home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a (primele 250 de rezultate din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 TUDOSE MARIA ALEXA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 100 100 100 300 Calificat (A)
2 CERCELESCU SERBAN-ION LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TAMIO-VESA NAKAJIMA, BICSI LUCIAN Sectorul_3 100 100 100 300 Calificat (A)
3 Dăscălescu Ștefan Cosmin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 100 100 100 300 Calificat (A)
4 Udriștoiu Alexandra Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 100 300 Calificat (A)
5 TRIȘCĂ-VICOL CEZAR COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 100 100 100 300 Calificat (A)
6 IlaSi Ioan Alexandru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 100 100 100 300 Clasament National (CN)
7 Dicu Adrian Emanuel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 100 300 Clasament National (CN)
8 SERITAN LUCA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL BOCA VALENTIN, SILVIU SACUIU, DIANA UDREA , VLAD MUNTEANU Sectorul_2 100 100 100 300 Calificat (A)
9 COMAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, DAN SPATAREL Sectorul_1 96 100 100 296 Calificat (A)
10 POGONARIU RADU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA Sectorul_3 100 93 100 293 Clasament National (CN)
11 PAVALOIU GABRIEL NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA-GABRIELA, POPESCU CRISTIANA, MANZ VICTOR Sectorul_1 92 100 100 292 Clasament National (CN)
12 Borcani Robert-Raul Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 79 100 100 279 Calificat (A)
13 Popescu Mihai Cristian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica, Trimbitas Tiberiu Petru Gorj 77 100 100 277 Calificat (A)
14 Anghelina Ion-Marian Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani Patru Laurentiu Valcea 100 74 100 274 Calificat (A)
15 Sîrbu Vlad Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela, HLO Mures 100 69 100 269 Calificat (A)
16 POPOVICI ROBERT-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 100 89 73 262 Clasament National (CN)
17 ENACHE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA, SAVA PATRICK Sectorul_2 100 100 49 249 Clasament National (CN)
18 PRIPOAIE RĂZVAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 79 69 100 248 Calificat (A)
19 SABAU Vlad Florin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN Bihor 82 65 100 247 Calificat (A)
20 SIRGHE RADU-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 77 69 100 246 Clasament National (CN)
21 PRUTEANU THEODOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 75 69 100 244 Clasament National (CN)
22 Vilcu Eric Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Gabriela Gorj 100 100 40 240 Clasament National (CN)
23 FLORESCU CELLA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 100 100 40 240 Clasament National (CN)
24 Ravariu Eugen-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 100 34 100 234 Calificat (A)
25 Țiplea  Ștefan Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca, Roșca Ovidiu Maramures 100 100 27 227 Calificat (A)
26 ULMEANU VLAD-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 84 69 73 226 Clasament National (CN)
27 JURCUT Paul Bogdan Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 63 65 96 224 Clasament National (CN)
28 Stanciu Ciprian Gabriel Colegiul National Radu Greceanu Radulescu Rodica,Popescu Doru Olt 100 23 100 223 Calificat (A)
29 Drăgulin David Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 84 36 100 220 Clasament National (CN)
30 Lupulescu Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 96 23 100 219 Calificat (A)
31 SĂVULESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 100 17 100 217 Clasament National (CN)
32 TODAȘCĂ DANIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca Suceava 100 56 60 216 Calificat (A)
33 PACURAR ALEXANDRU-VALER COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF, STEFAN ENESCU, ANTONIA BOCA Sectorul_1 79 34 100 213 Clasament National (CN)
34 Coroian Vlad Bogdan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian, Popovici Andrei Sorin Cluj 100 13 100 213 Calificat (A)
35 DIACONU ANDREI CALIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 84 100 27 211 Clasament National (CN)
36 Podaru Eduard Cristian Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 100 10 100 210 Calificat (A)
37 Lieb Hanna Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Pătcaș Csaba Satu-Mare 100 69 36 205 Calificat (A)
38 CRACIUN MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 80 23 100 203 Clasament National (CN)
39 Filipescu Radu Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 80 69 53 202 Calificat (A)
40 Preda Andrei Constantin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 84 13 100 197 Clasament National (CN)
41 Cioc Alex Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 32 65 100 197 Calificat (A)
42 Plavat Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda Timis 100 70 27 197 Clasament National (CN)
43 Plăiașu Iulia Silvia Colegiul Național ”Unirea” Focșani Neșu Liliana Vrancea 100 10 86 196 Calificat (A)
44 DOBRA ANDREI DANIEL Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 100 69 27 196 Calificat (A)
45 Birtoiu Alexandru-Vasile Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Magureanu Livia Valcea 84 100 10 194 Clasament National (CN)
46 APETRII RADU-ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 23 70 193 Calificat (A)
47 BAZAC TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, MARIANA KISCH Sectorul_1 100 69 23 192 Clasament National (CN)
48 Năstase Daniel Dumitru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 22 69 100 191 Clasament National (CN)
49 PANAITE DORU-RĂZVAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 65 26 191 Clasament National (CN)
50 MOLDOVEANU ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA Constanta 81 10 100 191 Calificat (A)
51 Fetean Flavius Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Cornelia Maier Sibiu 76 14 100 190 Calificat (A)
52 Pescaru Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse-Turpan Mircea, Fiat Oana Timis 100 73 14 187 Clasament National (CN)
53 Florea Daria Mihaela Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 75 10 96 181 Clasament National (CN)
54 Lincă Nicolae Robert Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 84 48 49 181 Clasament National (CN)
55 Cismaru Mihaela Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 10 70 180 Clasament National (CN)
56 Turcsa Alexandru Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela, Ilea Lucian Cluj 100 69 10 179 Clasament National (CN)
57 TOADER ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA MARIA CHIOVEANU Sectorul_1 100 65 14 179 Clasament National (CN)
58 DRAGOMIR IOAN LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA BALAN MARIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 67 10 100 177 Clasament National (CN)
59 ANTON COSMIN- MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU UNGUREANU LAURA, OPRESCU DANIELA, ENESCU CATALINA Sectorul_1 73 86 18 177 Clasament National (CN)
60 MATEI ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 98 69 10 177 Clasament National (CN)
61 SMOC GEORGE-MARIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 38 36 174 Clasament National (CN)
62 Hill Alex Shantih Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 100 26 48 174 Calificat (A)
63 NITU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 81 65 27 173 Clasament National (CN)
64 Mititelu Teodor Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 98 56 19 173 Clasament National (CN)
65 PAULIUC EDUARD TIMOTEI Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Ștefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru Suceava 100 23 49 172 Clasament National (CN)
66 Truță Robert Cătălin Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Dochia Marinela Dolj 100 10 60 170 Clasament National (CN)
67 OLENIUC IULIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 82 14 69 165 Clasament National (CN)
68 Oprescu Teodor-Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Badea Adrian Catalin Valcea 63 69 31 163 Clasament National (CN)
69 MANGHIUC ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA Constanta 53 10 100 163 Clasament National (CN)
70 Cadar Eduard Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 96 49 18 163 Clasament National (CN)
71 Buta Gabriel Sebastian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 100 23 40 163 Clasament National (CN)
72 Isac Lucian Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Catalin Ciocan Vaslui 100 13 49 162 Clasament National (CN)
73 DONCEAN ȘERBAN-GABRIEL Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 98 13 49 160 Clasament National (CN)
74 Cenan Horea Călin Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian Cluj 100 10 49 159 Clasament National (CN)
75 Racheriu Nicolae Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian, Turdean Alexandru, HLO Mures 75 74 10 159 Clasament National (CN)
76 Sîrbu Radu-Mihai Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 84 26 49 159 Calificat (A)
77 SACHELARIE DAVID COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 100 41 18 159 Clasament National (CN)
78 DRAGNE ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF, STEFAN ENESCU, ANTONIA BOCA, PACURAR ALEXANDRU-VALER, MOHANU HERBERT Sectorul_1 77 69 10 156 Clasament National (CN)
79 Budacă Marius Andrei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela Neamt 73 69 14 156 Clasament National (CN)
80 VELȚAN VICTOR COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 100 23 32 155 Calificat (A)
81 MOHANU HERBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF, STEFAN ENESCU, ANTONIA BOCA Sectorul_1 80 65 10 155 Clasament National (CN)
82 CAUTIS RARES-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 23 32 155 Clasament National (CN)
83 RADOVICI MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL Constanta 100 10 44 154 Clasament National (CN)
84 Cîrstea Ioan Cristian Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 61 65 27 153 Clasament National (CN)
85 OLOERIU DELIA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela Iasi 100 34 18 152 Clasament National (CN)
86 Candrea Cosmin Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura Cluj 77 65 10 152 Clasament National (CN)
87 Corneștean Jasmina Loretta Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca Maramures 100 23 27 150 Clasament National (CN)
88 Marinescu Ioana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Magureanu Livia Valcea 100 23 27 150 Clasament National (CN)
89 TUDOSE SANZIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE Sectorul_3 100 23 27 150 Clasament National (CN)
90 Kosa Alex Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 100 23 27 150 Clasament National (CN)
91 Budurlean Andrei Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 100 10 40 150 Clasament National (CN)
92 Tir Vlad-Ioan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 100 23 27 150 Clasament National (CN)
93 Varga Marcel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca Maramures 100 23 27 150 Clasament National (CN)
94 UDILĂ ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela Iasi 100 23 27 150 Clasament National (CN)
95 Orășan Paul Dumitru Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Monica Maria Oancea Sibiu 100 23 27 150 Clasament National (CN)
96 Ciută Andrei Călin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 100 10 40 150 Clasament National (CN)
97 Sofia Dragos Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 100 22 27 149 Clasament National (CN)
98 Radu Matei Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen Neamt 67 65 14 146 Clasament National (CN)
99 Turcan Mihail Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca Cluj 96 23 27 146 Clasament National (CN)
100 POPESCU IOAN-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 100 10 36 146 Clasament National (CN)
101 GHERGHEL Vlad-Zeno Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 62 69 14 145 Clasament National (CN)
102 Nohai Vlad-Auras Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 71 46 27 144 Calificat (A)
103 TANASE CRISTINA ANTONIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 61 69 14 144 Clasament National (CN)
104 MAGAN ALEXANDRU-IULIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 44 73 27 144 Clasament National (CN)
105 Ioja Andrei-Iosif Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti Dan Gabriela Bacau 82 23 36 141 Clasament National (CN)
106 Ursu Ianis Vlad Colegiul National ,,George Cosbuc” Motru Pascaniuc Claudia Gorj 100 14 27 141 Clasament National (CN)
107 STANCU TUDOR-STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 37 77 27 141 Clasament National (CN)
108 Lazaroiu Lucas Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana Arges 92 30 18 140 Clasament National (CN)
109 SIMACHE CRISTIAN-IOAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONELA, ENACHE PAU Sectorul_6 70 41 27 138 Calificat (A)
110 LASCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 71 53 14 138 Clasament National (CN)
111 Dincă Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 71 39 27 137 Clasament National (CN)
112 STOICA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 100 23 14 137 Clasament National (CN)
113 TRANDAFIR MATEI PAUL COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI DELEA CLAUDIU Sectorul_4 100 27 10 137 Calificat (A)
114 Codrea Andrei-Cristian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca Maramures 100 10 27 137 Clasament National (CN)
115 Zamfir Radu Stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin Arges 100 10 27 137 Clasament National (CN)
116 FURTUNA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA-GABRIELA, POPESCU CRISTIANA Sectorul_1 100 10 27 137 Clasament National (CN)
117 Novetschi Vlad Colegiul Național ”Unirea” Focșani Oprea Marilena Vrancea 81 30 26 137 Clasament National (CN)
118 Becsi Paul Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria Maramures 100 10 27 137 Clasament National (CN)
119 SILAGHI Horea Mihai Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 100 10 27 137 Clasament National (CN)
120 DIMITRIU CORINA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 23 14 137 Clasament National (CN)
121 PRIBOI RADU-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 78 23 36 137 Clasament National (CN)
122 Nicoara Bogdan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana , Cosmin Alexandru Arges 100 23 14 137 Clasament National (CN)
123 BOJICI VALENTIN-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DUMITRICA GHEORGHE Sectorul_4 100 10 27 137 Clasament National (CN)
124 Nejneriu Mihai Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 100 13 23 136 Clasament National (CN)
125 TURCANU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, SERTEL EMRE Sectorul_3 100 26 10 136 Clasament National (CN)
126 BURLACU-VISTERNICU MATEI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 77 10 48 135 Clasament National (CN)
127 NEAGU ALEXANDRA-IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 98 10 27 135 Clasament National (CN)
128 Rosca Razvan Colegiul National C.D.Loga Timisoara Terovan Diana/ Damian Lavinia Timis 73 52 10 135 Clasament National (CN)
129 FOCA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA Sectorul_1 59 61 14 134 Clasament National (CN)
130 Codreanu Catalin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 84 10 40 134 Clasament National (CN)
131 Caloian Tudor-Ioan C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 84 10 40 134 Calificat (A)
132 CUZENCO ANDREI ROBERT Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu Suceava 84 23 27 134 Clasament National (CN)
133 TENEA MIHAI CATALIN Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 100 23 10 133 Clasament National (CN)
134 ISAIA ELENA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV TUTUNEA GABRIELA, MODRIȘAN ADRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 61 23 49 133 Clasament National (CN)
135 JINGA TUDOR Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 100 23 10 133 Clasament National (CN)
136 Spinu Valentin Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 50 69 14 133 Clasament National (CN)
137 TERENTI ION Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Iuscinschi Simona Iasi 100 23 10 133 Clasament National (CN)
138 OTETEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL MIRIUNIS MIHAI, KISCH MARIANA Sectorul_2 100 23 10 133 Clasament National (CN)
139 TOMA Adrian Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea Bihor 100 10 23 133 Clasament National (CN)
140 Baluta Alexia Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 100 10 22 132 Clasament National (CN)
141 PETCU EDUARD COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA, KISCH MARIANA Sectorul_1 77 23 31 131 Clasament National (CN)
142 LOGYIN VLAD ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA Constanta 55 66 10 131 Clasament National (CN)
143 Fernea Dan-Tudor Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca Maramures 97 10 22 129 Clasament National (CN)
144 GHIȚU MIHNEA Colegiul National Iași Elena Rotaru Iasi 28 74 26 128 Clasament National (CN)
145 Andreica Sebastian-Grigore Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Bîz Felicia, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 100 10 18 128 Clasament National (CN)
146 Voiculescu Cristian Constantin Colegiul National Radu Greceanu Radulescu Rodica,Popescu Doru Olt 100 10 18 128 Clasament National (CN)
147 Back Andrei-Gheorghe Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 100 10 18 128 Clasament National (CN)
148 Petolea Cosmin Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin Arges 100 10 18 128 Clasament National (CN)
149 IFTIMESCU VLAD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NASTASE CONSTANTA Sectorul_1 100 14 14 128 Clasament National (CN)
150 CHESA MATEI-IOAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU, DIANA UDREA Sectorul_2 100 10 18 128 Clasament National (CN)
151 POPESCU ANDREI LICEUL TEORETIC ”CALLATIS” MANGALIA PILAT ELENA MIHAELA Constanta 100 10 18 128 Clasament National (CN)
152 BODEA GEORGIANA ALEXANDRA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 100 13 14 127 Clasament National (CN)
153 Derzsi Dániel Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tîrgu-Mureș Ignát Judit-Anna Mures 100 13 14 127 Clasament National (CN)
154 VLĂDOIU MĂDĂLIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU RADU Prahova 75 23 29 127 Clasament National (CN)
155 Tătar Dragoș Vlad Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 77 23 27 127 Clasament National (CN)
156 Mercan Alexandru Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 100 10 14 124 Calificat (A)
157 HOSZU Adryel Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Luncan Alina Bihor 100 10 14 124 Clasament National (CN)
158 MIHAI RADU-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 61 53 10 124 Clasament National (CN)
159 Istrate Alexandru Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Năstase LuminiTa Prahova 100 10 14 124 Clasament National (CN)
160 GHINEA ANDREI ROBERT COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA CRINA MIHAELA Caras-Severin 77 23 23 123 Calificat (A)
161 Ghiorghiu Ioan Viorel Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin Cluj 100 13 10 123 Clasament National (CN)
162 Tomuta Vlad-Costin Colegiul National ”C.D.Loga” Terovan Diana/ Damian Lavinia Timis 100 13 10 123 Clasament National (CN)
163 Doroftei Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 77 23 22 122 Clasament National (CN)
164 SORETE ROBERT ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA BABIN STEFAN HORIA Sectorul_2 26 69 27 122 Clasament National (CN)
165 Cojocaru Dragos Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara Bacau 84 27 10 121 Clasament National (CN)
166 Popeanga Mihnea-Stefan Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 81 26 14 121 Clasament National (CN)
167 Lita Robert Cristian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 71 23 27 121 Clasament National (CN)
168 NIȚĂ HORIA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 71 23 27 121 Clasament National (CN)
169 Mota Andrei Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 84 10 27 121 Clasament National (CN)
170 REBENCIUC PAUL FLORIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca Suceava 71 14 36 121 Clasament National (CN)
171 LAZĂR PETRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela Alba 71 10 40 121 Clasament National (CN)
172 Cantor Dan-Alexandru Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 100 10 10 120 Clasament National (CN)
173 Bereczki-Orbán András Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal, Szélyes Emőke Harghita 100 10 10 120 Calificat (A)
174 DRAGOMIR ANDREI-IOAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 77 29 14 120 Clasament National (CN)
175 GRUMĂZESCU SILVIU C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Ilincăi Florin Suceava 100 10 10 120 Clasament National (CN)
176 CALDARE ARCADIE Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca Suceava 100 10 10 120 Clasament National (CN)
177 Catan Sorin Constantin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen Gorj 100 10 10 120 Clasament National (CN)
178 Balanica Ciprian C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 100 10 10 120 Clasament National (CN)
179 DUBĂU Horea-Filip Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet / Nagy Istvan Bihor 92 10 18 120 Clasament National (CN)
180 DEMETRIAD DAVID STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 80 30 10 120 Clasament National (CN)
181 Băciulescu Raul-Ovidiu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian, HLO Mures 98 10 10 118 Punctaj insuficient (P)
182 Stanciu Rareș Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 71 23 23 117 Punctaj insuficient (P)
183 Turturica Dorin Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 10 69 36 115 Punctaj insuficient (P)
184 BOERESCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 36 69 10 115 Punctaj insuficient (P)
185 Nădejde George Nicolas Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca Cluj 92 13 10 115 Punctaj insuficient (P)
186 BREZULEANU MIHAI-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 77 23 14 114 Punctaj insuficient (P)
187 Buzatu Bogdan Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 77 10 27 114 Punctaj insuficient (P)
188 Capolna Darius Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca Hunedoara 81 23 10 114 Punctaj insuficient (P)
189 Jakab Etele Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna, HLO Mures 81 23 10 114 Punctaj insuficient (P)
190 Ifrosa Diana Maria Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 77 23 14 114 Punctaj insuficient (P)
191 Butacu Ştefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela Bacau 63 23 27 113 Punctaj insuficient (P)
192 STOICA ALEXANDRU CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA IUSUF NARCIS Constanta 68 23 22 113 Punctaj insuficient (P)
193 Mihailescu Eduard-Florin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Badea Adrian Catalin Valcea 30 69 14 113 Punctaj insuficient (P)
194 Capmare Alex-Mihai Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 75 10 27 112 Punctaj insuficient (P)
195 COMAN CALIN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 71 23 18 112 Punctaj insuficient (P)
196 MATEI VLAD ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 62 23 27 112 Punctaj insuficient (P)
197 Ignat Robert Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana Cluj 61 10 40 111 Punctaj insuficient (P)
198 Paraschiv Theodor Vlad LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI Petre Ninel Calarasi 61 23 27 111 Punctaj insuficient (P)
199 STAICU MATEI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 65 23 23 111 Punctaj insuficient (P)
200 Iacoban Raul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 52 10 49 111 Punctaj insuficient (P)
201 Mihai Rareș Daniel Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca Maramures 77 23 10 110 Punctaj insuficient (P)
202 VOLOȘTIUC EUSEBIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu Suceava 77 23 10 110 Punctaj insuficient (P)
203 RAICU ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 77 23 10 110 Punctaj insuficient (P)
204 Cretoiu Patricia Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian, Boian Flavius Gorj 81 10 18 109 Punctaj insuficient (P)
205 GRIGORESCU STEFAN DUMITRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 30 69 10 109 Punctaj insuficient (P)
206 Pascu Aurelian Adrian C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 75 10 23 108 Punctaj insuficient (P)
207 Lazăr Răzvan Andrei Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 79 10 19 108 Punctaj insuficient (P)
208 Burdușa Petru Robert Colegiul Național ”Unirea” Focșani Neșu Liliana Vrancea 27 71 10 108 Punctaj insuficient (P)
209 DUMITRU ANDREI VICTOR COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL MANOILA DOMNICA Sectorul_2 80 10 18 108 Punctaj insuficient (P)
210 Rus Mihai Armand Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina Cluj 84 10 14 108 Punctaj insuficient (P)
211 BULICA ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL KISCH MARIANA, MANOILA DOMNICA Sectorul_2 84 13 10 107 Punctaj insuficient (P)
212 COMȘA ENOH Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 28 69 10 107 Punctaj insuficient (P)
213 EPURE ANDA-RALUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 73 23 10 106 Punctaj insuficient (P)
214 BALAN-TRIBUS LEON-ROLAND LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 10 69 27 106 Punctaj insuficient (P)
215 Cîrpici Andrei Sorin Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 82 10 14 106 Punctaj insuficient (P)
216 DORDE TEODOR NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, ANCA KNOPF Sectorul_1 77 10 18 105 Punctaj insuficient (P)
217 Giurea Laura-Maria Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Fiat Oana, Keresztes Luminita Timis 77 10 18 105 Punctaj insuficient (P)
218 TIHAN ADRIANA-IOANA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU Sectorul_2 18 69 18 105 Punctaj insuficient (P)
219 Marcu Daniel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda Timis 51 23 31 105 Punctaj insuficient (P)
220 MIHUT TUDOR COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 26 69 10 105 Punctaj insuficient (P)
221 CIUFU VICTOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE ANDREESCU CLAUDIU Sectorul_1 26 69 10 105 Punctaj insuficient (P)
222 Vasil Andrei Mihai Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei Vasil Otilia, Morar Florin Salaj 67 10 27 104 Punctaj insuficient (P)
223 Vass Răzvan Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 71 23 10 104 Punctaj insuficient (P)
224 Granu Dragos Vlad Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 71 23 10 104 Punctaj insuficient (P)
225 GOGU RÄ‚ZVAN COSTINE COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 71 14 19 104 Punctaj insuficient (P)
226 PAN TONG-MARIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 84 10 10 104 Punctaj insuficient (P)
227 Badescu Andrei Octavian Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 71 19 14 104 Punctaj insuficient (P)
228 ACIOBANITEI ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI VOINEA-AXINTE ALINA, ILAȘ ADELA LUMINIȚA Botosani 71 23 10 104 Punctaj insuficient (P)
229 FLOREA COSMIN GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela Suceava 71 23 10 104 Punctaj insuficient (P)
230 Cojocaru Vicentiu Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 44 10 49 103 Punctaj insuficient (P)
231 Lechințan Tudor-Cristian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 83 10 10 103 Punctaj insuficient (P)
232 Trășculescu Tudor Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana Hunedoara 57 23 23 103 Punctaj insuficient (P)
233 BOTOSAN ILIE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 24 69 10 103 Punctaj insuficient (P)
234 Balea Andrei-Petru Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa Hunedoara 70 10 22 102 Punctaj insuficient (P)
235 CIOPRAGA RĂZVAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela Iasi 82 10 10 102 Punctaj insuficient (P)
236 Grecu Bogdan Octavian Colegiul National "Traian" Tesila Cornelia, Centrul HLO Mehedinti 36 38 27 101 Punctaj insuficient (P)
237 HORVATI Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 81 10 10 101 Punctaj insuficient (P)
238 Krecht Ábel Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Gábor Béla Covasna 76 10 15 101 Punctaj insuficient (P)
239 GHERGHESCU ANDREEA DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 81 10 10 101 Punctaj insuficient (P)
240 TOADER MIHNEA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, AUPICI IRINA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 67 23 10 100 Punctaj insuficient (P)
241 PĂDURARU CRISTIAN-DANIEL Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu Suceava 34 30 36 100 Punctaj insuficient (P)
242 Dicu Florin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana Arges 77 13 10 100 Punctaj insuficient (P)
243 Nechifor Mirel-Gabriel Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa Hunedoara 79 10 10 99 Punctaj insuficient (P)
244 Cula Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
245 Popica Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 79 10 10 99 Punctaj insuficient (P)
246 Mocanu Ioana-Isabela Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 76 13 10 99 Punctaj insuficient (P)
247 Costinas Dan Stefan Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 79 10 10 99 Punctaj insuficient (P)
248 DUMITRIU ALEXANDRU Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 79 10 10 99 Punctaj insuficient (P)
249 BĂDILĂ TIMOTEI ILIE Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela Alba 61 10 27 98 Punctaj insuficient (P)
250 Rizescu Bogdan Constantin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian, Boian Flavius Gorj 61 10 27 98 Punctaj insuficient (P)
251 STAFIE CĂLIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu Suceava 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
252 IONIȚĂ CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI GIOCAȘ CARMEN AFRODITA, CARDAȘ CERASELA DANIELA Botosani 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
253 Tirla Ovidiu Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura Cluj 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
254 Constantinescu Vlad Mihai Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 10 65 22 97 Punctaj insuficient (P)
255 Stegarus Petre Florin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria Valcea 10 69 18 97 Punctaj insuficient (P)
256 Cseke Tamás Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal, Szélyes Emőke Harghita 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
257 Bălănici Andrei-Daniel Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț Radu Dragoș - Neculai Neamt 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
258 PÎRVAN INES Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vîrgă Liliana Iasi 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
259 IVAN REMUS Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 55 27 14 96 Punctaj insuficient (P)
260 BARANCEANU VLAD-ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 28 41 27 96 Punctaj insuficient (P)
261 RICIU VLĂDUȚ ȘTEFAN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA RALUCA VYKY Constanta 75 10 10 95 Punctaj insuficient (P)
262 Vereșezan Paul Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela Cluj 71 10 14 95 Punctaj insuficient (P)
263 Vicol Mihai Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Olaru Valentin Gorj 71 10 14 95 Punctaj insuficient (P)
264 Filote Petre-Serban Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana Arges 71 10 14 95 Punctaj insuficient (P)
265 BORȘ DAVID-ȘTEFAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 61 23 10 94 Punctaj insuficient (P)
266 Micu Alexandru Colegiul Național ”Unirea” Focșani Neșu Liliana Vrancea 61 23 10 94 Punctaj insuficient (P)
267 DAHA ANDREI-CODRIN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL BOCA VALENTIN, SILVIU SACUIU, DIANA UDREA Sectorul_2 73 10 10 93 Punctaj insuficient (P)
268 Popescu Benoniu Flaviu Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie Dambovita 70 13 10 93 Punctaj insuficient (P)
269 Breazu Laura L.T. Radu Vlădescu Pătârlagele Pintea Rodica Buzau 73 10 10 93 Punctaj insuficient (P)
270 HOȘTIUC ROBERT GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca Suceava 69 10 14 93 Punctaj insuficient (P)
271 MATEITA DAVID COSMIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 73 10 10 93 Punctaj insuficient (P)
272 Vărzaru Octavian Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
273 BUICA IOANA ALEXANDRA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 22 46 23 91 Punctaj insuficient (P)
274 Branet Tudor Andrei Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
275 FETA ALMAR ERAN LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” MEDGIDIA ȘERBAN GINA-ELENA Constanta 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
276 Patroescu Ion-Daniel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica Gorj 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
277 CHELARU RADU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Maftei Ionel Iasi 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
278 RADU TODOR ALEXANDRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela Alba 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
279 Stan Ioana Ligia Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
280 BIRTALAN Csaba-Adrian Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
281 MINCIUNA CEZAR COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SPLAIS CARMEN FLORETINA Sectorul_2 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
282 Ifrim Vasile Alexandru Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
283 Dobai-Pataky Attila Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal, Szélyes Emőke Harghita 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
284 Rotaru Radu Stefan Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 62 10 18 90 Punctaj insuficient (P)
285 TEPES-PALEU George-Alexandru Liceul DON ORIONE Oradea Coras Zenovia Bihor 39 41 10 90 Punctaj insuficient (P)
286 TIRZIU ANDREI-NICHITA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK, KISCH MARIANA Sectorul_3 46 34 10 90 Punctaj insuficient (P)
287 Șipoș Raoul Sebastian Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 52 10 27 89 Punctaj insuficient (P)
288 Furdui Dimitrie-Toma Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 69 10 10 89 Punctaj insuficient (P)
289 IMBREA DANIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 56 23 10 89 Punctaj insuficient (P)
290 Bejenariu David Cosmin Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 48 23 18 89 Punctaj insuficient (P)
291 TELCEAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA Brasov 61 10 18 89 Punctaj insuficient (P)
292 POPA RARES TEODOR COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA BABIN STEFAN HORIA Sectorul_2 52 23 14 89 Punctaj insuficient (P)
293 NARIȚA ANDREI Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 67 10 10 87 Punctaj insuficient (P)
294 Matei Teodor-Ionuț Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Cirstea Cornelia Adi Buzau 67 10 10 87 Punctaj insuficient (P)
295 MOGA TUDOR COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN Brasov 53 10 23 86 Punctaj insuficient (P)
296 CATRINESCU ALEXANDRU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IOESCU SIMONA Sectorul_1 10 66 10 86 Punctaj insuficient (P)
297 STANCIU CĂTĂLIN-IOAN Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa Suceava 66 10 10 86 Punctaj insuficient (P)
298 SUSCIUC ANASTASIA Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 58 17 10 85 Punctaj insuficient (P)
299 LEUȘTEAN DIMITRIE Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
300 ADAM ROBERT MIHAI LICEUL TEORETIC ”DECEBAL” CONSTANȚA DRAGOMIR ELENA, COJOCAR-HOROBĂȚ LUMINIȚA Constanta 65 10 10 85 Punctaj insuficient (P)
301 Marthi Norbert Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Budai Edit, Budai István Covasna 61 10 14 85 Punctaj insuficient (P)
302 MIHALACHE RADU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vîrgă Liliana Iasi 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
303 TUDOR MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 61 14 10 85 Punctaj insuficient (P)
304 BIRO SEBASTIAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV NIȚULESCU LAURA, BURCUȚĂ MARIA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 61 10 14 85 Punctaj insuficient (P)
305 Saimac Claudiu Adrian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Gorea Claudiu-Cristian, HLO Mures 64 10 10 84 Punctaj insuficient (P)
306 POPESCU DRAGOȘ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV NIȚULESCU LAURA, BURCUȚĂ MARIA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 38 23 23 84 Punctaj insuficient (P)
307 Serban Laurentiu Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 51 10 23 84 Punctaj insuficient (P)
308 IoniTă Lucian Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Năstase LuminiTa Prahova 50 23 10 83 Punctaj insuficient (P)
309 Kovacs Paul Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 63 10 10 83 Punctaj insuficient (P)
310 LEFTER IOAN-CRISTIAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 63 10 10 83 Punctaj insuficient (P)
311 Pupeză Bogdan-Nicolae Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 45 10 27 82 Punctaj insuficient (P)
312 Kelemen Nándor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna Mures 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
313 CIOTEI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
314 OȘIAN BOGDAN RADU COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA Brasov 44 10 27 81 Punctaj insuficient (P)
315 Velin Mihnea-Sebastian Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
316 TELEANU CĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 57 14 10 81 Punctaj insuficient (P)
317 CONSTANTIN MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV TUTUNEA GABRIELA, MODRIȘAN ADRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
318 Murariu Alexandra Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
319 NEAMȚU CLAUDIU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
320 Serafim Alex-Mihai Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 26 23 32 81 Punctaj insuficient (P)
321 SANDU LORIAN ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana Iasi 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
322 Ivancu Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 57 10 14 81 Punctaj insuficient (P)
323 Zachman-Tisca Roxana LICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai Bacau 39 10 31 80 Punctaj insuficient (P)
324 Budiul Cristian Carol Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora Hunedoara 62 0 18 80 Punctaj insuficient (P)
325 BARBĂ MATEI Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa Suceava 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
326 DUMITRESCU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU Sectorul_2 55 10 14 79 Punctaj insuficient (P)
327 VARTOLOMEI MIRCEA ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA Brasov 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
328 IATU ANTONIO LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI ȘTEFĂNUCĂ ALIN Botosani 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
329 Popa Andrei-Calin Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
330 PUȘCAȘU FLORIN Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 57 10 10 77 Punctaj insuficient (P)
331 HODOROABĂ EMANUEL COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA Brasov 10 53 14 77 Punctaj insuficient (P)
332 GHERASIM TEODOR SAMUEL C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta Suceava 40 10 27 77 Punctaj insuficient (P)
333 GEANTĂ ALBERT COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, AUPICI IRINA Brasov 57 10 10 77 Punctaj insuficient (P)
334 ZAVADOVSCHI BOGDAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian, Hadîmbu Stelian Iasi 56 10 10 76 Punctaj insuficient (P)
335 RUMEGHEA LEONARD LICEUL DIMITRIE CANTEMIR DARABANI ȘTEFĂNUCĂ ALIN Botosani 43 10 23 76 Punctaj insuficient (P)
336 ZBUGHIN CEZAR COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILAS ADELA Botosani 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
337 Popescu Andrei Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia Gorj 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
338 Hîncu Alice Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela Bacau 22 28 23 73 Punctaj insuficient (P)
339 Danicico George Iulian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 26 10 36 72 Punctaj insuficient (P)
340 GRUIA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 51 10 10 71 Punctaj insuficient (P)
341 Militaru Teodora Liviana Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia Dolj 45 10 14 69 Punctaj insuficient (P)
342 MELINTE-CITEA FLAVIO LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA Sectorul_1 10 49 10 69 Punctaj insuficient (P)
343 IVAN RĂZVAN COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA Brasov 45 10 14 69 Punctaj insuficient (P)
344 ILIE TUDOR ALEXANDRU Colegiul Național „Costache Negruzzi” Iași Neagu Lucian Iasi 14 45 10 69 Punctaj insuficient (P)
345 Culea Ionel Alexandru COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader Calarasi 18 41 10 69 Punctaj insuficient (P)
346 Buboi Oana Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Măgureanu Marieta, Cioran Ramona Arad 48 10 10 68 Punctaj insuficient (P)
347 Bînă Mircea Marian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 34 23 10 67 Punctaj insuficient (P)
348 CHIPER IOANA-CRISTINA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NASTASE CONSTANTA Sectorul_1 34 23 10 67 Punctaj insuficient (P)
349 Dervesteanu Marian Catalin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian Gorj 35 10 22 67 Punctaj insuficient (P)
350 CUCIUREANU DRAGOS-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU UNGUREANU LAURA, OPRESCU DANIELA, ENESCU CATALINA Sectorul_1 25 23 18 66 Punctaj insuficient (P)
351 Bodnaruc Mihai Liceul Pedagogic ”Regele Ferdinand”, Sighetu Marmaţiei Takács Ferenc Maramures 46 10 10 66 Punctaj insuficient (P)
352 MARCU EDUARD Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
353 Muscalagiu Anca Ioana Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria, Petraș Teodora Hunedoara 28 10 27 65 Punctaj insuficient (P)
354 Cosma Eduard-Constantin Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Cirstea Cornelia Adi Buzau 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
355 VLAD VLĂDUȚ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 32 23 10 65 Punctaj insuficient (P)
356 CHIRIȚĂ MATEI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela Iasi 44 10 10 64 Punctaj insuficient (P)
357 Marton Sergiu C.N. Al. Vlahuta Ramnicu Sarat Foarfece Guniță Buzau 18 23 23 64 Punctaj insuficient (P)
358 TUDOR IARINA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV TUTUNEA GABRIELA, MODRIȘAN ADRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 40 10 14 64 Punctaj insuficient (P)
359 Dămăcuș Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 22 23 18 63 Punctaj insuficient (P)
360 DOBRA NICOLAE ALEXANDRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebadă Monica Alba 10 10 43 63 Punctaj insuficient (P)
361 Burghelea Dan-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 28 21 14 63 Punctaj insuficient (P)
362 CONSTANTIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, ANCA KNOPF Sectorul_1 30 10 23 63 Punctaj insuficient (P)
363 Lazăr Alexandru Constantin Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 30 10 22 62 Punctaj insuficient (P)
364 Filp Teodor Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian Cluj 38 10 14 62 Punctaj insuficient (P)
365 Tudose George Stefan Colegiul National "Vladimir Streinu" Tudorache Mariana Dambovita 33 10 18 61 Punctaj insuficient (P)
366 Ilie Cosmin-Mihai Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 33 10 18 61 Punctaj insuficient (P)
367 Enășoiu Alin Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Predeșel Elena, Șchiopu Liliana Dolj 28 10 23 61 Punctaj insuficient (P)
368 COȚOFREI ANDREI Colegiul Național ”Petru Rareș” SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 24 10 27 61 Punctaj insuficient (P)
369 MOISE Bogdan Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin Salaj 10 41 10 61 Punctaj insuficient (P)
370 Tomoiaga Mihai Cristian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana Maramures 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
371 RUSU ANDREI RARES COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU DINCA DOINA MARIANA, VERBINSCHI ADRIANA Sectorul_4 18 10 32 60 Punctaj insuficient (P)
372 LASCUZEANU STEFAN-ANDREI LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 10 10 40 60 Punctaj insuficient (P)
373 Molnár Krisztián Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna, HLO Mures 27 23 10 60 Punctaj insuficient (P)
374 SANDU ALEXANDRU Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați SOARE GABRIELA/ LĂZĂRESCU ANDREEA Galati 10 39 10 59 Punctaj insuficient (P)
375 David Dan Ioan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 22 27 10 59 Punctaj insuficient (P)
376 Rusai Ferdinánd Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 38 10 10 58 Punctaj insuficient (P)
377 ARSENE DRAGOS CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL MIRIUNIS MIHAI Sectorul_2 10 10 35 55 Punctaj insuficient (P)
378 Arion Dan Vasile Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin Cluj 18 23 14 55 Punctaj insuficient (P)
379 Tulici Francisc Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 35 10 10 55 Punctaj insuficient (P)
380 DIMA ELISABETA Colegiul Național Iași Elena Rotaru Iasi 22 10 23 55 Punctaj insuficient (P)
381 Tudurean George Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin Arges 26 10 18 54 Punctaj insuficient (P)
382 Miklós Csenge Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Iakab Tibor Covasna 26 10 18 54 Punctaj insuficient (P)
383 Zöldi Botond Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna Mures 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
384 Bosie Ionuț-Andrei Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Cirstea Cornelia Adi Buzau 16 28 10 54 Punctaj insuficient (P)
385 DRON IONUȚ GABRIEL Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 30 10 14 54 Punctaj insuficient (P)
386 Popescu Mihnea Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela Arges 30 13 10 53 Punctaj insuficient (P)
387 Hălmagiu Cătălin-Gabriel Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Faur Haynal Hunedoara 30 13 10 53 Punctaj insuficient (P)
388 CHIPER ALEXANDRA-DIANA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NASTASE CONSTANTA Sectorul_1 33 10 10 53 Punctaj insuficient (P)
389 Botiș George Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta Maramures 20 23 10 53 Punctaj insuficient (P)
390 Bentea Bogdan Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 20 23 10 53 Punctaj insuficient (P)
391 OLĂREȚ RADU Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Cobzaru Luminița Galati 32 10 10 52 Punctaj insuficient (P)
392 Lupascu Miruna Stefania Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 32 10 10 52 Punctaj insuficient (P)
393 Csutak Dávid Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Iakab Tibor Covasna 10 23 19 52 Punctaj insuficient (P)
394 Ghiră Mihnea Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 28 10 14 52 Punctaj insuficient (P)
395 NEGRU ALEXANDRU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta Suceava 32 10 10 52 Punctaj insuficient (P)
396 Iosif Ovidiu Calin Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei Vasil Otilia Salaj 10 23 18 51 Punctaj insuficient (P)
397 Grecu Daniel Gabriel Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 23 10 18 51 Punctaj insuficient (P)
398 OPRINA CEZAR STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 18 10 23 51 Punctaj insuficient (P)
399 STANCIU VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 14 27 51 Punctaj insuficient (P)
400 Cristian Ciprian Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 18 23 10 51 Punctaj insuficient (P)
401 CĂLARIU IOANA Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 31 10 10 51 Punctaj insuficient (P)
402 Mihai Andrei Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Lepadatescu Monica Ialomita 22 10 18 50 Punctaj insuficient (P)
403 Benchea Paul-Cătălin Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Enea Petru Gabriel Bacau 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
404 Tudorescu Ana-Maria Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
405 BENESCU IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU UNGUREANU LAURA, OPRESCU DANIELA, ENESCU CATALINA Sectorul_1 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
406 TOMESCU MIHAI ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu Suceava 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
407 HODOSI Attila Colegiul Național OCTAVIAN GOGA Marghita Costelas Cristian Bihor 25 10 14 49 Punctaj insuficient (P)
408 CUCU STEFAN-CATALIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 20 10 19 49 Punctaj insuficient (P)
409 Savulescu Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae Arges 25 10 14 49 Punctaj insuficient (P)
410 Broscoțeanu Daria-Mihaela Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana Arges 29 10 10 49 Punctaj insuficient (P)
411 Fanaru Victor Daniel Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 29 10 10 49 Punctaj insuficient (P)
412 Zaharie Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana Maramures 16 23 10 49 Punctaj insuficient (P)
413 BUDUREAN Marius Mihai Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN Bihor 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
414 ZANE GABRIEL LICEUL TEORETIC JEAN MONNET MATEI RALUCA Sectorul_1 24 10 14 48 Punctaj insuficient (P)
415 Botos Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
416 NASTASE MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
417 PĂMÎNT ANDREI-FLORIN Liceul Teoretic „Dunărea”, Galați TUDOR VERONICA/BIBICU DORIN Galati 24 10 14 48 Punctaj insuficient (P)
418 CHECIU DENISA GEORGIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA SERTEL EMRE Sectorul_3 24 10 14 48 Punctaj insuficient (P)
419 NICULIȚĂ ANDREI-EDUARD Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 14 10 23 47 Punctaj insuficient (P)
420 MITRAN ALEXANDRU GABRIEL LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA BARBU CRISTINA, TĂNĂSESCU VIOLETA Constanta 27 10 10 47 Punctaj insuficient (P)
421 Croitoru Adrian Valeriu Colegiul Național ”Unirea” Focșani Neșu Liliana Vrancea 10 10 27 47 Punctaj insuficient (P)
422 MARIA FLORIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 10 23 14 47 Punctaj insuficient (P)
423 MISCHIE Marcus Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea Bihor 14 23 10 47 Punctaj insuficient (P)
424 BENEDEK Robert Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea Bihor 10 10 27 47 Punctaj insuficient (P)
425 CATAROS DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 23 10 14 47 Punctaj insuficient (P)
426 Anghel Ionela Carmen Colegiul National Ion Minulescu Tandarica Mihaela Olt 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
427 LATEȘ MIHAI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian Suceava 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
428 MUNTEANU TEOFIL Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
429 Nagy Kristóf Bálint Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 18 10 18 46 Punctaj insuficient (P)
430 Florea Vlad Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion, Bogdan Mocanu Vaslui 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
431 Groza Mihai Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 22 10 14 46 Punctaj insuficient (P)
432 Kiss Borbála Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna Mures 22 10 14 46 Punctaj insuficient (P)
433 Dorin Dariana Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Fiat Oana Timis 22 13 10 45 Punctaj insuficient (P)
434 Runcan Alexandru Liceul Teoretic "O.C. Tăslăuanu" Toplița Dandu Sorina Harghita 10 25 10 45 Punctaj insuficient (P)
435 Negru Carina Colegiul Național "Octavian Goga" Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela Harghita 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
436 Mărcuș Cristian Viorel Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău Crișan Simona Salaj 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
437 Moldovan Radu Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
438 Jumărea Stefan Dorin Colegiul National "Nicolae Iorga" Vălenii de Munte Dana Lica / Petre Florin Prahova 20 10 14 44 Punctaj insuficient (P)
439 BERCAN CATRINEL Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 20 10 14 44 Punctaj insuficient (P)
440 Dima Andrei Dumitru Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Preoteasa Carmen Gorj 20 10 14 44 Punctaj insuficient (P)
441 GRIGORE ALEXANDRU COLEGIUL ”SPIRU HARET” PLOIESTI VISINESCU RADU Prahova 16 10 18 44 Punctaj insuficient (P)
442 MARINA OCTAVIAN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
443 PETROVICI VLAD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL MANOILA DOMNICA, TUDOR VIRGIL Sectorul_2 15 10 18 43 Punctaj insuficient (P)
444 CATRANGIU TIBERIU FLORIN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
445 Zvunka Lorena Maria Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 19 10 14 43 Punctaj insuficient (P)
446 Mihály Huba Edvin Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 20 13 10 43 Punctaj insuficient (P)
447 Nicolae Gheorghe Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Velicu Antoneta Ialomita 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
448 Tóth Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
449 CHIRAN ANDREI LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA Sectorul_1 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
450 SERBANESCU BIANCA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NAE SOFIA Sectorul_1 23 10 10 43 Punctaj insuficient (P)
451 ȚURCANU OTILIA-ARIADNA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
452 HRISTACHE RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL ANCA KNOPF, SILVIU SACUIU Sectorul_2 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
453 CIACU ANDREI GEORGE COSTIN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB BOBOC EUGENIA Sectorul_3 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
454 Dîrjan Andrei Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Monica Avram Sibiu 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
455 Dragotă Simina Cristina Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea Sibiu 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
456 CUȚITEI CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV NIȚULESCU LAURA, BURCUȚĂ MARIA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
457 Zolyomi Árpád Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna, HLO Mures 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
458 CONSTANTIN PAUL-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
459 Bordei Mihai Gabriel Colegiul Economic Anghel Rugin? Vaslui Leu?tean Cristina, Popa Mihaela Vaslui 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
460 HERLEA ȘTEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA, RĂVOIU DANIELA Constanta 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
461 CIUPE DAVID Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
462 Spiridon Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Dumitrescu Ovidiu Valcea 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
463 DELEANU MATEI LIVIU COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NASTASE CONSTANTA Sectorul_1 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
464 Dumitrache Răzvan-Cristian Colegiul Național ”Unirea” Focșani Neșu Liliana Vrancea 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
465 Lazăr Andrei Alin Daniel LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI Petre Ninel Calarasi 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
466 Atanase Alexandru Teodor Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
467 PELIN RALUCA-MARIA Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Stan Mihaela Galati 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
468 BUNEA TEODORA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
469 Máté Szilamér Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
470 CRANGĂ ANTONIO CRISTIAN LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA BARBU CRISTINA, TĂNĂSESCU VIOLETA Constanta 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
471 Abageru Stefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela Arges 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
472 Tusa Lehel Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Budai Edit, Budai István Covasna 21 10 10 41 Punctaj insuficient (P)
473 TOTH CRISTIAN BOGDAN COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA OGASAN CRISTIAN Caras-Severin 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
474 Radutu Robert Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian Gorj 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
475 BULEANDRĂ RUBEN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
476 Balan Paula Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica Vaslui 16 10 14 40 Punctaj insuficient (P)
477 Bencze El?d Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal, Szélyes Emőke Harghita 17 13 10 40 Punctaj insuficient (P)
478 Grigorescu Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta Maramures 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
479 PETCU GEORGIAN-FLORIN LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU MARES MÄ‚DÄ‚LI Sectorul_6 16 10 14 40 Punctaj insuficient (P)
480 VASILE SAMUEL COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DUMITRICA GHEORGHE Sectorul_4 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
481 Canuta Andrei Mihai Colegiul National "Constantin Carabella" Arabagiu Ciprian Dambovita 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
482 Știrbu Vlad Florin Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
483 Bindea Cristian Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
484 Pop Bogdan Ioan Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
485 Vîrlan Francisc Gabriel Colegiul Economic Anghel Rugin? Vaslui Leu?tean Cristina, Popa Mihaela Vaslui 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
486 Radulescu Andrei Lucian Colegiul National Radu Greceanu Radulescu Rodica,Popescu Doru Olt 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
487 MARES MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
488 PĂDURARU GEORGE Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Maftei Ionel Iasi 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
489 SZÖKE ANDRAS-LORAND COLEGIUL NAȚIONAL "APRILY LAJOS" BRAȘOV VRENCIAN EVA, BÁLINT FERENC Brasov 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
490 GHERGHISAN ROBERT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
491 TIRU IOAN LUCA MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
492 VASILE PAUL COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DUMITRICA GHEORGHE Sectorul_4 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
493 VELICU MARIUS CRISTIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA/CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
494 JEGU MIRCEA VALENTIN LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” MEDGIDIA ȘERBAN GINA-ELENA Constanta 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
495 Tamás Bertalan Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csomós Róbert Harghita 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
496 Voinea Mihai Alexandru Colegiul Național Unirea Turnu Măgurele Marinescu Nicoleta Teleorman 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
497 Truta David Cristian Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
498 Marcus Sergiu David Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
499 SERBAN CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica Alba 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
500 Pop Ioan Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
501 Cristea Codrin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
502 Roman Iulian Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
503 Pop Ionuț Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura Cluj 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
504 CIUBOTARU ION LICEUL TEORETIC JEAN MONNET MATEI RALUCA Sectorul_1 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
505 FARCASANU TUDOR-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
506 GIRBEA MONICA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DUMITRICA GHEORGHE Sectorul_4 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
507 Mustățea Camelia Bianca Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet Hunedoara 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
508 FILIP YVONNA Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Țibu Mirela Iasi 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
509 Cardoș Cătălin Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana Maramures 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
510 Ciocan Florin Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta Maramures 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
511 Timaru Mihăită Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Catarau Mihaela Bacau 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
512 SURMEI TOMA-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR OBREJA CAMELIA Sectorul_5 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
513 Iovan Alina-Ioana Colegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa Hunedoara 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
514 Andrei Denis Alexandru Gabriel Colegiul National "Gheorghe Titeica" Roman Mihaela Eugenia Mehedinti 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
515 LAZAROV ROBERT ANDREI Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel Iasi 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
516 Pitac Luminița Gabriela Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
517 Stoian Alexandru Gabriel Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Arici Liliana Braila 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
518 Brutaru Andrei C.N. Al. Vlahuta Ramnicu Sarat Foarfece Guniță Buzau 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
519 Chiuzbăian Rareș Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta Maramures 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
520 Mihailescu Paul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian Arges 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
521 Furdui Sorin Octavian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
522 SZABO Stefan Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Luncan Alina Bihor 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
523 PREDESCU DENISA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SPLAIS CARMEN FLORETINA Sectorul_2 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
524 Dragos Denis Danut Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana Maramures 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
525 Ghiorghisor Ileana Teodora Colegiul National Ion Minulescu Tandarica Mihaela Olt 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
526 Surdu Tony Stefanel Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Braila Ciochina Luminita Braila 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
527 Jantea Mihai Liceul Teoretic "Stefan cel Mare" Ciobota Catalin Buzau 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
528 Minciunescu Tudor-Andrei Colegiul National "Constantin Carabella" Arabagiu Ciprian Dambovita 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
529 TANASE GEORGE Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vîrgă Liliana Iasi 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
530 Kertesz Ede Colegiul Național "Silvania" Zalău Laszlo Judit Salaj 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
531 NADANE ANDREI-GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
532 TOMA ANDREI GINO Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria Alba 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
533 Olaru Daniel Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Chindriș Liviu Maramures 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
534 Tiugan Alex Mihail Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica Gorj 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
535 PAVEL PETRONEL COSTEL Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
536 SULEA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
537 Rizea Adelina Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
538 Gavriș Antoniu Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
539 Radulescu Octavian Stefan Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica Mehedinti 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
540 Sitaru Cosmin Gabriel Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu” Craiova Călinoiu Adriana Dolj 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
541 Cristea Nicolae-Alexandru Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Cirstea Cornelia Adi Buzau 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
542 TUTUGAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
543 GOICEANU RARES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
544 Ahmadi-Khoie Aryan Liceul Teoretic N.Lenau Timisoara Ruican Violeta Timis 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
545 Toth Tiberiu Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
546 UNGUREANU ȘTEFAN Liceul Teoretic "Miron Costin" Iași Scutaru Alina Iasi 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
547 POPA BOGDAN-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL SILVIU SACUIU Sectorul_2 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
548 DIACONU STEFAN MARIUS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
549 Florea Maria-Alexandra Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana Arges 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
550 MIHALCEA DRAGOS STEFAN COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI SMINTINA RODICA Sectorul_4 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
551 CREȚU ANDRA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR DE MARINĂ ”AL. I. CUZA” CONSTANȚA NURLA AIDAN Constanta 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
552 ZAHARIA MIRUNA-IOANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
553 Dulf Diana-Geanina Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
554 Roșioru Teodor Valentin Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
555 CHIRIAC ROBERT-CĂTĂLIN Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
556 Mateaș Eduard-Florin Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
557 STOIAN VLAD LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA RALUCA VYKY Constanta 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
558 PAIU DORU-RUDY Liceul Teoretic „Dunărea”, Galați TUDOR VERONICA/BIBICU DORIN Galati 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
559 Ilie Razvan Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae Arges 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
560 Simion Adrian Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Năstase LuminiTa Prahova 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
561 Iordache Ștefan Darius COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader Calarasi 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
562 Biriș Eduard Andrei Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet Hunedoara 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
563 BORCA GIULIA MARIA COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA OGASAN CRISTIAN Caras-Severin 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
564 Jitaru Andrei-Catalin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
565 TRIF DIANA NICOLETA Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta Alba 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
566 Mitrofan Alexandru Cristian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
567 Vulsan Bianca Maria Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria, Petraș Teodora Hunedoara 18 0 14 32 Punctaj insuficient (P)
568 CENUȘĂ ȘTEFAN Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Freitag Gabriela Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
569 Pavel Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
570 Nechiti Mihai Adrian Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
571 Pleșca Evelyn Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
572 VRÎNCEANU ALIN-VLĂDUȚ Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați SOARE GABRIELA/ LĂZĂRESCU ANDREEA Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
573 Giesswein Alexia Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
574 TRANDAFIR DRAGOȘ Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
575 FIAT IANCU COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
576 ARON ROBERT Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Vîrgă Liliana Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
577 OPREA LETITIA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
578 Ștef Andree Ovidiu Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
579 AXINTE OCTAVIAN-CONSTANTIN Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
580 JUICA ADRIANA COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
581 Trasca Lucian George Colegiul National Ion Minulescu Badea Rodica Olt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
582 PUIU FILIP IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
583 TOMA ALEXANDRU EUGEN LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA Constanta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
584 Profeanu Teodor Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
585 URDOI BOGDAN GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca Suceava 10 10 10 30 Retras
586 Tölgyesi Kristóf Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
587 PRICOPI EDUARD-ANTONIO Liceul Teoretic „Dunărea”, Galați TUDOR VERONICA/BIBICU DORIN Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
588 ZELKO ANDREEA CRISTINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
589 DIG BOGDAN ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
590 Frătean Ștefania Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
591 VLAD ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU DINCA DOINA MARIANA, VERBINSCHI ADRIANA Sectorul_4 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
592 Danciu Alexandru Mihai Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
593 OPREA SERGIU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA RUSU ANDA RALUCA VYKY Constanta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
594 Borza George Marian Colegiul Tehnologic "Constantin Brancoveanu" Bunceanu Daniel Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
595 Iordan Dragos Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
596 CIOABA TIMOTEI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NAE SOFIA Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
597 HOROVEI IULIAN-VALENTIN Liceul Teoretic „Dunărea”, Galați Bibicu Dorin Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
598 NITU DAVID COLEGIUL GERMAN GOETHE GRADINESCU MONICA Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
599 RAGEA EDUARD-FLORIN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
600 DANILĂ MIHAELA ALEXANDRA LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI ȘTEFĂNUCĂ ALIN Botosani 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
601 CRISTEA CRISTIAN VASILE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
602 Sav Sorin Andrei Liceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
603 Dirdea Iuliana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
604 Avrigeanu Theodor Alexandru COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader Calarasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
605 ZAGREAN GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU,MARIANA KISCH Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
606 Georgescu Alexandru Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu Chiricioglu Alina Giurgiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
607 GULIE BOGDAN GHEORGHE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA-GABRIELA, POPESCU CRISTIANA Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
608 Enache Andrei Viorel COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader Calarasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
609 CABA TUDOR-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU, BOCA VALENTIN Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
610 DINU GABRIEL MARINEL COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SPLAIS CARMEN FLORETINA Sectorul_2 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
611 CRUDU IULIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
612 Moldovan Flavius Denis Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
613 Oprisan Florin-Valentin Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria, Bardac Sorin Ialomita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
614 Luca Abel Betuel Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu” Jibou Crișan Crina Salaj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
615 ANDREI BOGDAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
616 TAT TEODORA COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
617 Julan Paul Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela,Todor Marioara Arad 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
618 Mózsa Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna, HLO Mures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
619 BUGARIN LAVINIA COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
620 Pantucu Stefan Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Tandarica Mihaela Olt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
621 ȘERBAN ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vîrgă Liliana Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
622 PETRESCU TUDOR Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
623 Mirișan Laura-Amalia Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
624 MAN ANDREI-VLAD COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL RUDREANU VIOREL Sectorul_2 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
625 Simon Katalin Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
626 PREDA ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vîrgă Liliana Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
627 LISSI ROBERT COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA OGASAN CRISTIAN Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
628 Brinza Tudor Alexandru Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
629 Munteanu Mihai Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
630 Chimiția Andreea-Karla Liceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
631 Dobrescu Alexandru George Colegiul National Radu Greceanu Radulescu Rodica,Popescu Doru Olt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
632 GHEORGHE GABRIEL COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT LAURENTIU LAMBRINOC Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
633 UNGURIANU TIBERIU SEPTIMIU Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
634 Vlad David Alin Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Intorsura Buzaului Popica Silviu Ciprian Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
635 BALEA CRISTIAN CONSTANTIN Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
636 Marcu Raluca-Daniela Colegiul Național „Decebal” Deva Iacob Cosmina Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
637 Teodorescu Ada Daniela Colegiul National "Gheorghe Titeica" Roman Mihaela Eugenia Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
638 Cojocaru Sebastian Liceul Stefan Procopiu Vaslui Ciurariu Cristina-Maria Vaslui 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
639 Sava Radu Florian Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Monica Maria Oancea, Adina Stănculescu Sibiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
640 Barcan Rares-Andrei Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Rusu Cristina-Daniela Bacau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
641 DUMITRESCU MARIUS-CRISTIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
642 Dan Alexandru Mihai Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
643 Baicu Bogdan Alexandru Colegiul National "Traian" Tesila Cornelia Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
644 Aleman Mihnea Ioan Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea Sibiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
645 CIALÂCU ALEXANDRU Liceul Teoretic „Dunărea”, Galați Bibicu Dorin Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
646 SALAGEAN DRAGOȘ-GRIGORIE Colegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
647 DETEȘAN RAUL IOAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
648 TOADER-CALUDA ALEXANDRU-SERGIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
649 Bontea David Gabriel Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
650 Dobre Sebastian Petruț LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI Petre Ninel Calarasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
651 RĂDULESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU RADU Prahova 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
652 TIC COSMIN-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, DANIELA OPRESCU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
653 Stănică Bianca Nicole Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu Chiricioglu Alina Giurgiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
654 Din Iulian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
655 Ciorogariu Florian Constantin COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Hreniuc Toader Calarasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
656 HRIȚCU LUCA Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
657 VOINEA ALEXANDRA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
658 Carp Bogdan C.N. Al. Vlahuta Ramnicu Sarat Foarfece Guniță Buzau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
659 Cuțur Bogdan Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Alexandria Ionescu Florența Teleorman 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
660 Gherghinescu Mihai Andrei Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
661 Teoc Raul Cristian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
662 Stoica Rares Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Lepadatescu Monica Ialomita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
663 KÉRY Imola-Vivien Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Vad Zoltán Bihor 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
664 Juscu Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
665 Polman Marian Colegiul Național Petru Rareș Beclean Măierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
666 CHIRITOIU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
667 Ghiurutan Dragos Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu” Jibou Crișan Crina Salaj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
668 MIRICĂ PETRU-RAREȘ Col. Nat. „Al.I. Cuza”, Galați Grigore Magdalena Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
669 BOCIU PHILLIP COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA OGASAN CRISTIAN Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
670 BATINAȘ BIANCA Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Freitag Gabriela Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
671 PURDA RALIANA TEODORA Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
672 COSTACHE ALEXIS MIHAI Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Vlad Catalina Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
673 Encean Mihnea Sebastian Ilie Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
674 Toma Marcu Ovidiu Colegiul Național "Simion Bărnuțiu" Șimleu Silvaniei Vasil Otilia Salaj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
675 LĂBUȘ ANDREI-PETRIȘOR Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați SOARE GABRIELA/ LĂZĂRESCU ANDREEA Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
676 COMAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
677 Musuroi Alina Maria Colegiul National Ion Minulescu Tandarica Mihaela Olt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
678 GOARNĂ ALEXANDRU DORIN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
679 Ștefănescu Octavian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
680 Matei Eduard Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
681 IANCHIS BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
682 Amza Cristian Andrei Colegiul National Ion Minulescu Badea Rodica Olt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
683 Spataru Horia Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
684 Ivanov Gabriel Liceul "Gh.M.Murgoci" Catruna Ionel Tulcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
685 Tataru Alexandru Ionut Colegiul National "Vladimir Streinu" Tudorache Mariana Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
686 Moșneguțu Cătălin Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
687 Voicea Georgiana Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae, Dima Narcisa Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
688 PATRULESCU RONALD SANDRINO LICEUL BANATEAN OTELU ROSU DRAGOMIR ANA-MARIA Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
689 Petrișor Alex-Daniel Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
690 Ungureanu Iulia Iarina Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Negrea Carmen Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
691 Hollanda Oszkár Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Budai Edit, Budai István Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
692 DOBRE GABRIEL-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
693 Jurj Florin Petru Colegiul Național "Doamna Stanca" Satu Mare Nagy Mariana Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
694 Preda Catalin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
695 Cheresdi Doru Colegiul National "Gheorghe Titeica" Serban Otilia Ramona Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
696 Virlan Ion Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica Vaslui 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
697 CRISTEA MIHAI-IULIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
698 ALBU ALEX ȘTEFAN Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
699 Găzdac Alexandru Eugen Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
700 Ruță Mihai Colegiul Național "Carol I" Craiova Oprea Elena Marilena Dolj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
701 DUMITRU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
702 FIERBINTEANU DAVID-MARIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA BADEA CORINA / CHIRITA VALENTINA Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
703 PĂTRAȘCU FILIP ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA Brasov 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
704 Huszar Istvan Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
705 Cigan Oliviu Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
706 CAPRARU TIBERIU - DANIEL COLEGIUL GERMAN GOETHE GRADINESCU MONICA Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
707 TIFTILOV VLADISLAV Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Cobzaru Luminița Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
708 VOINA CĂTĂLINA ELENA Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
709 Bretan Cezar Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Haidu Simona Cluj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
710 Nicula Călin-Mihai Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” Giurgiu Boțoroagă Mirela Giurgiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
711 POSTU ALEXANDRU NICOLAE COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET SOARE DANIELA, MUNTEANU VLAD Sectorul_2 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
712 Vănuță George-Andrei C.N. B.P. Hasdeu Buzau Trocaru Dana Buzau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
713 HASAN EREN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
714 POSTUDOR CONSTANTIN GABRIEL Colegiul Tehnic de Electronică și Telecomunicații "Gh. Mârzescu" Iași Lombadă Ecaterina, Grigoraș Marcel Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
715 Magdó Lehel Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Ignat Anna Mures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
716 GHITA RADU ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
717 PANGHE ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Sectorul_2 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
718 Baciu Alex Tănasă Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
719 Runceanu Daria Colegiul National "I.L. Caragiale" Moga Ginu, Buturuga Daniela Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
720 ZAHARIA MIHAI GABRIEL Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
721 Stoean Andrei-Cosmin Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria, Bardac Sorin Ialomita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
722 Bărbiță Mircea-Rareș Liceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona Hunedoara 18 10 0 28 Punctaj insuficient (P)
723 Negoiță Adrian Vasile Colegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Petrila Ciucă Cristiana Mădălina Hunedoara 0 0 10 10 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro