home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Avem 63 concurenti calificati Clasament National, clasa a 8-a,
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total Status
1 ANDREESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, KISCH MARIANA, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
2 LUPU STEFAN DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
3 VERDE FLAVIU-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, SERBAN CERCELESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
4 AELENEI ALEX IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH, BOCA VALENTIN Sectorul_4 100 100 200 Clasament National (CN)
5 ION ANDREI-ROBERT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 100 100 200 Clasament National (CN)
6 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 100 100 200 Clasament National (CN)
7 DOBRESCU CLELIA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ANCA KNOPF, PUDAK NURBERDIYEV, ALI CABAS Sectorul_3 100 100 200 Clasament National (CN)
8 METEHAU LUCA MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
9 DINCA AELIUS GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 200 Clasament National (CN)
10 ARUXANDEI MATEI ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela Iasi 100 100 200 Clasament National (CN)
11 ZAGHAR ALEXANDRA-LAURA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta Galati 100 97 197 Clasament National (CN)
12 MOISE ANDREI MARIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 97 197 Clasament National (CN)
13 DRAGOMIRESCU ROBERT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH Sectorul_3 100 94 194 Clasament National (CN)
14 LUCHIANOV ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALEX NECHIFOR, CASIAN PATRASCANU, ALI CABAS, DAN CONSTANTIN SPATAREL Sectorul_3 91 100 191 Clasament National (CN)
15 TIMISESCU STEFAN ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 100 88 188 Clasament National (CN)
16 CIOCIEA RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 100 86 186 Clasament National (CN)
17 SĂNDULESCU ALEXANDRU NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 82 100 182 Clasament National (CN)
18 NECULA VLADIMIR GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 76 176 Clasament National (CN)
19 Stroi Robert Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Bacau Vieru Ilie Bacau 82 94 176 Clasament National (CN)
20 Mărcuș Alexandru Marian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 72 100 172 Clasament National (CN)
21 NICHIFOR CODRIN GEORGE Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu Iasi 82 88 170 Clasament National (CN)
22 GAVRILAȘ LUCA Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian Iasi 100 70 170 Clasament National (CN)
23 VLADUTU CRISTIAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 61 161 Clasament National (CN)
24 BRĂGUTĂ MIRCEA EDUARD Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 88 69 157 Clasament National (CN)
25 RADU ION ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH Sectorul_3 63 91 154 Clasament National (CN)
26 SLANINA IULIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 66 88 154 Clasament National (CN)
27 Țigănilă Vlad Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Palatul Copiilor Craiova Grindeanu Mihaela, Preoteasa Cezarian Dolj 73 76 149 Clasament National (CN)
28 CONSTANTINESCU CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH Sectorul_4 60 88 148 Clasament National (CN)
29 NEGOVAN RADU-MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 43 143 Clasament National (CN)
30 TURCULET ALEXANDRU IOAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, PUDAK NURBERDIYEV Sectorul_3 72 70 142 Clasament National (CN)
31 DORDE MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 35 135 Clasament National (CN)
32 Radulescu Horia-Filip Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 66 67 133 Clasament National (CN)
33 Linta Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Oprea Adriana Arges 70 61 131 Clasament National (CN)
34 Pătrașcu Gabriel Scoala Gimnaziala Stefan Protopopescu Slatina Grigore Daniel Olt 100 25 125 Clasament National (CN)
35 ANDREI GEORGE-MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 82 43 125 Clasament National (CN)
36 Vana Marc Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 91 27 118 Clasament National (CN)
37 Dumitru Costin-Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Cioara Paula-Constantina Arges 91 25 116 Clasament National (CN)
38 Iurian Adrian Școala Gimnazială "Ioan Bob" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 15 100 115 Clasament National (CN)
39 Marcu Mihai Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian,Trîmbițas Petru Cluj 23 91 114 Clasament National (CN)
40 BUHNIA TUDOR ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS Sectorul_3 100 10 110 Clasament National (CN)
41 DOMUNCO ȘTEFAN Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 100 10 110 Clasament National (CN)
42 NITA RARES-VASILE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, ARMAND PREDA Sectorul_1 100 10 110 Clasament National (CN)
43 Trufaș Constantin Rareș Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 100 10 110 Clasament National (CN)
44 CROITORU ANDREI-GRIGORE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 59 49 108 Clasament National (CN)
45 BOCAN SABIN ANDREI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 35 73 108 Clasament National (CN)
46 Agafitei Razvan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara / Palatul Copiilor Timisoara Centru de excelenta / Tirziu Mircea Timis 97 10 107 Clasament National (CN)
47 Moiși Samuel Emanuel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 97 10 107 Clasament National (CN)
48 DONTU ALEX MIHAI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 94 104 Clasament National (CN)
49 Lușcan Alexandru Mihai Școala Gimanzială Mihai Eminescu Năsăud Lazăr Ludovica, Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 15 88 103 Clasament National (CN)
50 BULACOVSCHI THEODOR OCTAVIAN Colegiul Național „Costache Negruzzi” Iași Neagu Lucian Iasi 15 88 103 Clasament National (CN)
51 Szasz David Liceul Teoretic Bela Bartok Timisoara Centru de excelenta prof.Simulescu Adriana Timis 10 88 98 Clasament National (CN)
52 Goșa Bogdan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela Cluj 20 76 96 Clasament National (CN)
53 RUSE PETRU Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 76 15 91 Clasament National (CN)
54 EPURE CARLA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Vîrgă Liliana Iasi 15 76 91 Clasament National (CN)
55 TRACHE BOGDAN-ANDREI LICEUL TEORETIC ION BARBU ANCA KNOPF, POPAZU NICOLETA Sectorul_5 13 76 89 Clasament National (CN)
56 Veleat Valentina Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Năstase LuminiTa Prahova 40 49 89 Clasament National (CN)
57 Horvat-Marin Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana Arges 79 10 89 Clasament National (CN)
58 SACHELARIE RALUCA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HORATIU SACHELARIE Sectorul_1 15 73 88 Clasament National (CN)
59 TABĂRĂ ANDREI CRISTIAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 73 15 88 Clasament National (CN)
60 DRAGOSTIN DAVID LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS,VICTOR MANZ Sectorul_3 38 49 87 Clasament National (CN)
61 POPA IOANA CENTRUL DE EXCELENȚĂ, COLEGIUL NAȚIONAL ”ANDREI ȘAGUNA” BRAȘOV AUPICI IRINA Brasov 10 76 86 Clasament National (CN)
62 VOICU MIHNEA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, GEORGE TRIFAN Sectorul_3 10 76 86 Clasament National (CN)
63 TANASE DARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN Sectorul_1 10 70 80 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro