home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a (primele 250 de rezultate din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 MUSAT TIBERIU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_1 100 100 100 300 Calificat (A)
2 BONI DANIEL ȘTEFAN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MURAT ALTUN, UMIT AKDAG, BONI ALINA Constanta 100 100 100 300 Calificat (A)
3 TINCA MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_1 100 100 100 300 Clasament National (CN)
4 Râpeanu George Alexandru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Velea Alexandru Cluj 91 100 100 291 Calificat (A)
5 Popescu Ioan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 100 50 100 250 Calificat (A)
6 Șichet Paul-Cristian Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 40 100 100 240 Calificat (A)
7 Cotor Andrei Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 83 50 100 233 Calificat (A)
8 Coroian David Nicolae Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta, Durla Elenita Satu-Mare 33 100 100 233 Calificat (A)
9 Dabelea Ioana Viviana Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda, Dabelea Oana Gorj 33 100 100 233 Clasament National (CN)
10 Lazăr Laurențiu Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu Maramures 100 100 28 228 Calificat (A)
11 Sava Constantin Alin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 80 47 100 227 Calificat (A)
12 Aliciuc Alexandru Gabriel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 40 100 73 213 Clasament National (CN)
13 Nanu Ruxandra Laura Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 100 100 210 Calificat (A)
14 Trifan Robert Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mircea Trifan Vaslui 10 100 100 210 Clasament National (CN)
15 Oprea Mihai Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 65 44 100 209 Calificat (A)
16 PAVEL ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU Constanta 80 100 28 208 Clasament National (CN)
17 Nicolae Radu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 91 50 64 205 Clasament National (CN)
18 Stoica Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 54 50 100 204 Calificat (A)
19 RĂDULESCU RĂZVAN ION COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 40 100 64 204 Calificat (A)
20 Vadastreanu Robert Colegiul National Radu Greceanu Balan Violeta, Spatarel Dan Constantin Olt 80 50 73 203 Calificat (A)
21 PUȘCAȘU RĂZVAN ȘTEFAN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU Constanta 80 50 73 203 Clasament National (CN)
22 VLAD ADRIANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai Iasi 40 89 73 202 Calificat (A)
23 Lișcan Rareș Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 40 89 73 202 Clasament National (CN)
24 BOURCEANU ADRIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA /VOINEA MIRELA Galati 40 50 100 190 Calificat (A)
25 Demian Cătălin Ionuț Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 40 50 100 190 Calificat (A)
26 Ion Costin Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Saveliev Iulian Tulcea 40 50 100 190 Calificat (A)
27 DONCIU MIRCEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, PRACSIU DAN Sectorul_3 84 50 55 189 Calificat (A)
28 Diaconescu Teodora Cosmina Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 40 47 100 187 Clasament National (CN)
29 SIMON SEBASTIAN MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SERTEL EMRE Sectorul_3 80 50 55 185 Clasament National (CN)
30 Țermure Cătălin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 40 44 100 184 Clasament National (CN)
31 Draganescu Ioana Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 33 50 100 183 Calificat (A)
32 Pop Alex-Nicolae Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 100 50 28 178 Clasament National (CN)
33 COSTESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, MARIANA KISH Sectorul_1 10 95 73 178 Clasament National (CN)
34 Matișan Rareș Ștefan Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 25 50 100 175 Calificat (A)
35 Dimitriu Andrei Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 60 50 64 174 Clasament National (CN)
36 BUGNARIU Dan Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 40 50 82 172 Calificat (A)
37 POPA STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 40 50 82 172 Clasament National (CN)
38 GRIU CATALIN Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" Cristina Grigorean Iasi 40 50 82 172 Clasament National (CN)
39 TURTUREAN DAVID CORNELIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 47 95 28 170 Calificat (A)
40 PETRUC ANDREI ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI CHIRA LILIANA Botosani 40 47 82 169 Calificat (A)
41 Aldea George Dănuț Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 17 52 100 169 Clasament National (CN)
42 Ciurcău Leonardo Iulian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 18 50 100 168 Clasament National (CN)
43 VAIDA RADU ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV AUPICI IRINA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 37 100 28 165 Clasament National (CN)
44 Popa Rareș Teodor Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia Dolj 33 50 82 165 Clasament National (CN)
45 SONTEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 72 82 164 Clasament National (CN)
46 SPIRU ANDREI TUDOR Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 40 50 73 163 Calificat (A)
47 CARASEL VALERIU-STEFAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU, VICTOR MANZ Sectorul_2 32 30 100 162 Calificat (A)
48 ANCUȚA ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia Iasi 10 50 100 160 Clasament National (CN)
49 Moga Marius-Ioan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 10 50 100 160 Clasament National (CN)
50 Kiss Krisztián Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 10 50 100 160 Clasament National (CN)
51 Hațegan Vlad Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia, HLO Mures 10 50 100 160 Clasament National (CN)
52 CIOCLOV MARIA COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 50 100 160 Calificat (A)
53 Ihuț Andra Sorina Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 100 160 Clasament National (CN)
54 Gheorghe Marius Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 10 50 100 160 Clasament National (CN)
55 Babos Dávid Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tîrgu-Mureș Jakab Irma-Tünde, HLO Mures 10 50 100 160 Calificat (A)
56 Vamanu Petru Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 10 50 100 160 Calificat (A)
57 Teglaș Bogdan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 50 100 160 Clasament National (CN)
58 FICARD ANTONIU COLEGIUL NAȚIONALDE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, PENGHIȘ DIANA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 100 160 Clasament National (CN)
59 CIOLTAN ANDREI FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA Sectorul_1 10 50 100 160 Clasament National (CN)
60 MIRICA MATEI MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_3 49 100 10 159 Clasament National (CN)
61 COMȘA DORIN IULIAN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 10 47 100 157 Calificat (A)
62 IFTODE VLAD GEORGE Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 10 47 100 157 Clasament National (CN)
63 AVRAM RARES STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA/LICA DANIELA Prahova 10 47 100 157 Clasament National (CN)
64 PANA ADRIAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 33 50 73 156 Clasament National (CN)
65 Unguroiu Victor-Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina Valcea 10 44 100 154 Clasament National (CN)
66 VRÎNCEANU RADU-TUDOR Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 40 50 64 154 Clasament National (CN)
67 OGREANU CODRIN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA Galati 40 50 64 154 Clasament National (CN)
68 PANAINTE RAREȘ Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 10 61 82 153 Clasament National (CN)
69 Mátyás András Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 10 50 91 151 Retras
70 CRISTEA EDUARD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 17 50 82 149 Calificat (A)
71 Băltoi Teodor Ioan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 17 47 82 146 Clasament National (CN)
72 CANTEA VIVIANA CARMINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia Iasi 40 50 55 145 Clasament National (CN)
73 Treista Georgiana Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Bianca Costin Maramures 10 61 73 144 Clasament National (CN)
74 Huza Damian Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 10 70 64 144 Clasament National (CN)
75 CIBOTARIU ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 17 71 55 143 Clasament National (CN)
76 Stanciu Alin Gabriel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 33 100 10 143 Clasament National (CN)
77 FEDERICIS ALEXANDRU IONUT Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 50 82 142 Calificat (A)
78 BODNARIU NICOLAE MATEI Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora Suceava 10 50 82 142 Clasament National (CN)
79 ANDONE ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 82 142 Clasament National (CN)
80 Ungureanu Albert C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olăroiu Nicolae Buzau 10 50 82 142 Calificat (A)
81 Micu Tudor Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion Vaslui 10 50 82 142 Clasament National (CN)
82 Bucur Mihai-Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 50 82 142 Calificat (A)
83 Tankó-Gábor Tamás Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 10 50 82 142 Calificat (A)
84 STAN CATALIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 50 82 142 Clasament National (CN)
85 Gaube Robert Gabriel Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 10 50 82 142 Clasament National (CN)
86 CAZACU MIHNEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE, PATRICK SAVA Sectorul_3 10 50 82 142 Clasament National (CN)
87 Someșan Raul Fabian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa Cluj 10 50 82 142 Clasament National (CN)
88 Șofran Daniel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 82 142 Clasament National (CN)
89 URSOIU IOANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 50 82 142 Clasament National (CN)
90 Popa Carla-Diana Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela, HLO Mures 10 50 82 142 Clasament National (CN)
91 ANGHELUTA FILIP COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR POPA SIMONA Sectorul_5 10 50 82 142 Calificat (A)
92 Balint Leonard Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 50 82 142 Clasament National (CN)
93 Ursarescu Alexandru Marian Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella Valcea 10 50 82 142 Clasament National (CN)
94 RASCANU RARES AUGUSTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 50 82 142 Clasament National (CN)
95 MOCIOI TUDOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, ANCA KNOPF Sectorul_1 60 52 28 140 Clasament National (CN)
96 CĂȘUNEANU ȘTEFAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel, Cerchez Emanuela Iasi 17 50 73 140 Clasament National (CN)
97 Modi Francisc Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia Dolj 34 50 55 139 Clasament National (CN)
98 TĂTARU MIHAI RADU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 10 47 82 139 Clasament National (CN)
99 BANCUTA BOGDAN ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, IORDACHE BOGDAN Sectorul_3 10 100 28 138 Clasament National (CN)
100 TRIFANOV ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA IUSUF NARCIS Constanta 10 50 73 133 Clasament National (CN)
101 Pandelica Mihai Lucian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 10 50 73 133 Clasament National (CN)
102 COSTACHE TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU Sectorul_1 10 50 73 133 Clasament National (CN)
103 Coroiu Matei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Keresztes Luminita Timis 10 50 73 133 Clasament National (CN)
104 TOMOIAGĂ CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius Alba 10 50 73 133 Clasament National (CN)
105 Corbeanu Adela Nicoleta Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 50 73 133 Clasament National (CN)
106 Marunțiș Andrei C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olăroiu Nicolae Buzau 40 47 46 133 Clasament National (CN)
107 GROSU VICTOR Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iasi Uriciuc Anca Iasi 10 50 73 133 Clasament National (CN)
108 Petec Razvan Gabriel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru Gorj 10 50 73 133 Clasament National (CN)
109 Sabo Andrei-Claudiu Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 10 50 73 133 Clasament National (CN)
110 ROSU VLAD-ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL MIHAI MIRIUNIS, MARIANA KISCH Sectorul_2 10 50 73 133 Clasament National (CN)
111 CREASTA STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_3 54 50 28 132 Clasament National (CN)
112 Neacșu-Miclea Liviu-Ștefan C.N. B.P. Hasdeu Buzau Voicu Amalia-Diana, Tamio Vesa Nakajima Buzau 60 17 55 132 Clasament National (CN)
113 Temeș George Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru Neamt 57 47 28 132 Clasament National (CN)
114 UNGUREANU SERBAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Sectorul_2 10 47 73 130 Clasament National (CN)
115 MIHAILA VICTOR MATEI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL RUDEANU VIOREL Sectorul_2 10 47 73 130 Clasament National (CN)
116 Tava Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru Arges 16 50 64 130 Clasament National (CN)
117 MURICA ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 20 100 130 Clasament National (CN)
118 MARZEA ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 47 73 130 Clasament National (CN)
119 Crăciun Cătălin Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels Sibiu 10 20 100 130 Calificat (A)
120 BĂNILEAN ALEXANDRU IOAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 100 19 129 Clasament National (CN)
121 CATRINA MIRELA MAGDALENA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 33 50 46 129 Clasament National (CN)
122 NEGOITA VLAD-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, ANCA KNOPF Sectorul_1 45 47 37 129 Clasament National (CN)
123 LIPIANU ANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 40 50 37 127 Clasament National (CN)
124 Ionescu Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 10 35 82 127 Clasament National (CN)
125 Ștețco Claudiu Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona Cluj 25 20 82 127 Clasament National (CN)
126 Dumitrescu Tudor Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Nicolae Madalina Braila 10 70 46 126 Calificat (A)
127 GEORGESCU CALIN - STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, FRANCU CRISTIAN, MAGUREANU LIVIA, MANZ VICTOR Sectorul_1 40 13 73 126 Clasament National (CN)
128 MACARIE ANCĂU MIHAELA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 10 43 73 126 Clasament National (CN)
129 Badiu Anca Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 50 47 28 125 Clasament National (CN)
130 DUCA DRAGOȘ COSMIN Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai Eugen Alba 10 15 100 125 Clasament National (CN)
131 BOT Alexandru Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 10 33 82 125 Clasament National (CN)
132 ALEXE VASILE-PAUL COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU POPESCU LILIANA LUMINITA Sectorul_4 10 50 64 124 Clasament National (CN)
133 NENCIU ANDREI LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA BARBU CRISTINA Constanta 10 50 64 124 Clasament National (CN)
134 STEFANESCU STEFAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia Bacau 10 50 64 124 Calificat (A)
135 Chiriac Cristian Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 49 47 28 124 Clasament National (CN)
136 Dumitru Bianca Stefania Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 10 50 64 124 Clasament National (CN)
137 IVAN BOGDAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA, BOCA VALENTIN Sectorul_2 10 13 100 123 Clasament National (CN)
138 RĂCIANU MARIAN GABRIEL Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria Alba 10 13 100 123 Clasament National (CN)
139 Mereu Bianca Andreea Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina Cluj 25 50 46 121 Clasament National (CN)
140 Lugojan Emanuel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 10 47 64 121 Clasament National (CN)
141 Zarzu Victor-Eugen Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Melinte Carmen Bacau 19 20 82 121 Clasament National (CN)
142 Buburuzan Alexandru-Stefan Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Simulescu Adriana, Keresztes Luminita, Lupse Mircea Timis 10 100 10 120 Clasament National (CN)
143 STOICA TEDY Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 10 10 100 120 Clasament National (CN)
144 TEODORU COSMIN-MIHAI COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, CRÄ‚CIUNESCU GEORGETA ANTONI Sectorul_6 10 10 100 120 Clasament National (CN)
145 Reischel Arthur Rolland Colegiul Național "Carol I" Craiova Lica Ovidiu Dolj 10 10 100 120 Clasament National (CN)
146 STOICA MARIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 100 10 120 Clasament National (CN)
147 STANIS Filip Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 10 10 100 120 Clasament National (CN)
148 MOISII LUCIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 10 10 100 120 Clasament National (CN)
149 Beke-Szabó Bence Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal Cluj 33 13 73 119 Punctaj insuficient (P)
150 MOGAGE NICOLAE C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Ilincăi Florin Suceava 33 13 73 119 Punctaj insuficient (P)
151 BUTUFEI TUDOR-DAVID COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA Sectorul_2 40 50 28 118 Punctaj insuficient (P)
152 ZAMFIR ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vîrgă Liliana Iasi 40 50 28 118 Punctaj insuficient (P)
153 Virna Stefan Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria Bacau 40 13 64 117 Punctaj insuficient (P)
154 Caramida Iustina Andreea Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 10 52 55 117 Punctaj insuficient (P)
155 PETRESCU ALEXANDRU-ANTONIO COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU, ANCA KNOPF Sectorul_1 17 72 28 117 Punctaj insuficient (P)
156 Besliu Radu-Stefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria Bacau 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
157 RULEA Bogdan Cristian Colegiul Național OCTAVIAN GOGA Marghita Coras Zenovia si Sarca Simona Bihor 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
158 Budin Cristian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea Sibiu 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
159 Vasiloiu-Bololoi Ion Bogdan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
160 TEMCIUC COSMIN MIHAI LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA MILIES RALUCA Sectorul_5 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
161 MIRON ANDREEA CRISTIANA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
162 Gheorghe Radu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
163 Christian Cezara-Cala Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
164 Ignat Gabriel Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica Vaslui 10 20 82 112 Punctaj insuficient (P)
165 Gone Radu Mihnea Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 33 50 28 111 Punctaj insuficient (P)
166 BEJAN MATEI Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 10 10 91 111 Punctaj insuficient (P)
167 CHIRIAC ELLA ANA-MARIA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA Galati 33 50 28 111 Punctaj insuficient (P)
168 Iordan Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 91 10 111 Punctaj insuficient (P)
169 GULUȚĂ TEODOR-MIHAIL COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI CHIRA LILIANA Botosani 10 10 91 111 Punctaj insuficient (P)
170 OPREA IOSIF-GABRIEL Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 37 64 111 Punctaj insuficient (P)
171 MOISE ALEXANDRU IOAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CIOCAN CATALIN Sectorul_3 24 75 10 109 Punctaj insuficient (P)
172 CARCAN CALIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 25 10 73 108 Punctaj insuficient (P)
173 Kui Márk Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 16 10 82 108 Punctaj insuficient (P)
174 Marin George Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela Arges 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
175 Cioarsă Ioan-Viorel Colegiul Națăonal "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
176 Cosa Andrei Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Muraru Crina Bacau 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
177 Groza Iulia Diana Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
178 Dobrița Andrei-Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru Neamt 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
179 Fătu Samuel Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
180 Bozan Cătălin Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea Sibiu 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
181 Budai Hunor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina Cluj 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
182 TUDURACHE TEODORA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai Iasi 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
183 Znaceni Daniel Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura Cluj 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
184 DUMITRIU RAZVAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU, CRISTINA OLARU Sectorul_1 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
185 Semen Valentin Ion Colegiul National "Traian" Tesila Cornelia, Centrul HLO Mehedinti 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
186 Blotu Mihai-Cosmin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina, Dumitrescu Ovidiu Valcea 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
187 ISACHE CATALINA Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
188 COMAN TUDOR COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT LAURENTIU LAMBRINOC Sectorul_3 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
189 Dobra Robert Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
190 Copilu Tudor Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Bohm Cristina, Keresztes Luminita Timis 40 47 19 106 Punctaj insuficient (P)
191 Dobritoiu Cristina-Teodora Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella Valcea 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
192 COMANICIU MARIA CRISTINA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL” BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
193 MARTINESCU NICOLAE C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
194 Macovei Rares Stefan Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 10 76 19 105 Punctaj insuficient (P)
195 Tiplea Matei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
196 Secrieru Ștefan Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana Hunedoara 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
197 Hărănguș Robert Adrian Liceul Teoretic „I.C.Brătianu” Hațeg Sbuchea Liliana Hunedoara 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
198 SAUCIUC GEORGE COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILAS ADELA Botosani 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
199 Moldovan Paul Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 13 82 105 Punctaj insuficient (P)
200 Gagyi Levente-Lóránt Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Em?ke Harghita 10 31 64 105 Punctaj insuficient (P)
201 Magureanu Stoenescu Andreea Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 26 50 28 104 Punctaj insuficient (P)
202 Boamba Ovidiu Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 47 46 103 Punctaj insuficient (P)
203 DINICĂ MIRCEA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA Galati 10 47 46 103 Punctaj insuficient (P)
204 IONESCU ȘERBAN MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA, RĂVOIU DANIELA Constanta 10 47 46 103 Punctaj insuficient (P)
205 Bordea Cosmin Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
206 IONESCU RADU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
207 Gherman Paula Sorana Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
208 STOICESCU STEFAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
209 Manolescu Mihnea Gabriel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin, Enache Nicoleta Arges 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
210 Manolache Radu Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Anastasu Liliana Tulcea 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
211 CONSTANTIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA, BOCA VALENTIN Sectorul_2 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
212 Finca George Dorian Liceul Teoretic Al. I. Cuza Corabia Antonescu Catalin, Dasoveanu Laurentiu Olt 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
213 Puținelu Andrei Bogdan Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Bădulescu Laviniu Dolj 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
214 Podariu Alexandru Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
215 Șodinca Iulia Cristiana Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 40 33 28 101 Punctaj insuficient (P)
216 LUCIU GABRIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vîrgă Liliana Iasi 40 50 10 100 Punctaj insuficient (P)
217 NEAGU GABRIEL ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN / SOLDAN FLORIN Galati 10 17 73 100 Punctaj insuficient (P)
218 ALAZAROAIE ANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, FRANCU CRISTIAN Sectorul_1 10 61 28 99 Punctaj insuficient (P)
219 Toader Ana Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia Dolj 17 72 10 99 Punctaj insuficient (P)
220 GROZA CAMELIA ROXANA Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 10 15 73 98 Punctaj insuficient (P)
221 Bodescu Alexandru-Constantin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 15 73 98 Punctaj insuficient (P)
222 Cristea Raul Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 33 55 98 Punctaj insuficient (P)
223 PÎNDARU MARA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, TUTUNEA GABRIELA, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 15 73 98 Punctaj insuficient (P)
224 Iliescu Alexia Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 33 55 98 Punctaj insuficient (P)
225 COMANESCU VICTOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
226 BARBU SORIN PETRUT Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
227 IONESCU EMANUEL-BENEDICT COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU Sectorul_2 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
228 ZAROJANU MIHNEA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, VICTOR MANZ Sectorul_1 40 47 10 97 Punctaj insuficient (P)
229 Simion Bogdan-Dumitru Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
230 Gargu Bogdan Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
231 IORDĂCHESCU CRISTIAN Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" MUȘUNOIU NOVETSCHI MONICA IULIANA Galati 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
232 TĂULEA ARMINA COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA, PĂCURAR FELICIA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
233 ȚURCĂ VASILE-IONUŢ Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAȘCU Gabriela, Ilincăi Florin Suceava 40 47 10 97 Punctaj insuficient (P)
234 Roșca Rareș Adrian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
235 Dumitrescu Bogdan Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
236 Ivanciuc Adrian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
237 Cătineanu Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina Cluj 10 50 37 97 Punctaj insuficient (P)
238 MICLOIU DIANA CRISTIANA Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 13 73 96 Punctaj insuficient (P)
239 Someșan Paul Ioan Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 13 73 96 Punctaj insuficient (P)
240 PĂTRASCU ADRIAN OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 13 73 96 Punctaj insuficient (P)
241 Potra Paul Antonio Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Pintea Adrian, Tomșa Gelu Cluj 10 13 73 96 Punctaj insuficient (P)
242 BUCIU EMILIAN CĂTĂLIN IULIAN LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA TĂNĂSESCU VIOLETA, BARBU CRISTINA Constanta 10 13 73 96 Punctaj insuficient (P)
243 Moanță Ionuț Liviu Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
244 DINU EMA-CARMEN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR POPA SIMONA, KNOPF ANCA Sectorul_5 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
245 Molnár Dávid Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Em?ke Harghita 10 30 55 95 Punctaj insuficient (P)
246 Dinuta Eduard Stefan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
247 Cîrstea Andrei Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Rîpeanu Luminita Prahova 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
248 CARP ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA, RĂVOIU DANIELA Constanta 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
249 Nagy Szabolcs Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde Mures 17 50 28 95 Punctaj insuficient (P)
250 ADONICIOAIE CARLA MARIA Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia Iasi 10 20 64 94 Punctaj insuficient (P)
251 Lazar Radu C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olăroiu Nicolae Buzau 34 50 10 94 Punctaj insuficient (P)
252 Kiss Péter Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Em?ke Harghita 10 10 73 93 Punctaj insuficient (P)
253 Moldovan Denis Paul Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cioban Alina Cluj 17 47 28 92 Punctaj insuficient (P)
254 PITUR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 17 64 91 Punctaj insuficient (P)
255 PELMUS FLORIAN VASILE COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 10 17 64 91 Punctaj insuficient (P)
256 DRĂGESCU LEONARD Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 34 46 90 Punctaj insuficient (P)
257 PREDESCU ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 15 64 89 Punctaj insuficient (P)
258 Avram Antonia Adelina Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 33 46 89 Punctaj insuficient (P)
259 ILIESCU Vlad Mihail Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Tanta Marina HODISAN Bihor 10 33 46 89 Punctaj insuficient (P)
260 Negrea Andrei Bogdan Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 15 64 89 Punctaj insuficient (P)
261 Prunescu Bogdan Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 15 64 89 Punctaj insuficient (P)
262 ULKUSAL MAYA-DARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 15 64 89 Punctaj insuficient (P)
263 Lupșa Laurențiu Ioan Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 33 46 89 Punctaj insuficient (P)
264 NÄ‚FORNIT ADRIAN VALENTIN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 15 64 89 Punctaj insuficient (P)
265 Grec Marc Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 17 44 28 89 Punctaj insuficient (P)
266 Cîmpean Abel Cătălin Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
267 Nicula Andrei Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
268 COZMA RAREȘ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
269 Sălăgean Andrei Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
270 Dobrin Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru Arges 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
271 ILAȘ ARMAND Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana Suceava 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
272 RINCU STEFANIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
273 Rabuga Andrei-Flavius Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta Valcea 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
274 VERES EDUARD COLEGIUL NAȚIONAL "UNIREA" BRAȘOV STOIAN FLORICA Brasov 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
275 TEODORESCU GEORGE TIBERIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, COMAN ISABELA, DANIELA CRISAN Sectorul_1 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
276 Ichim Bogdan Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Șcheaua Liliana Ialomita 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
277 Șandru Paul-Cristian Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
278 Anton Raluca Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
279 ROMAN CRISTIAN Colegiul Național Iași Conea Gabriela Iasi 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
280 FARES MOHAMAD DIB LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SPATAREL DAN-CONSTANTIN, CHIRIAC ANDREI Sectorul_3 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
281 JARDAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ" GRIGORE MOISIL” BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV GEORGESCU OANA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
282 Tarța Antonia-Maria Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
283 Toth Samuel Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela, Todor Marioara Arad 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
284 GHINEA BOGDAN FLORIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA/LICA DANIELA Prahova 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
285 PAULENCO IUSTIN Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAȘCU Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 23 55 88 Punctaj insuficient (P)
286 Dobondi Laszlo-David Colegiul Național ”Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
287 BIRSAN VLAD-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, MARIANA KISCH Sectorul_1 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
288 Haranguș Dan-Ioan Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
289 SÎRGHI ALBERT Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
290 Homoranu Iustin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
291 Pop George Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Jeberean Marineta/ Vida Cristian Timis 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
292 Cristea Tudor Iosif Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela, Morari Brîndușa Cluj 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
293 MUNTEANU OCTAVIAN ADRIAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA MOCRIENCO FLORENTINA Sectorul_2 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
294 Miu Sebastian Valentin Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta Arges 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
295 BOLFĂ ALEXANDRU Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian Iasi 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
296 Bordun Bogdan Costel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
297 ICHIM ALEXIA IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
298 NEAGU BRIANA COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
299 CHIRITĂ ANDREEA Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti NĂSTASE LUMINITA Prahova 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
300 Florea Flaviu Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
301 Baroian Marius C.N. B.P. Hasdeu Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
302 Dorobanțu Andrei Ovidiu Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Predeșel Elena Dolj 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
303 IANCU ANDREI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
304 BAN Alex-Florin Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet / Nagy Istvan Bihor 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
305 STOICA ELIAS VALERIU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
306 Oancea Elena-Antonia Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
307 Ștefănescu Radu Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda Sibiu 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
308 Czumbil Mark Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
309 Stănculescu Gabriel Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda Sibiu 10 30 46 86 Punctaj insuficient (P)
310 MITREA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, MANZ VICTOR Sectorul_3 26 50 10 86 Punctaj insuficient (P)
311 STROE MARIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA PENEA STEFANIA Sectorul_1 25 50 10 85 Punctaj insuficient (P)
312 POPESCU Cristian Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN Bihor 10 47 28 85 Punctaj insuficient (P)
313 DUMITRACHE FLAVIAN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 10 47 28 85 Punctaj insuficient (P)
314 Gheorghe Liviu Armand Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 10 47 28 85 Punctaj insuficient (P)
315 Balog Emese Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde Mures 10 47 28 85 Punctaj insuficient (P)
316 TOADER MIHAI-CRISTIAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia Bacau 10 37 37 84 Punctaj insuficient (P)
317 Ghiță Antonio-Valentin Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Cirstea Cornelia Adi Buzau 10 10 64 84 Punctaj insuficient (P)
318 Furdui Cristian Gabriel Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Gorea Claudiu-Cristian, HLO Mures 10 10 64 84 Punctaj insuficient (P)
319 Pop Mihai-Gabriel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 10 64 84 Punctaj insuficient (P)
320 VIDU ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 10 64 84 Punctaj insuficient (P)
321 Borza Andrei Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca Hunedoara 10 10 64 84 Punctaj insuficient (P)
322 Moldovan Brendon Lee Traian Victor Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 40 15 28 83 Punctaj insuficient (P)
323 Pascu Ionuț Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 40 13 28 81 Punctaj insuficient (P)
324 Biciușcă Matei Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru Neamt 10 33 37 80 Punctaj insuficient (P)
325 Salagean Briana Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
326 VLAD COSTIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA MAGUREANU LIVIA Sectorul_1 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
327 Matei Mihaela Alexandra LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI Petre Ninel Calarasi 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
328 Sipos Szilárd Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde , HLO Mures 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
329 JOSEPHS PATRICK - ADRIAN COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE VACEANU CORNELIA Sectorul_1 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
330 Sandu Victor Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa Arges 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
331 CIOBANU RADU-IONUT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 19 50 10 79 Punctaj insuficient (P)
332 PUIȚEL TEODORA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV FODOR BOGDAN, TUTUNEA GABRIELA Brasov 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
333 FILAT NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
334 ZAHIU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA Sectorul_1 49 20 10 79 Punctaj insuficient (P)
335 ANDREI TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
336 Laczkó Csongor Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Gábor Béla Covasna 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
337 Casapu Denis Cristian Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina Dolj 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
338 COJOCARU ALEXANDRU-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, COMAN ANDREI Sectorul_1 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
339 Nedelcu A. Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
340 Oancea David Lucian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea Sibiu 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
341 Voicu Laura Luisa Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru Gorj 10 13 55 78 Punctaj insuficient (P)
342 Boieriu Andrei Teodor Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 17 50 10 77 Punctaj insuficient (P)
343 GHIMPU INGRID Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai Iasi 10 30 37 77 Punctaj insuficient (P)
344 Chitu Andrei Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian Arges 10 30 37 77 Punctaj insuficient (P)
345 Lazar Catalin Mihai Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 17 50 10 77 Punctaj insuficient (P)
346 Marinache Alexandru Andrei Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita Ialomita 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
347 CONSTANTINESCU ANDREI ALEXANDRU Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
348 Balauta Albert Ionut Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
349 NECHITA VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
350 IONESCU CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA, MANZ VICTOR Sectorul_6 10 47 19 76 Punctaj insuficient (P)
351 PECHI VLADIMIR STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 33 15 28 76 Punctaj insuficient (P)
352 Mateaș Denis-Mihai Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 20 46 76 Punctaj insuficient (P)
353 Secan Silviu Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui Rascanu Lidia, Gherman Florin Vaslui 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
354 Nagy Alexandru Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Constantin Enea Sibiu 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
355 STURZA MIHAI-GEORGE COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, CRÄ‚CIUNESCU GEORGETA ANTONI Sectorul_6 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
356 Moraru Robert-Valentin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
357 ALEXEI ANDREI LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA MILIES RALUCA Sectorul_5 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
358 Scuturici Vlad Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Ludovica Bistrita-Nasaud 10 37 28 75 Punctaj insuficient (P)
359 PETRESCU CRISTIAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 33 13 28 74 Punctaj insuficient (P)
360 ZUGRAVU VICTOR CRISTIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA Galati 16 47 10 73 Punctaj insuficient (P)
361 Ianc Octavian Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda Sibiu 10 52 10 72 Punctaj insuficient (P)
362 Lupu Cosmin Daniel Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 52 10 72 Punctaj insuficient (P)
363 Ungureanu Fabian Ionut Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
364 Tonică Adrian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia Dolj 10 33 28 71 Punctaj insuficient (P)
365 Șușca Bogdan-Gabriel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
366 Flore Paul-Mihai Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău Ionescu Ioana Salaj 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
367 Lupp Laurențiu George Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda Sibiu 10 33 28 71 Punctaj insuficient (P)
368 Serbanel Alexandru Damian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta Arges 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
369 Dolha Raul Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
370 VINTILA VALENTIN IOAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA, MANZ VICTOR Sectorul_2 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
371 Badu Cătălin Ioachim Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
372 POPESCU LUCA LICEUL TEORETIC JEAN MONNET ENACHE PAUL Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
373 TRANDAFIR VICTOR-GABRIEL LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
374 PINTILICIUC ANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
375 Lefter Andrei Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Saveliev Iulian Tulcea 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
376 PUSNEI VICTOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
377 PLETOSU RĂZVAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
378 Canevici Mario Razvan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Prus Paul Braila 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
379 Kiss Gergo Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
380 CATRINA SORANA AURELIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
381 Bogdan Valentin Razvan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
382 PETRACOVICI TUDOR Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Maftean Liviu Suceava 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
383 Gázsa Márk Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
384 BERINDEIE ADRIAN - CONSTANTIN Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta Alba 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
385 BERNARDI LUCA GIOVANNI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
386 Barbu Andrei-Cătălin C.N. B.P. Hasdeu Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
387 TUTUIANU SIMON CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
388 ROMAN TUDOR-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
389 Dumbrava Alexandru Colegiul National C.D.Loga Timisoara Stanga Viorica Mirela/ Ruset Ovidiu Timis 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
390 Mocanu Petre Teodor Colegiul National Banatean Branga Monica/Toma Rodica Timis 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
391 Ciornei Alexandru Ștefan Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
392 BABAIAN DANIEL LICEUL TEORETIC JEAN MONNET ENACHE PAUL Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
393 PROCA VICTOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
394 Popa Robert Andrei Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Bădulescu Laviniu Dolj 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
395 Tulbure Claudiu-Teofil Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
396 VIDA LAURA ȘTEFANA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela Suceava 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
397 Crînganu Denis-Florin Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud Vlad Elena Vrancea 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
398 NASTASE SEVER-MIHAI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL DIANA UDREA, SILVIU SACUIU Sectorul_2 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
399 Hurezan Sergiu Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
400 Iliescu Andrei Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
401 Ojică Alexandru Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
402 NEDELCU RADU COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
403 CAZACU ADELINA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
404 NECHITA ALEXANDRU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, COMAN ISABELA Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
405 Brașoveanu Mircea Denis Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Nicoli Marius, Predeșel Elena Dolj 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
406 Agurida Alina Maria Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
407 PETREA MIHNEA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
408 Popescu Vlad Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru Arges 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
409 Sirbu Alexandru - Paul Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 32 10 28 70 Punctaj insuficient (P)
410 MOCANU RADU COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
411 Avram George Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
412 Mateian Tudor Marian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea, Călin Laura Maramures 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
413 BOSNEAG FLORIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
414 Mikó Ágnes-Anna Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde, HLO Mures 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
415 COJOCARU ANDREI RADU COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
416 Bărăian Tudor Ștefan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona Cluj 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
417 Dogar Roxana Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
418 MATHE ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV GEORGESCU OANA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
419 TUCHILA ERICHA-TEODORA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
420 TOMA ANDREI CRISTIAN Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
421 GHITA VICTOR-FILIP COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA Sectorul_2 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
422 POPOVENIUC CEZAR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
423 NĂSTASE ALEXANDRU IUSTIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
424 VISAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
425 Descaș Rareș-Daniel Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
426 APOLZAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA PENEA STEFANIA Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
427 Duminica Alexandru Mihai Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian Arges 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
428 Mihart Tudor Cosmin Colegiul National Pedagogic "Stefan Odobleja" Balasoiu Ninela, Centrul HLO Mehedinti 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
429 Burlacu Cătălin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
430 Bejan Andrei-Paul Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia, Gonczi Andrei Arad 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
431 Moldovan Tudor Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
432 PANDURU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA GASPAR LOREDANA Caras-Severin 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
433 Angheloiu George Bogdan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
434 Cîrstea Andrei Ovidiu Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa Sibiu 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
435 Ghiorghi Ioana Cristina Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
436 Iuga Ciprian Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Ludovica Bistrita-Nasaud 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
437 BULBOACA EUGEN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
438 Muresan Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
439 MITU ALEXANDRU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
440 MOCANU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA, KNOPF ANCA Sectorul_1 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
441 ViSoiu Andrei Iulian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
442 Păunescu Matei Colegiul National Ion Minulescu Slatina Carol Emil Kovacs Olt 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
443 SEMENIUC CĂLIN MIHAI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
444 Rus Ilie-Daniel Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana Bistrita-Nasaud 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
445 Căncescu Mihai Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 17 24 28 69 Punctaj insuficient (P)
446 AIRINEI ANDREI CRISTIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
447 Crăciun Cosmin Robert Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
448 PĂTRÎNJAN COSMIN LUCIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius Alba 10 20 37 67 Punctaj insuficient (P)
449 DRĂGAN ANDREI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
450 Lazăr Mihai Ilie Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca Cluj 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
451 Șandru Ioan Flavius Marian Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa Sibiu 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
452 Tudorache Cristian COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader, Hreniuc Augustina-Ema Calarasi 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
453 TUGLEA CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA Bacau 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
454 Fischer Matyas Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
455 Sterea stefan-Octavian Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Florea Laura Arges 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
456 Istrate Cristian Alexandru COLEGIUL NAȚIONAL "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA Chițu Lucian Calarasi 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
457 BADULESCU VICTOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI SMINTINA RODICA Sectorul_4 33 15 19 67 Punctaj insuficient (P)
458 ROCEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, MANZ VICTOR Sectorul_1 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
459 Bogdan Sever Cristian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona Cluj 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
460 Cadar Andrei Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta, Durla Elenita Satu-Mare 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
461 Kari Tamás Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csíki Zoltán Harghita 10 20 37 67 Punctaj insuficient (P)
462 DUMITRESCU ALEX Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
463 Georgiu Adrian Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela Cluj 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
464 ANTON MARIUS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI DELEA CLAUDIU Sectorul_4 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
465 NIȚĂ ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI OLTEAN ȘTEFAN Botosani 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
466 Fântână Alex Constantin Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea Sibiu 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
467 TUGULEA ANDREI-THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
468 ALUCULESEI ROBERT-ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI VOINEA-AXINTE ALINA, ILAȘ ADELA LUMINIȚA Botosani 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
469 PLEȘCAN BOGDAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia Iasi 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
470 Ramba Teodor Andrei Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea Sibiu 10 10 46 66 Punctaj insuficient (P)
471 Bosoaga Costin Cornel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta Arges 33 13 19 65 Punctaj insuficient (P)
472 HUȚU TUDOR Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel Iasi 10 44 10 64 Punctaj insuficient (P)
473 CEPOIU RADU-CONSTANTIN Colegiul National "Nicolae Iorga" Vălenii de Munte Pîrvu Monica Prahova 10 44 10 64 Punctaj insuficient (P)
474 Moldovan Andrei Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 26 28 64 Punctaj insuficient (P)
475 SPINEANU TUDOR ALEXANDRU Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Dehelean Ovidiu Alba 10 44 10 64 Punctaj insuficient (P)
476 Ciure Raul Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Neamțu Diana-Elena Arad 10 26 28 64 Punctaj insuficient (P)
477 SLAVOIA Alexandru Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Tanta Marina HODISAN Bihor 10 17 37 64 Punctaj insuficient (P)
478 CORLAN VICTOR-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA PURCARU MARILENA, RAVICI GEORGIANA Sectorul_6 40 13 10 63 Punctaj insuficient (P)
479 Morar Cosmin-Andrei Liceul Tehnologic "Lucian Blaga" Reghin Cazan Minodora-Nadia, HLO Mures Mures 40 13 10 63 Punctaj insuficient (P)
480 Grigore Mihai Catalin Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian Dambovita 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
481 CARAMAN ALEXANDRU VALENTIN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA Galati 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
482 Barb Ionut Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negru Elena Gorj 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
483 Dumitrache Cristian Colegiul National Militar Dimitrie Cantemir Breaza Mischie Sorin Prahova 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
484 COJOCARU ANDREI OCTAVIAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria Alba 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
485 MANDRU LUCA TEODOR COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
486 JUGARIU DIANA Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
487 Modolea Bogdan Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
488 Nedelcu Alexandru Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru Gorj 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
489 Tulpan Caleb Corvin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
490 Zsigmond Attila Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csíki Zoltán Harghita 10 12 37 59 Punctaj insuficient (P)
491 Cioc Amelia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela Arges 10 30 19 59 Punctaj insuficient (P)
492 DOBRE SILVIU Colegiul V. Lovinescu Fălticeni Acatrinei Vasiliu Cristinel Suceava 10 39 10 59 Punctaj insuficient (P)
493 MORAR EUSEBIU ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 10 20 28 58 Punctaj insuficient (P)
494 Siko Debora Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde Mures 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
495 SANDU OCTAVIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Ivașc Cornelia Iasi 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
496 Boboc George Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
497 STUPARU DANIEL MIHAI COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 10 37 10 57 Punctaj insuficient (P)
498 Bercaru Razvan Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
499 Culac Daria Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
500 DRAGOMIR MARA COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
501 AXENIA ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA, RĂVOIU DANIELA Constanta 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
502 Ifrim Cristian Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 10 10 37 57 Punctaj insuficient (P)
503 BATASEV ANDREI LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 16 30 10 56 Punctaj insuficient (P)
504 Ionita Cosmin Colegiul National Radu Greceanu Dumbravescu Marius Alin Olt 33 13 10 56 Punctaj insuficient (P)
505 ENE ALEXANDRU-FLORIN COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU POPESCU LILIANA LUMINITA Sectorul_4 33 13 10 56 Punctaj insuficient (P)
506 Anghelescu Andrei Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 10 26 19 55 Punctaj insuficient (P)
507 DOBRE CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN Brasov 10 26 19 55 Punctaj insuficient (P)
508 Petruțiu Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura Cluj 17 10 28 55 Punctaj insuficient (P)
509 Manea Dorin Mihai Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 32 13 10 55 Punctaj insuficient (P)
510 NASTASĂ ȘTEFAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian Iasi 10 17 28 55 Punctaj insuficient (P)
511 PALAGHEAN MIRUNA-ELENA Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, Mocanu Corina Suceava 16 10 28 54 Punctaj insuficient (P)
512 VOICU STEFAN LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA BALAN MARIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
513 CEAUSU MATEI CÄ‚LI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
514 Farcaş Vasile-Isai Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău Ionescu Ioana Salaj 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
515 TOMA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
516 Reitler Alex Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 33 10 10 53 Punctaj insuficient (P)
517 Genoiu Emilian Gabriel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
518 POSTOLE ANCA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
519 BOCIOACA IAN-DAVID COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
520 Muntean Codrin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco Sibiu 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
521 Junghiatu Stefan Vasile Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta Arges 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
522 Roibu Andrei Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina Dolj 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
523 TOADER DANIEL Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
524 Dumitrache Adrian George Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian Arges 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
525 SOARE STEFAN COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
526 MEDVICHI FLAVIAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora, Marcu Daniela Suceava 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
527 NACUTA ȘTEFAN GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL Constanta 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
528 Gheorghe Liviu C.N. B.P. Hasdeu Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
529 Pana Alexandra Ioana Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian Arges 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
530 LEPĂDATU DENISA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
531 COMAN TIBERIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
532 ȚĂBÂRNĂ ANDREI Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
533 BERARU VLAD-ALEXANDRU Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
534 DOBOS CAMIL-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
535 Magdău Dragoș- Andrei Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
536 ZAHA Diana-Nicoleta Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet / Nagy Istvan Bihor 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
537 Poenaru Oana-Laura Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
538 LAZAR IASMINA CLAUDIA LICEUL BANATEAN OTELU ROSU DRAGOMIR ANA-MARIA Caras-Severin 16 26 10 52 Punctaj insuficient (P)
539 Serban Sebastian Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
540 Urlan Rares Liceul Teoretic Grigore Moisil TImisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
541 Lazar Vlad Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
542 NITU VLAD Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
543 Voinopol Cosmin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
544 Tămaș Călin-Ștefan Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
545 RADU ANTONIO ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU DINCA DOINA MARIANA, RADULESCU DAN NICOLAE Sectorul_4 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
546 Bran Alexandru Ionut Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Titel Vasile Gorj 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
547 NISTOR RĂZVAN IULIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela Suceava 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
548 Bratosin David C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olăroiu Nicolae Buzau 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
549 Deé-Lukács András Gergely Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde, HLO Mures 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
550 BEJAN ALEXANDRA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA Galati 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
551 BOROS ȘTEFAN Colegiul Național "Costache Negri" STRATULAT DANIELA Galati 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
552 BUCĂTARIU LAVINIA Colgiul Național "G. Ibraileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
553 CÄ‚RÄ‚ULA CÄ‚TÄ‚L COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
554 CUZA FABIAN ANDREI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA Galati 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
555 TOSA LUCIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
556 Dumitrescu Catalin Constantin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Olaru Valentin Gorj 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
557 Fântână Vlad Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
558 Popa Stefan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Camelia Popica Vaslui 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
559 Gusatu Cristian Alexandru Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia Gorj 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
560 Szabó Balázs Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
561 ANDRICIUC ANDREEA CRISTINA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca Suceava 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
562 SÂRBU ALINA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
563 GEORGESCU COSMIN-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA PURCARU MARILENA, RAVICI GEORGIANA Sectorul_6 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
564 PUIA GABRIEL Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
565 LICA MIRCEA-TUDOR COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Sectorul_2 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
566 Buraga Samuel Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț Cracană Ioan Neamt 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
567 IORDACHE BOGDAN COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
568 Negrean Victor Colegiul Național "Silvania" Zalău Vlaicu Cristina, Morar Florin Salaj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
569 MERLĂ ANTONIU STEFAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 17 13 19 49 Punctaj insuficient (P)
570 Andreescu Bogdan Andrei Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita Ialomita 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
571 Dobrisor Viorel Liceul Teoretic Al. I. Cuza Corabia Antonescu Catalin, Dasoveanu Laurentiu Olt 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
572 MOLDOVEANU ALEX ADRIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA Sectorul_2 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
573 TAMASANU RARES-IOAN COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
574 ZOTICA STEFAN-LUCIAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Pistea Daniela Bacau 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
575 MERAN AURELIAN COSMIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela Suceava 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
576 Sturzoiu Teofil Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
577 Neghină Laurențiu Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Șcheaua Liliana Ialomita 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
578 Doca Alex-Sorin Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana Bistrita-Nasaud 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
579 AMZA MADALINA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL RUDEANU VIOREL Sectorul_2 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
580 BADEA DAN NICOLAI Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
581 HIRBU ANDREI Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Pistea Daniela Bacau 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
582 Curte Iulian Liceul Teoretic ”Panait Cerna” Braila Toncea Angelica Braila 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
583 Udriste Mihai Viorel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
584 Vitályos Norbert Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Budai István Covasna 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
585 Moldovan Denis-Angel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
586 Mîrț Leonard Liceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani Cojan Lilioara Neamt 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
587 Truța Bogdan Liceul Teoretic O.C. Tăslăuanu Toplița Butyka Mihai Harghita 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
588 Ailincai Ionut Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Avramescu Carmen Nicoleta Bacau 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
589 SANDRU RARES ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, COMAN ISABELA Sectorul_1 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
590 Marinescu Andra Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Nicolae Madalina Braila 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
591 PRODAN DRAGOS CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE POPAZU NICOLETA Sectorul_1 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
592 Bonyhai Alexandru Ștefan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria Maramures 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
593 DUȚESCU HORIA IONUȚ Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
594 LAZA Raul-Andrei Colegiul Național SAMUIL VULCAN Beiuș Buran Claudia, Budo Marius Bihor 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
595 Marin Alexandru-Remus Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara Bacau 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
596 Kerekes Balázs Zoltán Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Budai István, Budai Edit Covasna 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
597 IONESCU MATEI STEFAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA Sectorul_2 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
598 ROLEA THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
599 Radu Gloria Alexia Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Jakab Irma-Tünde, HLO Mures 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
600 DARIE DAN VLAD Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA, VOINEA MIRELA Galati 10 27 10 47 Punctaj insuficient (P)
601 DRAGOȘ SERENUS COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ " BRAȘOV AUPICI IRINA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 27 10 47 Punctaj insuficient (P)
602 Gál Dávid-Krisztián Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Emőke Harghita 10 27 10 47 Punctaj insuficient (P)
603 SIMION STEFAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
604 Gheorghe Ștefan Stelian Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea Sibiu 16 10 19 45 Punctaj insuficient (P)
605 Pătrânjel David Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sf.Gheorghe Török Adél Covasna 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
606 Patroescu Andreea Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Tomulescu Dumitru Gorj 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
607 Damian Iulia-Anamaria Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
608 Ionica Ion Flavio Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
609 Rudareanu Dănuț Leonard Liceul Teoretic "Independența" Calafat Bora Tony Iuly Dolj 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
610 PETRICĂ MARIUS LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU GHICA" ALEXANDRIA TĂTARU DANIELA IOANA/PĂUN SILVIA Teleorman 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
611 Rusu Raluca Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian, Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
612 VASILACHE RADU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 17 15 10 42 Punctaj insuficient (P)
613 Teodoru Andrei Bogdan Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda Sibiu 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
614 WIST RAZVAN OVIDIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
615 Diaconescu Luciano Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
616 Cheznoiu Valentin Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana Dolj 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
617 Opris Vlad Ionel Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
618 Constantinescu Adelina C.N. Al. Vlahuta Ramnicu Sarat Crețoiu Costel Buzau 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
619 IONESCU CRISTINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
620 BUCUR DENISA ANDREEA COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ " BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE " HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA, PĂCURAR FELICIA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
621 Hoszu Bernadett Sabrina Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
622 Toader Wiliam Ioan Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Nicolae Madalina Braila 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
623 SIRBU VLAD STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
624 COSA MATEI-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA,VICTOR MANZ Sectorul_2 17 13 10 40 Punctaj insuficient (P)
625 Solnoc Robert Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca Hunedoara 17 13 10 40 Punctaj insuficient (P)
626 CAPROIU VICTOR COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR POPA SIMONA Sectorul_5 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
627 Lupu Mihnea C.N. B.P. Hasdeu Buzau Voicu Amalia-Diana Buzau 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
628 GEORGESCU RADU COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NAE SOFIA Sectorul_1 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
629 SIMPETRU GABRIEL Liceul Teoretic "Dunărea" BIBICU DORIN / FOTACHE IONELA Galati 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
630 Tomuțiu Ionuț Tudor Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan Mures 10 20 10 40 Punctaj insuficient (P)
631 POPOIU CLAUDIU Colegiul Național "Costache Negri" DINU ELENA Galati 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
632 Picior Alexandru Florentin Colegiul National "Gheorghe Titeica" Serban Otilia Ramona, Centrul HLO Mehedinti 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
633 Micu Ana Mihaela Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu Chiricioglu Alina Giurgiu 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
634 ANASTASIU ALEXANDRU IOAN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI SMINTINA RODICA Sectorul_4 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
635 Moisescu Armand Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru Arges 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
636 Hedea Ioan Mihnea Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
637 BARONCEA ANDREI-FLORIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel Iasi 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
638 PAULESCU ALEXANDRU MOHAMAD Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
639 Florea Alexia Elena Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian Arges 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
640 Bodrogi Balázs-István Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Bartus Em?ke Harghita 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
641 Hanghicel Răzvan Mihai Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin Neamt 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
642 DAMOV CRISTINA COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Sectorul_2 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
643 Asmarandei Cătălin Gheorghe Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
644 RĂDUICĂ IULIA FLORENTINA COLEGIUL National "NICOLAE GRIGORESCU", CÂMPINA DARIE SIMONA FELICIA Prahova 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
645 Strulea Anca-Elena Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina Hunedoara 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
646 MIHAIL ANDREEA - SOFIA LICEUL TEORETIC JEAN MONNET ENACHE PAUL Sectorul_1 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
647 RADU ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara Iasi 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
648 Pele Emanuel Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela, Todor Marioara Arad 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
649 PREDA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TRIFAN GEORGE Sectorul_3 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
650 Cotoara Damian Laurentiu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
651 Codrea Valentin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela Arges 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
652 DUMITRU BOGDAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
653 BOJIAN ALEXIA ȘTEFANIA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA / VOINEA MIRELA Galati 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
654 COLCERU COSMIN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA Bacau 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
655 Moroti Kaarl Eduard Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
656 Pop Raul Ștefan Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Pintea Adrian, Tomșa Gelu Cluj 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
657 LUNG ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
658 ION VASILE VLAD COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA, RĂVOIU DANIELA Constanta 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
659 IONESCU VICTOR COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
660 Soare Cristian-Constantin Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara Bacau 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
661 Herzal Radu Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina Maramures 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
662 Uta Stefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
663 Sarbu Dragos Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion Vaslui 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
664 IFRIM ANA-MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ”ANASTASESCU” ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA Teleorman 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
665 Radu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela Arges 17 10 10 37 Punctaj insuficient (P)
666 STEJEROIU OANA COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ DOBRIN DANIELA Brasov 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
667 Laudat Vlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
668 LEPĂRDĂ GIORGIANA-FLORINA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI VOINEA-AXINTE ALINA, ILAȘ ADELA LUMINIȚA Botosani 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
669 Moldovan Cristian Raul Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
670 Cretu Mihail-Dimosthenis Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara Bacau 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
671 Suciu Radu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Gorea Claudiu-Cristian Mures 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
672 KOCZI EDUARD COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
673 Rus Ioan-Vasile Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca Maramures 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
674 NICA STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA Sectorul_6 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
675 BUREA MIHAI-OVIDIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
676 Mărcuş Paul-Florin Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău Ionescu Ioana Salaj 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
677 Patru Denis-Marian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina Valcea 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
678 MANOLACHE TIBERIU ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN/SOLDAN FLORIN Galati 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
679 ROSU DELIA IOANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
680 Uifelean Aurora Sofia Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Nicoară Pavel Bistrita-Nasaud 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
681 LAZUREANU ALEXANDRU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, COMAN ISABELA Sectorul_1 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
682 Szász Levente Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csíki Zoltán Harghita 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
683 Neacșu Alexandru Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Alexandria Tătaru Daniela Ioana Teleorman 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
684 Predescu Ioan-Alexandru Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta Valcea 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
685 CARCEA RĂZVAN Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrică / Hasna Adrian Suceava 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
686 SANDU EDUARD ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA RADULESCU SORANA DANIELA, TRIFAN GEORGE Sectorul_2 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
687 BRASOVEANU EDUARD-ROBERT_PAUL COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA Sectorul_2 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
688 Todoran Diana Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
689 Dancea Radu Ioan Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu Hunedoara 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
690 Potoceanu Diana Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Dunăre Mihaela Neamt 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
691 Sandu Anastasia Colegiul National Radu Greceanu Balan Violeta, Popescu Doru Olt 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
692 Hegyi Iulia Alexandra Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Gorea Claudiu-Cristian, HLO Mures 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
693 Brița Cătălin-Emanuel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia, Gal Carmen Arad 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
694 Rotaru Mira Teodora Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
695 Toneanu Ionuț Florin COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader, Hreniuc Augustina-Ema Calarasi 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
696 OPREA MIHAI STEFAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA MOCRIENCO FLORENTINA Sectorul_2 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
697 Vasici Bogdan Colegiul National Banatean Dragu Felicia/Tuica Raluca Timis 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
698 Bunea Alexandru Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda, Carmen Popescu Sibiu 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
699 STEFAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
700 Sabău Radu-Bogdan Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina Hunedoara 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
701 ALEXE BIANCA-IOANA Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia Bacau 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
702 Nistora Octavian Tiberiu Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla Arad 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
703 Voicu Catalin Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Ciocan Natalia Gorj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
704 Stângaciu Antonio Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura Cluj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
705 Dumitrescu Vlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
706 CHENDEA ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”ANASTASESCU” ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA Teleorman 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
707 Criveanu Bogdan Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
708 Simófi Levente Liceul Teoretic "Orbán Balázs" Cristuru Secuiesc Nagy Lajos Harghita 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
709 TRUȘCĂ DARIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
710 Niculae Stefan Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
711 Ignatiuc Mircea Andrei Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei Vasil Otilia, Morar Florin Salaj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
712 Grosu Valentin Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
713 POCRIȘ SABIN COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI CARDAS CERASELA Botosani 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
714 Mănăilă Bogdan Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
715 Jors Sebastian Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla Arad 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
716 BOSCAN TIBERIU-IOAN COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CONSTANTINESCU ADINA Dambovita 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
717 Pintilie Justinian Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
718 Verman George Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
719 Matei Sebastian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana Cluj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
720 ULEIA ELENA COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI SUTEU SANDA Sectorul_4 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
721 Mariș Gheorghe Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
722 Baluta Iustinian Lucian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia Gorj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
723 Serban Gheorghe Dragos Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella Valcea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
724 CARUTASU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
725 Laki Edward Colegiul National Banatean Branga Monica/Toma Rodica Timis 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
726 Popescu Maria Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Marin Florina Braila 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
727 Mocănescu Mihai Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin Ialomita 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
728 Cîrlan Alexandru-Nicolae Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Pârlitu Rodica Tulcea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
729 Munteanu Denisa Maria Ionela Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
730 CIOBANU GHEORGHIȚĂ-MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI CARDAS CERASELA, ASANDULUI ROXANA Botosani 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
731 CRIHANĂ DRAGOȘ Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA Galati 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
732 Pițur Edi Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu” Craiova Gîju Adriana Dolj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
733 Moise Ionut-Alex Liceul "Gh. M. Murgoci" Catruna Ionel Tulcea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
734 Cristea Petru-Theodor Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud Vlad Elena Vrancea 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
735 POTANGA ALIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
736 PANȚIRU DIANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
737 IONESCU ANDREI Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
738 MIHAILA RAZVAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU Sectorul_1 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
739 Popan Horațiu George Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana Cluj 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
740 Goia Alexia-Maria Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria Maramures 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
741 PatraScu Ioana Alexandra Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
742 JILAVU ALEXANDRU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
743 Stănilă Paul Gabriel Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco Sibiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
744 TĂNASE BIANCA IOANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
745 Șerbu Ovidiu Mădălin C.N. Al. Vlahuta Ramnicu Sarat Crețoiu Costel Buzau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
746 Micu Sebastian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
747 Rosu Delia-Maria Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria, Bardac Sorin Ialomita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
748 Olaru Mara Andreea Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
749 Spiridon Alexandru-Constantin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
750 NACHE ANDREI CLAUDIU Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia Dogaru Simona Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
751 HALASAG TUDOR ANDREI Colegiul Național "Mihail Kogălniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN/ SOLDAN FLORIN Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
752 Pane Raul Florinel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
753 Berindean Răzvan Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela, Morari Brîndușa Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
754 Inocan Sergiu Robert Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei Vasil Otilia Salaj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
755 ICHIM ALEXANDRU-IONUT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA ALDEA CRISTINA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
756 DOBRE ANA BIANCA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" BALACEA GEORGETA Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
757 Pavel Dragos Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Marin Florina Braila 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
758 SAVU IULIAN GABRIEL Colegiul National "Nicolae Iorga" Vălenii de Munte Mircea Mihaela Carmen Prahova 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
759 Ilina Mircea Nicolae Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
760 Cot Cătălin Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
761 CROICIA RARES ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
762 Dincă Iustin Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
763 Ioanides Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Braila Doroftei Simona Braila 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
764 PANAIT ALEXANDRU SORIN Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
765 Gatejescu Daria Mihaela Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta Valcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
766 DUMITRACHE ALEXANDRU-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CORINA ELENA VINT Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
767 Craciun Marius Colegiul National C.D.Loga Timisoara Stanga Viorica Mirela/ Ruset Ovidiu Timis 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
768 Remetea Narcisa Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Ohota Eugenia Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
769 BOTEZATU MIHAIL-GABRIEL LICEUL TEORETIC JEAN MONNET ENACHE PAUL Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
770 LOPĂTARU MIHNEA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, TUTUNEA GABRIELA , FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
771 Ion Darius Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
772 Dobre Mihail-Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina Valcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
773 Haneș Sebastian Colegiul Național „Decebal” Deva Iacob Cosmina Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
774 Petri Dragoș Alin Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea Sibiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
775 Vărărean Denis Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
776 Zdrîncu Eugen-George Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani Țîțu Ion Vrancea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
777 TRONCIU VLAD COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA PENEA STEFANIA, FLOREA ANDREI Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
778 STEFAN MARIUS-EDUARD COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CONSTANTINESCU ADINA Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
779 Burzo Paul Aurelian Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
780 Ilie Laura Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela,Todor Marioara Arad 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
781 TIG Ioana Maria Colegiul Național AVRAM IANCU Ștei Bara Adela Bihor 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
782 Toma Vlad Florin Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Dunăre Mihaela Neamt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
783 POPESCU ANDREI TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
784 Dobocan Sergiu Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
785 Sbaroi Ionuț Alexandru Colegiul Național "Carol I" Craiova Niculescu Florin Dolj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
786 Dreghici Adrian Colegiul National "Traian" Bejenaru Laviniu Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
787 Troceanu Theodor Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Predeșel Elena Dolj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
788 Tabâră Cristian Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
789 Firisar Gabriel Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Coroiu Mircea-Dumitru, Călin Laura-Bianca Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
790 STAVROSITU VLAD-NICOLAS COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL GEBAILA GILDA, COROBANA GABRIELA Sectorul_2 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
791 Tufaru Alex Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
792 Florea Alexandra Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
793 Constantinescu Liviu Gabriel Colegiul National Radu Greceanu Balan Violeta, Popescu Doru Olt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
794 Andrei Mihai Marius Colegiul Național Unirea Turnu Măgurele Gruia Miruna Teleorman 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
795 BOURCEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA PENEA STEFANIA Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
796 Andrei Lidia Colegiul Tehnologic "Constantin Brancoveanu" Bunceanu Magdalena Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
797 Stan Marian Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana Dolj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
798 Hojda Matei Andrei Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
799 Savulescu Mihai Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
800 Precup Alina Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian, Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro