home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 8-a (primele 250 de punctaje din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 DOBRESCU CLELIA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ANCA KNOPF, PUDAK NURBERDIYEV, ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Clasament National (CN)
2 METEHAU LUCA MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
3 BÎRSAN ALEX-CRISTIAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați BÎRSAN ADINA Galati 100 100 200 Calificat (A)
4 AELENEI ALEX IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH, BOCA VALENTIN Sectorul_4 100 100 200 Clasament National (CN)
5 Pintea Vlad-Cristian Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela Timis 100 100 200 Calificat (A)
6 TAGA STEFAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita/Lica Daniela Prahova 100 100 200 Calificat (A)
7 Moca Andrei Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 100 100 200 Calificat (A)
8 Pagu Tudor Stefan Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu, Dan Pracsiu Vaslui 100 100 200 Calificat (A)
9 ARUXANDEI MATEI ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela Iasi 100 100 200 Clasament National (CN)
10 LUPU STEFAN DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
11 DINCA AELIUS GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
12 PERJU VERZOTTI LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 200 Calificat (A)
13 MOLDOVAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 100 100 200 Calificat (A)
14 ANDREESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, KISCH MARIANA, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
15 VERDE FLAVIU-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, SERBAN CERCELESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
16 BALASESCU EUSEBIU RARES LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ, GEORGE TRIFAN, ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Calificat (A)
17 IONCIOAIA CĂLIN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 100 100 200 Calificat (A)
18 ION ANDREI-ROBERT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 100 100 200 Clasament National (CN)
19 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 100 100 200 Clasament National (CN)
20 MOISE ANDREI MARIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 97 197 Clasament National (CN)
21 ZAGHAR ALEXANDRA-LAURA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 100 97 197 Clasament National (CN)
22 Hanțig Lorena Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Vaida Dana Cluj 97 100 197 Calificat (A)
23 DRAGOMIRESCU ROBERT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH Sectorul_3 100 94 194 Clasament National (CN)
24 LUCHIANOV ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALEX NECHIFOR, CASIAN PATRASCANU, ALI CABAS, DAN CONSTANTIN SPATAREL Sectorul_3 91 100 191 Clasament National (CN)
25 TIMISESCU STEFAN ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 100 88 188 Clasament National (CN)
26 Zamfir Mihnea Florin Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova, Palatul Copiilor Craiova Papa Mihaela, Preoteasa Cezarian Dolj 88 100 188 Calificat (A)
27 CIOCIEA RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 100 86 186 Clasament National (CN)
28 Diaconescu Răzvan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana, Bonto Alina Maramures 91 94 185 Calificat (A)
29 Piscu Stefan Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 100 83 183 Calificat (A)
30 SĂNDULESCU ALEXANDRU NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 82 100 182 Clasament National (CN)
31 NECULA VLADIMIR GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 76 176 Clasament National (CN)
32 Stroi Robert Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Bacau Vieru Ilie Bacau 82 94 176 Clasament National (CN)
33 POPESCU TIBERIU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 100 73 173 Calificat (A)
34 Popa Filip Andrei Colegiul National Ion Minulescu Badea Rodica Olt 97 76 173 Calificat (A)
35 Mărcuș Alexandru Marian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 72 100 172 Clasament National (CN)
36 GAVRILAȘ LUCA Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian Iasi 100 70 170 Clasament National (CN)
37 NICHIFOR CODRIN GEORGE Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu Iasi 82 88 170 Clasament National (CN)
38 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Dumitrascu Octavian Arges 85 82 167 Calificat (A)
39 VLADUTU CRISTIAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 61 161 Clasament National (CN)
40 BRĂGUTĂ MIRCEA EDUARD Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 88 69 157 Clasament National (CN)
41 SLANINA IULIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 66 88 154 Clasament National (CN)
42 RADU ION ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 63 91 154 Clasament National (CN)
43 Țigănilă Vlad Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Palatul Copiilor Craiova Grindeanu Mihaela, Preoteasa Cezarian Dolj 73 76 149 Clasament National (CN)
44 CONSTANTINESCU CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 60 88 148 Clasament National (CN)
45 Olaru Sebastian Codrin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Nour Georgeta Neamt 73 73 146 Calificat (A)
46 MOLDOVEANU COSMIN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU, KISCH MARIANA Sectorul_5 71 73 144 Calificat (A)
47 NEGOVAN RADU-MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 43 143 Clasament National (CN)
48 TURCULET ALEXANDRU IOAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 72 70 142 Clasament National (CN)
49 DORDE MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 35 135 Clasament National (CN)
50 Radulescu Horia-Filip Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 66 67 133 Clasament National (CN)
51 ROMAS ȘTEFAN- SEBASTIAN Palatul Copiilor Suceava Șoiman Stefania, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 63 70 133 Calificat (A)
52 Linta Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Oprea Adriana Arges 70 61 131 Clasament National (CN)
53 BRÎNDEA ROBERT ACADEMIA DE INFORMATICĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 69 61 130 Calificat (A)
54 ANDREI GEORGE-MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 82 43 125 Clasament National (CN)
55 Pătrașcu Gabriel Scoala Gimnaziala Stefan Protopopescu Slatina Grigore Daniel Olt 100 25 125 Clasament National (CN)
56 LAZARESCU MATEI SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT OLTEAN NINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 30 88 118 Calificat (A)
57 Vana Marc Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 91 27 118 Clasament National (CN)
58 Șandor Tudor Karmin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 40 76 116 Calificat (A)
59 Dumitru Costin-Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 91 25 116 Clasament National (CN)
60 Iurian Adrian Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 15 100 115 Clasament National (CN)
61 Marcu Mihai Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian,Trîmbițas Petru Cluj 23 91 114 Clasament National (CN)
62 NITA RARES-VASILE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, ARMAND PREDA Sectorul_1 100 10 110 Clasament National (CN)
63 Trufaș Constantin Rareș Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 100 10 110 Clasament National (CN)
64 DOMUNCO ȘTEFAN Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 100 10 110 Clasament National (CN)
65 BUHNIA TUDOR ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 10 110 Clasament National (CN)
66 CROITORU ANDREI-GRIGORE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 59 49 108 Clasament National (CN)
67 Voica Stefan Alexandru Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 20 88 108 Calificat (A)
68 BOCAN SABIN ANDREI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 35 73 108 Clasament National (CN)
69 Moiși Samuel Emanuel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 97 10 107 Clasament National (CN)
70 Agafitei Razvan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara / Palatul Copiilor Timisoara Centru de excelenta / Tirziu Mircea Timis 97 10 107 Clasament National (CN)
71 DONTU ALEX MIHAI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 94 104 Clasament National (CN)
72 BULACOVSCHI THEODOR OCTAVIAN Colegiul Național „Costache Negruzzi” Iași Neagu Lucian Iasi 15 88 103 Clasament National (CN)
73 Lușcan Alexandru Mihai Școala Gimanzială Mihai Eminescu Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 15 88 103 Clasament National (CN)
74 FOICA Șerban Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 91 10 101 Calificat (A)
75 Szasz David Liceul Teoretic Bela Bartok Timisoara Centru de excelenta prof.Simulescu Adriana Timis 10 88 98 Clasament National (CN)
76 Goșa Bogdan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela Cluj 20 76 96 Clasament National (CN)
77 RUSE PETRU Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 76 15 91 Clasament National (CN)
78 EPURE CARLA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Vîrgă Liliana Iasi 15 76 91 Clasament National (CN)
79 Veleat Valentina Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Năstase LuminiTa Prahova 40 49 89 Clasament National (CN)
80 TRACHE BOGDAN-ANDREI LICEUL TEORETIC ION BARBU ANCA KNOPF, POPAZU NICOLETA Sectorul_5 13 76 89 Clasament National (CN)
81 Horvat-Marin Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana Arges 79 10 89 Clasament National (CN)
82 SACHELARIE RALUCA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HORATIU SACHELARIE Sectorul_1 15 73 88 Clasament National (CN)
83 TABĂRĂ ANDREI CRISTIAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 73 15 88 Clasament National (CN)
84 DRAGOSTIN DAVID LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS,VICTOR MANZ Sectorul_3 38 49 87 Clasament National (CN)
85 MIHAESCU MARK Mark Twain International School Pipera Voluntari Trifan George/ Maysam Hamamah Ilfov 15 72 87 Calificat (A)
86 VOICU MIHNEA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, GEORGE TRIFAN Sectorul_3 10 76 86 Clasament National (CN)
87 POPA IOANA CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI ȘAGUNA” BRAȘOV AUPICI IRINA Brasov 10 76 86 Clasament National (CN)
88 TANASE DARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 10 70 80 Clasament National (CN)
89 SATNOIANU DOMINIC CENTRUL DE EXCELENȚĂ, LICEUL ”ANDREI MUREȘANU” BRAȘOV AUPICI IRINA Brasov 25 52 77 Punctaj insuficient (P)
90 Pop Ioan Teodor Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Stoica Raluca Mihaela Arges 10 67 77 Punctaj insuficient (P)
91 Samoilă Ciprian Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca Cluj 50 25 75 Punctaj insuficient (P)
92 Dumitriu Marian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 15 55 70 Punctaj insuficient (P)
93 DOBREA MATEI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 44 20 64 Punctaj insuficient (P)
94 Tudosie Răzvan Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria Dolj 15 46 61 Punctaj insuficient (P)
95 Prelipcean Razvan Mihai scoal Gimnaziala ”Basarab I” Curtea de Arges Barbu Vasile, Stoicescu Dumitru Arges 10 49 59 Punctaj insuficient (P)
96 GEORGESCU SEBASTIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI CRISU OANA Prahova 45 10 55 Punctaj insuficient (P)
97 Sighiartău Caleb Liceul Creștin Logos Bistrița Mureșan Ciprian Bistrita-Nasaud 15 40 55 Punctaj insuficient (P)
98 PELLE Mihai-Călin Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 10 43 53 Punctaj insuficient (P)
99 MITU CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI ANCA KNOPF Sectorul_6 10 43 53 Punctaj insuficient (P)
100 MUNTEANU VALENTIN IOAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Șoiman Ștefania, Ildeghez Mihaela, Freritag Gabriela Suceava 41 10 51 Punctaj insuficient (P)
101 Grecu Serban Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 25 25 50 Punctaj insuficient (P)
102 SAROFIN CRISTIAN CONSTANTIN PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA Constanta 10 39 49 Punctaj insuficient (P)
103 ALBU MARA SÂNZIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA, RĂDULESCU RAMONA Constanta 25 15 40 Punctaj insuficient (P)
104 Mihalcea Dragos Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Oprea Adriana Arges 23 15 38 Punctaj insuficient (P)
105 POPA MARIA Școala Gimnaziala Nr 4 Vatra Dornei Șestac Suzana Suceava 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
106 Alexe Adelina Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana Arges 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
107 MANOLACHE VLAD ANDREI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
108 TEPUS DIANA SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU ANCA KNOPF Sectorul_1 10 25 35 Punctaj insuficient (P)
109 ILIES EDUARD COSMIN SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU STOICESCU VIORICA Sectorul_4 25 10 35 Punctaj insuficient (P)
110 Petan Ioana Nicoleta Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Mailat Ildiko, HLO Mures 22 10 32 Punctaj insuficient (P)
111 BUREA GABRIEL-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 15 15 30 Punctaj insuficient (P)
112 Bârsan Emilian Ioan Școala Gimanzială Mihai Eminescu Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 10 20 30 Punctaj insuficient (P)
113 GAȘPAR ROBERT ACADEMIA DE INFORMATICĂ, COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GR. MOISIL" BRAȘOV ARDELEAN ANDREI-TIMOTEI, BURCUȚĂ MARIA Brasov 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
114 ISAILA MARIA COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT RICA PINTILIE Sectorul_3 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
115 Gherlan Marius-Vasile Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
116 CALIN DIANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
117 GALATEANU ANDREI DAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 190 MIHAI TUTU Sectorul_4 10 15 25 Punctaj insuficient (P)
118 Apetrei Diana Colegiul Național ”Ferdinand I” Bacau Muraru Crina Bacau 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
119 Buciu Theodor Marian Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu Targu Jiu Groza Giura Marius Vasile Gorj 15 10 25 Punctaj insuficient (P)
120 Stan Brianna Alexandra Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria Hunedoara 0 25 25 Punctaj insuficient (P)
121 CONSTANTIN DRAGOS CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE FLOREA ANDREI Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
122 Buga Bogdan Ștefan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Nour Georgeta Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
123 Roșu Bogdan Școala Gimanzială Avram Iancu Bistrița Nelca Mirela, Bîz Felicia Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
124 Buzuliuc Alexandru Scoala Stefan cel Mare Vaslui Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu Vaslui 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
125 NOVAC DIANA Scoala Gimnaziala nr. 29, Galati Galati 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
126 Șișeștean Mihai Ioan Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
127 Zeriu Bogdan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Cluj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
128 RĂCEALĂ RADU VLADIMIR COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA Constanta 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
129 MARIN MATEI-MARIAN SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU ALBU ADRIANA Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
130 Ioana Adrian Palatul Copiilor Craiova, Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Preoteasa Cezarian Dolj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
131 Mihaloianis Alexis Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Diaconescu Elena Hunedoara 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
132 Toth Antonio Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
133 Mico Alexandru Mihai Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
134 VOINEA ALEXANDRU IOAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA Sectorul_2 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
135 Afloarei Codrin Ionuț Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Nour Georgeta Neamt 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
136 CIOC ALEXANDRU-IONUT SCOALA GIM. „VICTOR VALCOVICI”, GALAȚI Munteanu Mădălina Galati 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
137 Talas Paul Vasile Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Zalău Boloș Iuliana, Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
138 Dolca Diana Alina Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
139 Hiticaș Paul Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
140 Tompea Luca Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures HLO Mures Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
141 Giurgi Bogdan Vasile Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
142 Rákos Gergő Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
143 GARVASUC ROLAND-ANDREI SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU ANCA KNOPF, GEORGE TRIFAN Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
144 MOTOAȘCĂ SEBASTIAN CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL ”DR.I.MEȘOTĂ” BRAȘOV AUPICI IRINA Brasov 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
145 MIHAI ALIN TRAIAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA Sectorul_2 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
146 Ariciu Andra Maria Școala Gimnazială ”Dimitrie Cantemir”, Baia Mare Șandru Mirela Maramures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
147 Huluba Ioan-Octavian Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Prus Paul Braila 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
148 Marian Alexandru Școala Gimanzială Mihai Eminescu Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
149 Gorea Stefan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Mailat Ildiko, HLO Mures 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
150 ALBU VICTOR STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
151 SERBAN MIHNEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
152 Ciui Sebastian Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
153 Zsigmond Artur Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 20 Punctaj insuficient (P)
154 HULUBEAC MIHAI-ALEXANDRU Colegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail Suceava 10 10 20 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro