home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a (40 concurenti Calificati Direct - A)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 Bogdan Tudor Alexandru Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Ilea Lucian Cluj 100 100 100 300 Calificat (A)
2 MOROIANU THEODOR PIERRE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TRAVACI FERHAT Sectorul_3 100 100 100 300 Calificat (A)
3 PETRESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, GAVRILA VLAD-ALEXANDRU, MANZ VICTOR Sectorul_1 100 100 100 300 Calificat (A)
4 Pop Bogdan Petru Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 100 100 100 300 Calificat (A)
5 Sitaru Bogdan Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana Arges 100 100 100 300 Calificat (A)
6 CHICHIRIM STELIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, CHICHIRIM MIRELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 100 100 100 300 Calificat (A)
7 TEODORESCU VLAD-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 84 100 100 284 Calificat (A)
8 ȚIFUI IOAN ALEXANDRU Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu Suceava 84 100 100 284 Calificat (A)
9 Crăciun Flaviu-Ioan Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 84 100 100 284 Calificat (A)
10 Banu Matei-Costin Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 77 100 100 277 Calificat (A)
11 Circeanu Bogdan Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 100 100 69 269 Calificat (A)
12 David Cătălin Ioan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Popovici Sorin, Vlad Mihaly Maramures 100 81 49 230 Calificat (A)
13 Kapros Ana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia Valcea 84 100 44 228 Calificat (A)
14 Vlasiu Flavius Colegiul Național "Unirea" Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela Mures 100 35 91 226 Calificat (A)
15 Popa Bogdan Ioan Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 84 100 40 224 Calificat (A)
16 TATARU ADELIN-IONUȚ COLEGIUL NATIONAL "A.T.LAURIAN" BOTOȘANI TUNEA MIHAIELA, ASANDULUI ROXANA Botosani 100 23 100 223 Calificat (A)
17 Feraru Mihail Colegiul Național ”Emil Botta” Adjud Diaconu Adriana Daniela Vrancea 100 14 100 214 Calificat (A)
18 Târlișan Paul Ioan Petru Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 100 10 100 210 Calificat (A)
19 RADU STEFAN OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, SAVA PATRICK Sectorul_2 84 23 100 207 Calificat (A)
20 Usurelu Florian-Robert Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 77 27 100 204 Calificat (A)
21 Rotaru Petru Alexandru C.N. B.P. Hasdeu Buzau Popescu Luminita Buzau 84 10 100 194 Calificat (A)
22 ADAM ADRIAN-CLAUDIU Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”, Galați Neagu Violeta Galati 71 23 100 194 Calificat (A)
23 ALBU CRISTIAN GABRIEL Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 81 69 40 190 Calificat (A)
24 Luca Silviu Catalin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 100 69 18 187 Calificat (A)
25 Dumitru Răzvan Gabriel Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Adina Stănculescu Sibiu 61 23 100 184 Calificat (A)
26 Dragomirescu Liviu Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela Timis 100 30 49 179 Calificat (A)
27 HARSA CRISTIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA Sectorul_6 69 100 10 179 Calificat (A)
28 PRICOP MARIUS-RAZVAN LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU KOOS TIBERIU Sectorul_4 100 65 10 175 Calificat (A)
29 GIUCLEA RADU-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR OBREJA CAMELIA, KNOPF ANCA, PREDA VALENTINA Sectorul_5 25 96 43 164 Calificat (A)
30 Savu Ioan Daniel Colegiul National "I.L. Caragiale" Moga Ginu, Stanciu Ion Dambovita 81 23 57 161 Calificat (A)
31 PUȘCAȘU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV GEORGESCU OANA, ARDELEAN TIMOTEI, ȘERBAN MANUELA Brasov 77 36 48 161 Calificat (A)
32 Stoica Marius Andrei Liceul Teoretic Al. I. Cuza Corabia Antonescu Catalin, Dasoveanu Laurentiu Olt 96 19 40 155 Calificat (A)
33 Florea Andrei Bogdan Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica, Centrul HLO Mehedinti 100 23 32 155 Calificat (A)
34 Toma Andrei-Catalin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 100 23 27 150 Calificat (A)
35 Dicianu Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 100 23 23 146 Calificat (A)
36 PREDA MIHAI DRAGOȘ LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU GHICA" ALEXANDRIA TĂTARU DANIELA IOANA Teleorman 82 33 27 142 Calificat (A)
37 TURCUT Stefan Adrian Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 22 69 48 139 Calificat (A)
38 Parajdi Zoárd Liceul Teoretic "Mikes Kelemen" Sf.Gheorghe Erdőközi Enikő Covasna 100 10 27 137 Calificat (A)
39 Vidám Szabolcs Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Csonta Ildikó Harghita 100 10 14 124 Calificat (A)
40 Ciocotișan Raul Cosmin Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 100 10 10 120 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro