home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (26 concurenti Calificati Direct - A)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 Lăuran David Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițas Petru, Ilea Lucian Cluj 100 100 100 300 Calificat (A)
2 APOSTOL DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIANA POPESCU, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 100 100 100 300 Calificat (A)
3 GREACA ALBERT ANTONIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CABAS ALI, NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 100 100 100 300 Calificat (A)
4 Nicola Alexandra Mihaela Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 85 100 100 285 Calificat (A)
5 Uzum Răzvan Viorel Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta Satu-Mare 100 100 55 255 Calificat (A)
6 COLTOS RADU MIHAI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BÄ‚LASA FILONELA, KNOPF ANC Sectorul_6 65 100 70 235 Calificat (A)
7 Chitan Rafael Alexandru Colegiul National Tudor Vladimirescu Targu Jiu Popescu Sanda Gorj 80 100 40 220 Calificat (A)
8 Magirescu Tudor ?tefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie Bacau 65 100 45 210 Calificat (A)
9 DUMITRESCUL EDUARD VALENTIN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel Suceava 60 96 50 206 Calificat (A)
10 CHIRIAC MATEI Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 75 90 38 203 Calificat (A)
11 Savu Daria-Maria Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica Prahova 50 100 50 200 Calificat (A)
12 BLANOVSCHI DINU COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU VERBINSCHI ADRIANA Sectorul_4 65 92 35 192 Calificat (A)
13 ANGHEL FABIAN Colegiul Național "Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA / DĂU LILIANA Galati 65 100 24 189 Calificat (A)
14 Alexandru Norina Stefania Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 60 96 32 188 Calificat (A)
15 Oprea Marina Colegiul National Radu Greceanu Oprea Bianca, Popescu Doru Olt 65 96 22 183 Calificat (A)
16 Bogdan Vlad Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel Hunedoara 65 100 16 181 Calificat (A)
17 Oniga Andrei-Mihai Colegiul Național Liviu Rebreanu Bistrița Candale Silviu, Gălățan Constantin Bistrita-Nasaud 35 94 50 179 Calificat (A)
18 Mujdar Milan Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu Maramures 40 100 30 170 Calificat (A)
19 Kovacs Mark-Daniel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia Arad 65 80 24 169 Calificat (A)
20 Dragutoiu Vlad-Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 55 88 14 157 Calificat (A)
21 CIOARA David Darius Colegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI Bihor 45 96 14 155 Calificat (A)
22 Brabete Marius Stelian Liceul Teoretic ”Tudor Vianu”, Giurgiu Cuciuch Maria, Kisch Mariana, Gogoașe Florina Giurgiu 25 96 32 153 Calificat (A)
23 Doroftei Rares Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila Toncea Cristian Braila 15 100 20 135 Calificat (A)
24 Mihaescu Razvan Andrei Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Angelica, Centrul HLO Mehedinti 60 60 14 134 Calificat (A)
25 DAN PATRICK-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL UDREA DIANA, MARIANA KISCH, CRISTIAN FRANCU Sectorul_2 15 96 22 133 Calificat (A)
26 Deaconescu Sabin Mario Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela Valcea 10 100 20 130 Calificat (A)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro