home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 7-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 ARDELEAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ PATRASCANU CASIAN MOROIANU THEODOR PIERRE CERCELESCU SERBAN ALI CABAS PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 100 100 200 Calificat (A)
2 Floare Doru Școala Gimanzială Avram Iancu Bistrița Nelca Mirela, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 100 100 200 Calificat (A)
3 PETICARU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU, CERCELESCU SERBAN, ALI CABAS` Sectorul_3 95 100 195 Clasament National (CN)
4 TITIANU CEZAR MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, PUDAK NURBERDIYEV, CASIAN PATRASCANU Sectorul_3 100 95 195 Clasament National (CN)
5 HAIVAS VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 85 100 185 Calificat (A)
6 CROITORIU BOGDAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 85 100 185 Calificat (A)
7 Todoran Alexandru Raul Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Spatarel Dan-Constantin, Popa Daniel, Oncescu Costin Hunedoara 80 100 180 Calificat (A)
8 Prunaru Ioana Alexandra Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 70 100 170 Calificat (A)
9 DOBLEAGĂ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 70 100 170 Calificat (A)
10 Petria-Mitran Alma Elena Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 70 100 170 Calificat (A)
11 Bindea Mihai Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Șofroni Dănilă, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 70 95 165 Clasament National (CN)
12 Ioan Tudor Mihai Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 70 95 165 Clasament National (CN)
13 PREDESCU SEBASTIAN ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 85 55 140 Clasament National (CN)
14 MAFTEI ANDREI-IOAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 35 100 135 Calificat (A)
15 MOMOIU ALEXANDRU Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 25 100 125 Clasament National (CN)
16 Ursache Matei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Ursache Delia, Budișan Mirela Cluj 20 100 120 Calificat (A)
17 Stamatescu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 95 25 120 Clasament National (CN)
18 PIRVULESCU Serban Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 70 50 120 Calificat (A)
19 BOACĂ ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu Iasi 20 100 120 Clasament National (CN)
20 POPA ROBERT Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 100 20 120 Clasament National (CN)
21 CADIR SELIM HALIL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 70 45 115 Clasament National (CN)
22 CRISTEA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 70 40 110 Clasament National (CN)
23 MOCREI BOGDAN Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 100 110 Calificat (A)
24 PRIBOI LUCA-MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MIHAI TUTU, CRISTIAN FRANCU Sectorul_1 95 15 110 Clasament National (CN)
25 ROTARIU EMANUEL ANTONIO Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia Iasi 95 10 105 Clasament National (CN)
26 VERZOTTI MATTEO-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 95 10 105 Clasament National (CN)
27 GHEORGHIEȘ ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 80 20 100 Clasament National (CN)
28 CIOBANU ANDREI-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 20 80 100 Clasament National (CN)
29 Vasiluta Mihai Alexandru Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 85 15 100 Calificat (A)
30 Băzăvan Andrei Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 20 70 90 Clasament National (CN)
31 STĂNESCU MATEI OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 75 15 90 Calificat (A)
32 Soporan Paul Scoala Gimnaziala Nr.30 Timisoara Boar Renata-Graziela, Ruset Ovidiu, Dolanga Luminita, Vasiliu Ileana Timis 80 10 90 Calificat (A)
33 POPA DIANA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 70 20 90 Clasament National (CN)
34 Vîrtosu Alexandra Mihaela Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 70 15 85 Clasament National (CN)
35 COVACIU DARIUS COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL", BRAȘOV PENGHIȘ DIANA Brasov 70 15 85 Calificat (A)
36 VOINEA ANDREI VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 70 15 85 Calificat (A)
37 STANESCU LIVIU-CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBEDIYEV Sectorul_3 70 15 85 Clasament National (CN)
38 NENCIU DAVID MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, KNOPF ANCA Sectorul_6 70 10 80 Calificat (A)
39 CHIRIBUȚĂ ROBERT ADRIAN CENTRUL DE EXCELENȚĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIMBAV AUPICI IRINA, PAISE LIANA SANDA, TACEA CORINA MARIA Brasov 70 10 80 Clasament National (CN)
40 Taerel Radu Nicolae Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 70 10 80 Clasament National (CN)
41 POPA MATILDA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 70 10 80 Clasament National (CN)
42 Apostol David Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile Mehedinti 70 10 80 Calificat (A)
43 Furtună-Colă Andrei Alexandru Palatul Copiilor Craiova, Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova,Centrul Județean de Excelență Dolj Preoteasa Cezarian, Predeșel Elena Dolj 70 10 80 Clasament National (CN)
44 SIRGHE MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
45 IONESCU VLAD ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ĂAGUNA" BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 70 10 80 Clasament National (CN)
46 CRISTI GRIGORE BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
47 MOTEA CATALIN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
48 Toma Ionut Cristian Scoala Constantin Parfene Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 70 10 80 Calificat (A)
49 RĂDULESCU ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana Iasi 70 10 80 Clasament National (CN)
50 ZOB ALEXANDRU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 MARIANA KISCH Sectorul_2 70 10 80 Clasament National (CN)
51 GIURGEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
52 PAVEL MIHAI GEORGE COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 70 10 80 Clasament National (CN)
53 IVAN DRAGOS CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 70 10 80 Clasament National (CN)
54 OPREA RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, ENESCU CATALIN Sectorul_6 70 10 80 Clasament National (CN)
55 RASCARACHI LUCA-MIHAI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 70 10 80 Clasament National (CN)
56 PADURE DAMIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 MARIANA KISCH, DRAGOS KISCH Sectorul_2 70 10 80 Calificat (A)
57 Alexuțan Cristian Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Zalău Boloș Iuliana, Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 70 10 80 Calificat (A)
58 ISPIR ALEXANDRU Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” C-lung Măgurean Marius, Hreciuc Elena Suceava 70 10 80 Clasament National (CN)
59 ANTON PETRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 70 10 80 Clasament National (CN)
60 Toncea Andreea Catalina Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 70 10 80 Calificat (A)
61 Apostol Anisia Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 70 10 80 Calificat (A)
62 ERENA MARK - THEODOR COLEGIUL GERMAN GOETHE KNOPF ANCA Sectorul_1 65 10 75 Punctaj insuficient (P)
63 ONISORU ANTONIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MIHAI TUTU Sectorul_1 60 15 75 Punctaj insuficient (P)
64 GROSU ALEXANDRU GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA SERBAN-VODA USTUROIU FLORIN Sectorul_4 60 15 75 Punctaj insuficient (P)
65 Izvoran-Oltean Ștefan Școala Gimanzială Mihai Eminescu Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 65 10 75 Punctaj insuficient (P)
66 Radu Dimitrie Octavian Scoala Constantin Parfene Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 60 15 75 Punctaj insuficient (P)
67 CHIVU RAZVAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA HELIADE RADULESCU VICTOR MANZ Sectorul_1 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
68 VASILE OCTAVIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDIYEV, BOGDAN IORDACHE Sectorul_3 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
69 HULUB BIANCA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana Iasi 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
70 MATASARU LUXIN GABRIEL LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA BALAN MARIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
71 DIACONU ALEXANDRU DIACONU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ Sectorul_3 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
72 RUSSU MIHAELA CENTRUL.DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL", BRAȘOV AUPICI IRINA, PENGHIȘ DIANA Brasov 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
73 BERECHET TUDOR Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 20 50 70 Punctaj insuficient (P)
74 Cristia Razvan Scoala Constantin Parfene Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 60 10 70 Punctaj insuficient (P)
75 Dediu Ștefan Alexandru Palatul Copiilor Copiilor, Colegiul Național ”Ștefan Velovan” Craiova Preoteasa Cezarian Dolj 55 15 70 Punctaj insuficient (P)
76 GHIBERIC DAVID CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 55 10 65 Punctaj insuficient (P)
77 NEAGOIE MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 10 55 65 Punctaj insuficient (P)
78 ANDREI LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH Sectorul_3 55 10 65 Punctaj insuficient (P)
79 VĂCĂREANU RAREȘ CONSTANTIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Ildeghez Mihaela Suceava 50 10 60 Punctaj insuficient (P)
80 Rauta Rares Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 50 10 60 Punctaj insuficient (P)
81 ADĂSCĂLIȚEI MIHAI Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
82 GARABALTIN RAREȘ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL", BRAȘOV PENGHIȘ DIANA Brasov 40 10 50 Punctaj insuficient (P)
83 STANCIU BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 97 PRASSA RALUCA MIHAELA Sectorul_4 35 15 50 Punctaj insuficient (P)
84 URSESCU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
85 TIRZIU PETRE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISH MARIANA,PUDAK NURBERDIYEV,ALI CABAS Sectorul_3 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
86 Ceapraz Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
87 Galatanu Octavian Gheorghe Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
88 Ionită Diana Andreea Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 10 35 45 Punctaj insuficient (P)
89 CIOTARNAE ALEXANDRU COSMIN SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT OLTEAN NINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
90 Matea Mihnea Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Pitesti Dumitrascu Octavian Arges 20 25 45 Punctaj insuficient (P)
91 Vita Cristian Colegiul National Unirea Targu-Mures Csifo Lorand, HLO Mures 35 10 45 Punctaj insuficient (P)
92 POPESCU ADRIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
93 Panciu Andre Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 25 15 40 Punctaj insuficient (P)
94 ZARAFIU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 MARIANA KISCH, DRAGOS KISCH Sectorul_2 20 20 40 Punctaj insuficient (P)
95 Lupuleti Vlad Calin Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile, Centrul HLO Mehedinti 15 25 40 Punctaj insuficient (P)
96 BALAN TEODOR-OVIDIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ISABELA COMAN, ANDREI COMAN Sectorul_1 30 10 40 Punctaj insuficient (P)
97 DUGULEANU ANA-VALERIA COLEGIUL GERMAN GOETHE KNOPF ANCA Sectorul_1 20 20 40 Punctaj insuficient (P)
98 TURCULEȚ ALEXANDRU Palatul Copiilor Suceava Pînzaru Liviu-Vasile, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela Suceava 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
99 CIULEI MARIO Scoala Gimnaziala nr. 29, Galati STANCIU ADRIANA Galati 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
100 Dobra Nicoleta Emilia Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 20 15 35 Punctaj insuficient (P)
101 Ioniță Sebastian-Filip Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Roman Ciprian, Pintescu Alina Maramures 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
102 POPA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
103 CARASEL VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 20 15 35 Punctaj insuficient (P)
104 BOTNARU VICTOR PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA Constanta 20 15 35 Punctaj insuficient (P)
105 SEBA VLAD-IONUT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
106 Staicu Octavian Ștefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 15 15 30 Punctaj insuficient (P)
107 Moanță Arina Ioana Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Nicoli Marius Dolj 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
108 Șandor Ștefan Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
109 GRIGORAȘ ANTONIE-RAREȘ Colegiul Național „Petru Rare” Suceava Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
110 BOABES RAZVAN-MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
111 Arseniu Victor-Ștefan Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula, Dumitrascu Octavian Arges 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
112 Tuduce Sergiu Florian Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
113 DĂRĂBĂNEANU LIVIU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
114 Tomole Alexia Irina Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
115 STOICA-TICA JUSTIN-STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 GEORGESCU CRISTINA Sectorul_5 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
116 MORUS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
117 ANDREI MIRUNA-KARINA COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA, KISCH MARIANA Sectorul_2 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
118 DUTA STEFAN-HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
119 Stoean Ștefan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Mititelu Ana-Mirela Neamt 20 10 30 Punctaj insuficient (P)
120 Tudosie Alin Stefan Școala Gimnaziala Eugen Ionescu Slatina Pietris Constantin Daniel, Popescu Doru Anastasiu Olt 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
121 PIRJOL-COMANESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, Sectorul_1 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
122 Miholca Andreea Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian Maramures 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
123 Toma Raluca Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Marin Florina Braila 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
124 SIMIONOV LUCA MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
125 BADULESCU ANDREI MARCEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, PREDA ARMAND Sectorul_6 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
126 Busoi Ștefan Scoala Gimnaziala ”Carol I” Curtea De Arges Barbu Vasile, Stoicescu Dumitru Arges 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
127 Valiyakath Sidheek-Răzvan-Fadel Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
128 BARBU ANTONIA ELENA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
129 TAUT RADU-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
130 SAVA DARIUS STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
131 Mitoiu Petru Bogdan Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile, Centrul HLO Mehedinti 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
132 KURNAZ MATEI CELAL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA RADU SALAVAT,TEODOR TATU,ALI CABAS,PUDAK NURBERDIYEV,LUCA KURNAZ Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
133 ALEXANDRESCU DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
134 UNGUREANU IONUȚ ACADEMIA DE INFORMATICĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19 BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
135 DANCIU ANA CEZARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
136 Bobiș Adrian Școala Gimanzială Nr. 1 Bistrița Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
137 Macineanu Radu Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
138 Cotorcea Mihai Alexandru Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
139 Paun Alexandru Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
140 Tomsa Luca Sebastian Scoala Gimnaziala "Ioan Vladutiu" Ludus HLO Mures Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
141 Loghin Antonia Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu, Vlad Nicu Vaslui 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
142 Calotă Carlos Ionuț Palatul copiilor Giurgiu Florina Gogoașe Giurgiu 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
143 CHIRIAC ILIE Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
144 Nojea Răzvan Ionuț Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
145 LAZARESCU ANDREI VLAD SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 MARIANA KISCH Sectorul_2 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
146 ȘTEFAN SERAFIM COLEGIUL NAȚIONAL \"DR. IOAN MEȘOTĂ\", CENTRUL DE EXCELENȚĂ AUPICI IRINA, VOLMER MIHAELA Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
147 CODREA DENIS-MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 GEORGESCU CRISTINA Sectorul_5 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
148 Filote Razvan Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
149 Nuica Adrian - Mihail Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail, Dumitrescu Mihaela Valcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
150 Buda Mara Scoala Gimnaziala "Ioan Vladutiu" Ludus HLO Mures Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
151 Gligor Horia-Teodor Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
152 BOSNEAG VICTOR COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE KNOPF ANCA Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
153 HANGU CALIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 MIHAI CHIORCEA, KISCH MARIANA Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
154 DRAGOIU MARIO COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
155 VANCA RARES ANDREI SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI BUDA MANUELA Sectorul_6 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
156 Albuica Ioan Octavian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
157 Beșu Tudor Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
158 Medar Matei Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MORENI Moga Ginu, Rusu Dan Dambovita 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
159 Buzas Andrei Vlad Palatul Copiilor Tg. Mures- Structura Clubul Copiilor Sighisoara Ghita Daniela, Mustata Gelu Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
160 Toma Gabriel Scoala Mihai Eminescu Vaslui Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu Vaslui 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
161 Crișan Alexandru Dan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Perșa Eugen Claudiu Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
162 Urian Gabriela-Maria Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
163 Sere Timea Școala Gimnazială „Mircea Eliade” Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
164 Mihutoniu Iasmina Florina Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile, Centrul HLO Mehedinti 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
165 IVAN TUDOR-GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
166 TOMA ELIZA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU, ALI CABAS, PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
167 Margarit Andrei Scoala Gimnaziala "Fanus Neagu" Braila Savu Ileana-Liliana Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
168 Spiridon Diana Teodora Centrul Județean de Excelență Dolj, Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Predeșel Elena, Vlad Gabriel Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
169 Filip Irinel Ionut Liceul Tehnologic Turceni Sandru Oana Gorj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
170 Breazu Valdut Marian Liceul Teoretic Petre Pandrea Bals Olteanu Cristina Olt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
171 Udrea Dan Mihail Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
172 Mihuț Matei Colegiul Național „Decebal” Deva Popa Ion Hunedoara 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
173 Maxim Andrei Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
174 Grigor Mihai Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
175 Bucovan Mihnea Clubul Copiilor Lugoj/ Scoala Gimnaziala Anisoara Odeanu Lugoj Vida Cristian Timis 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
176 Bianu Bogdan Scoala Gimnaziala "Ion Creanga" Brailla Dragomir Paula Carmen Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
177 Galan Radu Florin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
178 BOTA ELIAS Seminarul Teologic Ortodox "Sfântul Simion Ștefan" Corpodean Dana Alba 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
179 Costache Mihai Școala Gimnazială "Traian" Craiova Bercea Olivia, Coravu Laura Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
180 Voloșeniuc-Hudescu Matei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Mititelu Ana-Mirela Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
181 Duicu Tudor Colegiul National Unirea Targu-Mures Csifo Lorand, HLO Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
182 BURCĂ PAUL Școala Gimnaziala Nr 1 Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
183 Filep Mátyás Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
184 VELICU ALEXANDRU STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
185 MACRI TUDOR ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL" BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN, PENGHIȘ DIANA Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
186 DINU MARIO GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
187 BACILA Marcu Scoala Gimnazială OLTEA DOAMNA Oradea Faur Patricia Bihor 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
188 Streche Andrei- Claudiu Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
189 Ghiră Clara Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
190 Bogdan Rares Andrei Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
191 Marincea Radu Mihail Școala Gimnaziala Eugen Ionescu Slatina Pietriș Constantin Daniel, Popescu Doru Anastasiu Olt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
192 Draghici Paul Adrian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
193 Petrar Alex Scoala Gimnaziala "Dacia" Targu-Mures HLO Mures Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
194 Palcu Stefan Scoala Vasile Alecsandri Vaslui Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu Vaslui 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
195 Coroiu Alexandru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
196 Șerba Oana Școala Gimnazială „Mircea Eliade” Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
197 UNTU ȘERBAN Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
198 CRISTEA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
199 Cojocaru Catalin Scoala Gimnaziala ”Carol I” Curtea De Arges Barbu Vasile, Stoicescu Dumitru Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
200 Ion Angelo Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
201 Probaji Alexandru Cristian Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
202 Tudorache Ștefan ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI Olaru Adriana Calarasi 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
203 Traistaru Dragos Andei Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
204 Iuga Dragoș-Petru Colegiul Național „Decebal” Deva Popa Ion Hunedoara 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
205 Ilieș Luca Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
206 Mitiletis Miltiadis Școala Gimnazială Internațională "Spectrum" Cluj-Napoca Minuță Virgilius-Aurelian Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
207 Dragos Victor Colegiul National C.D.Loga Timisoara Centru de excelenta Timis 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
208 VLADUCA DAVID-IONUT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
209 SCARLAT IULIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH,ALI CABAS,PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
210 MANEA VLAD COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL", BRAȘOV PENGHIȘ DIANA Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
211 Bulugea Anastasia Ioana Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
212 Andrei Cristian - Florentin Scoala Gimnaziala "I. Bancila" Braila Chirica Neluta Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
213 DIACONU RAREȘ Scoala Gimnaziala nr. 29, Galati STANCIU ADRIANA Galati 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
214 NIȚULESCU DRAGOȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ZAHARIA STANCU” ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA/TIULESCU STELA Teleorman 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
215 Doibani Bogdan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro