home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a ( 57 concurenti Calificati Clasament National - CN)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 TINCA MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_1 100 100 100 300 Clasament National (CN)
2 Dabelea Ioana Viviana Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda, Dabelea Oana Gorj 33 100 100 233 Clasament National (CN)
3 Aliciuc Alexandru Gabriel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 40 100 73 213 Clasament National (CN)
4 Trifan Robert Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mircea Trifan Vaslui 10 100 100 210 Clasament National (CN)
5 PAVEL ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU Constanta 80 100 28 208 Clasament National (CN)
6 Nicolae Radu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 91 50 64 205 Clasament National (CN)
7 PUȘCAȘU RĂZVAN ȘTEFAN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU Constanta 80 50 73 203 Clasament National (CN)
8 Lișcan Rareș Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 40 89 73 202 Clasament National (CN)
9 Diaconescu Teodora Cosmina Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 40 47 100 187 Clasament National (CN)
10 SIMON SEBASTIAN MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SERTEL EMRE Sectorul_3 80 50 55 185 Clasament National (CN)
11 Țermure Cătălin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 40 44 100 184 Clasament National (CN)
12 Pop Alex-Nicolae Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 100 50 28 178 Clasament National (CN)
13 COSTESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA, MARIANA KISH Sectorul_1 10 95 73 178 Clasament National (CN)
14 Dimitriu Andrei Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 60 50 64 174 Clasament National (CN)
15 GRIU CATALIN Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" Cristina Grigorean Iasi 40 50 82 172 Clasament National (CN)
16 POPA STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 40 50 82 172 Clasament National (CN)
17 Aldea George Dănuț Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 17 52 100 169 Clasament National (CN)
18 Ciurcău Leonardo Iulian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 18 50 100 168 Clasament National (CN)
19 Popa Rareș Teodor Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia Dolj 33 50 82 165 Clasament National (CN)
20 VAIDA RADU ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV AUPICI IRINA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 37 100 28 165 Clasament National (CN)
21 SONTEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 72 82 164 Clasament National (CN)
22 Hațegan Vlad Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia, HLO Mures 10 50 100 160 Clasament National (CN)
23 FICARD ANTONIU COLEGIUL NAȚIONALDE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, PENGHIȘ DIANA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 100 160 Clasament National (CN)
24 Ihuț Andra Sorina Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 100 160 Clasament National (CN)
25 Teglaș Bogdan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț Maramures 10 50 100 160 Clasament National (CN)
26 ANCUȚA ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia Iasi 10 50 100 160 Clasament National (CN)
27 CIOLTAN ANDREI FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU COMAN ISABELA PATRICIA Sectorul_1 10 50 100 160 Clasament National (CN)
28 Moga Marius-Ioan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu Timis 10 50 100 160 Clasament National (CN)
29 Gheorghe Marius Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu Valcea 10 50 100 160 Clasament National (CN)
30 Kiss Krisztián Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba Satu-Mare 10 50 100 160 Clasament National (CN)
31 MIRICA MATEI MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SPATAREL DAN-CONSTANTIN Sectorul_3 49 100 10 159 Clasament National (CN)
32 AVRAM RARES STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA/LICA DANIELA Prahova 10 47 100 157 Clasament National (CN)
33 IFTODE VLAD GEORGE Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 10 47 100 157 Clasament National (CN)
34 PANA ADRIAN Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita Prahova 33 50 73 156 Clasament National (CN)
35 Unguroiu Victor-Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina Valcea 10 44 100 154 Clasament National (CN)
36 OGREANU CODRIN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA Galati 40 50 64 154 Clasament National (CN)
37 VRÎNCEANU RADU-TUDOR Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / COBZARU LUMINIȚA Galati 40 50 64 154 Clasament National (CN)
38 PANAINTE RAREȘ Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 10 61 82 153 Clasament National (CN)
39 Băltoi Teodor Ioan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 17 47 82 146 Clasament National (CN)
40 CANTEA VIVIANA CARMINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia Iasi 40 50 55 145 Clasament National (CN)
41 Huza Damian Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 10 70 64 144 Clasament National (CN)
42 Treista Georgiana Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Bianca Costin Maramures 10 61 73 144 Clasament National (CN)
43 Stanciu Alin Gabriel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 33 100 10 143 Clasament National (CN)
44 CIBOTARIU ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 17 71 55 143 Clasament National (CN)
45 Șofran Daniel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Mureșan Ciprian, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 10 50 82 142 Clasament National (CN)
46 Ursarescu Alexandru Marian Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella Valcea 10 50 82 142 Clasament National (CN)
47 CAZACU MIHNEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE, PATRICK SAVA Sectorul_3 10 50 82 142 Clasament National (CN)
48 URSOIU IOANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 10 50 82 142 Clasament National (CN)
49 Gaube Robert Gabriel Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 10 50 82 142 Clasament National (CN)
50 Someșan Raul Fabian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa Cluj 10 50 82 142 Clasament National (CN)
51 BODNARIU NICOLAE MATEI Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora Suceava 10 50 82 142 Clasament National (CN)
52 RASCANU RARES AUGUSTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOSUPESCU IRINA, LEUCIUC ANCA Sectorul_1 10 50 82 142 Clasament National (CN)
53 Popa Carla-Diana Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela, HLO Mures 10 50 82 142 Clasament National (CN)
54 Balint Leonard Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 50 82 142 Clasament National (CN)
55 Micu Tudor Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion Vaslui 10 50 82 142 Clasament National (CN)
56 STAN CATALIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU DANIELA OPRESCU/ALEXANDRA PUIU Sectorul_1 10 50 82 142 Clasament National (CN)
57 ANDONE ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV BURCUȚĂ MARIA, ȘERBAN MANUELA, FODOR BOGDAN, GASPAROVICI ANDREI Brasov 10 50 82 142 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro