home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 COMȘA DORIN IULIAN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 47 100 157 Calificat (A)
2 TOMOIAGĂ CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius 10 50 73 133 Clasament National (CN)
3 MACARIE ANCĂU MIHAELA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 43 73 126 Clasament National (CN)
4 DUCA DRAGOȘ COSMIN Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai Eugen 10 15 100 125 Clasament National (CN)
5 RĂCIANU MARIAN GABRIEL Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria 10 13 100 123 Clasament National (CN)
6 GROZA CAMELIA ROXANA Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 15 73 98 Punctaj insuficient (P)
7 COZMA RAREȘ Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
8 PETRESCU CRISTIAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 33 13 28 74 Punctaj insuficient (P)
9 BERINDEIE ADRIAN - CONSTANTIN Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
10 PĂTRÎNJAN COSMIN LUCIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius 10 20 37 67 Punctaj insuficient (P)
11 SPINEANU TUDOR ALEXANDRU Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Dehelean Ovidiu 10 44 10 64 Punctaj insuficient (P)
12 COJOCARU ANDREI OCTAVIAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria 10 15 37 62 Punctaj insuficient (P)
13 JUGARIU DIANA Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 10 13 37 60 Punctaj insuficient (P)
14 MORAR EUSEBIU ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 20 28 58 Punctaj insuficient (P)
15 TOADER DANIEL Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
16 PUIA GABRIEL Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
17 DUȚESCU HORIA IONUȚ Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
18 CIAMA ANDREEA - ELENA Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 MUNTEAN ANDREI CĂLIN Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia Dogaru Simona 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 NACHE ANDREI CLAUDIU Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia Dogaru Simona 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 RUS RAREȘ CĂTĂLIN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro