home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (primele 250 de rezultate din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 GREACA ALBERT ANTONIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CABAS ALI, NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 100 100 100 300 Calificat (A)
2 APOSTOL DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIANA POPESCU, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 100 300 Calificat (A)
3 Lăuran David Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițas Petru, Ilea Lucian Cluj 100 100 100 300 Calificat (A)
4 Nicola Alexandra Mihaela Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 85 100 100 285 Calificat (A)
5 FEODOROV ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 75 100 100 275 Clasament National (CN)
6 HOSU IULIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 100 100 75 275 Clasament National (CN)
7 Uzum Răzvan Viorel Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 100 100 55 255 Calificat (A)
8 COLTOS RADU MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONELA, KNOPF ANC Sectorul_6 65 100 70 235 Calificat (A)
9 GAVRA BOGDAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CHIRIAC ANDREI Sectorul_3 35 100 100 235 Clasament National (CN)
10 Chitan Rafael Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 80 100 40 220 Calificat (A)
11 JIANU IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 50 100 70 220 Clasament National (CN)
12 IVAN TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 70 76 70 216 Clasament National (CN)
13 CALINESCU MIHAI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, KISCH MARIANA Sectorul_3 15 100 100 215 Clasament National (CN)
14 Magirescu Tudor ?tefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie Bacau 65 100 45 210 Calificat (A)
15 DUMITRESCUL EDUARD VALENTIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 60 96 50 206 Calificat (A)
16 HRISTODORESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU, ANCA KNOPF Sectorul_1 65 94 45 204 Clasament National (CN)
17 CHIRIAC MATEI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 75 90 38 203 Calificat (A)
18 Savu Daria-Maria Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 50 100 50 200 Calificat (A)
19 COJOCARU ANDREI CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CHIRIAC ANDREI Sectorul_3 30 100 70 200 Clasament National (CN)
20 GAVRIZI MIRCEA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 55 100 45 200 Clasament National (CN)
21 GASAN CAROL LUCA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA POPESCU ELENA-DIANA Sectorul_1 30 96 70 196 Clasament National (CN)
22 CAINAMISIR VLAD-NICHOLAS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, VICTOR MANZ Sectorul_1 55 100 40 195 Clasament National (CN)
23 BLANOVSCHI DINU COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU VERBINSCHI ADRIANA Sectorul_4 65 92 35 192 Calificat (A)
24 DOBRICEAN IOAN DORIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 60 96 36 192 Clasament National (CN)
25 AXENIE RAISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, KISCH MARIANA Sectorul_1 65 100 24 189 Clasament National (CN)
26 ANGHEL FABIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA Galati 65 100 24 189 Calificat (A)
27 Alexandru Norina Stefania Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 60 96 32 188 Calificat (A)
28 COSTACHE RADU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 15 100 73 188 Clasament National (CN)
29 ROATA-PALADE MIRCEA-ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, TRIFAN GEORGE Sectorul_3 40 100 45 185 Clasament National (CN)
30 Oprea Marina Colegiul National Radu Greceanu Oprea Bianca, Popescu Doru Olt 65 96 22 183 Calificat (A)
31 Bogdan Vlad Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 65 100 16 181 Calificat (A)
32 CHIRILĂ TUDOR Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron, Ioniță Alexandru Iasi 65 100 14 179 Clasament National (CN)
33 Oniga Andrei-Mihai Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 35 94 50 179 Calificat (A)
34 Éles Júlia Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 65 100 12 177 Clasament National (CN)
35 Coneschi Vlad Colegiul National Radu Greceanu Oprea Bianca, Spatarel Dan Constantin Olt 55 100 16 171 Clasament National (CN)
36 IORDAN RAREȘ Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 55 100 16 171 Clasament National (CN)
37 Mujdar Milan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu Maramures 40 100 30 170 Calificat (A)
38 Kovacs Mark-Daniel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia Arad 65 80 24 169 Calificat (A)
39 Popa Sebastian Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 55 90 24 169 Clasament National (CN)
40 TUDORACHE STEFAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU, ANCA KNOPF Sectorul_1 55 100 12 167 Clasament National (CN)
41 Popescu Stefan Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria Bacau 30 96 41 167 Clasament National (CN)
42 BUD STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIANA POPESCU, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 30 100 35 165 Clasament National (CN)
43 BANCILA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 20 100 44 164 Clasament National (CN)
44 Gabor Ioana Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca, Vaida Dana Cluj 15 96 50 161 Clasament National (CN)
45 ARDELEANU GEORGE CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 15 96 50 161 Clasament National (CN)
46 ARSENE ELENA DENISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, KNOPF ANCA Sectorul_1 55 92 12 159 Clasament National (CN)
47 Dragutoiu Vlad-Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 55 88 14 157 Calificat (A)
48 ANDRONE STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 60 86 10 156 Clasament National (CN)
49 CIOARA David Darius Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 45 96 14 155 Calificat (A)
50 Negoescu Divia Petra Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 40 100 14 154 Clasament National (CN)
51 ONUT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 80 64 10 154 Clasament National (CN)
52 ȚEBREAN ANDREEA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela Suceava 30 88 35 153 Clasament National (CN)
53 Brabete Marius Stelian Liceul Teoretic ”Tudor Vianu”, Giurgiu Cuciuch Maria, Kisch Mariana, Gogoașe Florina Giurgiu 25 96 32 153 Calificat (A)
54 NEGRESCU THEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 50 92 10 152 Clasament National (CN)
55 BANTAS GEORGE SERBAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 30 76 40 146 Clasament National (CN)
56 BORGOVAN ALEXANDRU Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 15 100 30 145 Clasament National (CN)
57 Ivancu Bogdan Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 10 100 32 142 Clasament National (CN)
58 Rotaru Robert Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie Bacau 15 96 30 141 Clasament National (CN)
59 Durlănescu Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 30 100 10 140 Clasament National (CN)
60 IONESCU ANDREI SERBAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 80 30 27 137 Clasament National (CN)
61 Doroftei Rares Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 15 100 20 135 Calificat (A)
62 Mihalcea Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mindrescu Andu Vaslui 40 80 14 134 Clasament National (CN)
63 Paduraru Andrei Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli Bacau 20 100 14 134 Clasament National (CN)
64 Mihaescu Razvan Andrei Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica, Centrul HLO Mehedinti 60 60 14 134 Calificat (A)
65 Barbu Robert-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 15 100 19 134 Clasament National (CN)
66 Anghel Mihnea Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 15 96 22 133 Clasament National (CN)
67 DAN PATRICK-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, MARIANA KISCH, CRISTIAN FRANCU Sectorul_2 15 96 22 133 Calificat (A)
68 Teișanu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 55 64 12 131 Clasament National (CN)
69 MERCAN HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, MARIANA KISCH Sectorul_1 15 100 16 131 Clasament National (CN)
70 PARASCHIV-PASHALIDIS ANDA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA Galati 15 96 20 131 Clasament National (CN)
71 Deaconescu Sabin Mario Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 10 100 20 130 Calificat (A)
72 Ciuperceanu Vlad Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 15 100 14 129 Clasament National (CN)
73 MARCUS Paul Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 15 100 14 129 Clasament National (CN)
74 Ignat Alex-Matei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina Cluj 80 34 14 128 Clasament National (CN)
75 ROMANESCU ADIA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 15 92 20 127 Clasament National (CN)
76 Bogos Andrei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 65 42 20 127 Clasament National (CN)
77 RUSU BOGDAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 100 12 122 Clasament National (CN)
78 Ondreovici Patrick Kristian Liceul Teoretic "Jozef Gregor Tajovsky" Nădlac Chepețan Beatrice Maria Arad 10 100 10 120 Clasament National (CN)
79 GHITA DIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 80 30 10 120 Clasament National (CN)
80 POPESCU IOANA LICEUL TEORETIC SCOALA EUROPEANA TIBERIUS HODOROABA Sectorul_1 35 50 35 120 Clasament National (CN)
81 Toma Cătălina C.N. B.P. Hasdeu Buzau Tache Rozica Buzau 55 30 32 117 Punctaj insuficient (P)
82 INDREIAS MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 40 50 26 116 Punctaj insuficient (P)
83 Ciocioiu Mihnea Iulian Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica Dolj 60 46 10 116 Punctaj insuficient (P)
84 Lazar Vlad Andrei Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 96 10 116 Punctaj insuficient (P)
85 Albu Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 55 46 14 115 Punctaj insuficient (P)
86 Hazaparu Robert Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 65 34 14 113 Punctaj insuficient (P)
87 MARZIALI MATTIA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 15 80 16 111 Punctaj insuficient (P)
88 Covei Denis Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 30 60 20 110 Punctaj insuficient (P)
89 HUICA TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 55 34 20 109 Punctaj insuficient (P)
90 Ilie Dumitru Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin, Voicu Maria Ialomita 40 34 35 109 Punctaj insuficient (P)
91 Petrovici Ricardo Dumitru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 65 30 14 109 Punctaj insuficient (P)
92 STAN M. ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, CATALINA ENESCU Sectorul_1 10 84 14 108 Punctaj insuficient (P)
93 Ilascu Beatrice Georgiana Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 15 80 12 107 Punctaj insuficient (P)
94 Ariton Alexandru Constantin Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 25 50 30 105 Punctaj insuficient (P)
95 NOUR MIHAI-COSMIN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONELA, RADU TEODO Sectorul_6 65 30 10 105 Punctaj insuficient (P)
96 Mocanu Matei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 65 30 10 105 Punctaj insuficient (P)
97 Ivancu Andrei Eduard Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 65 30 10 105 Punctaj insuficient (P)
98 Durla-Pașca Paul George Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 35 34 35 104 Punctaj insuficient (P)
99 Costea Răzvan C.N. B.P. Hasdeu Buzau Trocaru Dana Buzau 60 34 10 104 Punctaj insuficient (P)
100 Benghe Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 20 50 32 102 Punctaj insuficient (P)
101 Ghiță Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 45 46 10 101 Punctaj insuficient (P)
102 Șteopoaie Vlad Dorin Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 55 26 20 101 Punctaj insuficient (P)
103 Vlas Dumitru Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 75 10 16 101 Punctaj insuficient (P)
104 Martoiu Ruxandra-Nicoleta Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru Arges 65 26 10 101 Punctaj insuficient (P)
105 TANASESCU LUCA FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, MARIANA KISCH Sectorul_1 30 34 36 100 Punctaj insuficient (P)
106 GĂLBEAZĂ DANIEL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 60 26 14 100 Punctaj insuficient (P)
107 PACURARU MACEDONIU-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC MOTEA ALINA Sectorul_2 60 30 10 100 Punctaj insuficient (P)
108 HUDIȘTEANU MIHAELA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu Iasi 55 34 10 99 Punctaj insuficient (P)
109 Creț Alexandru-Andrei Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 55 34 10 99 Punctaj insuficient (P)
110 NITOIU EVELINA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 55 34 10 99 Punctaj insuficient (P)
111 Stoican Radu Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile, Centrul HLO Mehedinti 55 34 10 99 Punctaj insuficient (P)
112 SULIMAN EDIS LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA Constanta 40 26 31 97 Punctaj insuficient (P)
113 Stan Andrei Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 15 64 18 97 Punctaj insuficient (P)
114 ROTARIU GEORGE-FLAVIAN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 55 26 15 96 Punctaj insuficient (P)
115 CIRLEA MIHAI ALEXANDRU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 55 30 10 95 Punctaj insuficient (P)
116 Cretu Tudor-Andrei Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 35 46 14 95 Punctaj insuficient (P)
117 Pintilie Luca Dimitrie Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli Bacau 35 46 14 95 Punctaj insuficient (P)
118 SFIA ANCA MIHAELA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 10 10 75 95 Punctaj insuficient (P)
119 Polenciuc Rareș Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin Neamt 20 46 28 94 Punctaj insuficient (P)
120 BÄ‚DESC ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 10 74 10 94 Punctaj insuficient (P)
121 Mădăras Paul Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 30 54 10 94 Punctaj insuficient (P)
122 Diaconescu-Armasescu Andrei Mihai Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 30 34 30 94 Punctaj insuficient (P)
123 BOLOTA TEOFIL Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 55 18 20 93 Punctaj insuficient (P)
124 Ariton Adrian Nicolae Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 30 46 17 93 Punctaj insuficient (P)
125 IONITA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 50 32 92 Punctaj insuficient (P)
126 VASILE RADU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, MARIANA KISCH Sectorul_1 15 46 30 91 Punctaj insuficient (P)
127 STANCU VLAD LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA Sectorul_1 20 38 32 90 Punctaj insuficient (P)
128 Vintilescu Andrei Florin Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 55 10 25 90 Punctaj insuficient (P)
129 GHITA CORVIN COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 25 30 35 90 Punctaj insuficient (P)
130 Miu Tudor Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria Valcea 35 34 20 89 Punctaj insuficient (P)
131 Popa Bianca Daniela Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 15 54 20 89 Punctaj insuficient (P)
132 CSEKE Stefan Alexandru Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 10 58 21 89 Punctaj insuficient (P)
133 SEVERIN FABIANA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, MARIANA KISCH, SACUIU SILVIU Sectorul_2 30 34 24 88 Punctaj insuficient (P)
134 PAVEL MAURIZIO TUDOR Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 30 46 12 88 Punctaj insuficient (P)
135 Ionescu Tiberiu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 40 14 33 87 Punctaj insuficient (P)
136 Stancu Sergiu Nicolae Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 40 34 12 86 Punctaj insuficient (P)
137 Berindei Costi-Flavian Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 30 46 10 86 Punctaj insuficient (P)
138 Mihai Eduard Alex Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 15 38 32 85 Punctaj insuficient (P)
139 Martin Alin Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona Arad 30 34 21 85 Punctaj insuficient (P)
140 Brutaru Bogdan Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 40 30 14 84 Punctaj insuficient (P)
141 CUCU VICTOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 40 34 10 84 Punctaj insuficient (P)
142 ILEGITIM SABIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 40 30 14 84 Punctaj insuficient (P)
143 Tofan George Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana Cluj 35 34 14 83 Punctaj insuficient (P)
144 Suciu Bogdan Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 30 34 19 83 Punctaj insuficient (P)
145 Pasca Tudor Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 30 34 19 83 Punctaj insuficient (P)
146 Vlad stefan Marian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana Arges 20 42 20 82 Punctaj insuficient (P)
147 ANDREI NICOLA-REBECCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, KISCH MARIANA Sectorul_1 10 50 22 82 Punctaj insuficient (P)
148 Cozma George Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Barlad Grădinaru Ion Vaslui 55 10 17 82 Punctaj insuficient (P)
149 CÎRSTEAN PAUL IOAN Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian Iasi 15 46 20 81 Punctaj insuficient (P)
150 SCORȚIA CLAUDIA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
151 Graure Vlad-Stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta Arges 15 30 35 80 Punctaj insuficient (P)
152 Țigoan Matei-Daniel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Haidu Simona Cluj 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
153 GhiTă Alexandru Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
154 Andronache Bogdan Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 40 30 10 80 Punctaj insuficient (P)
155 Takacs Robert Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 15 50 14 79 Punctaj insuficient (P)
156 STEFANESCU ANASTASIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, ANCA KNOPF Sectorul_1 35 30 14 79 Punctaj insuficient (P)
157 TANASĂ PAUL IULIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 25 34 20 79 Punctaj insuficient (P)
158 BIROU Rares Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 35 34 10 79 Punctaj insuficient (P)
159 Popescu Paul Liceul Teoretic "Tudor Arghezi" Craiova Manafu Georgeta Dolj 55 10 14 79 Punctaj insuficient (P)
160 Micu Alexia Claudia Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu Sibiu 15 50 14 79 Punctaj insuficient (P)
161 Ion Dragoș-Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina Cluj 25 34 20 79 Punctaj insuficient (P)
162 Razmerita Matei Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 55 14 10 79 Punctaj insuficient (P)
163 Calota Stefan Daniel Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie Dambovita 40 26 12 78 Punctaj insuficient (P)
164 HUTAN ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel, Tufescu Lăcrămioara Iasi 30 30 17 77 Punctaj insuficient (P)
165 Buscan Andrei Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela/Stanga Mirela Timis 20 46 10 76 Punctaj insuficient (P)
166 VOINA MARIUS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI DELEA CLAUDIU Sectorul_4 30 34 12 76 Punctaj insuficient (P)
167 Popa Ioan Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 30 34 12 76 Punctaj insuficient (P)
168 Ungureanu Alexandru-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 10 30 36 76 Punctaj insuficient (P)
169 Câmpean Mara Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 55 10 10 75 Punctaj insuficient (P)
170 Gheorghită Vlad-Gabriel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 15 50 10 75 Punctaj insuficient (P)
171 Fortis Victor-Stefan Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela/Stanga Viorica Mirela Timis 10 30 35 75 Punctaj insuficient (P)
172 Tosa David Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 35 26 14 75 Punctaj insuficient (P)
173 ANTOFI VLADIMIR COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB DIMITRIU RODICA Sectorul_3 15 50 10 75 Punctaj insuficient (P)
174 Marian Tudor Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda Timis 35 30 10 75 Punctaj insuficient (P)
175 ROTARU RĂZVAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, CHICHIRIM MIRELA Constanta 15 46 14 75 Punctaj insuficient (P)
176 Oltean Irina Stefania Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
177 MALITA Tudor Constantin Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 30 34 10 74 Punctaj insuficient (P)
178 STROICI ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI CHIRA LILIANA Botosani 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
179 Damian Mihai Robert Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 10 34 30 74 Punctaj insuficient (P)
180 PETRESCU HORIA PAUL COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU Sectorul_5 10 54 10 74 Punctaj insuficient (P)
181 Cirstescu Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
182 CHIRU ANDREI LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA Constanta 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
183 Pop Dorian Dumitru Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela Bistrita-Nasaud 30 34 10 74 Punctaj insuficient (P)
184 Chipuc Valentin-Daniel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
185 PAUNESCU LAURA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL ENESCU CATALINA, MANOILA DOMNICA Sectorul_2 10 34 29 73 Punctaj insuficient (P)
186 DUMITRU RADU COSMIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, MARCEL HOMORODEAN Sectorul_1 25 34 14 73 Punctaj insuficient (P)
187 Preda Stefan-Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru Arges 30 30 12 72 Punctaj insuficient (P)
188 Ignat Dragos Mihai Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Bogdan Sanda Mures 30 30 12 72 Punctaj insuficient (P)
189 GRUMĂZESCU GEORGE Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron, Ioniță Alexandru Iasi 20 38 14 72 Punctaj insuficient (P)
190 Căpațână Răzvan-Nicolae C.N. B.P. Hasdeu Buzau Alin Burța Buzau 35 26 10 71 Punctaj insuficient (P)
191 Preda Sergiu Andrei Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Centrul Județean de Excelență Dolj, Palatul Copiilor Craiova Predeșel Elena, Preoteasa Cezarian Dolj 35 26 10 71 Punctaj insuficient (P)
192 GRIGORE MIHAI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA Galati 15 46 10 71 Punctaj insuficient (P)
193 HIGYED Erik Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 15 42 14 71 Punctaj insuficient (P)
194 COLIBABA RARES ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara Iasi 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
195 Stamatie Mihnea Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Centrul Județean de Excelență Dolj Grindeanu Mihaela, Predeșel Elena Dolj 50 10 10 70 Punctaj insuficient (P)
196 Jánó Róbert Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 30 26 14 70 Punctaj insuficient (P)
197 Bosoanca Radu Catalin Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica, Centrul HLO Mehedinti 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
198 MARCU DRAGOS-IONUT COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
199 ABIBULA AISEL LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN Constanta 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
200 Staicu Dan Dominic Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj, Palatul Copiilor Craiova Predeșel Elena , Preoteasa Cezarian Dolj 10 38 22 70 Punctaj insuficient (P)
201 DANILA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 30 30 70 Punctaj insuficient (P)
202 Gavra Luca Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
203 Dinca Marius Stefan Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela, Preoteasa Carmen Gorj 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
204 Matasaru Patrick Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Simulescu Adriana Timis 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
205 Mihăilă Valentin Vlad Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Scheau Constantin Prahova 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
206 BARBARASĂ SEBASTIAN-GEORGE Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
207 Măierean Mircea Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian Bistrita-Nasaud 10 46 14 70 Punctaj insuficient (P)
208 PETER ARTHUR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, MARCEL HOMORODEAN Sectorul_1 30 30 10 70 Punctaj insuficient (P)
209 DRELCIUC PETRU ALEXANDRU CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. Măgurean Marius Suceava 50 10 10 70 Punctaj insuficient (P)
210 MICLEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET MOCANU ANTONICA Sectorul_2 45 14 10 69 Punctaj insuficient (P)
211 Spataru Luca Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 25 34 10 69 Punctaj insuficient (P)
212 Sandu Rares Cristian Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 35 22 12 69 Punctaj insuficient (P)
213 MUSAT FABIAN Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza", Ploiesti BĂLĂJEL ANA MARIA/ PASCU OLIVIA Prahova 20 34 14 68 Punctaj insuficient (P)
214 MĂRTINAȘ CEZAR MIRCEA LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA IUSUF NARCIS Constanta 15 34 19 68 Punctaj insuficient (P)
215 Mitrea Cristian Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela Gorj 20 30 18 68 Punctaj insuficient (P)
216 BOLDAȘ DANIEL ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 10 38 20 68 Punctaj insuficient (P)
217 Vasile Andrei Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria Valcea 40 18 10 68 Punctaj insuficient (P)
218 Andreican Rareș Bogdan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 20 30 17 67 Punctaj insuficient (P)
219 Dragomir George Liceul Teoretic "Stefan cel Mare" Telibașa Anca Buzau 25 30 12 67 Punctaj insuficient (P)
220 Tănase Doru Dumitru Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita Ialomita 25 30 12 67 Punctaj insuficient (P)
221 Gonda Bogdan Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 15 38 14 67 Punctaj insuficient (P)
222 MARIN RADU COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, SACUIU SILVIU Sectorul_2 10 30 26 66 Punctaj insuficient (P)
223 Stancila Ionut-Marian Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela Bacau 10 46 10 66 Punctaj insuficient (P)
224 NICOLESCU ALEXANDRU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/VISINESCU VIOLETA Prahova 10 46 10 66 Punctaj insuficient (P)
225 Pintilie Andrei Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena Cluj 10 38 18 66 Punctaj insuficient (P)
226 OLINOVICI CĂTĂLIN MIHAI Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin Alba 30 26 10 66 Punctaj insuficient (P)
227 Rogoveanu Teodor Liceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia Hunedoara 30 26 10 66 Punctaj insuficient (P)
228 STERCU COSMIN NICOLAE COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA CHICHIRIM MIRELA , RĂVOIU DANIELA Constanta 10 26 30 66 Punctaj insuficient (P)
229 Blaga Alexandru Colegiul National C.D.Loga TImisoara Boar Renata-Graziela/Stanga Viorica Mirela Timis 30 26 10 66 Punctaj insuficient (P)
230 PENDEA Nicholas Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA Bihor 10 26 30 66 Punctaj insuficient (P)
231 ZANGANESCU CRISTIAN-VICTOR COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, RAVICI GEORGIANA Sectorul_6 30 26 10 66 Punctaj insuficient (P)
232 Butnaru Vlad Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe Neamt 10 46 10 66 Punctaj insuficient (P)
233 Stanciu Stefan Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie Dambovita 20 34 12 66 Punctaj insuficient (P)
234 Iancu Mario Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa, Vasluianu Bogdan Ialomita 25 26 14 65 Punctaj insuficient (P)
235 JOITA OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 25 26 14 65 Punctaj insuficient (P)
236 Ungureanu Emanuel Constantin Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 10 34 21 65 Punctaj insuficient (P)
237 Suchea Rares Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina Braila 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
238 Pasare Vladut Flavius Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica Gorj 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
239 Teglas Dennis Vladut Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Braila Cozarev Adrian Sorin Braila 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
240 GRECU NARCIS COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 20 30 14 64 Punctaj insuficient (P)
241 POSMANGIU SILVIU ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela Suceava 10 30 24 64 Punctaj insuficient (P)
242 Dămian George Dorian Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu Sibiu 20 30 14 64 Punctaj insuficient (P)
243 BEJAN PAUL-EUSEBIU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
244 CHIRA VLAD-ANDREI COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU, KISCH MARIANA Sectorul_5 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
245 Croitoru Robert Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani Mereuță Elena Camelia Vrancea 40 14 10 64 Punctaj insuficient (P)
246 STOLERU ANDREI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 10 38 16 64 Punctaj insuficient (P)
247 Sugubete Andrei Colegiul National Radu Greceanu Oprea Bianca, Popescu Doru Olt 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
248 Chițu Tudor Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 34 20 64 Punctaj insuficient (P)
249 IEȚCU DIMITRIE Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 20 34 10 64 Punctaj insuficient (P)
250 serban Mihai-Radu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
251 MURESAN Victor Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
252 Verdeș Maria-Ioana Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
253 Pilă Alexandru Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 15 34 14 63 Punctaj insuficient (P)
254 Țarcă Andrei Ioan Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Tomșa Gelu, Pintea Adrian Cluj 15 34 14 63 Punctaj insuficient (P)
255 BOERIU GEORGE COSMIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ Sectorul_1 15 34 14 63 Punctaj insuficient (P)
256 Gîrleanu Alexandru Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
257 Popoiu Andra Stefania Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 10 18 35 63 Punctaj insuficient (P)
258 TRIP Malin Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
259 TOMESCU MIRCEA ANDREI Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela Suceava 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
260 Crăciun Anghel Constantin Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
261 Szilagyi Dragoș George Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
262 POPOIU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 42 10 62 Punctaj insuficient (P)
263 Dunăre Ștefan Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 15 30 17 62 Punctaj insuficient (P)
264 Șerb Razvan C.N. B.P. Hasdeu Buzau Tache Rozica Buzau 20 30 12 62 Punctaj insuficient (P)
265 Sima Mario-Robert Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 30 22 10 62 Punctaj insuficient (P)
266 Dulgheriu Bogdan Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacău Lazăr Ingrid Elena Bacau 10 30 21 61 Punctaj insuficient (P)
267 CÎJU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA BRAN EMANUELA, MEMET EDEN Constanta 25 26 10 61 Punctaj insuficient (P)
268 Chirus Mina Sebastian Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Saveliev Iulian Tulcea 25 26 10 61 Punctaj insuficient (P)
269 SASU Daniel-Vlad Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 25 26 10 61 Punctaj insuficient (P)
270 PERJU MIRCEA-ȘTEFAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina Suceava 15 34 12 61 Punctaj insuficient (P)
271 GYÖRGYPÁL Tamás Liceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Nagy Ildiko Bihor 25 26 10 61 Punctaj insuficient (P)
272 RADU ANDREI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 10 34 17 61 Punctaj insuficient (P)
273 BURGHELEA RARES LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, NURBERDIYEV PUDAK, KISCH MARIANA Sectorul_3 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
274 SERBAN RARES CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
275 CHIȚEA RĂZVAN COLEGIUL NAȚIONAL \"ANDREI ȘAGUNA\" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE \"HAI LA OLIMPIADĂ\" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
276 FLOROIU DARIUS-EDUARD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, ANCA KNOPF Sectorul_1 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
277 Câțcăuan Antonia Denisa Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
278 Jipa Darius-Andrei Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Badescu Adriana Arges 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
279 Rohan Lorena Ioana Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
280 PIRLEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA Sectorul_2 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
281 Eftenie Alexandru Daniel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica Gorj 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
282 CERNĂUȚAN TEOFAN IOAN Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina Suceava 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
283 TRIFAN BOGDAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/VISINESCU VIOLETA Prahova 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
284 PINTILIE TEODOR COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 40 10 10 60 Punctaj insuficient (P)
285 POPA ALBERT IOAN Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
286 CHERLARU RAZVAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Oana Butnărașu Iasi 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
287 Mairovitz Mario Rafael Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
288 Sopon David Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena Cluj 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
289 Copas Codrut Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 10 30 20 60 Punctaj insuficient (P)
290 Dușceag Mihai-Bogdan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Salanțiu Crina Cluj 30 10 20 60 Punctaj insuficient (P)
291 Bulancea Cezar C.N. B.P. Hasdeu Buzau Trocaru Dana Buzau 10 18 32 60 Punctaj insuficient (P)
292 VĂSII DAN EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA Prahova 15 30 14 59 Punctaj insuficient (P)
293 Patroescu Casian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
294 SAS VLAD ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ TRIF CLAUDIA Brasov 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
295 Tcaciuc Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana Timis 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
296 Putilă Mihai Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela Neamt 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
297 Bonea Mara Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 15 34 10 59 Punctaj insuficient (P)
298 Geng-Neamț Walter Colegiul Național „Mihai Eminescu” Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 15 30 14 59 Punctaj insuficient (P)
299 VASILESCU COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
300 Florea Larisa Elena Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana-Maria Valcea 10 30 18 58 Punctaj insuficient (P)
301 BALTEANU VLAD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, KNOPF ANCA Sectorul_1 30 18 10 58 Punctaj insuficient (P)
302 Serban Iustinian Bogdan Colegiul National ,,Costache Negri” Tg. Ocna Oancea Cecilia Bacau 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
303 TOMOIAGA Dragos-Andrei Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina Bihor 30 18 10 58 Punctaj insuficient (P)
304 Radu Andrei-Laurentiu Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian Dambovita 30 18 10 58 Punctaj insuficient (P)
305 Simion Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana Timis 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
306 Balint Franceska Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru Neamt 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
307 AGRAVILOAEI MARINA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Vîrgă Liliana, Grecu Silvia Iasi 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
308 STAN VLAD-PAUL Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 10 38 10 58 Punctaj insuficient (P)
309 Andronescu Raluca Antonia Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica Gorj 10 38 10 58 Punctaj insuficient (P)
310 AGHEORGHIESEI IOANA-MIRUNA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
311 Dumitrescu Razvan Ionut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 30 14 14 58 Punctaj insuficient (P)
312 Kolozsi Norbert Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke, Godra Hajnal Harghita 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
313 BUCUR-SABAU MARIA-MIRABELA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
314 STAN MIHAI CRISTIAN Liceul Teoretic "Dunărea" TUDOR VERONICA / GAVRILĂ IULIA Galati 10 38 10 58 Punctaj insuficient (P)
315 Pop Marc Alexandru Colegiul National \"Alexandru Papiu Ilarian\" Targu-Mures Bogdan Sanda, HLO Mures 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
316 BĂRĂIAN ADRIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius Alba 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
317 Trascau Teodor-Bogdan Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian Valcea 25 22 10 57 Punctaj insuficient (P)
318 IOSUB LUCIAN -MIHAI Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Pintea Eugen Suceava 15 30 12 57 Punctaj insuficient (P)
319 Potorac Ioan Alexandru Colegiul National \"Alexandru Papiu Ilarian\" Targu-Mures Mailat Ildiko, HLO Mures 25 22 10 57 Punctaj insuficient (P)
320 Vad Zsolt Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csíki Zoltán Harghita 10 30 17 57 Punctaj insuficient (P)
321 Tilea Andrei Corneliu Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 10 30 17 57 Punctaj insuficient (P)
322 VOINESCU DAVID COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 15 26 16 57 Punctaj insuficient (P)
323 DORNEANU CEZAR COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA, RĂVOIU DANIELA Constanta 10 30 17 57 Punctaj insuficient (P)
324 RADU HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ Sectorul_1 15 30 12 57 Punctaj insuficient (P)
325 Boantă Dragos Petru Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena Hunedoara 20 14 23 57 Punctaj insuficient (P)
326 COȘMAN IULIAN C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 10 30 17 57 Punctaj insuficient (P)
327 DIACICOV CALIN MARIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA Sectorul_2 10 34 12 56 Punctaj insuficient (P)
328 Slătinaru Andrei Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru Neamt 10 34 12 56 Punctaj insuficient (P)
329 Badila Stefan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina Braila 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
330 stefan Marian Ionel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
331 Sirbu Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 10 34 12 56 Punctaj insuficient (P)
332 IACOVITA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
333 Sofronea Georgian Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
334 VEREȘTIUC EDUARD-GABRIEL Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 30 14 12 56 Punctaj insuficient (P)
335 KÖVÉR Norbert-Alexandru Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 30 10 16 56 Punctaj insuficient (P)
336 DINU MATEI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA MOCRIENCO FLORETINA Sectorul_2 10 34 12 56 Punctaj insuficient (P)
337 BUJOREANU VLAD MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, MARCEL HOMORODEAN Sectorul_1 10 30 16 56 Punctaj insuficient (P)
338 CĂRĂUȘU DIANA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
339 CERCEL MIHNEA Colegiul National "Nicolae Iorga" Vălenii de Munte Pîrvu Monica Prahova 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
340 VASILESCU ELIZA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU Sectorul_1 10 14 32 56 Punctaj insuficient (P)
341 Lavric Paul Colegiul Național ”Unirea” Focșani Colin Liliana Vrancea 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
342 PETRICELE GEORGIANA MARIA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 10 30 16 56 Punctaj insuficient (P)
343 PIRVU CONSTANTIN BOGDAN COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 34 12 56 Punctaj insuficient (P)
344 Achim-Pănescu Silvian Colegiul Național "Carol I" Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Niculescu Florin, Predesel Elena Dolj 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
345 KÁLLAI David Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 10 30 16 56 Punctaj insuficient (P)
346 Hordoan Darius Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela, Candale Silviu Bistrita-Nasaud 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
347 Ionel Sebastian Colegiul Național "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa, Vasluianu Bogdan Ialomita 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
348 Alexandrescu Ștefan Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea Sibiu 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
349 DUMITRESCU TOMA-IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, CORINA VINT, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
350 Grigoruț Dominic Octavian Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
351 FILAT MIHAI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, SILVIU SACUIU Sectorul_2 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
352 Panait Alexandru Ștefănel Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita Ialomita 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
353 ARSENE DAVID LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA Sectorul_3 15 26 14 55 Punctaj insuficient (P)
354 Stanescu stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
355 TERENTI MIHAI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vîrgă Liliana Iasi 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
356 Birtoiu Alin Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
357 SECUIU STEFAN MANIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 30 15 55 Punctaj insuficient (P)
358 POPA SILVIU ANDREI LICEUL TEORETIC ”TRAIAN” CONSTANȚA DUMITROF CRISTIAN, IVAȘCU CĂTĂLINA Constanta 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
359 Manolache Alexandru Constantin Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj Ianculescu Ionel Doru/Dejica Ramona Timis 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
360 Rusu Alexandru Florin Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
361 Lungu Andrei Daniel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela Gorj 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
362 MORARU EDUARD STEFAN COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
363 Gornic Dariu Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
364 Popescu Cezar Ștefan Cristian Colegiul Național "Carol I" Craiova Oprea Elena Marilena Dolj 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
365 STEFAN CLAUDIU COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
366 MIRON CODRUȚA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA Brasov 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
367 ILASI DAVID ANDREAS COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
368 Gafton Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana Timis 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
369 Talaba Dragos Ionut Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela Gorj 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
370 Pop Denis Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian Bistrita-Nasaud 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
371 Iordache Alexandru Stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela Arges 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
372 MURGU CRISTIAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Oana Butnărașu Iasi 30 10 14 54 Punctaj insuficient (P)
373 Kulcsar Noemi Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela Cluj 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
374 DIMA PHILIP ALEXANDRU COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT VILCIU MARILENA Sectorul_3 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
375 IORDACHE ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, CHICHIRIM MIRELA Constanta 30 14 10 54 Punctaj insuficient (P)
376 CUC Vladimir Colegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet Bihor 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
377 SIMINIUC DENIS BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI VOINEA-AXINTE ALINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
378 Mera Delia Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
379 NEAGU DENISA COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA Brasov 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
380 Runcan Paul Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
381 Moldoveanu Tudor Gabriel Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
382 Buca Mihnea Vicentiu Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
383 PITIC EMANUEL Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Cîrdei Traian, Galan Petrică Suceava 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
384 SIMA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 30 14 10 54 Punctaj insuficient (P)
385 HAIDUC ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
386 ALECA ANDREI VIRGIL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONEL Sectorul_6 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
387 Barbu Eduard Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
388 PRICOP TUDOR Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron Iasi 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
389 LOGHIN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI CHIRA LILIANA Botosani 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
390 NICOLAE ELISA STEFANIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
391 Botoc Indi Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
392 Burchel Radu Daniel Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica Dolj 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
393 Trandafir Andrei - Alexandru Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie Dambovita 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
394 Tertelici Gabriel Colegiul Național ”Unirea” Focșani Oprea Marilena Vrancea 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
395 URIEȘU IULIUS Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin Alba 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
396 ALEXANDRESCU ARIADNA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
397 MERA JEAN-ROBERT COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU GINGA-GRIGORESCU CRISTIAN Sectorul_4 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
398 SECĂREANU DAVID DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV POPOVICI MARIA, PĂCURAR FELICIA Brasov 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
399 Buian Dragoș Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea Sibiu 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
400 Gorun Cosmin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Preoteasa Carmen Gorj 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
401 CRĂCIUN ALEXANDRU-EMILIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA Galati 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
402 IONESCU PETRU-VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ Sectorul_1 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
403 BACS Dominic Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
404 Pasare Denis Florin Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica Gorj 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
405 Șorecău Adrian-Vasile Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 30 14 10 54 Punctaj insuficient (P)
406 MANU MIHNEA ANDREI COSTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
407 STAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, MARCEL HOMORODEAN Sectorul_1 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
408 Scarlat Marius Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana, Iliescu Camelia Dolj 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
409 CIRLIGEANU ANA CAROLINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
410 Dumitrescu Andrei Florentin Colegiul Național "Carol I" Craiova Cerbulescu Monica Dolj 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
411 GURZĂU ROLAND COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOGDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
412 DOBRIN TRAIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
413 Brinzan Ioana Claudia Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Dabelea Oana Gorj 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
414 SCARLAT MADALINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
415 Cristea Vlad Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica Braila 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
416 MATEI RAREȘ ANDREI Colegiul Național "Vasile Alecsandri" DĂU LILIANA, VOINEA MIRELA Galati 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
417 HAIDOIU CIPRIAN DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU, CIPRIAN POPA Sectorul_1 10 34 10 54 Punctaj insuficient (P)
418 Popovici Andreea Raluca Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica Gorj 25 18 10 53 Punctaj insuficient (P)
419 PASARIN IOAN-DAVID COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, CRÄ‚CIUNESCU GEORGETA ANTONI Sectorul_6 10 26 17 53 Punctaj insuficient (P)
420 Surdu Valeriu Adrian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 15 26 12 53 Punctaj insuficient (P)
421 CIRTOG FILIP-ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, KISCH MARIANA Sectorul_2 10 10 32 52 Punctaj insuficient (P)
422 NICOLAE ANTONIO COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRAȘOV CÎRJEAN COSTICĂ, GEOGE CARMEN, POPOVICI MARIA Brasov 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
423 Budasu Razvan Fabian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Bogdan Sanda Mures 10 26 16 52 Punctaj insuficient (P)
424 Filip Florin Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Catarau Mihaela Bacau 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
425 Duță Sorin Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia Rădulescu Dragoș Ialomita 25 10 17 52 Punctaj insuficient (P)
426 Fógel Edith Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
427 ROTARU VLAD MARIUS COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
428 MADA Adrian Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
429 Buliga Mihai Liceul Teoretic "Elf" Cluj-Napoca Bălan Gabriela Cluj 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
430 SILION LIVIU-MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI ILINCARIU OANA-CRISTINA Botosani 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
431 Ghinea Theodor Traian Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
432 BARBULESCU EUGEN -OCTAV LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA Sectorul_3 20 22 10 52 Punctaj insuficient (P)
433 Aioanei Arina-Mihaela Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta Arges 30 10 12 52 Punctaj insuficient (P)
434 ILIESCU ANDREI-TUDOR Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Ifrim Aliana Bacau 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
435 Ciovnicu Gina Iuliana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
436 ALDEA IULIA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL \"ANDREI ȘAGUNA\" BRAȘOV MODRIȘAN ADRIAN, FODOR BOGDAN Brasov 10 30 12 52 Punctaj insuficient (P)
437 Marinica Alexandra Raluca Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
438 BARBU DANIEL COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Sectorul_2 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
439 DIMA MATEI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ \"GRIGORE MOISIL\" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE \"HAI LA OLIMPIADĂ\" BRAȘOV POPA MILENA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
440 IBRAM TIMUR LICEUL TEORETIC ”DECEBAL” CONSTANȚA DRAGOMIR ELENA Constanta 20 10 21 51 Punctaj insuficient (P)
441 RĂILEANU IOANA-DANIELA Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" ILIE ELENA DANIELA/CUBASA PAULA Galati 15 26 10 51 Punctaj insuficient (P)
442 TODOR MARIAN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
443 Tokés Róbert Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Balázs Katalin Mures 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
444 Gheorghe Florin Cristi Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Petre Carmen Dolj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
445 GRAUR DAN MIHAI LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA NIȚU ALINA ELENA Constanta 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
446 GREU SORIN IULIAN Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" Iași Rusu Beatris Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
447 Cozma Casiana Teodora Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
448 Badoi stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
449 SUDITU DARIUS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, MARIANA KISCH Sectorul_1 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
450 Papuc Stefan Eduard Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
451 ZAHARIA ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
452 Bozga Bianca Vlasia Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria Maramures 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
453 Mura Paul Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal, Badiu Oana Hunedoara 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
454 CEBAN MĂDĂLINA Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Oana Butnărașu Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
455 LAZAR VLAD COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRAȘOV CÎRJEAN COSTICĂ, GEOGE CARMEN, POPOVICI MARIA Brasov 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
456 Póti Ábel Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
457 SANDRU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
458 Vladoiu Cristian Gabriel Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Runceanu Mihaela Gorj 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
459 PUȚINTICĂ NICOLETA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
460 FILIP ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
461 Flutur Mihail Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda Timis 10 22 18 50 Punctaj insuficient (P)
462 Borcean Tudor Colegiul National Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Tomulescu Vasilica Gorj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
463 Cuprinsu Andrei Filip COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Dumitrescu Gica Calarasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
464 Cighi Vasile Colegiul Național "Silvania" Zalău Revnic Gheorghe Salaj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
465 Carp Rafael Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
466 Tóth Tamás Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Sleghel Izabella Covasna 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
467 Bechir Rareș Mihai Liceul Teoretic "Independența" Calafat Miu Mihaela Camelia Dolj 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
468 CREȚU ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL ”A.T. LAURIAN” BOTOȘANI GIOCAȘ CARMEN AFRODITA Botosani 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
469 Niunin Matei-Gabriel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Costrachevici Elena Neamt 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
470 Dragomir Robert Daniel Liceul Teoretic ”Panait Cerna” Braila Trufas Catalina Braila 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
471 Sima Alin Alexandru Liceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian Maramures 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
472 PATARLAGEANU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, KNOPF ANCA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
473 BIRSAN EVA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA NAE SOFIA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
474 ISACHE BOGDAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
475 Tulbure Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana Timis 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
476 ALEXAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
477 COLEV THOMAS C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
478 CHIȘLEAC REMUS Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
479 Nan David Colegiul National Banatean Toma Rodica Timis 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
480 TUDOR MARIA RUXANDA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
481 GALU MATEI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Oana Butnărașu Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
482 Mî?îl? Alin Remus Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui Leustean Cristina, Popa Mihaela Vaslui 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
483 Vladu Daniela Gabriela Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
484 LESARU ANDI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
485 NEGREA DANIEL-MIHAIL LICEUL TEORETIC NATIONAL CHERCIU RODICA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
486 STRUNGAR Dan Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
487 Nistor Ioan Mario Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
488 Serbanica Andreea Maria Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
489 ROMAN MATIA-ALEXANDRU Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu Iasi 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
490 Benteu Alexandru-Ioan Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
491 Illes Andrei Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
492 RUICU DAN COSTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
493 BINDIU ANA MARIA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vîrgă Liliana Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
494 GIURGIU TEOFIL COSTIN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura Alba 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
495 LINTMAIER-MANAILA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
496 LOTREA TUDOR-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, CRÄ‚CIUNESCU GEORGETA ANTONI Sectorul_6 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
497 Frigioiu Robert Cristian Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica Braila 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
498 FARCAS ANDREI BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU NAE SOFIA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
499 Karasz Benjamin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
500 Dinu Florin-Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
501 CUDLA RADU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
502 DUMITRU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV PENGHIȘ DIANA, GHIȘE CIPRIAN, NIȚULESCU LAURA Brasov 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
503 Bârgăoanu Iarin Cristian Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin Neamt 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
504 Tudorache Ioan Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu Sibiu 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
505 Márton Áron Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Balázs Katalin Mures 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
506 DOGARIU-BANCIULESCU Andrei Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
507 Simon Áron Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Balázs Katalin, HLO Mures 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
508 Asaftei Rares-Marian Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
509 Olaru Alexandru Constantin Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia Gorj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
510 Elekes Köllő Jenő Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csíki Zoltán Harghita 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
511 Racz Maximilian Colegiul National C.D.Loga TImisoara Boar Renata-Graziela/Stanga Viorica Mirela Timis 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
512 Vaida Ionuț Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela Cluj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
513 ARADEI ROBERT Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie Bacau 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
514 NAVADARU CĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV POPA MILENA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
515 Turc Darius Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
516 Gulin Tudor Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
517 MIGA-PAPADOPOL ANDREI COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA SPLAIS CARMEN FLORENTINA Sectorul_2 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
518 BOSTAN MATEI Liceul Teoretic de Informatica "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 20 18 12 50 Punctaj insuficient (P)
519 Bălu Sandra Colegiul National Radu Greceanu Oprea Bianaca, Popescu Doru Olt 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
520 Nagy Dávid Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
521 OANEA ALEXANDRU GABRIEL Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
522 Prodan Matei Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca, Tarța-Buhan Elena Cluj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
523 STANCA VICTOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA POPESCU ELENA-DIANA Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
524 PIPIRIG RAREȘ Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu, Marinel Șerban Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
525 Mureșan Andrea-Simina Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru Maramures 10 26 14 50 Punctaj insuficient (P)
526 POPESCU TUDOR IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU,VICTOR MANZ Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
527 DRACOPOL RAZVAN-CRISTIAN SCOALA CENTRALA BALCA MARIANA-MIHAELA Sectorul_2 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
528 Kotró Előd Colegiul Național \"Székely Mikó\" Sf.Gheorghe Kubánda Miklós Covasna 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
529 BRĂSLASU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/VISINESCU VIOLETA Prahova 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
530 OSMAN-CALESCU MARIA NATALIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
531 Georgescu Andrei-Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
532 Filip Cristian Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Stanciu Gina Braila 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
533 FRONEA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
534 LOGHIN CĂTĂLIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia, Vîrgă Liliana Iasi 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
535 Florea David Manuel Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițean Liliana Bistrita-Nasaud 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
536 Gogelescu Karlos Gabriel Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia Gorj 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
537 Ion Daniel Colegiul National "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin, Voicu Maria Ialomita 10 22 17 49 Punctaj insuficient (P)
538 Dimond Mate Liceul Teoretic Carei Gozner Robert Satu-Mare 25 14 10 49 Punctaj insuficient (P)
539 Dan Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Salanțiu Crina Cluj 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
540 NITESCU LUMINITA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, MARCEL HOMORODEAN, GEORGE TRIFAN, GABRIELA BALALAIA Sectorul_1 10 18 20 48 Punctaj insuficient (P)
541 Grăpinoiu Codrin-Emilian Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 20 18 10 48 Punctaj insuficient (P)
542 Grigore Vlad C.N. B.P. Hasdeu Buzau Trocaru Dana Buzau 20 18 10 48 Punctaj insuficient (P)
543 Buzila Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
544 Adetu Amalia Ioana Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina Braila 20 18 10 48 Punctaj insuficient (P)
545 Vraja Marco Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 18 20 48 Punctaj insuficient (P)
546 Bordeanu Călin Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
547 CĂRPINIȘAN GEORGE Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius Alba 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
548 ALEXANDRESCU TEODORA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIANA POPESCU, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 22 16 48 Punctaj insuficient (P)
549 CRĂCIUN IANCU-CRISTIN Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu Iasi 15 22 10 47 Punctaj insuficient (P)
550 DAVID SERGIU ROLAND Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius Alba 15 18 14 47 Punctaj insuficient (P)
551 Marchis Vlad-Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Simulescu Adriana Timis 15 22 10 47 Punctaj insuficient (P)
552 Gânscă Tudor Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela Cluj 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
553 ROTARIU GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI VOINEA-AXINTE ALINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
554 Stana Andrei Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla Arad 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
555 Forgó Tamás Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Balázs Katalin Mures 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
556 Turcu Mihnea Alexandru Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
557 FOLTUN SAMUEL COLEGIUL NATIONAL ”DIACONOVICI-TIETZ” RESITA TOMOS DANIEL Caras-Severin 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
558 POPESCU ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "DR. IOAN MEȘOTĂ" BRAȘOV VOLMER MIHAELA, POPOVICI MARIA Brasov 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
559 Varga Maté Zsigmond Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
560 Feduș Robert Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela Arad 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
561 Profir Alexandru Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica Vaslui 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
562 Vadastreanu Mihai David Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
563 Roșu Radu Gabriel Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
564 MINEO DANA MARIA GIOVANNA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU Sectorul_1 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
565 Munteanu Mircea-Gabriel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela Arges 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
566 IORDACHE RAZVAN GABRIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
567 PETROVICI MAXIM Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
568 MISĂILĂ MARIUS ALESSANDRU COLEGIUL NAŢIONAL"Costache Negri" STRATULAT DANIELA Galati 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
569 VIZINTEANU TEODORA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" IORDACHI LIZETA Galati 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
570 Bușoi Daniel C.N. B.P. Hasdeu Buzau Tache Rozica Buzau 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
571 Secoșan Mihai Sebastian Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu Sibiu 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
572 IGNAT DRAGOȘ Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
573 Fintina Stefania Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
574 Savut Ioan-Cosmin Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin Mures 10 22 14 46 Punctaj insuficient (P)
575 CIUBOTARU HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 22 14 46 Punctaj insuficient (P)
576 MOROIANU ADRIAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA MOCRIENCO FLORENTINA Sectorul_2 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
577 Turbatu Miruna Teodora Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu Vaslui 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
578 Stan Adrian Marian Colegiul Național ”Elena Cuza” Craiova Petre Carmen Dolj 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
579 Enăchescu Alexandra-Elena Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
580 Muntean Mihai-Dorin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena Cluj 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
581 NIȚĂ DENIS Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iași Uriciuc Anca Iasi 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
582 Armaczki Alexandra Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
583 Ionescu Ioana Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian Valcea 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
584 Rechimciuc Dionisie Colegiul Național \"Mihai Viteazul\" Sf.Gheorghe Ștefănescu Mariana Covasna 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
585 Găvruș Dragoș-Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana Cluj 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
586 Florescu Bogdan Ilie Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian Valcea 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
587 DUMITROVICI CARLA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL RUDEANU VIOREL Sectorul_2 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
588 Cîrstoiu Vlad C.N. B.P. Hasdeu Buzau Tache Rozica Buzau 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
589 CHERAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, CHICHIRIM MIRELA Constanta 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
590 Udriște Cătălin Colegiul Național ”Ion Maiorescu” Giurgiu Pantelimon Daniela Giurgiu 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
591 BUCSA RARES-STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
592 Radu Andrei-Cezar Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela Arges 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
593 LECHEA DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL "RADU NEGRU" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA Brasov 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
594 Nicolaescu Ioan-Alexandru Colegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian Dambovita 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
595 Doba-Munteanu Mihai-George Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana Bacau 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
596 Iancu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina Arges 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
597 Baltac Ștefan COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Dumitrescu Gica Calarasi 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
598 BOALA ALEXANDRA IOANA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
599 GYÖRGYPÁL Gergő Liceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Nagy Ildiko Bihor 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
600 ALBU MATEI-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, VALENTIN BOCA Sectorul_1 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
601 Vișoiu Alexandru C.N. B.P. Hasdeu Buzau Tache Rozica Buzau 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
602 CĂLIN IONUȚ LAURENȚIU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" IORDACHI LIZETA Galati 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
603 TANASA ANA-MARIA Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez Iasi 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
604 REGATUN OCTAVIAN ȘTEFAN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara Iasi 25 10 10 45 Punctaj insuficient (P)
605 Udilă Mihai Tiberiu Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela Neamt 10 10 25 45 Punctaj insuficient (P)
606 Stoica Sergiu Colegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu Sibiu 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
607 CIOATĂ TEODOR LICEUL TEORETIC ”CALLATIS” MANGALIA PILAT MIHAELA Constanta 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
608 Rotar Mircea-Raul Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Oprea Ioana Cluj 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
609 Gânju Alexandru Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla Arad 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
610 Chipirliu Denis Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu Vaslui 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
611 Sima Grigore Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria Maramures 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
612 Vilcu Valentin-Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona Arges 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
613 TUNSOIU DAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 20 10 14 44 Punctaj insuficient (P)
614 Bărglăzan Alexandru Ștefan Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea Sibiu 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
615 Balog Octavian Liceul Teoretic Carei Laslo Ion Satu-Mare 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
616 Pletea Marinescu Valentin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 10 18 16 44 Punctaj insuficient (P)
617 Opriș Darius Seamin Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 20 10 14 44 Punctaj insuficient (P)
618 Boicea Dan Florin Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina Petre Carmen Dolj 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
619 Alexa Sergiu Antoniu Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 10 18 16 44 Punctaj insuficient (P)
620 Toarcas Denisa Alina Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin Salaj 15 18 10 43 Punctaj insuficient (P)
621 Dömös Mózes Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke, Godra Hajnal Harghita 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
622 Pascu Daria Colegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea Hunedoara 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
623 Varga Gabriela Colegiul Național "Silvania" Zalău Revnic Gheorghe Salaj 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
624 ACOSTI CLAUDIU-MIREL COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, RAVICI GEORGIANA Sectorul_6 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
625 German Florin Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona, Petcoviciu Oana Arad 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
626 DOBRIN IONUȚ-ALEXANDRU Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA Galati 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
627 Popescu Florin Daniel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
628 MARCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
629 PETRILA Claudiu Nicolae Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
630 Negrean Daria Ioana Colegiul Național "Silvania" Zalău Morar Florin, Revnic Gheorghe Salaj 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
631 Afrem Nickolas Alessandro Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina, Petre Carmen Dolj 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
632 CALISTRU DIANA COLEGIUL NAȚIONAL \"RADU NEGRU\" FĂGĂRAȘ SUCIU DANIELA Brasov 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
633 COMAN ȘTEFAN Colegiul Național "G. Ibrăileanu" Iași Vasilica Roșca Iasi 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
634 GRIGORAȘ ROBERT CONSTANTIN Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Tufescu Lăcrămioara Iasi 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
635 Pican Eric Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Predeșel Elena Dolj 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
636 Bató Katalin Liceul Teoretic Bolyai Farkas Targu-Mures Balázs Katalin Mures 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
637 Marton Andrea Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela, HLO Mures 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
638 PETRAȘUC ANA Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina Suceava 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
639 Panainte Raluca Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu Timis 10 18 14 42 Punctaj insuficient (P)
640 ANDRONACHE MĂDĂLINA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/VISINESCU VIOLETA Prahova 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
641 Șeu David Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana Maramures 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
642 RESIGA SORANA IOANA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil Alba 10 14 17 41 Punctaj insuficient (P)
643 Nimu Alexandra-Ioana Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Simulescu Adriana Timis 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
644 POSTOLEA DAVID COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC PETRISOR VALIANA FELICIA Sectorul_2 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
645 PRUNOIU LUCA LICEUL TEORETIC JEAN MONNET ENACHE PAUL Sectorul_1 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
646 Vuia Teodor-Traian Colegiul National Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Bogdanescu Simona, Carabas Tatiana Timis 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
647 DIMA FLORIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI DELEA CLAUDIU Sectorul_4 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
648 MISU IOANA TEODORA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 18 12 40 Punctaj insuficient (P)
649 SERBANESCU DINU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR OBREJA CAMELIA Sectorul_5 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
650 FECHETE Luca Andrei Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
651 Voicu Andrei Silviu Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
652 Bilegan Alexandru Iliuță Mihai Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela Bistrita-Nasaud 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
653 RUSU COSMIN CONSTANTIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela Suceava 10 18 12 40 Punctaj insuficient (P)
654 CIORAP SILVIU-GEORGE Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu, Marinel Șerban Iasi 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
655 Giurcanu Codrin Mihai Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina Vaslui 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
656 Ghera Denis Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda Timis 10 18 12 40 Punctaj insuficient (P)
657 PERȘENEA ANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL" BRAȘOV CRĂCIUN ALEXANDRA, BURCUȚĂ MARIA Brasov 15 14 10 39 Punctaj insuficient (P)
658 GĂITAN NICOLAI CNM „Ștefan cel Mare” C-lung Mold. Ionescu Gabriela Suceava 15 14 10 39 Punctaj insuficient (P)
659 Ognean Mihnea Colegiul National Unirea Targu-Mures Marginean Manuela Mures 15 10 14 39 Punctaj insuficient (P)
660 ROMAN BIANCA COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ "GRIORE MOISIL" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV POPA MILENA, NIȚULESCU LAURA, PENGHIȘ DIANA Brasov 15 14 10 39 Punctaj insuficient (P)
661 ȘTEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI ȘAGUNA" BRAȘOV, CENTRUL DE PREGĂTIRE "HAI LA OLIMPIADĂ" BRAȘOV FODOR BOHDAN, AUPICI IRINA, NIȚULESCU LAURA, PENGHȘ DIANA Brasov 15 10 14 39 Punctaj insuficient (P)
662 Gligorașcu Florin Lucian Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina, Petre Carmen Dolj 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
663 Dinca Diana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
664 Voicu Dorina Nicoleta COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI Șerban Gabriela / Dumitrescu Gica Calarasi 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
665 IVAN TEODORA Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin Alba 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
666 Guzu Cristiana Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
667 SCHADI ANDREAS Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin Alba 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
668 GHEORGHE IONUT ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU Sectorul_1 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
669 DOMOCOS Fabian Adrian Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
670 GAVRILA FLORIN-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA Sectorul_3 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
671 BOTEZATU IOANA Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
672 NECULA OVIDIU Colegiul National "Nicolae Iorga" Vălenii de Munte Pîrvu Monica Prahova 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
673 Dumitrana Mihnea-Ioan Colegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal Hunedoara 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
674 Mirea Carla-Cristina Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru Arges 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
675 Lăcătuș Darius Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria Maramures 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
676 Ghita Ilaria Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
677 Luca Marius Constantin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela Cluj 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
678 Chera Maria Alexandra Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Dabelea Delia,Boian Flavius Gorj 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
679 Oprea Alexandru - Constantin Colegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie Dambovita 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
680 Horga Filip-Sebastian Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
681 VOLANSCHI MATEI Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana Suceava 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
682 CIUTA Daria Briana Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
683 Pîrlog Andreea Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Nastase Luminita, Constantin Mihaela Prahova 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
684 Prodan Florin Mihai Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Badea Rodica Olt 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
685 Filip Ștefan-Ioan Colegiul Național "Octavian Goga" Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela Harghita 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
686 MIHALCEA TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, ANCA KNOPF Sectorul_1 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
687 Nenciu George-Robert Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
688 Bula Andreea Iasmina Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț Arad 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
689 ȘORODOC MATEI - GEORGE COLEGIUL NAȚIONAL \"MIHAI EMINESCU\" BOTOȘANI CHIRA LILIANA Botosani 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
690 NECULEASEI MATEI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
691 Proț Cosmin Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Intorsura Buzaului Popica Silviu Ciprian Covasna 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
692 ANDRONIC MARIAN ROBERT LICEUL REGINA MARIA DOROHOI AMARIE BOGDAN Botosani 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
693 Butnaru Razvan Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina Braila 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
694 Ghiorghe Sorana Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu Sibiu 10 10 17 37 Punctaj insuficient (P)
695 DIACONIȚA ADRIAN Colegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana Suceava 10 10 17 37 Punctaj insuficient (P)
696 Giuroiu Iulia Elena Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 10 10 17 37 Punctaj insuficient (P)
697 Dezső László Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke, Godra Hajnal Harghita 10 14 12 36 Punctaj insuficient (P)
698 BRADESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA Sectorul_2 10 14 12 36 Punctaj insuficient (P)
699 RAMADAN OMAR COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE DUMITRESCU IULIANA Sectorul_1 15 10 10 35 Punctaj insuficient (P)
700 STREJARU MIHAI-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ Sectorul_1 15 10 10 35 Punctaj insuficient (P)
701 Anton Andrei Colegiul National "Traian" Pit-Rada Ionel Vasile, Centrul HLO Mehedinti 15 10 10 35 Punctaj insuficient (P)
702 LIPAN ANDREI VALENTIN COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA Constanta 15 10 10 35 Punctaj insuficient (P)
703 Ciobanu Laurențiu Colegiul Național George Coșbuc Năsăud Lazăr Marius Bistrita-Nasaud 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
704 Imre Botond Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
705 FRUNZĂ ALEXANDRU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel, Tufescu Lăcrămioara Iasi 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
706 COJOCARU DANIELA-PATRICIA COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA PRISLOPAN MARILENA Sectorul_4 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
707 RÎPAN IOAN-ANDREI Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Dițu Garofița/Tompea Viorel Suceava 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
708 Barcas Patrick Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
709 Gandraman Iulian Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Muscalu Adrian Tulcea 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
710 STAN VLAD Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Maftei Ionel, Tufescu Lăcrămioara Iasi 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
711 PLOSCEAC ALEXANDRU C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela Suceava 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
712 Chiper Roberto Marian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina, Mocanu Daniel Vaslui 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
713 LUNGU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/VISINESCU VIOLETA Prahova 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
714 Apostol Diana Flavia Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion Vaslui 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
715 MOCANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
716 MINTULEASA ELIZA-NICOLETA COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA MIRZACU MARIUS, CRÄ‚CIUNESCU GEORGETA ANTONI Sectorul_6 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
717 POORSAFAR-JAHROMI ANAHITA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
718 PONCEA VLĂDUȚ-MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL ”ANASTASESCU” ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA Teleorman 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
719 Gocz Norbert Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Tg.Secuiesc Sleghel Izabella Covasna 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
720 Udrea Delia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela Arges 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
721 VĂCĂRASU DRAGOS-STEFAN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA Bacau 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
722 ZAMFIR CEZARA MARIA COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDE REUT MARILENA VILCIU Sectorul_3 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
723 ANA THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
724 Bușui Bogdan Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
725 Bulimar Mihai-Alexandru Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena Bacau 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
726 Mihai Luciana C.N. B.P. Hasdeu Buzau Tache Rozica Buzau 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
727 Stan Ioan Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
728 Braica Patricia Maria Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia, Șandor Nicoleta Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
729 Șandra David Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela Arad 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
730 Mașcovici Alexandru Raul Adrian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen Maramures 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
731 Bărbuș Bianca Ioana Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
732 POPESCU VLAD ȘTEFAN LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA BRAN EMANUELA, MEMET EDEN Constanta 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
733 Afloroaei Cristian Colegiul Național "Octavian Goga" Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela Harghita 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
734 Bițică Sebastian Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona, Petcoviciu Oana Arad 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
735 Marcu Michael-Teofil Colegiul National Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Bogdanescu Simona, Carabas Tatiana Timis 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
736 Grad Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria Maramures 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
737 MICU ELENA CORINA COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA MOCRIENCO FLORENTINA Sectorul_2 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
738 BOGDAN ALICIA IOANA Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen Alba 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
739 Poszet Kinga Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
740 Korpos Botond Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
741 Avram Andrei Colegiul National \"Alexandru Papiu Ilarian\" Targu-Mures Bogdan Sanda, HLO Mures 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
742 Koteles Patrick Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
743 Brateanu Alexandru Colegiul National C.D.Loga TImisoara Boar Renata-Graziela/Stanga Viorica Mirela Timis 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
744 Mirzea Gabriel Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Mortu Florica Braila 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
745 Mészáros Bálint Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Bálint Zsuzsa Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
746 ANGHELUŢĂ DRAGOŞ COLEGIUL NAŢIONAL"Costache Negri" DINU ELENA Galati 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
747 NĂMOIANU PETRE Colegiul Național "Vasile Alecsandri" DĂU LILIANA / VOINEA MIRELA Galati 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
748 Calavri Mircea Colegiul National "Gh. Munteanu Murgoci" Braila Anton Cristina Braila 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
749 Balint William-Damian Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Enea Petru Gabriel Bacau 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
750 GHEORGHE ALEXIA IOANA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA Galati 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
751 CIOMAG TUDOR Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița - Dorina Suceava 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
752 Stefanescu Alexandru-Liviu Liceul Teoretic Wiliam Shakespeare Timisoara Czabor Noemi Timis 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
753 Budai Mark Kristian Colegiul Național Petru Rareș Beclean Nicula Cristian Bistrita-Nasaud 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
754 TIMOFTE ALIN GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOȘANI VOINEA-AXINTE ALINA, OLTEAN ȘTEFAN Botosani 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
755 CORLAN FILIP-TEODOR COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL MANIOLA DOMNICA Sectorul_2 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
756 Marciu Vlad Mihai Colegiul Național "Elena Cuza” Craiova Petre Carmen Dolj 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
757 Bozga Rareș Ionuț Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Vida Felicia Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
758 BÎRLĂDEANU RALUCA-MONICA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA Galati 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
759 Birgiszer Roland Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
760 OANCEA DELIA-ANDREEA Colegiul National "Nicolae Iorga" Vălenii de Munte Pîrvu Monica Prahova 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
761 BUSE ADRIAN ROBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU GEORGE TRIFAN, MARCEL HOMORODEAN Sectorul_1 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
762 Tamás László Colegiul Național "Márton Áron" Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
763 Aioanei Robert-Alexandru Colegiul National Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Bogdanescu Simona, Carabas Tatiana Timis 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
764 Crețu Gabriel Nicolae Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu Sibiu 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
765 Stanciu Andrei-Cristian COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin Dambovita 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
766 NICULA DAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU VICTOR MANZ, KNOPF ANCA Sectorul_1 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
767 Darie Patrick-Ștefan Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
768 ȘERBAN IULIAN-FLORENTIN COLEGIUL NAȚIONAL ”ANASTASESCU” ROȘIORII DE VEDE ȘTEFAN CĂTĂLINA Teleorman 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
769 Nicolaescu Raoul-Gabriel Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian Valcea 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
770 LACHE ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA TALAAT-HAMID ANCA OLIMPIA Sectorul_1 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
771 Mare Adrian Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
772 IONIȚĂ FILIP ARIAN COLEGIUL NATIONAL "A.T.LAURIAN" BOTOȘANI CARDAS CERASELA, ASANDULUI ROXANA Botosani 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
773 Pop Bogdan Cristian Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen Maramures 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
774 POPA DIMITRI COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR DUMITRU SILVIU Sectorul_5 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
775 RATA VLAD DANIEL COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB CAZACU NINA Sectorul_3 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
776 Ciucan Andrei Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana Arges 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
777 Maciujec David Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin Neamt 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
778 DICU ANDREI ARMAND COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU VERBINSCHI ADRIANA Sectorul_4 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
779 Draica Georgiana Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
780 Bratu Andrei-Sebastian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona Arges 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
781 SÎRBU VALENTIN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin Alba 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
782 Suciu Maria Elena Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Gabriela Cluj 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
783 Dămean Andrei Ștefan Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat Sibiu 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
784 Slavu Emilia Colegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Lazăr Maria Ana Hunedoara 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
785 Dumitru Antonio Daniel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail Valcea 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
786 Filip Rober Cristian Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Focșani Mereuță Elena Camelia Vrancea 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
787 BÎRSAN ROBERT Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
788 BĂLĂNICĂ MARIO-ALEXANDRU Liceul Teoretic "Mircea Eliade" CRIHANĂ GINA Galati 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
789 PITIC GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA, MARCEL HOMORODEAN Sectorul_1 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
790 AMARIE TIBERIU LICEUL REGINA MARIA DOROHOI AMARIE BOGDAN Botosani 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
791 Spravil Carina Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela Arad 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
792 Adoc Dan-Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia Arad 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
793 Vuculescu Roxana Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana, Stoia Mirela Arad 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
794 Stiuj Emanuel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie Arges 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
795 Caracas Radu Nicolae Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
796 Rosca Vlad-Antoniu Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta Dambovita 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
797 DEMIAN Cosmin Gabriel Colegiul Național SAMUIL VULCAN Beiuș Hora Florentina Bihor 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
798 Moroz Lion Erik Colegiul Național „Ioan Slavici” Satu Mare Annamária Lőkös Satu-Mare 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
799 VERDES NICOLAE-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA DANCIU ALINA Sectorul_4 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
800 AVRAMESCU MARIO- IONUT LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA CHIRITA VALENTINA / BADEA CORINA Sectorul_3 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro