home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a (39 concurenti Calificati Direct - A)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 MUSAT TIBERIU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_1 100 100 100 300 Calificat (A)
2 BONI DANIEL ȘTEFAN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MURAT ALTUN, UMIT AKDAG, BONI ALINA Constanta 100 100 100 300 Calificat (A)
3 Râpeanu George Alexandru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Velea Alexandru Cluj 91 100 100 291 Calificat (A)
4 Popescu Ioan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 100 50 100 250 Calificat (A)
5 Șichet Paul-Cristian Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 40 100 100 240 Calificat (A)
6 Coroian David Nicolae Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta, Durla Elenita Satu-Mare 33 100 100 233 Calificat (A)
7 Cotor Andrei Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 83 50 100 233 Calificat (A)
8 Lazăr Laurențiu Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu Maramures 100 100 28 228 Calificat (A)
9 Sava Constantin Alin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 80 47 100 227 Calificat (A)
10 Nanu Ruxandra Laura Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 10 100 100 210 Calificat (A)
11 Oprea Mihai Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 65 44 100 209 Calificat (A)
12 Stoica Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin Arges 54 50 100 204 Calificat (A)
13 RĂDULESCU RĂZVAN ION COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 40 100 64 204 Calificat (A)
14 Vadastreanu Robert Colegiul National Radu Greceanu Balan Violeta, Spatarel Dan Constantin Olt 80 50 73 203 Calificat (A)
15 VLAD ADRIANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai Iasi 40 89 73 202 Calificat (A)
16 Demian Cătălin Ionuț Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 40 50 100 190 Calificat (A)
17 BOURCEANU ADRIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA /VOINEA MIRELA Galati 40 50 100 190 Calificat (A)
18 Ion Costin Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Saveliev Iulian Tulcea 40 50 100 190 Calificat (A)
19 DONCIU MIRCEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, PRACSIU DAN Sectorul_3 84 50 55 189 Calificat (A)
20 Draganescu Ioana Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 33 50 100 183 Calificat (A)
21 Matișan Rareș Ștefan Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 25 50 100 175 Calificat (A)
22 BUGNARIU Dan Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 40 50 82 172 Calificat (A)
23 TURTUREAN DAVID CORNELIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 47 95 28 170 Calificat (A)
24 PETRUC ANDREI ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI CHIRA LILIANA Botosani 40 47 82 169 Calificat (A)
25 SPIRU ANDREI TUDOR Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 40 50 73 163 Calificat (A)
26 CARASEL VALERIU-STEFAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU, VICTOR MANZ Sectorul_2 32 30 100 162 Calificat (A)
27 Vamanu Petru Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 10 50 100 160 Calificat (A)
28 CIOCLOV MARIA COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 50 100 160 Calificat (A)
29 Babos Dávid Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tîrgu-Mureș Jakab Irma-Tünde, HLO Mures 10 50 100 160 Calificat (A)
30 COMȘA DORIN IULIAN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 10 47 100 157 Calificat (A)
31 CRISTEA EDUARD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA, KNOPF ANCA Sectorul_6 17 50 82 149 Calificat (A)
32 FEDERICIS ALEXANDRU IONUT Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 50 82 142 Calificat (A)
33 Tankó-Gábor Tamás Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 10 50 82 142 Calificat (A)
34 Ungureanu Albert C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olăroiu Nicolae Buzau 10 50 82 142 Calificat (A)
35 ANGHELUTA FILIP COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR POPA SIMONA Sectorul_5 10 50 82 142 Calificat (A)
36 Bucur Mihai-Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 50 82 142 Calificat (A)
37 Crăciun Cătălin Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels Sibiu 10 20 100 130 Calificat (A)
38 Dumitrescu Tudor Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Nicolae Madalina Braila 10 70 46 126 Calificat (A)
39 STEFANESCU STEFAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia Bacau 10 50 64 124 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro