home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 19 concurenti calificati Clasament National, clasa a 5-a,
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 VOICU MIHAI VALERIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Clasament National (CN)
2 PETRESCU IOAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
3 PETER ROBERT ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 68 100 168 Clasament National (CN)
4 LUCHIANOV TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALEX NECHIFOR, ALI CABAS Sectorul_3 68 100 168 Clasament National (CN)
5 NICOLA STEFAN MIRCEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, MIHAI TUTU Sectorul_1 60 100 160 Clasament National (CN)
6 GRECU TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, CRISTIAN FRANCU Sectorul_1 76 82 158 Clasament National (CN)
7 MOLDOVAN LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT Sectorul_1 73 82 155 Clasament National (CN)
8 VARTIC RIHARD LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 73 82 155 Clasament National (CN)
9 VASILE ANDREI CALIN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 48 100 148 Clasament National (CN)
10 Albert Teodor Stefan Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 73 60 133 Clasament National (CN)
11 DOBROMIR VLAD ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH, GEORGE TRIFAN Sectorul_3 60 60 120 Clasament National (CN)
12 IVASCU BIANCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 72 38 110 Clasament National (CN)
13 DRAGOMIR DENISA ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA-GABRIELA BOCA, CORINA-ELENA VINT, CRISTIAN FRANCU, ANCA KNOPF, IZABELLA COMAN Sectorul_1 10 100 110 Clasament National (CN)
14 Militaru Mihai Adrian Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana Prahova 78 30 108 Clasament National (CN)
15 TĂNĂSESCU ANDREI RAREȘ COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 45 42 87 Clasament National (CN)
16 PATRICHI ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 50 30 80 Clasament National (CN)
17 Ciocarlan Mihai Bogdan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina Braila 42 38 80 Clasament National (CN)
18 PÎSLARU TUDOR-ȘTEFAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 50 30 80 Clasament National (CN)
19 GHICA ALEXANDRU-DARIUS COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU, KISCH MARIANA Sectorul_5 10 70 80 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro