home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a (38 concurenti Calificati Direct - A)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 SERITAN LUCA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL BOCA VALENTIN, SILVIU SACUIU, DIANA UDREA , VLAD MUNTEANU Sectorul_2 100 100 100 300 Calificat (A)
2 TUDOSE MARIA ALEXA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 100 100 100 300 Calificat (A)
3 CERCELESCU SERBAN-ION LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TAMIO-VESA NAKAJIMA, BICSI LUCIAN Sectorul_3 100 100 100 300 Calificat (A)
4 TRIȘCĂ-VICOL CEZAR COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 100 100 100 300 Calificat (A)
5 Dăscălescu Ștefan Cosmin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 100 100 100 300 Calificat (A)
6 Udriștoiu Alexandra Maria Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 100 300 Calificat (A)
7 COMAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, DAN SPATAREL Sectorul_1 96 100 100 296 Calificat (A)
8 Borcani Robert-Raul Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Gălățan Constantin, Gălățan Susana Bistrita-Nasaud 79 100 100 279 Calificat (A)
9 Popescu Mihai Cristian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica, Trimbitas Tiberiu Petru Gorj 77 100 100 277 Calificat (A)
10 Anghelina Ion-Marian Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani Patru Laurentiu Valcea 100 74 100 274 Calificat (A)
11 Sîrbu Vlad Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela, HLO Mures 100 69 100 269 Calificat (A)
12 PRIPOAIE RĂZVAN Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați COBZARU LUMINITA/ DĂU LILIANA Galati 79 69 100 248 Calificat (A)
13 SABAU Vlad Florin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Ioana LUNCAN Bihor 82 65 100 247 Calificat (A)
14 Ravariu Eugen-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 100 34 100 234 Calificat (A)
15 Țiplea  Ștefan Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca, Roșca Ovidiu Maramures 100 100 27 227 Calificat (A)
16 Stanciu Ciprian Gabriel Colegiul National Radu Greceanu Radulescu Rodica,Popescu Doru Olt 100 23 100 223 Calificat (A)
17 Lupulescu Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 96 23 100 219 Calificat (A)
18 TODAȘCĂ DANIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca Suceava 100 56 60 216 Calificat (A)
19 Coroian Vlad Bogdan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian, Popovici Andrei Sorin Cluj 100 13 100 213 Calificat (A)
20 Podaru Eduard Cristian Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mot Nistor Braila 100 10 100 210 Calificat (A)
21 Lieb Hanna Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Pătcaș Csaba Satu-Mare 100 69 36 205 Calificat (A)
22 Filipescu Radu Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 80 69 53 202 Calificat (A)
23 Cioc Alex Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 32 65 100 197 Calificat (A)
24 Plăiașu Iulia Silvia Colegiul Național ”Unirea” Focșani Neșu Liliana Vrancea 100 10 86 196 Calificat (A)
25 DOBRA ANDREI DANIEL Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 100 69 27 196 Calificat (A)
26 APETRII RADU-ANDREI Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 23 70 193 Calificat (A)
27 MOLDOVEANU ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA Constanta 81 10 100 191 Calificat (A)
28 Fetean Flavius Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Cornelia Maier Sibiu 76 14 100 190 Calificat (A)
29 Hill Alex Shantih Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 100 26 48 174 Calificat (A)
30 Sîrbu Radu-Mihai Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 84 26 49 159 Calificat (A)
31 VELȚAN VICTOR COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 100 23 32 155 Calificat (A)
32 Nohai Vlad-Auras Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 71 46 27 144 Calificat (A)
33 SIMACHE CRISTIAN-IOAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONELA, ENACHE PAU Sectorul_6 70 41 27 138 Calificat (A)
34 TRANDAFIR MATEI PAUL COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI DELEA CLAUDIU Sectorul_4 100 27 10 137 Calificat (A)
35 Caloian Tudor-Ioan C.N. B.P. Hasdeu Buzau Olaroiu Nicolae Buzau 84 10 40 134 Calificat (A)
36 Mercan Alexandru Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 100 10 14 124 Calificat (A)
37 GHINEA ANDREI ROBERT COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA CRINA MIHAELA Caras-Severin 77 23 23 123 Calificat (A)
38 Bereczki-Orbán András Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal, Szélyes Emőke Harghita 100 10 10 120 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro