home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a ( 50 concurenti Calificati Clasament National - CN)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 PUSCASU FELIX COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 100 100 100 300 Clasament National (CN)
2 GEORGESCU LAURA IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA GAVRILA VLAD, BICSI LUCIAN Sectorul_3 98 100 100 298 Clasament National (CN)
3 HARSAN OVIDIU-RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, PETRESCU ALEXANDRU Sectorul_1 100 92 100 292 Clasament National (CN)
4 POP IOAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, KISCH MARIANA Sectorul_1 100 100 91 291 Clasament National (CN)
5 Neghina Dragos Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 98 100 91 289 Clasament National (CN)
6 TURCUMAN VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona Iasi 79 100 100 279 Clasament National (CN)
7 DUMITRESCU DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, MANZ VICTOR Sectorul_1 100 100 73 273 Clasament National (CN)
8 TULBA-LECU THEODOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, TULBA-LECU HARALAMBIE Sectorul_1 100 100 61 261 Clasament National (CN)
9 CRISTEA THEODOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 98 94 45 237 Clasament National (CN)
10 STEFĂNESCU ANDRU LUCIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 100 30 100 230 Clasament National (CN)
11 ENESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IONESCU SIMONA, BOCA ALINA-GABRIELA, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 97 31 228 Clasament National (CN)
12 Ilie Alexandru-Gabriel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 100 77 49 226 Clasament National (CN)
13 REBEGEA AMALIA NADIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 100 23 100 223 Clasament National (CN)
14 MARIN DRAGOȘ PETRUȚ COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂRTÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, GEARÂP MIHAELA Constanta 100 94 27 221 Clasament National (CN)
15 HORODINCĂ MIHAI C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 54 69 96 219 Clasament National (CN)
16 Pătcaș Rareș Dănuț Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian Cluj 96 23 100 219 Clasament National (CN)
17 CIOLTAN MARIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 100 97 14 211 Clasament National (CN)
18 ABABEI DANIEL LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, TAMIO VESA NAKAJIMA, NECHIFOR ALEXANDRU Constanta 100 10 100 210 Clasament National (CN)
19 Cotârlan Codrin Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Roșca Ovidiu Maramures 100 10 100 210 Clasament National (CN)
20 MOLDOVEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU RADU Prahova 81 27 100 208 Clasament National (CN)
21 Tărniceru Tudor-Mihai Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 84 23 100 207 Clasament National (CN)
22 Dinu Cătălin-Viorel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 84 23 100 207 Clasament National (CN)
23 BORZA MARIA CRISTINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA BICSI LUCIAN Sectorul_3 79 100 27 206 Clasament National (CN)
24 Ciocîrlan Petru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Costrachevici Elena Neamt 100 62 38 200 Clasament National (CN)
25 Popescu Valeria Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Vaida Dana Cluj 71 23 100 194 Clasament National (CN)
26 ARHIRE ANDREI Colegiul Național „Spiru Haret”, Tecuci Gheorghiu Bogdan Galati 81 10 100 191 Clasament National (CN)
27 TUCHILUS VLAD Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Miron Lucia Iasi 98 80 10 188 Clasament National (CN)
28 Osiac Marius Cristian Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 98 62 26 186 Clasament National (CN)
29 Datcu George-Valentin Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 75 100 10 185 Clasament National (CN)
30 BOCA ANTONIA-IRINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA, ANCA KNOPF Sectorul_1 84 51 49 184 Clasament National (CN)
31 Ganea Antonio Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 84 69 27 180 Clasament National (CN)
32 PINTILIE VLAD Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel Iasi 84 23 73 180 Clasament National (CN)
33 TODIRIȘCĂ CEZAR-ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI CARDAS CERASELA Botosani 78 69 28 175 Clasament National (CN)
34 BOSTAN ANDREI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB MIHAI RODICA GABRIELA Sectorul_3 84 81 10 175 Clasament National (CN)
35 Ciuleanu Vlad-Mihai Colegiul National C.D.Loga Timisoara Terovan Diana / Boar Renata-Graziela Timis 100 41 27 168 Clasament National (CN)
36 Stoichitescu Maria Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Nodea Eugen Gorj 96 23 49 168 Clasament National (CN)
37 Căpraru Adrian-Mircea-Gabriel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 100 23 44 167 Clasament National (CN)
38 WENG MIHAI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NECHIFOR ALEXANDRU, KISCH MARIANA Sectorul_3 100 23 44 167 Clasament National (CN)
39 Baragan Andrei Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Dumitru, Tomulescu Vasilica Gorj 100 38 27 165 Clasament National (CN)
40 CĂRARE CLAUDIU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 42 23 100 165 Clasament National (CN)
41 Bonea Radu Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin Maramures 84 69 10 163 Clasament National (CN)
42 PAMFIL CĂTĂLIN-COSTEL Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați Voinea Mirela Galati 61 69 27 157 Clasament National (CN)
43 IVAN ADRIAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta Alba 73 69 14 156 Clasament National (CN)
44 Muntean Andrei-Ovidiu Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Muntean Mihaela Cluj 79 23 48 150 Clasament National (CN)
45 DAMIAN DAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 32 69 49 150 Clasament National (CN)
46 SOLOGON ANDREI OLIVIU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA Prahova 100 23 27 150 Clasament National (CN)
47 MANOLACHE STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU BOCA ALINA GABRIELA, IONESCU SIMONA Sectorul_1 96 27 27 150 Clasament National (CN)
48 Creța Florin Vlăduț Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Pop Ioan, Mureșan Ciprian, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 71 10 65 146 Clasament National (CN)
49 Stan Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Raducu Serenela, Sutan Dana Arges 100 10 36 146 Clasament National (CN)
50 FUIA MIHAI DRAGOȘ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 71 65 10 146 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro