home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 15 concurenti Calificati Direct (A), clasa a 5-a
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 SHANG CHENG LIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Calificat (A)
2 SAVU STEFAN CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 100 100 200 Calificat (A)
3 REBENGIUC MIRCEA MAXIM COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, CRISTIAN FRANCU, TIBERIU-IOAN MUSAT Sectorul_1 100 100 200 Calificat (A)
4 NECULAU RAREȘ-ANDREI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 79 100 179 Calificat (A)
5 BOSTAN LUCA ȘTEFAN Colegiul National Iași Gheorghe Sandu Iasi 56 100 156 Calificat (A)
6 MELINTIOI GEORGE-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 56 82 138 Calificat (A)
7 Dobre Darius-Adrian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 36 100 136 Calificat (A)
8 DRĂGULESCU ANDREI SEBASTIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 36 100 136 Calificat (A)
9 Tanasescu Luca-Ioan Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 30 100 130 Calificat (A)
10 Stanciu-Tivlea Gabriel Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 61 40 101 Calificat (A)
11 MATEESCU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA I.G. DUCA MIHALACHE VICTOR Sectorul_5 48 42 90 Calificat (A)
12 Rusu Rares Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Nitu Adrian Bacau 60 30 90 Calificat (A)
13 GHEORGHE SONIA FILOTHEA SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI ANCA KNOPF Sectorul_6 54 33 87 Calificat (A)
14 Brebenel Mihnea Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 47 38 85 Calificat (A)
15 TISE Horia Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 51 30 81 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro