home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 25 concurenti Calificati Direct (A), clasa a 8-a
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 MOLDOVAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 100 100 200 Calificat (A)
2 BÎRSAN ALEX-CRISTIAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați BÎRSAN ADINA Galati 100 100 200 Calificat (A)
3 Pintea Vlad-Cristian Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela Timis 100 100 200 Calificat (A)
4 BALASESCU EUSEBIU RARES LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA VICTOR MANZ, GEORGE TRIFAN, ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Calificat (A)
5 TAGA STEFAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita/Lica Daniela Prahova 100 100 200 Calificat (A)
6 Pagu Tudor Stefan Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu, Dan Pracsiu Vaslui 100 100 200 Calificat (A)
7 PERJU VERZOTTI LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 200 Calificat (A)
8 IONCIOAIA CĂLIN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 100 100 200 Calificat (A)
9 Moca Andrei Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 100 100 200 Calificat (A)
10 Hanțig Lorena Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Vaida Dana Cluj 97 100 197 Calificat (A)
11 Zamfir Mihnea Florin Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova, Palatul Copiilor Craiova Papa Mihaela, Preoteasa Cezarian Dolj 88 100 188 Calificat (A)
12 Diaconescu Răzvan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana, Bonto Alina Maramures 91 94 185 Calificat (A)
13 Piscu Stefan Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 100 83 183 Calificat (A)
14 POPESCU TIBERIU ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN Constanta 100 73 173 Calificat (A)
15 Popa Filip Andrei Colegiul National Ion Minulescu Badea Rodica Olt 97 76 173 Calificat (A)
16 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Dumitrascu Octavian Arges 85 82 167 Calificat (A)
17 Olaru Sebastian Codrin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Nour Georgeta Neamt 73 73 146 Calificat (A)
18 MOLDOVEANU COSMIN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU, KISCH MARIANA Sectorul_5 71 73 144 Calificat (A)
19 ROMAS ȘTEFAN- SEBASTIAN Palatul Copiilor Suceava Șoiman Stefania, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 63 70 133 Calificat (A)
20 BRÎNDEA ROBERT ACADEMIA DE INFORMATICĂ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 BRAȘOV ANDREI-TIMOTEI ARDELEAN Brasov 69 61 130 Calificat (A)
21 LAZARESCU MATEI SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT OLTEAN NINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 30 88 118 Calificat (A)
22 Șandor Tudor Karmin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Sabou Rita Satu-Mare 40 76 116 Calificat (A)
23 Voica Stefan Alexandru Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela Valcea 20 88 108 Calificat (A)
24 FOICA Șerban Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 91 10 101 Calificat (A)
25 MIHAESCU MARK Mark Twain International School Pipera Voluntari Trifan George/ Maysam Hamamah Ilfov 15 72 87 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro