home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 83 concurenti calificati Clasament National, clasa a 6-a,
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 VOICU TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 90 95 185 Clasament National (CN)
2 PETCU ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Sectorul_1 90 90 180 Clasament National (CN)
3 PETRESCU BOGDAN CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 70 100 170 Clasament National (CN)
4 STAN IONUT GABRIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ, ALI CABAS Sectorul_3 90 80 170 Clasament National (CN)
5 TEODORESCU NICOLAS ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU Sectorul_3 70 100 170 Clasament National (CN)
6 IORDACHE RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, MANZ VICTOR Sectorul_1 100 65 165 Clasament National (CN)
7 GHICA TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 65 100 165 Clasament National (CN)
8 DOBRE RADU FABIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA Sectorul_6 85 80 165 Clasament National (CN)
9 MOCANU MIHAI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA, MANZ VICTOR Sectorul_1 90 75 165 Clasament National (CN)
10 MUSAT TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 60 100 160 Clasament National (CN)
11 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU,MARIANA KISCH Sectorul_3 85 75 160 Clasament National (CN)
12 TATOMIR TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ADONIS TATOMIR Sectorul_3 60 100 160 Clasament National (CN)
13 RUGHINIS REMUS SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA , CRISTIAN FRANCU Sectorul_3 90 65 155 Clasament National (CN)
14 BURAC VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 90 65 155 Clasament National (CN)
15 STEFANESCU ECATERINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 85 70 155 Clasament National (CN)
16 HENDOREANU ANDREI SEBASTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, KISCH MARIANA Sectorul_3 65 90 155 Clasament National (CN)
17 BADEA LUCIAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 75 75 150 Clasament National (CN)
18 DUMITRESCU KARINA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA Sectorul_1 60 80 140 Clasament National (CN)
19 SLANINA SIMON COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE FLOREA ANDREI, ANCA MIHAELA, KNOPF ANCA Sectorul_1 60 80 140 Clasament National (CN)
20 DAMIAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 65 70 135 Clasament National (CN)
21 CALOTA ANDREI-PATRICK COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 60 75 135 Clasament National (CN)
22 DUMITRU MATEI TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 85 50 135 Clasament National (CN)
23 POPESCU TUDOR DAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CATALIN POPESCU Sectorul_3 60 70 130 Clasament National (CN)
24 BALCANU CRISTIANA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 55 75 130 Clasament National (CN)
25 DIMULESCU VLAD MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 70 60 130 Clasament National (CN)
26 CEMARTAN NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 60 70 130 Clasament National (CN)
27 STANCIU ERIC MATEI SCOALA GIMNAZIALA NR. 179 KNOPF ANCA Sectorul_1 60 65 125 Clasament National (CN)
28 MELEGA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 50 75 125 Clasament National (CN)
29 MENDELSOHN MENDEL Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 70 55 125 Clasament National (CN)
30 ARSENOIU GEORGE IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "ING.GHE. PANCULESCU" VALENII DE MUNTE LICA DANIELA Prahova 60 65 125 Clasament National (CN)
31 STANCU DAVID LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA , CRISTIAN FRANCU Sectorul_1 50 75 125 Clasament National (CN)
32 BADEA THEODOR IULIAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 50 75 125 Clasament National (CN)
33 NICOLA VICTOR-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 75 125 Clasament National (CN)
34 POSTOROANCA VLAD COSTIN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, KNOPH ANCA Sectorul_6 50 70 120 Clasament National (CN)
35 Enăchescu Andrei Florin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț, Centrul de excelență Olaru Liviu Constantin Neamt 55 65 120 Clasament National (CN)
36 DARABANĂ RAREȘ CRISTIAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian Iasi 50 70 120 Clasament National (CN)
37 CACIULAN VICTOR-GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 50 70 120 Clasament National (CN)
38 MOROSAN MIHNEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 60 60 120 Clasament National (CN)
39 Gîrbovan Robert Luca Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Nicoli Marius Dolj 40 75 115 Clasament National (CN)
40 BURUIANA ȘTEFAN Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu Iasi 40 75 115 Clasament National (CN)
41 STANCIU RAREȘ ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 75 40 115 Clasament National (CN)
42 Hajnal George Florin Palatul Copiilor Tg. Mureș- Structura Clubul Copiilor Sighișoara Ghiță Daniela, Mustață Gelu Mures 65 50 115 Clasament National (CN)
43 CHIRIȚĂ ADELA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Țibu Mirela, Tufescu Lăcrămioara Iasi 40 75 115 Clasament National (CN)
44 COMAN MIHAI MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 60 110 Clasament National (CN)
45 ASGARI ARMIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU, MARIANA KISCH, CASIAN PATRASCANU, ALI CABAS Sectorul_3 50 60 110 Clasament National (CN)
46 Andrei Ileana Maria Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 50 60 110 Clasament National (CN)
47 VERESTIUC ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 55 55 110 Clasament National (CN)
48 IORDACHE ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 45 65 110 Clasament National (CN)
49 Turcu Știolică Alexandru Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Papa Mihaela, Coravu Laura Dolj 40 70 110 Clasament National (CN)
50 CHIVU ANDREEA ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 55 50 105 Clasament National (CN)
51 FLORIȘTEAN IOAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 45 60 105 Clasament National (CN)
52 CADIR TIMUR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA FRANCU CRISTIAN, MANZ VICTOR, CABAS ALI Sectorul_3 55 50 105 Clasament National (CN)
53 ILIE LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU Sectorul_3 65 40 105 Clasament National (CN)
54 CHIRIAC ALEX C.T.„M. Băcescu” Fălticeni Murărescu Simona Maricica, Acatrinei Vasiliu Cristinel Suceava 50 50 100 Clasament National (CN)
55 TUTUNARU RUXANDRA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, MANZ VICTOR Sectorul_1 50 50 100 Clasament National (CN)
56 COJOCARIU IOAN DRAGOS NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 50 100 Clasament National (CN)
57 DOHOTARIU ALEXIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 50 50 100 Clasament National (CN)
58 HOSSU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, MANZ VICTOR Sectorul_1 50 50 100 Clasament National (CN)
59 TĂNASE CRISTIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Butnărașu Oana Iasi 60 40 100 Clasament National (CN)
60 Boitor Teofil Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia Satu-Mare 50 45 95 Clasament National (CN)
61 Onea Adrian Scoala Gimnaziala "Romulus Guga" Targu-Mures Costin Daniel, Mărginean Manuela, HLO Mures 45 50 95 Clasament National (CN)
62 DURLEA ANDREI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 50 45 95 Clasament National (CN)
63 TOGAN TEODOR-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 50 45 95 Clasament National (CN)
64 HUȚANU ANDREI-HORIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 50 40 90 Clasament National (CN)
65 TUDOSE FILIP STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 50 40 90 Clasament National (CN)
66 ABBASI FAR KOSH DARIUS-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA Sectorul_1 50 40 90 Clasament National (CN)
67 Florescu Rareș Ioan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 45 45 90 Clasament National (CN)
68 BUCHMAN EDUARD SCOALA GIMNAZIALA NR. 197 RAPCEA RAZVAN, SIRBU MARIANA Sectorul_6 50 40 90 Clasament National (CN)
69 Silaghi Vlad Andrei Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia Satu-Mare 50 40 90 Clasament National (CN)
70 MEIROSU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 60 30 90 Clasament National (CN)
71 Ionescu Robert-Mihai Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 35 50 85 Clasament National (CN)
72 DIAC ARMAND Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Butnărașu Oana Iasi 30 55 85 Clasament National (CN)
73 SOROCEANU ALEXIA IOANA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 50 35 85 Clasament National (CN)
74 AIZIC ALBERT ANDRES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 25 60 85 Clasament National (CN)
75 CHERTES ANDREI Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Ildeghez Mihaela Suceava 45 40 85 Clasament National (CN)
76 ILCACI LEONARD Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 35 50 85 Clasament National (CN)
77 Dumitrașcu Ioana Alexandra Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 55 30 85 Clasament National (CN)
78 POPESCU DARIA MARIA Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 70 10 80 Clasament National (CN)
79 Moraru Mihnea Cosmin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian Arges 45 35 80 Clasament National (CN)
80 Dumitrascu Stefan-Alexandru Liceul Teoretic William Shakespeare Timisoara Centru de excelenta prof. Cristina Iordaiche Timis 40 40 80 Clasament National (CN)
81 ISMAIL ALI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, KNOPF ANCA Sectorul_1 40 40 80 Clasament National (CN)
82 Gheorghe Stefan Scoala Gimnaziala "Al. I. Cuza" Braila Marin Florina Braila 40 40 80 Clasament National (CN)
83 APOSTOLACHE ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 35 45 80 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro