home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 24 concurenti Calificati Direct (A), clasa a 7-a
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 ARDELEAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ PATRASCANU CASIAN MOROIANU THEODOR PIERRE CERCELESCU SERBAN ALI CABAS PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 100 100 200 Calificat (A)
2 Floare Doru Școala Gimanzială Avram Iancu Bistrița Nelca Mirela, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 100 100 200 Calificat (A)
3 HAIVAS VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 85 100 185 Calificat (A)
4 CROITORIU BOGDAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 85 100 185 Calificat (A)
5 Todoran Alexandru Raul Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Spatarel Dan-Constantin, Popa Daniel, Oncescu Costin Hunedoara 80 100 180 Calificat (A)
6 Petria-Mitran Alma Elena Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 70 100 170 Calificat (A)
7 Prunaru Ioana Alexandra Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 70 100 170 Calificat (A)
8 DOBLEAGĂ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 70 100 170 Calificat (A)
9 MAFTEI ANDREI-IOAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 35 100 135 Calificat (A)
10 Ursache Matei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Ursache Delia, Budișan Mirela Cluj 20 100 120 Calificat (A)
11 PIRVULESCU Serban Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 70 50 120 Calificat (A)
12 MOCREI BOGDAN Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 100 110 Calificat (A)
13 Vasiluta Mihai Alexandru Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 85 15 100 Calificat (A)
14 STĂNESCU MATEI OCTAVIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 75 15 90 Calificat (A)
15 Soporan Paul Scoala Gimnaziala Nr.30 Timisoara Boar Renata-Graziela, Ruset Ovidiu, Dolanga Luminita, Vasiliu Ileana Timis 80 10 90 Calificat (A)
16 VOINEA ANDREI VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 70 15 85 Calificat (A)
17 COVACIU DARIUS COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL", BRAȘOV PENGHIȘ DIANA Brasov 70 15 85 Calificat (A)
18 Apostol David Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile Mehedinti 70 10 80 Calificat (A)
19 Toma Ionut Cristian Scoala Constantin Parfene Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 70 10 80 Calificat (A)
20 Apostol Anisia Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 70 10 80 Calificat (A)
21 Toncea Andreea Catalina Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 70 10 80 Calificat (A)
22 PADURE DAMIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 MARIANA KISCH, DRAGOS KISCH Sectorul_2 70 10 80 Calificat (A)
23 Alexuțan Cristian Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Zalău Boloș Iuliana, Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 70 10 80 Calificat (A)
24 NENCIU DAVID MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, KNOPF ANCA Sectorul_6 70 10 80 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro