home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 27 concurenti Calificati Direct (A), clasa a 6-a
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 BENESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 90 100 190 Calificat (A)
2 CRANGUS CALIN Scoala Gimnaziala Pro Ingenio Bragadiru Trifan George Ilfov 90 100 190 Calificat (A)
3 IPATE ELISA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CABAS ALI, FRANCU CRISTIAN Sectorul_3 85 100 185 Calificat (A)
4 MARCU ILINCA IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Sectorul_6 95 70 165 Calificat (A)
5 Tudose Rareș Felix Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Ilea Lucian, Ignat Claudia, HLO Mures 90 70 160 Calificat (A)
6 Cismaru Theodor Alexe Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 85 75 160 Calificat (A)
7 Luchian Cristian Şcoala Gimnazială Nr. 3, Municipiul Piatra-Neamţ, Centrul de excelență Hodea Octavian Neamt 80 70 150 Calificat (A)
8 LOGHINOAIA ILINCA-IOANA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 90 60 150 Calificat (A)
9 Maftei Albert Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 70 65 135 Calificat (A)
10 CACENSCHI VLAD-GEORGE Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Dău Liliana Galati 60 70 130 Calificat (A)
11 GRANAT ANDREI IONUȚ LICEUL TEORETIC ”CALLATIS” MANGALIA POPA GABRIELA MARIA, PILAT ELENA MIHAELA Constanta 75 55 130 Calificat (A)
12 Mihăilescu Alexandru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 75 50 125 Calificat (A)
13 Caracioni Octavian Luca Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia Satu-Mare 70 50 120 Calificat (A)
14 BĂRÎLĂ ȘTEFANA Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Ildeghez Mihaela Suceava 30 75 105 Calificat (A)
15 POP RAREȘ - ANDREI CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV GEOGE CARMEN, IACOB MIRELA Brasov 55 40 95 Calificat (A)
16 Bîgu Cezar-Doru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela Arad 50 45 95 Calificat (A)
17 Soiu Cristian Ionut Liceul Pedagogic "D. P. Perpessicius" Braila Chitu Mirela, Prus Paul Braila 55 40 95 Calificat (A)
18 Covrig Marius Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Petrica Alina Gorj 50 40 90 Calificat (A)
19 Voicu Alexandru C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 50 40 90 Calificat (A)
20 Florea Vasile-Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia Maramures 50 40 90 Calificat (A)
21 Vlad Andrei Robert Colegiul National Ion Minulescu Catanoiu Camelia Olt 50 40 90 Calificat (A)
22 Roiniță Alexandru-Gabriel Colegiul Național ”Unirea” Focșani Oprea Marilena Vrancea 45 45 90 Calificat (A)
23 Alexe Stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 50 40 90 Calificat (A)
24 Lungu Petru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian Cluj 45 45 90 Calificat (A)
25 Seracovanu Edward-Christian Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Dejica Ramona/ Vida Cristian Timis 35 50 85 Calificat (A)
26 MARCIUC ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 BOCA VALENTIN, PRASSA RALUCA MIHAELA Sectorul_4 45 40 85 Calificat (A)
27 Angheluta Diana Scoala Gimnaziala G. Tutoveanu Barlad Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu Vaslui 40 40 80 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro