home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 37 concurenti calificati Clasament National, clasa a 7-a,
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 PETICARU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU, CERCELESCU SERBAN, ALI CABAS` Sectorul_3 95 100 195 Clasament National (CN)
2 TITIANU CEZAR MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, PUDAK NURBERDIYEV, CASIAN PATRASCANU Sectorul_3 100 95 195 Clasament National (CN)
3 Ioan Tudor Mihai Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 70 95 165 Clasament National (CN)
4 Bindea Mihai Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Șofroni Dănilă, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 70 95 165 Clasament National (CN)
5 PREDESCU SEBASTIAN ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 85 55 140 Clasament National (CN)
6 MOMOIU ALEXANDRU Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 25 100 125 Clasament National (CN)
7 Stamatescu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 95 25 120 Clasament National (CN)
8 POPA ROBERT Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 100 20 120 Clasament National (CN)
9 BOACĂ ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu Iasi 20 100 120 Clasament National (CN)
10 CADIR SELIM HALIL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 70 45 115 Clasament National (CN)
11 CRISTEA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 70 40 110 Clasament National (CN)
12 PRIBOI LUCA-MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, MIHAI TUTU, CRISTIAN FRANCU Sectorul_1 95 15 110 Clasament National (CN)
13 VERZOTTI MATTEO-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 95 10 105 Clasament National (CN)
14 ROTARIU EMANUEL ANTONIO Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia Iasi 95 10 105 Clasament National (CN)
15 GHEORGHIEȘ ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 80 20 100 Clasament National (CN)
16 CIOBANU ANDREI-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 20 80 100 Clasament National (CN)
17 POPA DIANA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 70 20 90 Clasament National (CN)
18 Băzăvan Andrei Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 20 70 90 Clasament National (CN)
19 STANESCU LIVIU-CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBEDIYEV Sectorul_3 70 15 85 Clasament National (CN)
20 Vîrtosu Alexandra Mihaela Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 70 15 85 Clasament National (CN)
21 PAVEL MIHAI GEORGE COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 70 10 80 Clasament National (CN)
22 ANTON PETRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 70 10 80 Clasament National (CN)
23 SIRGHE MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
24 Furtună-Colă Andrei Alexandru Palatul Copiilor Craiova, Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova,Centrul Județean de Excelență Dolj Preoteasa Cezarian, Predeșel Elena Dolj 70 10 80 Clasament National (CN)
25 RĂDULESCU ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana Iasi 70 10 80 Clasament National (CN)
26 IVAN DRAGOS CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 70 10 80 Clasament National (CN)
27 CHIRIBUȚĂ ROBERT ADRIAN CENTRUL DE EXCELENȚĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIMBAV AUPICI IRINA, PAISE LIANA SANDA, TACEA CORINA MARIA Brasov 70 10 80 Clasament National (CN)
28 GIURGEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
29 Taerel Radu Nicolae Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 70 10 80 Clasament National (CN)
30 ISPIR ALEXANDRU Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” C-lung Măgurean Marius, Hreciuc Elena Suceava 70 10 80 Clasament National (CN)
31 ZOB ALEXANDRU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 MARIANA KISCH Sectorul_2 70 10 80 Clasament National (CN)
32 CRISTI GRIGORE BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
33 RASCARACHI LUCA-MIHAI Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Balacea Georgeta-Iulia Galati 70 10 80 Clasament National (CN)
34 OPREA RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, ENESCU CATALIN Sectorul_6 70 10 80 Clasament National (CN)
35 IONESCU VLAD ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ĂAGUNA" BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 70 10 80 Clasament National (CN)
36 MOTEA CATALIN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 70 10 80 Clasament National (CN)
37 POPA MATILDA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 70 10 80 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro