_2 48 10 58 Punctaj insuficient (P)
88 IOACHIMCIUC TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NESTOR URECHIA BUSTENI BUZATU LAURA ELENA Prahova 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
89 PETRESCU VICTOR GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA HELIADE RADULESCU KISCH MARIANA Sectorul_1 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
90 SUNEL TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
91 ANUSCA DAVID ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
92 Dragulinescu Zara Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana Arges 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
93 VLAD MIHAI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
94 ISTRATE ANDREEA-RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
95 Tudorescu Octavian Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negru Elena, Boian Flavius Gorj 44 10 54 Punctaj insuficient (P)
96 ITU SEBASTIAN-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 42 10 52 Punctaj insuficient (P)
97 COVACESCU ALEXANDRU BOGDAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 42 10 52 Punctaj insuficient (P)
98 BOICU IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 40 10 50 Punctaj insuficient (P)
99 Iurian Bogdan-Matei Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Cluj-Napoca Pop Dan Cluj 39 10 49 Punctaj insuficient (P)
100 DIACONU ALEXIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 39 10 49 Punctaj insuficient (P)
101 Crișan Anda Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoc Tarța-Buhan Elena, Lăpuștea Anca Cluj 39 10 49 Punctaj insuficient (P)
102 OANCEA ILINCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH, GEORGE TRIFAN Sectorul_3 19 30 49 Punctaj insuficient (P)
103 VAMESU PAVEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 39 10 49 Punctaj insuficient (P)
104 ANGHEL LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 38 10 48 Punctaj insuficient (P)
105 CACIUR AIOANEI TUDOR Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Freitag Gabriela Suceava 37 10 47 Punctaj insuficient (P)
106 ENACHE ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 BOCA VALENTIN Sectorul_4 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
107 BALAȘESCU TUDOR-MIHAI Liceul Teoretic de Informatică" Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
108 MACOVEI MARA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
109 Vetrila Andrei Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
110 DANILA TEODORA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA, BERBECE GEORGIANA Sectorul_2 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
111 PETCU ANDREI VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
112 Murărița Daniel Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Mora Anca Cluj 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
113 Miu-Baldu Dragos Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
114 GUTOI VICTOR IOAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA, BERBECE GEORGIANA Sectorul_2 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
115 Havrics Sebastian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
116 Marcu Cristina Scoala Gimnaziala nr. 19 Avram Iancu Timisoara Vasiliu Ileana, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
117 POPESCU TUDOR MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CONSTANTIN VOINICIUC Sectorul_3 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
118 Nicolae Theodor Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Petre Claudia Olt 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
119 Voinea Alexandru Iurie COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
120 Vladut Eduard-Gabriel Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
121 BERGHEA SARA LORENA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
122 PLOHI DAN-IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 46 MARIANA KISCH Sectorul_2 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
123 PISLARU LUCA EMILIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 36 10 46 Punctaj insuficient (P)
124 Mazilescu Anca Teodora Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea de Arges Barbu Vasile, Mazilescu George Arges 33 12 45 Punctaj insuficient (P)
125 Sava Denis Matei COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 28 16 44 Punctaj insuficient (P)
126 GHERGHICEANU IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 197 ANCA SORIN MIHAI, SIRBU MARIANA Sectorul_6 14 30 44 Punctaj insuficient (P)
127 PAVEL BOGDAN ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 34 10 44 Punctaj insuficient (P)
128 POPESCU BOGDAN GABRIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 13 30 43 Punctaj insuficient (P)
129 BORAN DARIA-IOANA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
130 SALIAN SHAAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vîrgă Liliana Iasi 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
131 BADOIU DARIA STEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA, KISCH MARIANA Sectorul_3 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
132 TIGAU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, BERBECE GEORGIANA, SARBU MARIANA Sectorul_6 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
133 NITA YARINA - ELENA COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE TAMAS MELANIA, KNOPF ANCA, ARMAND PREDA Sectorul_1 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
134 Dumitru Andrei Vladimir Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Mihon Adriana, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
135 GUBA DANIEL ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
136 VANGHELICESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
137 CARLAN SILVIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
138 Munteanu Nordin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Salanțiu Crina Cluj 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
139 MÎNDRU ȘTEFAN-IOAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
140 Marinescu Luca Daniel Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
141 MUSESCU ILINCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
142 CREANGA COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
143 Chifor Ștefan Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 33 10 43 Punctaj insuficient (P)
144 IONICA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
145 LUPU RADU OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 PRICOP IOAN, TRIFAN GEORGE Sectorul_5 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
146 OPREA VICTOR SCOALA GIMNAZIALA NR. 59 PIRCIULESCU VALENTINA Sectorul_6 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
147 POPA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT PREDA IARINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
148 BALANOIU SARA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
149 DRAGOMIRESCU AIDA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
150 SALAGEAN MARIA-RUXANDRA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
151 FERSETA MATEI SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU ANCA KNOPF Sectorul_1 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
152 MARINESCU Alexandru Scoala Gimnazială OLTEA DOAMNA Oradea Faur Patricia Bihor 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
153 Guran-Lupulescu Patrick Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
154 ENE TUDOR IULIAN SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI SIRBU MARIANA Sectorul_6 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
155 MORJOLIC LIVIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
156 Despa Fabian Ștefan Palatul Copiilor Craiova, Colegiul Național ”Ștefan Velovan” Craiova Preoteasa Cezarian Dolj 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
157 Țicovan Alexandra Ioana Liceul Teoretic German "Johann Ettinger" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Graur Maria Satu-Mare 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
158 IPATE ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
159 OPREA ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
160 Geambazu Iulia Sc. Gim. Nr. 2 Nestor Oprean Sânnicolau-Mare Stoica Adrian, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
161 BUZNICEA BIANCA-ELENA SCOALA FRIDOLIN VICTOR MANZ Sectorul_1 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
162 TIPLIC ȘTEFANIA-DIANA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
163 DUMITRU ANASTASIA-CONSTANCE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
164 Dima Alexandru Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
165 Mateescu Raisa Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Vlad Gabriel Dolj 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
166 BADEA ROBERT MIHAI SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU STOICESCU VIORICA Sectorul_4 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
167 DORACHE LUCA ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI SIRBU MARIANA Sectorul_6 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
168 MARINESCU-PANINOPOL DAVID-IOAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
169 SARBU RARES LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
170 VISAN MARIA SMARANDA SCOALA GIMNAZIALA NR. 80 BOSTAN CAMELIA Sectorul_3 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
171 Nicula Andreea-Elena Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
172 CHIRITA VLAD ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
173 Gherasim Sergiu Robert Școala Gimanzială Ștefan cel Mare Bistrița Moisil Gabriela, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
174 ROTAR David-Alaexandru Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea Bihor 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
175 NITA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 28 10 38 Punctaj insuficient (P)
176 POPESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA, BERBECE GEORGIANA Sectorul_2 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
177 TEODORESCU LARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
178 Pana Sergiu Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 24 10 34 Punctaj insuficient (P)
179 Grătianu Eduard Mirel Palatul Copiilor Giurgiu Mariana Kisch, Florina Gogoase Giurgiu 23 10 33 Punctaj insuficient (P)
180 CHIRITĂ CODRUT DAVID COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 23 10 33 Punctaj insuficient (P)
181 DIMANCEA CRISTIAN ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANŢA GEARÂP MIHAELA Constanta 19 10 29 Punctaj insuficient (P)
182 DUMITRESCU DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 MARIANA KISCH Sectorul_2 18 10 28 Punctaj insuficient (P)
183 Mureșan Paul Nicolae Școala Gimnazială ”Avram Iancu” Baia Mare Pop Ioan Marian, Contraș Diana Maramures 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
184 MATEI IOANA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 14 10 24 Punctaj insuficient (P)
185 JALBĂ ERIC-ANDREI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
186 Lapaduta Maria-Teodora Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
187 GHIMPU CODRIN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
188 Constantin Mario-Valentin LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI, PACO CĂLĂRAŞI Dumitru Ioana Calarasi 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
189 DINU VLAD MARIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
190 POPESCU MIHAI ANDREI LICEUL TEORETIC BILINGV MIGUEL DE CERVANTES MIRONESCU LORETA CAMELIA Sectorul_1 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
191 Ciornai Alexandru Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
192 ANESCU FILIP VLAD CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA Sectorul_3 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
193 Dragan Paul-Matei Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
194 Toma Andrei Luca Centrul Județean de Excelență Dolj, Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Coravu Laura Dolj 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
195 MICU ANA ILINCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
196 Porojan Victor Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana Dolj 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
197 Nastase Teodor Gheorghe Colegiul National Radu Greceanu Barbu Catalin Olt 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
198 NEGOITA TUDOR MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 ANCA KNOPF, URSU DAN-ANDREI Sectorul_4 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
199 DATCU CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT PREDA IARINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 13 10 23 Punctaj insuficient (P)
200 POROJAN CRINA-IOANA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 12 10 22 Punctaj insuficient (P)
201 Beșu Roca Andrei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela Neamt 10 12 22 Punctaj insuficient (P)
202 BATEA ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 12 10 22 Punctaj insuficient (P)
203 Torcea Rares Mihai Colegiul National Radu Greceanu Barbu Catalin Olt 12 10 22 Punctaj insuficient (P)
204 Calmiș Cristian Școala Gimnaziala "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 12 10 22 Punctaj insuficient (P)
205 Mocanu Alex Adrian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Șofroni Dănilă, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 12 10 22 Punctaj insuficient (P)
206 Boros Dávid - Attila LICEUL REFORMAT "WESSELÉNYI" ZALĂU Bodis Klara Salaj 12 10 22 Punctaj insuficient (P)
207 Dore Stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
208 Ion Raluca Elena Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
209 Avrămescu Maria Alexandra Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
210 Dragoș Albert Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
211 Ghibu David LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI, PACO CĂLĂRAŞI Dumitru Ioana Calarasi 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
212 Mărtinuț Federica Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman, Centrul de excelență Ghercă Magda, Biro Mihaela, Moldovanu Florin Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
213 Constantin Maria Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Constantin Mihaela Prahova 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
214 Adăscăliței Grasu Gabriela Daniela Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
215 GALOIU TEODOR SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU ANCA KNOPF Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
216 CIOCHIR MARIA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC BILINGV MIGUEL DE CERVANTES MIRONESCU LORETA CAMELIA Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
217 Lupea Sofia Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena Dambovita 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
218 LEFTER ROXANA SÂNZIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
219 Manolache Mateo Școala Gimnaziala "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
220 Barbulescu Robert Andrei Colegiul National "Traian" Bejenaru Laviniu, Centrul HLO Mehedinti 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
221 Jugrastan Matei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Călin Laura, Contraș Diana Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
222 CIUNGRADI MIHAI DINU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
223 Constantinescu Cezara Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
224 Dobrin Gabriel Școala Gimnazială "George Emil Palade" Gherase Elisabeta Buzau 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
225 Colhon Șerban Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
226 Borca Bogdan Gabriel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
227 Tașcovici Ciprian Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
228 Halatiu Bogdan Horea Scoala Gimnaziala "Tudor Vladimirescu" Targu-Mures HLO Mures Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
229 PENE DAVID ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA GEO BOGZA CHITESCU IONICA Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
230 Covalea Mihai Aurelian Scoala Gimnazială ”Alexandru Ciucurencu” Tulcea Spătaru Mihaela Tulcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
231 Popescu David Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Vasile Costin Valcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
232 CĂPĂȚÂNĂ ANASTASIA LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA NIȚU ALINA ELENA, GEARÂP MIHAELA Constanta 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
233 Purice Cosmina Școala Gimnaziala "Ștefan cel Mare" Focșani Pătrașcu Maria Vrancea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
234 MOICEANU DAVID ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
235 Bejenaru Alexandru Colegiul National "Traian" Bejenaru Laviniu Mehedinti 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
236 GHEORGHIU VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
237 Sălăjan Noris Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Călin Laura, Contraș Diana Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
238 TĂNASE DAVID NICHOLAS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 25 DOBRINAȘ ALEXANDRA, POPA MILENA Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
239 Ardelean Mihai Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
240 Lapusneanu Vlad Palatul Copiilor Braila Colgiu Luminita Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
241 Popa Mihai Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
242 Dulman Eduard Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
243 Laitin Victor Nicolas Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Monica Rogneanu, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
244 Paraschiv Nicușor Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
245 Pădurar Ianis Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
246 DAVID ȘTEFAN- CRISTIAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
247 MIHALCIOIU TUDOR-OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
248 Lazar Rares Marian Colegiul National Radu Greceanu Barbu Catalin Olt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
249 Petre Beniamin George Florin Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti Ilie Oana Magdalena Prahova 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
250 NEGOITA ANA THEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 ANCA KNOPF, URSU DAN-ANDREI Sectorul_4 10 10 20 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro