home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a ( 52 concurenti Calificati Clasament National - CN)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 IlaSi Ioan Alexandru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 100 100 100 300 Clasament National (CN)
2 Dicu Adrian Emanuel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 100 300 Clasament National (CN)
3 POGONARIU RADU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA Sectorul_3 100 93 100 293 Clasament National (CN)
4 PAVALOIU GABRIEL NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA-GABRIELA, POPESCU CRISTIANA, MANZ VICTOR Sectorul_1 92 100 100 292 Clasament National (CN)
5 POPOVICI ROBERT-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 100 89 73 262 Clasament National (CN)
6 ENACHE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA, SAVA PATRICK Sectorul_2 100 100 49 249 Clasament National (CN)
7 SIRGHE RADU-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 77 69 100 246 Clasament National (CN)
8 PRUTEANU THEODOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 75 69 100 244 Clasament National (CN)
9 Vilcu Eric Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Gabriela Gorj 100 100 40 240 Clasament National (CN)
10 FLORESCU CELLA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 100 100 40 240 Clasament National (CN)
11 ULMEANU VLAD-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 84 69 73 226 Clasament National (CN)
12 JURCUT Paul Bogdan Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 63 65 96 224 Clasament National (CN)
13 Drăgulin David Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 84 36 100 220 Clasament National (CN)
14 SĂVULESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 100 17 100 217 Clasament National (CN)
15 PACURAR ALEXANDRU-VALER COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF, STEFAN ENESCU, ANTONIA BOCA Sectorul_1 79 34 100 213 Clasament National (CN)
16 DIACONU ANDREI CALIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN Sectorul_1 84 100 27 211 Clasament National (CN)
17 CRACIUN MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 80 23 100 203 Clasament National (CN)
18 Plavat Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda Timis 100 70 27 197 Clasament National (CN)
19 Preda Andrei Constantin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 84 13 100 197 Clasament National (CN)
20 Birtoiu Alexandru-Vasile Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Magureanu Livia Valcea 84 100 10 194 Clasament National (CN)
21 BAZAC TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, MARIANA KISCH Sectorul_1 100 69 23 192 Clasament National (CN)
22 Năstase Daniel Dumitru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice Prahova 22 69 100 191 Clasament National (CN)
23 PANAITE DORU-RĂZVAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 65 26 191 Clasament National (CN)
24 Pescaru Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse-Turpan Mircea, Fiat Oana Timis 100 73 14 187 Clasament National (CN)
25 Florea Daria Mihaela Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 75 10 96 181 Clasament National (CN)
26 Lincă Nicolae Robert Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 84 48 49 181 Clasament National (CN)
27 Cismaru Mihaela Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 10 70 180 Clasament National (CN)
28 Turcsa Alexandru Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela, Ilea Lucian Cluj 100 69 10 179 Clasament National (CN)
29 TOADER ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA MARIA CHIOVEANU Sectorul_1 100 65 14 179 Clasament National (CN)
30 DRAGOMIR IOAN LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA BALAN MARIA, ANCA KNOPF Sectorul_1 67 10 100 177 Clasament National (CN)
31 ANTON COSMIN- MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU UNGUREANU LAURA, OPRESCU DANIELA, ENESCU CATALINA Sectorul_1 73 86 18 177 Clasament National (CN)
32 MATEI ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 98 69 10 177 Clasament National (CN)
33 SMOC GEORGE-MARIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 100 38 36 174 Clasament National (CN)
34 Mititelu Teodor Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 98 56 19 173 Clasament National (CN)
35 NITU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 81 65 27 173 Clasament National (CN)
36 PAULIUC EDUARD TIMOTEI Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Ștefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru Suceava 100 23 49 172 Clasament National (CN)
37 Truță Robert Cătălin Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Dochia Marinela Dolj 100 10 60 170 Clasament National (CN)
38 OLENIUC IULIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 82 14 69 165 Clasament National (CN)
39 Cadar Eduard Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie Bacau 96 49 18 163 Clasament National (CN)
40 MANGHIUC ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA Constanta 53 10 100 163 Clasament National (CN)
41 Oprescu Teodor-Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Badea Adrian Catalin Valcea 63 69 31 163 Clasament National (CN)
42 Buta Gabriel Sebastian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 100 23 40 163 Clasament National (CN)
43 Isac Lucian Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Catalin Ciocan Vaslui 100 13 49 162 Clasament National (CN)
44 DONCEAN ȘERBAN-GABRIEL Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 98 13 49 160 Clasament National (CN)
45 Racheriu Nicolae Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian, Turdean Alexandru, HLO Mures 75 74 10 159 Clasament National (CN)
46 Cenan Horea Călin Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian Cluj 100 10 49 159 Clasament National (CN)
47 SACHELARIE DAVID COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, CATALINA ENESCU Sectorul_1 100 41 18 159 Clasament National (CN)
48 DRAGNE ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF, STEFAN ENESCU, ANTONIA BOCA, PACURAR ALEXANDRU-VALER, MOHANU HERBERT Sectorul_1 77 69 10 156 Clasament National (CN)
49 Budacă Marius Andrei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela Neamt 73 69 14 156 Clasament National (CN)
50 CAUTIS RARES-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, VICTOR MANZ Sectorul_1 100 23 32 155 Clasament National (CN)
51 MOHANU HERBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA PATRICIA COMAN, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF, STEFAN ENESCU, ANTONIA BOCA Sectorul_1 80 65 10 155 Clasament National (CN)
52 RADOVICI MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL Constanta 100 10 44 154 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro