home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a (primele 250 de rezultate din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 Sitaru Bogdan Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana Arges 100 100 100 300 Calificat (A)
2 CHICHIRIM STELIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, CHICHIRIM MIRELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 100 100 100 300 Calificat (A)
3 Bogdan Tudor Alexandru Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Ilea Lucian Cluj 100 100 100 300 Calificat (A)
4 Pop Bogdan Petru Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 100 100 100 300 Calificat (A)
5 MOROIANU THEODOR PIERRE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TRAVACI FERHAT Sectorul_3 100 100 100 300 Calificat (A)
6 PETRESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, GAVRILA VLAD-ALEXANDRU, MANZ VICTOR Sectorul_1 100 100 100 300 Calificat (A)
7 PUSCASU FELIX COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 100 300 Clasament National (CN)
8 GEORGESCU LAURA IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA GAVRILA VLAD, BICSI LUCIAN Sectorul_3 98 100 100 298 Clasament National (CN)
9 HARSAN OVIDIU-RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, PETRESCU ALEXANDRU Sectorul_1 100 92 100 292 Clasament National (CN)
10 POP IOAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, KISCH MARIANA Sectorul_1 100 100 91 291 Clasament National (CN)
11 Neghina Dragos Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 98 100 91 289 Clasament National (CN)
12 Crăciun Flaviu-Ioan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 84 100 100 284 Calificat (A)
13 TEODORESCU VLAD-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 84 100 100 284 Calificat (A)
14 ȚIFUI IOAN ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 84 100 100 284 Calificat (A)
15 TURCUMAN VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 79 100 100 279 Clasament National (CN)
16 Banu Matei-Costin Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 77 100 100 277 Calificat (A)
17 DUMITRESCU DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, MANZ VICTOR Sectorul_1 100 100 73 273 Clasament National (CN)
18 Circeanu Bogdan Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 69 269 Calificat (A)
19 TULBA-LECU THEODOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, TULBA-LECU HARALAMBIE Sectorul_1 100 100 61 261 Clasament National (CN)
20 CRISTEA THEODOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 98 94 45 237 Clasament National (CN)
21 STEFĂNESCU ANDRU LUCIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 100 30 100 230 Clasament National (CN)
22 David Cătălin Ioan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Popovici Sorin, Vlad Mihaly Maramures 100 81 49 230 Calificat (A)
23 ENESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 97 31 228 Clasament National (CN)
24 Kapros Ana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 84 100 44 228 Calificat (A)
25 Vlasiu Flavius Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 100 35 91 226 Calificat (A)
26 Ilie Alexandru-Gabriel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 100 77 49 226 Clasament National (CN)
27 Popa Bogdan Ioan Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 84 100 40 224 Calificat (A)
28 REBEGEA AMALIA NADIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 100 23 100 223 Clasament National (CN)
29 TATARU ADELIN-IONUȚ COLEGIUL NATIONAL "A.T.LAURIAN" BOTOȘANI TUNEA MIHAIELA, ASANDULUI ROXANA Botosani 100 23 100 223 Calificat (A)
30 MARIN DRAGOȘ PETRUȚ COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂRTÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 100 94 27 221 Clasament National (CN)
31 HORODINCĂ MIHAI C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 54 69 96 219 Clasament National (CN)
32 Pătcaș Rareș Dănuț Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian Cluj 96 23 100 219 Clasament National (CN)
33 Feraru Mihail Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud Diaconu Adriana Daniela Vrancea 100 14 100 214 Calificat (A)
34 CIOLTAN MARIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 100 97 14 211 Clasament National (CN)
35 Cotârlan Codrin Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Roșca Ovidiu Maramures 100 10 100 210 Clasament National (CN)
36 ABABEI DANIEL LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, TAMIO VESA NAKAJIMA, NECHIFOR ALEXANDRU Constanta 100 10 100 210 Clasament National (CN)
37 Târlișan Paul Ioan Petru Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 100 10 100 210 Calificat (A)
38 MOLDOVEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU RADU Prahova 81 27 100 208 Clasament National (CN)
39 Tărniceru Tudor-Mihai Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 84 23 100 207 Clasament National (CN)
40 Dinu Cătălin-Viorel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 84 23 100 207 Clasament National (CN)
41 RADU STEFAN OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, SAVA PATRICK Sectorul_2 84 23 100 207 Calificat (A)
42 BORZA MARIA CRISTINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA BICSI LUCIAN Sectorul_3 79 100 27 206 Clasament National (CN)
43 IANCU TIBERIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU Sectorul_1 82 23 100 205 Retras
44 Usurelu Florian-Robert Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 77 27 100 204 Calificat (A)
45 Ciocîrlan Petru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Costrachevici Elena Neamt 100 62 38 200 Clasament National (CN)
46 Popescu Valeria Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Vaida Dana Cluj 71 23 100 194 Clasament National (CN)
47 Rotaru Petru Alexandru C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 84 10 100 194 Calificat (A)
48 ADAM ADRIAN-CLAUDIU Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 71 23 100 194 Calificat (A)
49 ARHIRE ANDREI Colegiul Național „Spiru Haret”, Tecuci Gheorghiu Bogdan Galati 81 10 100 191 Clasament National (CN)
50 ALBU CRISTIAN GABRIEL Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 81 69 40 190 Calificat (A)
51 TUCHILUS VLAD Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Miron Lucia Iasi 98 80 10 188 Clasament National (CN)
52 Luca Silviu Catalin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 100 69 18 187 Calificat (A)
53 Osiac Marius Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 98 62 26 186 Clasament National (CN)
54 Datcu George-Valentin Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 75 100 10 185 Clasament National (CN)
55 Dumitru Răzvan Gabriel Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Adina Stănculescu Sibiu 61 23 100 184 Calificat (A)
56 BOCA ANTONIA-IRINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, ANCA KNOPF Sectorul_1 84 51 49 184 Clasament National (CN)
57 PINTILIE VLAD Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 84 23 73 180 Clasament National (CN)
58 Ganea Antonio Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 84 69 27 180 Clasament National (CN)
59 Dragomirescu Liviu Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela Timis 100 30 49 179 Calificat (A)
60 HARSA CRISTIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 69 100 10 179 Calificat (A)
61 BOSTAN ANDREI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Sectorul_3 84 81 10 175 Clasament National (CN)
62 TODIRIȘCĂ CEZAR-ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI CARDAS CERASELA Botosani 78 69 28 175 Clasament National (CN)
63 PRICOP MARIUS-RAZVAN LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU KOOS TIBERIU Sectorul_4 100 65 10 175 Calificat (A)
64 Péter István Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csonta Ildikó Harghita 92 10 70 172 Retras
65 Ciuleanu Vlad-Mihai Colegiul National C.D.Loga Timisoara Terovan Diana / Boar Renata-Graziela Timis 100 41 27 168 Clasament National (CN)
66 Stoichitescu Maria Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 96 23 49 168 Clasament National (CN)
67 WENG MIHAI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NECHIFOR ALEXANDRU, KISCH MARIANA Sectorul_3 100 23 44 167 Clasament National (CN)
68 Căpraru Adrian-Mircea-Gabriel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 100 23 44 167 Clasament National (CN)
69 CĂRARE CLAUDIU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 42 23 100 165 Clasament National (CN)
70 Baragan Andrei Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica Gorj 100 38 27 165 Clasament National (CN)
71 GIUCLEA RADU-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR OBREJA CAMELIA, KNOPF ANCA, PREDA VALENTINA Sectorul_5 25 96 43 164 Calificat (A)
72 Bonea Radu Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin Maramures 84 69 10 163 Clasament National (CN)
73 PUȘCAȘU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV GEORGESCU OANA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 77 36 48 161 Calificat (A)
74 Savu Ioan Daniel Colegiul National "I.L. Caragiale" Moga Ginu, Stanciu Ion Dambovita 81 23 57 161 Calificat (A)
75 PAMFIL CĂTĂLIN-COSTEL Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela Galati 61 69 27 157 Clasament National (CN)
76 IVAN ADRIAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 73 69 14 156 Clasament National (CN)
77 Florea Andrei Bogdan Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica, Centrul HLO Mehedinti 100 23 32 155 Calificat (A)
78 Stoica Marius Andrei Liceul Teoretic Al. I. Cuza Corabia Antonescu Catalin, Dasoveanu Laurentiu Olt 96 19 40 155 Calificat (A)
79 MANOLACHE STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 96 27 27 150 Clasament National (CN)
80 Muntean Andrei-Ovidiu Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela Cluj 79 23 48 150 Clasament National (CN)
81 Toma Andrei-Catalin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 100 23 27 150 Calificat (A)
82 SOLOGON ANDREI OLIVIU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 100 23 27 150 Clasament National (CN)
83 DAMIAN DAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 32 69 49 150 Clasament National (CN)
84 Creța Florin Vlăduț Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Pop Ioan, Mureșan Ciprian, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 71 10 65 146 Clasament National (CN)
85 Dicianu Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 100 23 23 146 Calificat (A)
86 FUIA MIHAI DRAGOȘ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 71 65 10 146 Clasament National (CN)
87 Stan Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Raducu Serenela, Sutan Dana Arges 100 10 36 146 Clasament National (CN)
88 ANTOHI ROBERT Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron, Ioniță Alexandru Iasi 77 41 27 145 Clasament National (CN)
89 TUDOR RALUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 65 69 10 144 Clasament National (CN)
90 PREDA MIHAI DRAGOȘ LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU GHICA" ALEXANDRIA TĂTARU DANIELA IOANA Teleorman 82 33 27 142 Calificat (A)
91 Băncilă Emanuel Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria Hunedoara 98 14 27 139 Clasament National (CN)
92 TURCUT Stefan Adrian Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 22 69 48 139 Calificat (A)
93 Fazakas Borbála Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsán-Haltek Zoltán Cluj 66 23 49 138 Clasament National (CN)
94 Parajdi Zoárd Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 100 10 27 137 Calificat (A)
95 Manda Bogdan Colegiul National Radu Greceanu Barbu Catalin Olt 100 10 27 137 Clasament National (CN)
96 FARCAȘ VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana Iasi 100 10 27 137 Clasament National (CN)
97 Radu Mircea Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 71 26 40 137 Clasament National (CN)
98 ANTONOVICI TRAIAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 100 10 27 137 Clasament National (CN)
99 Ivan Ioan Adrian Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Cornelia Maier Sibiu 100 10 27 137 Clasament National (CN)
100 Mașlinca Mihai Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Contraș Diana Maramures 100 23 14 137 Clasament National (CN)
101 Zamfirescu Stefan-Eduard Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana Arges 100 23 14 137 Clasament National (CN)
102 MOCANU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 100 26 10 136 Clasament National (CN)
103 PAVĂL ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 84 23 27 134 Clasament National (CN)
104 HARIP ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana Iasi 100 23 10 133 Clasament National (CN)
105 Guta Razvan Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 96 10 27 133 Clasament National (CN)
106 Marius Vlad Andrei Colegiul National Ana Aslan Timisoara Marin Sorina Timis 100 10 23 133 Clasament National (CN)
107 Tanasa Radu Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Andrei Chiriac Vaslui 100 10 23 133 Clasament National (CN)
108 Piele Bogdan Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Dochia Marinela Dolj 100 10 23 133 Clasament National (CN)
109 Lup Lucia Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela, Ilea Lucian Cluj 92 14 27 133 Clasament National (CN)
110 LAZĂR CAMELIA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 82 10 40 132 Clasament National (CN)
111 Stepan Dacian Marian Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 100 10 22 132 Clasament National (CN)
112 POPOVICI Serban Florin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 82 27 23 132 Clasament National (CN)
113 TUDOSA EDUARD ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 95 10 27 132 Clasament National (CN)
114 VINTILA EDUARD-IONUT LICEUL TEORETIC ION BARBU IONESCU MIHAELA Sectorul_5 100 10 19 129 Clasament National (CN)
115 PANAITE CRISTIAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI Brasov 28 10 91 129 Clasament National (CN)
116 JURAVLEA TEODOR GEORGE COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 100 10 18 128 Clasament National (CN)
117 Finaru Tudor-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 84 17 27 128 Clasament National (CN)
118 STAICU OCTAVIAN-FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, UNGUREANU LAURA, VICTOR MANZ, COMAN ISABELA Sectorul_1 45 69 14 128 Clasament National (CN)
119 IENEI RAUL ALIN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 100 10 18 128 Clasament National (CN)
120 STOICA STEFAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL STAN MIHAELA VERONICA, KISCH MARIANA Sectorul_2 36 65 27 128 Clasament National (CN)
121 MICUDA ANDREI COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Sectorul_3 77 10 40 127 Clasament National (CN)
122 Brihac Andrei Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian Gorj 77 23 27 127 Clasament National (CN)
123 Palagniuc Victor Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Adina Stănculescu Sibiu 77 23 27 127 Clasament National (CN)
124 GURAN MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, PREDA VALENTINA Sectorul_1 100 10 14 124 Clasament National (CN)
125 Dicu Dan Alexandru Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 100 10 14 124 Clasament National (CN)
126 Bouruc Petru Liviu Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 100 10 14 124 Clasament National (CN)
127 Vidám Szabolcs Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csonta Ildikó Harghita 100 10 14 124 Calificat (A)
128 BOTOCAN CRISTIAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU, KISCH MARIANA Sectorul_5 82 10 32 124 Clasament National (CN)
129 Mihăilescu Andrei C.N. B.P. Hasdeu Buzau Alin Burța Buzau 100 10 14 124 Clasament National (CN)
130 Aniței Cristian Daniel Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Ilea Lucian Cluj 61 23 40 124 Clasament National (CN)
131 MIHAI CONSTANTIN Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 100 13 10 123 Clasament National (CN)
132 SBURLAN ANDREI FLORIN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂRTÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 100 13 10 123 Clasament National (CN)
133 PURICOI CĂTĂLIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 100 10 10 120 Clasament National (CN)
134 Bociat Daniel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 70 23 27 120 Clasament National (CN)
135 Țiplea Ionuț Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea Maramures 100 10 10 120 Clasament National (CN)
136 Ciocotișan Raul Cosmin Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 100 10 10 120 Calificat (A)
137 MAEREAN ANDREI ȘERBAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 100 10 10 120 Clasament National (CN)
138 Sociu Daniel Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman, Centrul de excelență Gavril Petru Florin Neamt 100 10 10 120 Clasament National (CN)
139 Șopterean Andrei Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia, HLO Mureș Mures 100 10 10 120 Clasament National (CN)
140 IUREA MARIUS COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 100 10 10 120 Clasament National (CN)
141 Richițeanu Mihai-Sebastian Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 100 10 10 120 Clasament National (CN)
142 Tana Alpár Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 100 10 10 120 Clasament National (CN)
143 NICOLAE TUDOR-IULIAN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Sectorul_3 35 52 32 119 Punctaj insuficient (P)
144 Baczur Richard Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin Maramures 81 10 27 118 Punctaj insuficient (P)
145 Bîrligă Alexandru Robert Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sf.Gheorghe Ștefănescu Mariana Covasna 98 10 10 118 Punctaj insuficient (P)
146 Ciocan Cosmin Colegiul National Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Cojocaru Nusa, Bogdanescu Simona Timis 77 23 18 118 Punctaj insuficient (P)
147 Roșca Paul Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin Maramures 22 69 27 118 Punctaj insuficient (P)
148 VATUI ADRIAN MIHAI Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe, Rotaru Elena Iasi 79 10 27 116 Punctaj insuficient (P)
149 Slivilescu Vlad Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica Gorj 78 19 18 115 Punctaj insuficient (P)
150 Pop-Mihali Marco Silviu Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitiul Daniela, Ilea Lucian Cluj 84 13 18 115 Punctaj insuficient (P)
151 Papa Valentin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 61 27 27 115 Punctaj insuficient (P)
152 Florea Calin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 77 23 14 114 Punctaj insuficient (P)
153 Toader George-Cătălin Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Rădulescu Dragoș Ialomita 38 48 27 113 Punctaj insuficient (P)
154 Bota Claudiu Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 92 10 10 112 Punctaj insuficient (P)
155 VULTUR IULIAN C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie Suceava 53 49 10 112 Punctaj insuficient (P)
156 PREOTEASA MIRCEA-COSTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, TOIE VLAD Sectorul_1 73 23 15 111 Punctaj insuficient (P)
157 TURA Adrian Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 10 61 40 111 Punctaj insuficient (P)
158 FÁNDLY Gergö-Zoltán Liceul Teoretic ADY ENDRE Oradea Hibácskó Gizella Bihor 79 14 18 111 Punctaj insuficient (P)
159 BUCUR VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 61 23 27 111 Punctaj insuficient (P)
160 PETRUȚA GEORGE CĂLIN Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 34 27 49 110 Punctaj insuficient (P)
161 Murariu-Tanasache Iulian Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 73 10 26 109 Punctaj insuficient (P)
162 Covaci Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru Arges 81 14 14 109 Punctaj insuficient (P)
163 Radulov Nikola Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 84 10 14 108 Punctaj insuficient (P)
164 Mincu Daniel Marian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel Arges 53 23 32 108 Punctaj insuficient (P)
165 Stanciu Cristian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitiul Daniela Cluj 71 10 27 108 Punctaj insuficient (P)
166 Chivereanu Radu-Gabriel Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana Arges 87 10 10 107 Punctaj insuficient (P)
167 Stoicescu Adrian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Nedelea Otilia Arges 28 69 10 107 Punctaj insuficient (P)
168 Bărac Daniel Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Adina Stănculescu, Georgeta Preda Sibiu 40 57 10 107 Punctaj insuficient (P)
169 CHIRIAC VICTOR Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe/Rotaru Elena Iasi 10 23 73 106 Punctaj insuficient (P)
170 GARDUS MATEI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, ELENA DRAGAN, ROZALIA IONESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 73 10 23 106 Punctaj insuficient (P)
171 Ianoș Raul Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Pintescu Alina, Contraș Diana Maramures 14 65 27 106 Punctaj insuficient (P)
172 AYDIN AHMED - HAMZA LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 22 69 14 105 Punctaj insuficient (P)
173 GANEA CARINA-ELIZA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SPLAIS CARMEN FLORETINA, MANZ VICTOR Sectorul_2 18 77 10 105 Punctaj insuficient (P)
174 Cîmpean Andreea Cristiana Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina Cluj 71 10 23 104 Punctaj insuficient (P)
175 Ica Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru Arges 71 10 23 104 Punctaj insuficient (P)
176 PUȘCASU MARIA-MĂDĂLINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ursache Liliana, Maftei Ionel Iasi 59 27 18 104 Punctaj insuficient (P)
177 OPRIȚĂ ȘTEFAN SIMION LICEUL REGINA MARIA DOROHOI OPRIȚA PETRU SIMION Botosani 25 69 10 104 Punctaj insuficient (P)
178 Imbuzan Radu Dragoș Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa Cluj 65 23 15 103 Punctaj insuficient (P)
179 Boga Titus Nicolae Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian Maramures 65 10 27 102 Punctaj insuficient (P)
180 Țurcaş Andrei Colegiul Național "Silvania" Zalău Vlaicu Cristina, Morar Florin Salaj 82 10 10 102 Punctaj insuficient (P)
181 Borodi Ștefan Cristian Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Mureșan Ciprian, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 61 23 18 102 Punctaj insuficient (P)
182 Iordăchescu Alex Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 52 23 27 102 Punctaj insuficient (P)
183 SAFTA VLAD ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MANZ VICTOR Sectorul_3 42 10 49 101 Punctaj insuficient (P)
184 Grigore Costin Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa Ialomita 81 10 10 101 Punctaj insuficient (P)
185 Luca Stefan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 73 10 18 101 Punctaj insuficient (P)
186 Uță Adrian-Cristian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Lazar Laura, Perșa Claudiu Cluj 63 10 27 100 Punctaj insuficient (P)
187 Nuna David Colegiul Național "Silvania" Zalău Vlaicu Cristina, Morar Florin Salaj 67 10 23 100 Punctaj insuficient (P)
188 Talpalaru Andrei Georgiani Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
189 HENDOREANU ANA DARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA Sectorul_3 79 10 10 99 Punctaj insuficient (P)
190 BONDOC ALEXANDRU IONUT COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 66 10 23 99 Punctaj insuficient (P)
191 AVRAM GHEORGHE COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PĂCURAR FELICIA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
192 Smeu Stefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara Bacau 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
193 Mandruta Cezar Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 71 10 18 99 Punctaj insuficient (P)
194 SÎNTEA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV NIȚULESCU LAURA, ȘERBAN MANUELA, ARDELEAN TIMOTEI Brasov 61 14 23 98 Punctaj insuficient (P)
195 SIRBU IOAN OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, BERCHEA MÄ‚DÄ‚LIN, DOSPRA CRISTI Sectorul_6 61 10 27 98 Punctaj insuficient (P)
196 Haragâș Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Lazar Laura, Perșa Claudiu Cluj 47 10 40 97 Punctaj insuficient (P)
197 Olteanu Cătalina Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 14 65 18 97 Punctaj insuficient (P)
198 OGREAN FLAVIU RĂZVAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria Alba 77 10 10 97 Punctaj insuficient (P)
199 Cibotaru Matei Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 56 23 18 97 Punctaj insuficient (P)
200 ONCIU CONSTANTIN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița – Dorina/Pînzariu Liviu Suceava 63 10 23 96 Punctaj insuficient (P)
201 Vîrghileanu Teodor Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 75 10 10 95 Punctaj insuficient (P)
202 Gârleanu Alexandru Ștefan Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa Cluj 75 10 10 95 Punctaj insuficient (P)
203 Sin Costin Robert C.N. B.P. Hasdeu Buzau Alin Burța Buzau 10 65 19 94 Punctaj insuficient (P)
204 SICOE RAUL IOAN Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 14 69 10 93 Punctaj insuficient (P)
205 Popa Catalin Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa Ialomita 73 10 10 93 Punctaj insuficient (P)
206 BLAHOVICI ANDREI EUSEBIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 56 26 10 92 Punctaj insuficient (P)
207 Lixandru Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta Arges 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
208 Oprea Cristian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena Dambovita 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
209 Florescu Miruna Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
210 PETRARIU FLORIN IUSTINIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana Iasi 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
211 HUȚANU ANA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana Iasi 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
212 Matieș Laurențiu Ciprian Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 70 10 10 90 Punctaj insuficient (P)
213 Rusu Laurențiu Liceul Tehnologic „Vasile Sav” Roman Hulea Monica Neamt 31 23 36 90 Punctaj insuficient (P)
214 CIOAREC GEORGE COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA Sectorul_2 65 10 14 89 Punctaj insuficient (P)
215 Barbu Mihai Eugen Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela Valcea 10 69 10 89 Punctaj insuficient (P)
216 Petelează Darius Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Monica Avram Sibiu 61 10 18 89 Punctaj insuficient (P)
217 RUSU EDUARD CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA IVAȘCU CĂTĂLINA, DUMITROF CRISTIAN Constanta 69 10 10 89 Punctaj insuficient (P)
218 Peptenaru Marin Vasile Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 59 10 18 87 Punctaj insuficient (P)
219 SEREA ȘTEFAN-ANDREI Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 67 10 10 87 Punctaj insuficient (P)
220 MĂNIGA PETRU ALEXANDRU LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI CARMOCANU GHEORGHE, NICULICĂ SIMONA Botosani 67 10 10 87 Punctaj insuficient (P)
221 LIPȘA ONDINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 66 10 10 86 Punctaj insuficient (P)
222 Mihoc Adelin Colegiul National ,, Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
223 Scaueru Eduard Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica, Centrul HLO Mehedinti 10 65 10 85 Punctaj insuficient (P)
224 Mihalache Andrei Mircea Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 64 10 10 84 Punctaj insuficient (P)
225 Pilca Tudor Sergiu Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin Simon Maria Magdolna, HLO Mures 10 64 10 84 Punctaj insuficient (P)
226 Apopei Cezar-Daniel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Mititelu Ana-Mirela Neamt 60 10 14 84 Punctaj insuficient (P)
227 Olaru Victor Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 50 10 23 83 Punctaj insuficient (P)
228 Pana Claudiu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta Arges 62 10 10 82 Punctaj insuficient (P)
229 Ciorica Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda, Lupse Mircea Timis 17 38 27 82 Punctaj insuficient (P)
230 HOLCAN COSMIN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 58 10 14 82 Punctaj insuficient (P)
231 Pelok Balázs-István Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Szélyes Emőke Harghita 32 10 40 82 Punctaj insuficient (P)
232 BUCUR TIBERIU-CONSTANTIN-EMANOIL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, UNGUREANU LAURA Sectorul_1 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
233 ȚIGĂNESCU IULIAN C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
234 Toth Cristina Maria Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea Sibiu 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
235 Hutu Alexandru Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana Bacau 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
236 BACIU ALEXANDRU VICTOR LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA PAUNESCU MARIANA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
237 Sas-Mireșan Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Vaida Dana Cluj 60 10 10 80 Punctaj insuficient (P)
238 Gardner Mark- Árpád Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Fejér Magdolna, HLO Mures 55 14 10 79 Punctaj insuficient (P)
239 Petre Denis Cristian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
240 CHITA CĂTĂLIN ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ”CONSTANTIN BRĂTESCU” CONSTANȚA MILEA ALINA Constanta 55 10 14 79 Punctaj insuficient (P)
241 GHERMAN CRISTIAN Colegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail Suceava 41 10 27 78 Punctaj insuficient (P)
242 SOFIAN RĂZVAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 58 10 10 78 Punctaj insuficient (P)
243 Petean Darius Flaviu Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitiul Daniela, Ilea Lucian Cluj 57 10 10 77 Punctaj insuficient (P)
244 Tempfli Levente Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 44 23 10 77 Punctaj insuficient (P)
245 Popescu Vlada Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Vaida Dana Cluj 56 10 10 76 Punctaj insuficient (P)
246 Toporan Victor Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda, Lupse Mircea Timis 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
247 Sirbu Alexandru-Gabriel Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Melinte Carmen Bacau 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
248 GRIGORESCU CLAUDIU-CONSTANTIN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 10 53 10 73 Punctaj insuficient (P)
249 Vulpoiu Alexandru Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana Arges 22 27 23 72 Punctaj insuficient (P)
250 GOIDEA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, ELENA DRAGAN, ROZALIA IONESCU, ANCA KNOPF Sectorul_1 35 10 27 72 Punctaj insuficient (P)
251 Banciu Horia-Adrian Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin, Voicu Maria Ialomita 35 10 27 72 Punctaj insuficient (P)
252 DUMA HORAȚIU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATIC "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI Brasov 37 10 23 70 Punctaj insuficient (P)
253 Secure Razvan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara Bacau 33 10 27 70 Punctaj insuficient (P)
254 Zaharia Cătălin Robert COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Șerban Gabriela Calarasi 10 49 10 69 Punctaj insuficient (P)
255 Leonte Cosmin Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Neamțiu Eugen, Furedi Carmen Bistrita-Nasaud 14 41 14 69 Punctaj insuficient (P)
256 MERMEZAN MIHAI MARIUS Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 36 14 18 68 Punctaj insuficient (P)
257 Tomescu Liviu Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian Gorj 40 10 18 68 Punctaj insuficient (P)
258 TANTARU DRAGOS CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 10 48 10 68 Punctaj insuficient (P)
259 ȘOLCĂ ROBERT-NICOLAE COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV COMARNIC LILIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 27 23 18 68 Punctaj insuficient (P)
260 ȚÎRDEA RĂZVAN-ANDREI Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița - Dorina Suceava 39 10 18 67 Punctaj insuficient (P)
261 Delegeanu Alexandru-Gabriel Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
262 Damó Ferenc Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Fejér Magdolna Mures 20 27 18 65 Punctaj insuficient (P)
263 Borbáth Alpár-Gábor Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó, Szélyes Emőke Harghita 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
264 Vâsc Bogdan Alexandru Colegiul Naţional "Silvania" Zalău VLAICU Cristina, Morar Florin Salaj 29 13 23 65 Punctaj insuficient (P)
265 ION ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI Brasov 44 10 10 64 Punctaj insuficient (P)
266 Leșe Doru Călin Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian Maramures 14 10 40 64 Punctaj insuficient (P)
267 Gheorghe Mihai Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Mititelu Ana-Mirela Neamt 22 19 23 64 Punctaj insuficient (P)
268 STANCA DORIN LICEUL BANATEAN OTELU ROSU RADU MARIUS Caras-Severin 10 44 10 64 Punctaj insuficient (P)
269 Sidorencu Alexandra Oana Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Marin Florina Braila 17 36 10 63 Punctaj insuficient (P)
270 Tache Radu Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 10 35 18 63 Punctaj insuficient (P)
271 Velciov Diana Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda, Lupse Mircea Timis 25 10 27 62 Punctaj insuficient (P)
272 TUDOSE DANIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 42 10 10 62 Punctaj insuficient (P)
273 POPESCU LUCA-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE MARCHIS NICULINA Sectorul_1 41 10 10 61 Punctaj insuficient (P)
274 Avram Ana Maria Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 24 23 14 61 Punctaj insuficient (P)
275 CRISTEA DUMITRU DANIEL Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe/Rotaru Elena Iasi 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
276 Avram Alexandru Cristian Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj Ianculesu Ionel Doru / Dejica Ramona Timis 18 23 18 59 Punctaj insuficient (P)
277 Damian Mihai Liceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria Hunedoara 18 23 18 59 Punctaj insuficient (P)
278 Pantea Daniel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 39 10 10 59 Punctaj insuficient (P)
279 Dudau Vlad George Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu Vaslui 39 10 10 59 Punctaj insuficient (P)
280 Custura Octavian Stefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara Bacau 30 10 18 58 Punctaj insuficient (P)
281 Nagy Roland Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 20 23 14 57 Punctaj insuficient (P)
282 COJOCARU DAN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV COMARNIC LILIANA, GHIȘE CIPRIAN, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 37 10 10 57 Punctaj insuficient (P)
283 Székely Szilárd- Lehel Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Fejér Magdolna, HLO Mures 16 14 27 57 Punctaj insuficient (P)
284 CARAGEA THEODOR Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 32 10 14 56 Punctaj insuficient (P)
285 FORIS ILDIKO COLEGIUL NAȚIONAL "APRILY LAJOS" BRAȘOV VRENCIAN EVA, BÁLINT FERENC Brasov 36 10 10 56 Punctaj insuficient (P)
286 NEAMTU STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 36 10 10 56 Punctaj insuficient (P)
287 Zaulet-Dumenica Oana-Catalina Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 10 27 18 55 Punctaj insuficient (P)
288 CHEPTANARIU DORIN LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI ȘTEFĂNUCĂ ALIN Botosani 18 10 27 55 Punctaj insuficient (P)
289 GHERMAN RĂZVAN CRISTIAN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 30 10 14 54 Punctaj insuficient (P)
290 ZET TEODOR Colegiul Național M.Eminescu Iași Goriuc Laura Iasi 13 23 18 54 Punctaj insuficient (P)
291 Colța Paul Ștefan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman, Centrul de excelență Gavril Petru Florin Neamt 21 10 23 54 Punctaj insuficient (P)
292 BREZAIU MARIAN COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ TRIF CLAUDIA Brasov 20 23 10 53 Punctaj insuficient (P)
293 Zeic Beniamin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina Cluj 20 10 23 53 Punctaj insuficient (P)
294 Cobianu Roberto Carlos COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CONSTANTINESCU ADINA Dambovita 16 19 18 53 Punctaj insuficient (P)
295 CREȚU OLIVIAN DAN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 33 10 10 53 Punctaj insuficient (P)
296 NĂSTASĂ REMUS Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 32 10 10 52 Punctaj insuficient (P)
297 COMĂNAC DRAGOȘ-MIHAIL COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 32 10 10 52 Punctaj insuficient (P)
298 Floarea George Marian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 20 10 22 52 Punctaj insuficient (P)
299 Stroia Marco Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 10 23 18 51 Punctaj insuficient (P)
300 ALEXOI DAVID LUCIAN COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV TUTUNEA GABRIELA, AUPICI IRINA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 18 23 10 51 Punctaj insuficient (P)
301 Sălsigan Răzvan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin Maramures 10 23 18 51 Punctaj insuficient (P)
302 MATEI RARES COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE MARCHIS NICULINA Sectorul_1 10 23 18 51 Punctaj insuficient (P)
303 Máté Dávid Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Virginas-Tar Judith Timis 18 23 10 51 Punctaj insuficient (P)
304 Bogoșel Adrian-Ovidiu Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 27 14 10 51 Punctaj insuficient (P)
305 BUJOR PAUL ANDREI C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie Suceava 23 10 18 51 Punctaj insuficient (P)
306 BORZA CĂTĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI Brasov 14 10 26 50 Punctaj insuficient (P)
307 Boldor Răzvan-Gabriel Colegiul Național „Decebal” Deva Popa Ion Hunedoara 29 10 10 49 Punctaj insuficient (P)
308 SOLCAN CEZAR-IULIAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița - Dorina Suceava 25 10 14 49 Punctaj insuficient (P)
309 Patularu Mihai Dumitru Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 16 23 10 49 Punctaj insuficient (P)
310 BARZU DANIEL-ANDREI Colegiul Național „Costache Negri”, Galați Dinu Elena Galati 20 10 18 48 Punctaj insuficient (P)
311 Pop Cătălin Ionuț Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin Maramures 28 10 10 48 Punctaj insuficient (P)
312 KOKOVICS Razvan Florin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 24 10 14 48 Punctaj insuficient (P)
313 Petre Livia Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 20 10 18 48 Punctaj insuficient (P)
314 Irsai Samuel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Fiat Oana, Iordaiche Cristina Timis 23 10 14 47 Punctaj insuficient (P)
315 DOBRESCU DENNIS COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CONSTANTINESCU ADINA Dambovita 23 10 14 47 Punctaj insuficient (P)
316 Csatlos Andrei Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 14 23 10 47 Punctaj insuficient (P)
317 Mera Mihai Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Bogdan Sanda, HLO Mures 10 10 27 47 Punctaj insuficient (P)
318 Pap Catalin Dacian Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 14 23 10 47 Punctaj insuficient (P)
319 Moga Sergiu Colegiul National "Constantin Carabella" Arabagiu Ciprian Dambovita 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
320 KOMLÓSI-RIF Dávid Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Teutsch Tünde Bihor 22 10 14 46 Punctaj insuficient (P)
321 Nechitoaia Edward Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina Bacau 22 10 14 46 Punctaj insuficient (P)
322 APOLSCHI MIHAI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Butnărașu Oana, Grădinariu Mariana Iasi 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
323 Ursu Dan Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Durla Elenita Satu-Mare 14 14 18 46 Punctaj insuficient (P)
324 Constantin Gabriel-Adrian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Raducu Serenela, Sutan Dana Arges 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
325 Onea Alin Ovidiu Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin Maramures 10 25 10 45 Punctaj insuficient (P)
326 Ionescu Andrei Alexandru Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa Cluj 10 13 22 45 Punctaj insuficient (P)
327 Proștean Cristian Alexandru Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Loredana Voicea Sibiu 10 25 10 45 Punctaj insuficient (P)
328 Grigore Alexandru Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
329 Vasiliu Dragos Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Gorea Claudiu-Cristian, HLO Mures 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
330 PALAGHIANU FLORIN CLAUDIU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
331 Vass Zoltán Liceul Teoretic "Orbán Balázs" Cristuru Secuiesc Nagy Lajos Harghita 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
332 Tătăran Ștefan Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin Maramures 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
333 Csibi Zsolt Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt Harghita 24 10 10 44 Punctaj insuficient (P)
334 SIRIȚANU ALEXANDRU LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI CARMOCANU GHEORGHE, NICULICĂ SIMONA Botosani 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
335 Ciausu Nicoleta Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Prus Paul Braila 16 13 14 43 Punctaj insuficient (P)
336 Patica Andreea-Alexandra Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
337 Popescu Sergiu Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Mafteiu-Scai Emanuela Timis 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
338 ILIE RĂZVAN-MIHĂIȚĂ Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 10 10 23 43 Punctaj insuficient (P)
339 Huzmezan Alin Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița Neamțiu Eugen Bistrita-Nasaud 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
340 BLĂNAR GEORGE Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Iordachi Lizeta-Mihaela Galati 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
341 Băcanu Ovidiu Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Mădălina Sibișan Sibiu 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
342 VIZITEU DAVID - ANDREI Colegiul Național M.Eminescu Iași Goriuc Laura Iasi 18 14 10 42 Punctaj insuficient (P)
343 Papa Cristian Iulian Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian Cluj 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
344 SIMION MIHAI Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
345 Crisiarcu Ionut Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 10 22 42 Punctaj insuficient (P)
346 Bledea Dragoș Ioan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Bodnariuc Dănuț Maramures 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
347 PALADI CLAUDIU LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI CARMOCANU GHEORGHE, NICULICĂ SIMONA Botosani 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
348 SARATEANU ALEXANDRU-ARMAND COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE BUSE ELENA Sectorul_1 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
349 CREȚU ALEXANDRU Liceul Teoretic "Al. I. Cuza" Iași Roșu Oana Iasi 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
350 BUHAI DARIUS COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV ȘERBAN MANUELA, NIȚULESCU LAURA, ARDELEAN TIMOTEI Brasov 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
351 Zsigmond László Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsán-Haltek Zoltán Cluj 22 10 10 42 Punctaj insuficient (P)
352 MARCU FLORIAN CRISTIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA PAUNESCU MARIANA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 18 13 10 41 Punctaj insuficient (P)
353 ARVAT OVIDIU DANIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BREAZ ADINA Sectorul_6 10 21 10 41 Punctaj insuficient (P)
354 Hejja Raul Victor Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 13 18 41 Punctaj insuficient (P)
355 Hutanu Mihai Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Bogdan Mocanu Vaslui 21 10 10 41 Punctaj insuficient (P)
356 Mădărăsan Dragoș-Andrei Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 18 13 10 41 Punctaj insuficient (P)
357 Olaru Rick Robert Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
358 Turmac Tiberiu Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Fiat Oana, Iordaiche Cristina Timis 16 10 14 40 Punctaj insuficient (P)
359 Oprean Andreea Bianca Colegiul Național „Decebal” Deva Szasz-Barra Zsofia, Iacob Cosmina Hunedoara 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
360 Ban Rafael Valentin Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța Arad 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
361 PRICOPE CRSITIAN-ANDREI Col. Nat. „Al.I. Cuza”, Galați Joc Genia Galati 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
362 Gama Marius Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica, Titel Vasile Gorj 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
363 Ianosi Patrik Gabriel Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 16 14 10 40 Punctaj insuficient (P)
364 Birtalan István Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Fejér Magdolna, HLO Mures 14 10 14 38 Punctaj insuficient (P)
365 Pribagu Alexandra Elena Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Benchea Marin-Iulian Bacau 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
366 Ghiorghe Bianca Ioana Colegiul Național „Decebal” Deva Szasz-Barra Zsofia Hunedoara 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
367 MUNTEANU IULIAN-SEBASTIAN Col. Nat. „Al.I. Cuza”, Galați Joc Genia Galati 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
368 Bardas Alexandru Cristian Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Spătaru Mihaela Tulcea 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
369 Vura Rudolf Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Iakab Tibor Covasna 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
370 GRIGORE PAUL BOGDAN LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA IVAȘCU CĂTĂLINA, DUMITROF CRISTIAN Constanta 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
371 Damian Robert Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa Ialomita 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
372 Lázár Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
373 Somogyi Szabolcs Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Budai István Covasna 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
374 ȘMADICI DENIS CONSTANTIN LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI CARMOCANU GHEORGHE, NICULICĂ SIMONA Botosani 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
375 Doica Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru Arges 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
376 TIPA ADRIAN Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Tompea Viorel/Ildegez Mihaela Suceava 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
377 AXINTE GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 14 10 14 38 Punctaj insuficient (P)
378 Bujac Cosmin Colegiul Național "Octavian Goga" Miercurea Ciuc Szasz Diana Harghita 14 13 10 37 Punctaj insuficient (P)
379 Matei DragoS Alexandru Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza Arges 14 13 10 37 Punctaj insuficient (P)
380 Zediu Álmos-Ágoston Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csonta Ildikó Harghita 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
381 LAZUREANU GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CATALINA ENESCU, ROZALIA IONESCU Sectorul_1 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
382 Șutea Alex Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian, Cioban Adriana Bistrita-Nasaud 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
383 Olteanu Vlad Colegiul Național „Decebal” Deva Popa Ion, Faur Haynal Hunedoara 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
384 RĂILEANU EMANUEL COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI PRICOPE LILIANA MIHAELA Botosani 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
385 Ciineanu Andrei Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
386 TACHE ROXANA MARIA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SERBAN IULIANA SOFIA Sectorul_2 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
387 Cotoarba Iulian Vladut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 15 10 10 35 Punctaj insuficient (P)
388 BARBU DAVID EMANUEL COLEGIUL NAȚIONAL AMASTASESCU ROȘIORII DE VEDE BISAG FLORINEL Teleorman 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
389 CUCIUREANU VLAD Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Buliga Tiberiu Ioan Suceava 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
390 BURCĂ PAUL C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie Suceava 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
391 GRIGORIU COSMIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Ivașc Cornelia, Maftei Ionel, Ursache Liliana Iasi 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
392 Rodeanu Dominic Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Manolescu Daniela Arges 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
393 PĂDUREAN PAUL Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța Alba 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
394 Avramescu Andrei Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Sovaila Cristian Gorj 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
395 RĂILEANU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
396 Rotaru Oana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
397 Sándor-Rokaly Kata Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt Harghita 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
398 Achimescu Ionuț-Valentin Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria Arges 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
399 Lukács Panna Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Sleghel Izabella Covasna 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
400 Szasz Bogdan Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian, Cioban Adriana Bistrita-Nasaud 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
401 Rus Andrei Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța Arad 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
402 VORNICU ȘTEFAN BOGDAN Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel Iasi 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
403 TUDORAN DANIEL-TUDOR Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
404 CAZAN Marius Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Turean Nicoleta Bihor 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
405 BARBU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LEUCIUC ANCA, UNGUREANU LAURA, COMAN ISABELA Sectorul_1 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
406 Molnár-Barabás Ákos Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csonta Ildikó Harghita 13 10 10 33 Punctaj insuficient (P)
407 CRAIU CONSTANTIN-TIBERIU Colegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail Suceava 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
408 MĂDUȚA Adrian Pavel Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Stoian Amelia Bihor 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
409 ZAHARIA HORIA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
410 POZSAR ALBERT COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA CRINA MIHAELA Caras-Severin 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
411 Gáll Botond Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Fejér Magdolna Mures 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
412 Duma George Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău Mureșan Alexandru, Morar Florin Salaj 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
413 SANDU VIOREL-ADELIN Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
414 Gane Alexandru-Adrian Colegiul Național "Octavian Goga" Miercurea Ciuc Szasz Diana Harghita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
415 Poenar David Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian, Cioban Adriana Bistrita-Nasaud 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
416 Petre Andrei C.N. Al. Vlahuta Ramnicu Sarat Crețoiu Costel Buzau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
417 Trandabur Răzvan Cristian Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Intorsura Buzaului Popica Silviu Ciprian Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
418 PRECUP ARPAD-ADRIAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
419 Tinei Stefan Colegiul Tehnic ”Gheorghe Asachi” Onesti Arghire Diana Bacau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
420 Lucaci Mihai Silviu Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
421 Dragomir Andrei Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Loredana Voicea Sibiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
422 Amza Andreea Georgiana Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Gabriela Gorj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
423 NAZARE RAZVAN COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI PRICOPE LILIANA MIHAELA Botosani 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
424 BULIGA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
425 Domokos Oliver Tamas Colegiul Național "Silvania" Zalău Laszlo Judit Salaj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
426 Popa Nicolae-Catalin Liceul "Gh.M.Murgoci" Ivanov Vladimir Tulcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
427 TIMBOTA MIHAI COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES MIHAELA SEMENESCU Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
428 Fărcuț Ruben Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela Arad 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
429 Berla Cătălin Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța Arad 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
430 SUR Radu George Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Stoian Amelia Bihor 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
431 COȘALI ALEINA LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” MEDGIDIA ȘERBAN GINA-ELENA Constanta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
432 POPINA CATALIN COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU RADULESCU DAN NICOLAE Sectorul_4 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
433 Szekeli Florin Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
434 ȘAPCĂ IOANA CĂTĂLINA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
435 PUIU IOAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILAS ADELA - LUMINIȚA Botosani 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
436 Szász László Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt Harghita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
437 Daczó Dávid Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Kubánda Miklós Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
438 FILEP Lilla Liceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Molnar Csilla Bihor 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
439 Amariei Andrei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Nour Georgeta Neamt 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
440 Balázs Ede Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt Harghita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
441 Székely Mihály Zsolt Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
442 CALITESCU MIHAI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NAE SOFIA Sectorul_1 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
443 POPA BOGDAN-MARIAN Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
444 Pál Attila Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
445 PIETROIANU BOGDAN CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
446 Tudoroiu Vlad-Constantin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Bulat Florin, Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
447 AURSULESEI MARIUS LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA BOTOȘANI CARMOCANU GHEORGHE, NICULICĂ SIMONA Botosani 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
448 SCORNEICA MADALINA ANDREEA LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA PAUNESCU MARIANA / RADUNA CARMEN Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
449 Hedes Ioan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
450 Șerb Sergiu Ovidiu Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Loredana Voicea Sibiu 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
451 Tingaială Maxim Colegiul Tehnic ”Gheorghe Asachi” Onesti Arghire Diana Bacau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
452 Murany Bianca Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
453 HARIGA DANA COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA Brasov 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
454 Ghiurcuţa Andrei Bogdan Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian"Zalău Ionescu Ioana, Crișan Simona Salaj 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
455 LIPAN GEORGE COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI PRICOPE LILIANA MIHAELA Botosani 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
456 Rotaru Radu Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
457 Popa Alin Liceul "Gh.M.Murgoci" Ivanov Vladimir Tulcea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
458 Dracea Iulian Ilie Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile, Centrul HLO Mehedinti 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
459 Stan Cosmin Bogdan Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Șoica Codruța Arad 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
460 Saulea Alessandro Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
461 CLICHICI CĂLIN CONSTANTIN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
462 FIROI ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU DINCA DOINA MARIANA Sectorul_4 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
463 Svabic Eduard Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
464 SAVA CEZAR-MARIAN Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
465 Chiru Cristian-Valentin Liceul Teoretic "Al. Marghiloman" Draghia Emese Buzau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
466 ANTON ALEXANDRU-VIRGIL COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
467 Bauer Patrick Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Bálint Zsuzsa Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
468 Hosu Paul Petru Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Intorsura Buzaului Popica Silviu Ciprian Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
469 Dumitru Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli/Margineanu Lacramioara Bacau 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
470 ACATRINEI RAUL Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
471 SIMOIU MARIAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
472 GRADINARIU ANDREI Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel Iasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
473 Varga Alexandra Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
474 Filip Rareș Iulian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
475 VOINA LIVIU COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA CRINA MIHAELA Caras-Severin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
476 Moldovan Andrei George Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana, Kalmar Violeta Maramures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
477 Vasilescu Adriana Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela Hunedoara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
478 Mihailidis Ana-Maria LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI Dumitru Ioana Calarasi 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
479 PETCU CARINA COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
480 POPESCU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ION BARBU IONESCU MIHAELA Sectorul_5 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
481 Ráduly-Baka Zsolt Colegiul Național "Székely Mikó" Sf.Gheorghe Iakab Tibor Covasna 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
482 ILLE Antoniu-Nicolae Liceul Vocațional Pedagogic NICOLAE BOLCAȘ Beiuș ROTAR Dorin-Mircea Bihor 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
483 Oprea Stefan Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin Simon Maria Magdolna, HLO Mures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
484 RUSU LUCIAN GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
485 Kristóf Bertalan Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Fejér Magdolna Mures 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
486 Scărișoreanu Cristian Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana Hunedoara 12 10 0 22 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro