home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 6-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 BENESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 90 100 190 Calificat (A)
2 CRANGUS CALIN Scoala Gimnaziala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 90 100 190 Calificat (A)
3 IPATE ELISA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CABAS ALI, FRANCU CRISTIAN Sectorul_3 85 100 185 Calificat (A)
4 VOICU TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 90 95 185 Clasament National (CN)
5 PETCU ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Sectorul_1 90 90 180 Clasament National (CN)
6 PETRESCU BOGDAN CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 70 100 170 Clasament National (CN)
7 TEODORESCU NICOLAS ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU Sectorul_3 70 100 170 Clasament National (CN)
8 STAN IONUT GABRIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ, ALI CABAS Sectorul_3 90 80 170 Clasament National (CN)
9 DOBRE RADU FABIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Sectorul_6 85 80 165 Clasament National (CN)
10 GHICA TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 65 100 165 Clasament National (CN)
11 MOCANU MIHAI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA, MANZ VICTOR Sectorul_1 90 75 165 Clasament National (CN)
12 MARCU ILINCA IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Sectorul_6 95 70 165 Calificat (A)
13 IORDACHE RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, MANZ VICTOR Sectorul_1 100 65 165 Clasament National (CN)
14 TATOMIR TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ADONIS TATOMIR Sectorul_3 60 100 160 Clasament National (CN)
15 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU,MARIANA KISCH Sectorul_3 85 75 160 Clasament National (CN)
16 Tudose Rareș Felix Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Ilea Lucian, Ignat Claudia, HLO Mures 90 70 160 Calificat (A)
17 Cismaru Theodor Alexe Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 85 75 160 Calificat (A)
18 MUSAT TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 60 100 160 Clasament National (CN)
19 STEFANESCU ECATERINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 85 70 155 Clasament National (CN)
20 BURAC VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 90 65 155 Clasament National (CN)
21 RUGHINIS REMUS SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA , CRISTIAN FRANCU Sectorul_3 90 65 155 Clasament National (CN)
22 HENDOREANU ANDREI SEBASTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, KISCH MARIANA Sectorul_3 65 90 155 Clasament National (CN)
23 Luchian Cristian Şcoala Gimnazială Nr. 3, Municipiul Piatra-Neamţ, Centrul de excelență Hodea Octavian Neamt 80 70 150 Calificat (A)
24 LOGHINOAIA ILINCA-IOANA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 90 60 150 Calificat (A)
25 BADEA LUCIAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 75 75 150 Clasament National (CN)
26 DUMITRESCU KARINA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA Sectorul_1 60 80 140 Clasament National (CN)
27 SLANINA SIMON COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE FLOREA ANDREI, ANCA MIHAELA, KNOPF ANCA Sectorul_1 60 80 140 Clasament National (CN)
28 DUMITRU MATEI TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 85 50 135 Clasament National (CN)
29 Maftei Albert Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 70 65 135 Calificat (A)
30 DAMIAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 65 70 135 Clasament National (CN)
31 CALOTA ANDREI-PATRICK COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 60 75 135 Clasament National (CN)
32 POPESCU TUDOR DAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CATALIN POPESCU Sectorul_3 60 70 130 Clasament National (CN)
33 CEMARTAN NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 60 70 130 Clasament National (CN)
34 CACENSCHI VLAD-GEORGE Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 60 70 130 Calificat (A)
35 DIMULESCU VLAD MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 70 60 130 Clasament National (CN)
36 GRANAT ANDREI IONUȚ LICEUL TEORETIC ”CALLATIS” MANGALIA POPA GABRIELA MARIA, PILAT ELENA MIHAELA Constanta 75 55 130 Calificat (A)
37 BALCANU CRISTIANA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 55 75 130 Clasament National (CN)
38 Mihăilescu Alexandru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 75 50 125 Calificat (A)
39 BADEA THEODOR IULIAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 50 75 125 Clasament National (CN)
40 NICOLA VICTOR-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 75 125 Clasament National (CN)
41 STANCU DAVID LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA , CRISTIAN FRANCU Sectorul_1 50 75 125 Clasament National (CN)
42 MENDELSOHN MENDEL Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 70 55 125 Clasament National (CN)
43 MELEGA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 50 75 125 Clasament National (CN)
44 STANCIU ERIC MATEI SCOALA GIMNAZIALA NR. 179 KNOPF ANCA Sectorul_1 60 65 125 Clasament National (CN)
45 ARSENOIU GEORGE IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "ING.GHE. PANCULESCU" VALENII DE MUNTE LICA DANIELA Prahova 60 65 125 Clasament National (CN)
46 POSTOROANCA VLAD COSTIN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, KNOPH ANCA Sectorul_6 50 70 120 Clasament National (CN)
47 Caracioni Octavian Luca Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia Satu-Mare 70 50 120 Calificat (A)
48 MOROSAN MIHNEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 60 60 120 Clasament National (CN)
49 DARABANĂ RAREȘ CRISTIAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian Iasi 50 70 120 Clasament National (CN)
50 Enăchescu Andrei Florin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț, Centrul de excelență Olaru Liviu Constantin Neamt 55 65 120 Clasament National (CN)
51 CACIULAN VICTOR-GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 50 70 120 Clasament National (CN)
52 CHIRIȚĂ ADELA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Țibu Mirela, Tufescu Lăcrămioara Iasi 40 75 115 Clasament National (CN)
53 Gîrbovan Robert Luca Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Nicoli Marius Dolj 40 75 115 Clasament National (CN)
54 BURUIANA ȘTEFAN Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu Iasi 40 75 115 Clasament National (CN)
55 Hajnal George Florin Palatul Copiilor Tg. Mureș- Structura Clubul Copiilor Sighișoara Ghiță Daniela, Mustață Gelu Mures 65 50 115 Clasament National (CN)
56 STANCIU RAREȘ ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 75 40 115 Clasament National (CN)
57 Andrei Ileana Maria Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 50 60 110 Clasament National (CN)
58 ASGARI ARMIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU, MARIANA KISCH, CASIAN PATRASCANU, ALI CABAS Sectorul_3 50 60 110 Clasament National (CN)
59 Turcu Știolică Alexandru Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Papa Mihaela, Coravu Laura Dolj 40 70 110 Clasament National (CN)
60 IORDACHE ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 45 65 110 Clasament National (CN)
61 COMAN MIHAI MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 60 110 Clasament National (CN)
62 VERESTIUC ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 55 55 110 Clasament National (CN)
63 FLORIȘTEAN IOAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 45 60 105 Clasament National (CN)
64 CADIR TIMUR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA FRANCU CRISTIAN, MANZ VICTOR, CABAS ALI Sectorul_3 55 50 105 Clasament National (CN)
65 ILIE LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU Sectorul_3 65 40 105 Clasament National (CN)
66 BĂRÎLĂ ȘTEFANA Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Ildeghez Mihaela Suceava 30 75 105 Calificat (A)
67 CHIVU ANDREEA ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 55 50 105 Clasament National (CN)
68 TUTUNARU RUXANDRA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, MANZ VICTOR Sectorul_1 50 50 100 Clasament National (CN)
69 TĂNASE CRISTIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Butnărașu Oana Iasi 60 40 100 Clasament National (CN)
70 HOSSU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, MANZ VICTOR Sectorul_1 50 50 100 Clasament National (CN)
71 DOHOTARIU ALEXIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 50 50 100 Clasament National (CN)
72 CHIRIAC ALEX C.T.„M. Băcescu” Fălticeni Murărescu Simona Maricica, Acatrinei Vasiliu Cristinel Suceava 50 50 100 Clasament National (CN)
73 COJOCARIU IOAN DRAGOS NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 50 100 Clasament National (CN)
74 DURLEA ANDREI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 50 45 95 Clasament National (CN)
75 Soiu Cristian Ionut Liceul Pedagogic "D. P. Perpessicius" Braila Chitu Mirela, Prus Paul Braila 55 40 95 Calificat (A)
76 POP RAREȘ - ANDREI CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV GEOGE CARMEN, IACOB MIRELA Brasov 55 40 95 Calificat (A)
77 Onea Adrian Scoala Gimnaziala "Romulus Guga" Targu-Mures Costin Daniel, Mărginean Manuela, HLO Mures 45 50 95 Clasament National (CN)
78 TOGAN TEODOR-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 45 95 Clasament National (CN)
79 Bîgu Cezar-Doru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela Arad 50 45 95 Calificat (A)
80 Boitor Teofil Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia Satu-Mare 50 45 95 Clasament National (CN)
81 HUȚANU ANDREI-HORIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 50 40 90 Clasament National (CN)
82 Vlad Andrei Robert Colegiul National Ion Minulescu Catanoiu Camelia Olt 50 40 90 Calificat (A)
83 Roiniță Alexandru-Gabriel Colegiul Național ”Unirea” Focșani Oprea Marilena Vrancea 45 45 90 Calificat (A)
84 Florea Vasile-Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 50 40 90 Calificat (A)
85 Lungu Petru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian Cluj 45 45 90 Calificat (A)
86 TUDOSE FILIP STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 50 40 90 Clasament National (CN)
87 Voicu Alexandru C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 50 40 90 Calificat (A)
88 BUCHMAN EDUARD SCOALA GIMNAZIALA NR. 197 RAPCEA RAZVAN, SIRBU MARIANA Sectorul_6 50 40 90 Clasament National (CN)
89 Alexe Stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 50 40 90 Calificat (A)
90 Silaghi Vlad Andrei Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia Satu-Mare 50 40 90 Clasament National (CN)
91 MEIROSU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 60 30 90 Clasament National (CN)
92 Covrig Marius Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Petrica Alina Gorj 50 40 90 Calificat (A)
93 Florescu Rareș Ioan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 45 45 90 Clasament National (CN)
94 ABBASI FAR KOSH DARIUS-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA Sectorul_1 50 40 90 Clasament National (CN)
95 SOROCEANU ALEXIA IOANA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 50 35 85 Clasament National (CN)
96 CHERTES ANDREI Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Ildeghez Mihaela Suceava 45 40 85 Clasament National (CN)
97 Seracovanu Edward-Christian Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Dejica Ramona/ Vida Cristian Timis 35 50 85 Calificat (A)
98 DIAC ARMAND Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Butnărașu Oana Iasi 30 55 85 Clasament National (CN)
99 AIZIC ALBERT ANDRES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 25 60 85 Clasament National (CN)
100 Dumitrașcu Ioana Alexandra Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 55 30 85 Clasament National (CN)
101 MARCIUC ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 BOCA VALENTIN, PRASSA RALUCA MIHAELA Sectorul_4 45 40 85 Calificat (A)
102 Ionescu Robert-Mihai Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 35 50 85 Clasament National (CN)
103 ILCACI LEONARD Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 35 50 85 Clasament National (CN)
104 ISMAIL ALI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA Sectorul_1 40 40 80 Clasament National (CN)
105 POPESCU DARIA MARIA Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 70 10 80 Clasament National (CN)
106 Dumitrascu Stefan-Alexandru Liceul Teoretic William Shakespeare Timisoara Centru de excelenta prof. Cristina Iordaiche Timis 40 40 80 Clasament National (CN)
107 APOSTOLACHE ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 35 45 80 Clasament National (CN)
108 Moraru Mihnea Cosmin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 45 35 80 Clasament National (CN)
109 Gheorghe Stefan Scoala Gimnaziala "Al. I. Cuza" Braila Marin Florina Braila 40 40 80 Clasament National (CN)
110 Angheluta Diana Scoala Gimnaziala G. Tutoveanu Barlad Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu Vaslui 40 40 80 Calificat (A)
111 ISLEAM BILGHIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 50 25 75 Punctaj insuficient (P)
112 Manasia Nicolas Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen , Petrica Alina Gorj 50 25 75 Punctaj insuficient (P)
113 Puica Andrei Scoala Mihai Eminescu Vaslui Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu Vaslui 40 35 75 Punctaj insuficient (P)
114 TARFULEA ANTONIA ELENA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 50 25 75 Punctaj insuficient (P)
115 Palyo-Muset Andrei Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Dejica Ramona/ Vida Cristian Timis 60 15 75 Punctaj insuficient (P)
116 DAMIR DARIUS ACADEMIA DE INFORMATICĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 35 40 75 Punctaj insuficient (P)
117 DOSOFTEI DAVID-GABRIEL Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 25 50 75 Punctaj insuficient (P)
118 Iacob Tudor Scoala Gimnaziala "Augustin Maior" Reghin HLO Mures Mures 35 40 75 Punctaj insuficient (P)
119 FARES YUSUF LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, CRISTIAN FRANCU, ALI CABAS, FARES MOHAMAD, CHIRIAC ANDREI, MIRICA MATEI Sectorul_3 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
120 NEICU PATRICK ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 40 30 70 Punctaj insuficient (P)
121 Predoi Vlad Școala Gimanzială Particulară ”ETHOS” Craiova Hodor Adela, Olteanu Nicoleta Cristina Dolj 30 40 70 Punctaj insuficient (P)
122 Ionescu Ioan Dorian Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea de Arges Barbu Vasile, Stoicescu Dumitru Arges 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
123 VLADU ANDREEA-TEODORA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 50 20 70 Punctaj insuficient (P)
124 IONESCU DAVID CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 IOAN PRICOP, KISCH DRAGOS, KISCH MARIANA Sectorul_5 40 30 70 Punctaj insuficient (P)
125 Cazacu Răzvan Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 45 25 70 Punctaj insuficient (P)
126 CAMBURU LUCA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA, GLAJE DENISA Sectorul_2 30 40 70 Punctaj insuficient (P)
127 IONESCU MARIA Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
128 ȘERBAN TUDOR ALEXANDRU Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu Iasi 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
129 Gresoiu Andrei Școala Gimnazială nr.11 Zugravu Petre Buzau 55 15 70 Punctaj insuficient (P)
130 Barbu Ioana Steliana Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Anastasu Liliana Tulcea 30 40 70 Punctaj insuficient (P)
131 LUNCAN Vlad Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN Bihor 30 40 70 Punctaj insuficient (P)
132 CRISTINESCU DARIUS PETRE Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 35 35 70 Punctaj insuficient (P)
133 STAN IOANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 40 30 70 Punctaj insuficient (P)
134 OLARU RICARDO LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 20 50 70 Punctaj insuficient (P)
135 CALIN ANDREI RAZVAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA, GLAJE DENISA Sectorul_2 45 20 65 Punctaj insuficient (P)
136 DONCIU ARIN Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Grădinariu Mariana, Țibu Mirela, Tufescu Lăcrămioara Iasi 20 45 65 Punctaj insuficient (P)
137 Grigore Amalia Elena Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Prus Paul, Trofin Diana Braila 55 10 65 Punctaj insuficient (P)
138 Mocanu Raluca Maria Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Bogdan Mocanu Vaslui 40 25 65 Punctaj insuficient (P)
139 HUȚANU CEZAR Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 50 15 65 Punctaj insuficient (P)
140 DUMITRU ANDREI GEORGE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 50 10 60 Punctaj insuficient (P)
141 LASLĂU ANTONIO LUCA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Marcu Daniela, Ildeghez Mihaela Suceava 20 40 60 Punctaj insuficient (P)
142 Sover Mihai Liceul Teoretic "Elf" Cluj-Napoca Băgăcean Diana Cluj 50 10 60 Punctaj insuficient (P)
143 NITU CARLA ALESSIA SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI KNOPF ANCA, BUDA MANUELA Sectorul_6 45 15 60 Punctaj insuficient (P)
144 Grosu Damian Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Anastasu Liliana Tulcea 20 40 60 Punctaj insuficient (P)
145 MOLDOVEANU TRAIAN FLORIAN ALIN SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI TUDOROIU MERI TEODORA Sectorul_1 10 50 60 Punctaj insuficient (P)
146 STOIAN DARIA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA, FRANCU CRISTIAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 50 10 60 Punctaj insuficient (P)
147 PRUSAC ANA-MARIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 50 10 60 Punctaj insuficient (P)
148 HERASTEANU GEORGE-LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA MARTISOR VRAJITORU VIOREL Sectorul_4 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
149 PICIU-DINITA SARA MARIA SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI KNOPF ANCA, BUDA MANUELA Sectorul_6 30 30 60 Punctaj insuficient (P)
150 MOROȘAN TEODOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 10 45 55 Punctaj insuficient (P)
151 Condorache Tudor Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
152 IACOB LAURIAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 35 20 55 Punctaj insuficient (P)
153 PIROȘ CĂLIN - SEBASTIAN CENTRUL DE EXCELENȚĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 "IACOB MUREȘIANU" BRAȘOV GEOGE CARMEN Brasov 35 20 55 Punctaj insuficient (P)
154 GARVASUC MATEI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, GEORGE TRIFAN, MARIANA KISCH Sectorul_3 25 30 55 Punctaj insuficient (P)
155 Mitri Robert Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Predeșel Elena, Șchiopu Liliana Dolj 35 20 55 Punctaj insuficient (P)
156 DAJA MIHAI BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, ANCA KNOPF, MANZ VICTOR Sectorul_1 10 45 55 Punctaj insuficient (P)
157 VISAN MIHNEA ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 88 MARIANA KISCH Sectorul_3 30 25 55 Punctaj insuficient (P)
158 Popescu Erik Maximilian Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 45 55 Punctaj insuficient (P)
159 MOISE MARIA IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MOISE ALEXANDRU, MOISE ANDREI Sectorul_3 40 10 50 Punctaj insuficient (P)
160 PAVEL OVIDIU SCOALA GIMNAZIALA I.G. DUCA MIHALACHE VICTOR Sectorul_5 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
161 ȚIGĂNUȘ VLAD-IONUȚ Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
162 VLAD TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 Sectorul_4 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
163 Bogdan Ionelia Daniela Colegiul National "Gheorghe Titeica" Roman Mihaela Eugenia, Centrul HLO Mehedinti 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
164 Olimid Robert Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 20 30 50 Punctaj insuficient (P)
165 GHITA ALESSIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI SIRBU MARIANA Sectorul_6 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
166 IONESCU MARIAN NICOLAY Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Marcu Daniela, Șoiman Ștefania Suceava 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
167 Iordache Alexandru Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
168 Souca Thomas Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsán-Haltek Zoltán Cluj 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
169 GUȚANU MEDA-ANDREEA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
170 MATERNIUC DRAGOȘ-ALEXANDRU SCOALA GIM. „IORGU IORDAN”, TECUCI RUSU CRISTINEL Galati 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
171 Dumitru Andra Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 30 20 50 Punctaj insuficient (P)
172 MOSUL TUDOR SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA, KISCH MARIANA Sectorul_3 10 40 50 Punctaj insuficient (P)
173 Filimon Luca-Nicolae Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Spătaru Mihaela Tulcea 30 20 50 Punctaj insuficient (P)
174 Popescu Maria-Alexandra Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
175 Enescu Alexandru-Ștefan Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
176 BLEOTU ALEXANDRU ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL" BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN, NIȚULESCU LAURA Brasov 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
177 TAL PAUL Scoala Gimnazială NICOLAE POPOVICIU Beiuș Manda Crina Bihor 30 15 45 Punctaj insuficient (P)
178 FLOARE MARIA IZABELA SCOLA GIMNAZIALA NR. 2 RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
179 Tiparu Raluca-Ana-Maria Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 25 15 40 Punctaj insuficient (P)
180 MISCOCI CRISTIAN-LUCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS,COMAN IZABELA,MIHAI TUTU Sectorul_3 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
181 Isăchioaei Mihnea-Lucian Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț, Centrul de excelență Olaru Liviu Constantin Neamt 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
182 DIMOFTE COSMIN-MIHAI Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
183 LAZĂR ȘTEFAN-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 10 30 40 Punctaj insuficient (P)
184 Axente Diana-Ioana Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Prus Paul Braila 20 15 35 Punctaj insuficient (P)
185 Craciun Alexandru-Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Simulescu Adriana Timis 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
186 Ungureanu Adrian-Costin Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Spătaru Mihaela Tulcea 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
187 Constantinescu Sergiu Palatul Copiilor Buzau Pop Anna-Maria Buzau 15 20 35 Punctaj insuficient (P)
188 Brihacescu Toma Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca, Centru de excelenta prof.Simulescu Adriana Timis 20 15 35 Punctaj insuficient (P)
189 Iacob-Daeneanu Edward-Alexandru Liceul Teoretic "Coriolan Brediceanu" Lugoj Dejica Ramona Timis 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
190 Dabija Bianca-Elena Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
191 Petrovan Rareș-Sebastian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
192 Denciu Andrei Cristian Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț, Centrul de excelență Olaru Liviu Constantin Neamt 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
193 Costin Larisa Liceul Vocational de Arta Targu-Mures Toganel Ana, Gyeresi Hunor, Marginean Manuela,HLO Mures 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
194 Constantinescu David Florin Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
195 Ciorbea Alina-Alesia Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Șofroni Dănilă, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
196 CONSTANTINESCU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 198 REGINA MARIA STOICA DANIEL COSTIN, GLAJE DENISA Sectorul_6 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
197 Gurita Adrian Colegiul National "Traian" Zagara Ana Gabriela Mehedinti 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
198 Breaz Maria Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena Cluj 15 15 30 Punctaj insuficient (P)
199 Gurguiatu Cristian Colegiul Național ”Unirea” Focșani Oprea Marilena Vrancea 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
200 Tănase Cristian Matei Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Bonto Alina Maramures 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
201 Bratu George Alexandru Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Curtea de Arges Barbu Vasile, Stoicescu Dumitru Arges 15 15 30 Punctaj insuficient (P)
202 TRÎMBIȚAȘ GEORGE BOGDAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
203 Cara Ștefania Bristena Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana Dolj 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
204 Neamțu Cosmin-Andrei Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
205 Crisan Paul-Andrei Scoala Gimnaziala nr.30, Timisoara Dolanga Luminita, Centru de excelenta prof.Fiat Oana, prof. Keresztes Luminita Timis 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
206 Ciripescu Vlad Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Bogdan Mocanu Vaslui 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
207 MÎNZAT IOANA-DENISA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
208 Secota Elena Teodora Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
209 GARTOI DENIS IONUT COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
210 Ion Iustin-Ciprian Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
211 Dutu Luiza C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
212 Săvulescu Cristian Eduard Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana Dolj 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
213 Stulianec Adrian  Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ivascu-Ilici Silca Timis 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
214 AVRAMESCU MARIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI SIRBU MARIANA Sectorul_6 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
215 DINCĂ ANDREI-CODRUȚ Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați ANASIA SIMONA/LĂZĂRESCU ANDREEA-MONICA Galati 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
216 Coltan Alexandra Colegiul National "Traian" Zagara Ana Gabriela Mehedinti 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
217 Matei Dragoș Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana Dolj 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
218 NISTOR NICHITA COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRACIUNESCU GEORGETA ANTONIA Sectorul_6 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
219 Tanislav Luca Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
220 Patranoiu Claudiu C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
221 Mustafa Andrei Lucian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
222 AMARIE TUDOR SCOALA GIMNAZIALA "SPIRU HARET" DOROHOI MORARIU LUMINITA, AMARIE BOGDAN Botosani 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
223 Morcocean Denis Ionuț Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Satu Mare Bolba Dina Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
224 Rusu David Ioan Scoala Gimnaziala G. Tutoveanu, CJEVS Bogdan Mocanu Vaslui 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
225 Cochior Maria Antonia Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
226 Marc Maria Colegiul Național Petru Rareș Beclean Cioban Adriana, Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
227 NICA TEODOR-CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU MOGA SUNITA ANDREEA, BALALIA GABRIELA Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
228 Lemnaru Ana-Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
229 Moldoveanu Alexandru Colegiul National "Traian" Zagara Ana Gabriela Mehedinti 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
230 Gatejescu Alisia-Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta Valcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
231 CUCU DAVID LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
232 Gurău Bogdan Vlad Școala Gimnaziala„Gheorghe Lazăr” Zalău Radu Claudia Salaj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
233 Drăghici Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Perșa Dana Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
234 ENACHE MIHNEA GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 88 MARIANA KISCH Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
235 PALASAN RARES Scoala Gimnaziala Hermann Oberth Pipera Voluntari Vatafu Diana Ilfov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
236 Verba Fabian Clubul Copiilor Lugoj Vida Cristian Timis 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
237 Andrea Brian Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca Hunedoara 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
238 BUSUIOC ANDREI CENTRUL DE EXCELENȚĂ, ȘCOALA GIMAZIALĂ NR. 15 BRAȘOV GEOGE CARMEN Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
239 Beloiu Ștefan Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
240 ION ALEXANDRU LICEUL TEORETIC SCOALA EUROPEANA CIOBANU MARIANA VIOLETA Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
241 CIAPĂ DIANA-GEORGIANA Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
242 OLTEAN Ariana Gabriela Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN Bihor 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
243 Sirbu Adrian Colegiul National "Traian" Tesila Cornelia, Centrul HLO Mehedinti 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
244 ABIBULA MELVIN LICEUL TEORETIC ”EDUCATIONAL CENTER” CONSTANȚA IULIA MINA, AHMED ALBAIDHANI Constanta 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
245 NEDELCU CRISTIAN MARIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”LUCIAN GRIGORESCU” MEDGIDIA COPILU MARIANA CARMEN Constanta 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
246 Tanasă George-Octavian Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ungureanu Florentina Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
247 DOLEJAN FILIP-DIMITRI SCOALA GIMNAZIALA IENACHITA VACARESCU VULCAN STEFAN-IULIAN Sectorul_4 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
248 Szekely Adelina Maria Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Iacobescu Raluca Silvia, Lupu Constantin Hunedoara 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
249 Bența Bogdan Școala Gimanzială Nr. 4 Bistrița Candale Silviu, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
250 Rus Cătălin Stelian Școala Gimanzială Grigore Silași Beclean Șanta Silvia, Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro