home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a ( 54 concurenti Calificati Clasament National - CN)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 P3 Total Status
1 FEODOROV ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 75 100 100 275 Clasament National (CN)
2 HOSU IULIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 100 100 75 275 Clasament National (CN)
3 GAVRA BOGDAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CHIRIAC ANDREI Sectorul_3 35 100 100 235 Clasament National (CN)
4 JIANU IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 50 100 70 220 Clasament National (CN)
5 IVAN TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ Sectorul_1 70 76 70 216 Clasament National (CN)
6 CALINESCU MIHAI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, KISCH MARIANA Sectorul_3 15 100 100 215 Clasament National (CN)
7 HRISTODORESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU, ANCA KNOPF Sectorul_1 65 94 45 204 Clasament National (CN)
8 GAVRIZI MIRCEA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF Sectorul_1 55 100 45 200 Clasament National (CN)
9 COJOCARU ANDREI CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, CHIRIAC ANDREI Sectorul_3 30 100 70 200 Clasament National (CN)
10 GASAN CAROL LUCA COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA POPESCU ELENA-DIANA Sectorul_1 30 96 70 196 Clasament National (CN)
11 CAINAMISIR VLAD-NICHOLAS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, VICTOR MANZ Sectorul_1 55 100 40 195 Clasament National (CN)
12 DOBRICEAN IOAN DORIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 60 96 36 192 Clasament National (CN)
13 AXENIE RAISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, KISCH MARIANA Sectorul_1 65 100 24 189 Clasament National (CN)
14 COSTACHE RADU Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 15 100 73 188 Clasament National (CN)
15 ROATA-PALADE MIRCEA-ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN, TRIFAN GEORGE Sectorul_3 40 100 45 185 Clasament National (CN)
16 CHIRILĂ TUDOR Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron, Ioniță Alexandru Iasi 65 100 14 179 Clasament National (CN)
17 Éles Júlia Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 65 100 12 177 Clasament National (CN)
18 IORDAN RAREȘ Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 55 100 16 171 Clasament National (CN)
19 Coneschi Vlad Colegiul National Radu Greceanu Oprea Bianca, Spatarel Dan Constantin Olt 55 100 16 171 Clasament National (CN)
20 Popa Sebastian Colegiul National Spiru Haret Targu Jiu Boian Flavius Gorj 55 90 24 169 Clasament National (CN)
21 Popescu Stefan Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria Bacau 30 96 41 167 Clasament National (CN)
22 TUDORACHE STEFAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CARMEN MINCA,CORINA VINT, OANA CHIOVEANU, ANCA KNOPF Sectorul_1 55 100 12 167 Clasament National (CN)
23 BUD STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU CRISTIANA POPESCU, ELENA DRAGAN, ANCA KNOPF Sectorul_1 30 100 35 165 Clasament National (CN)
24 BANCILA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 20 100 44 164 Clasament National (CN)
25 ARDELEANU GEORGE CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK Sectorul_3 15 96 50 161 Clasament National (CN)
26 Gabor Ioana Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca, Vaida Dana Cluj 15 96 50 161 Clasament National (CN)
27 ARSENE ELENA DENISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, KNOPF ANCA Sectorul_1 55 92 12 159 Clasament National (CN)
28 ANDRONE STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL Sectorul_1 60 86 10 156 Clasament National (CN)
29 Negoescu Divia Petra Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 40 100 14 154 Clasament National (CN)
30 ONUT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA Prahova 80 64 10 154 Clasament National (CN)
31 ȚEBREAN ANDREEA Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela Suceava 30 88 35 153 Clasament National (CN)
32 NEGRESCU THEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 50 92 10 152 Clasament National (CN)
33 BANTAS GEORGE SERBAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 30 76 40 146 Clasament National (CN)
34 BORGOVAN ALEXANDRU Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul Suceava 15 100 30 145 Clasament National (CN)
35 Ivancu Bogdan Gabriel Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 10 100 32 142 Clasament National (CN)
36 Rotaru Robert Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie Bacau 15 96 30 141 Clasament National (CN)
37 Durlănescu Ștefan Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 30 100 10 140 Clasament National (CN)
38 IONESCU ANDREI SERBAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ELENA DRAGAN, CRISTIANA POPESCU, VICTOR MANZ, MARIANA KISCH Sectorul_1 80 30 27 137 Clasament National (CN)
39 Mihalcea Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mindrescu Andu Vaslui 40 80 14 134 Clasament National (CN)
40 Barbu Robert-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana Arges 15 100 19 134 Clasament National (CN)
41 Paduraru Andrei Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli Bacau 20 100 14 134 Clasament National (CN)
42 Anghel Mihnea Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius Dolj 15 96 22 133 Clasament National (CN)
43 Teișanu Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 55 64 12 131 Clasament National (CN)
44 PARASCHIV-PASHALIDIS ANDA Colegiul Național "Vasile Alecsandri" COBZARU LUMINIȚA Galati 15 96 20 131 Clasament National (CN)
45 MERCAN HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU OANA CHIOVEANU, HOMORODEAN MARCEL, MARIANA KISCH Sectorul_1 15 100 16 131 Clasament National (CN)
46 MARCUS Paul Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina Bihor 15 100 14 129 Clasament National (CN)
47 Ciuperceanu Vlad Mihai Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius Dolj 15 100 14 129 Clasament National (CN)
48 Ignat Alex-Matei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina Cluj 80 34 14 128 Clasament National (CN)
49 Bogos Andrei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu Vaslui 65 42 20 127 Clasament National (CN)
50 ROMANESCU ADIA Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel Iasi 15 92 20 127 Clasament National (CN)
51 RUSU BOGDAN Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile Suceava 10 100 12 122 Clasament National (CN)
52 GHITA DIANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN Sectorul_3 80 30 10 120 Clasament National (CN)
53 POPESCU IOANA LICEUL TEORETIC SCOALA EUROPEANA TIBERIUS HODOROABA Sectorul_1 35 50 35 120 Clasament National (CN)
54 Ondreovici Patrick Kristian Liceul Teoretic "Jozef Gregor Tajovsky" Nădlac Chepețan Beatrice Maria Arad 10 100 10 120 Clasament National (CN)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro