home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 DOBRA ANDREI DANIEL Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 100 69 27 196 Calificat (A)
2 JINGA TUDOR Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 100 23 10 133 Clasament National (CN)
3 BODEA GEORGIANA ALEXANDRA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 100 13 14 127 Clasament National (CN)
4 LAZĂR PETRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela 71 10 40 121 Clasament National (CN)
5 COMȘA ENOH Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 28 69 10 107 Punctaj insuficient (P)
6 BĂDILĂ TIMOTEI ILIE Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela 61 10 27 98 Punctaj insuficient (P)
7 RADU TODOR ALEXANDRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
8 NARIȚA ANDREI Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 67 10 10 87 Punctaj insuficient (P)
9 NEAMȚU CLAUDIU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
10 DOBRA NICOLAE ALEXANDRU Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebadă Monica 10 10 43 63 Punctaj insuficient (P)
11 CĂLARIU IOANA Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 31 10 10 51 Punctaj insuficient (P)
12 MARINA OCTAVIAN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 23 10 43 Punctaj insuficient (P)
13 CIUPE DAVID Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 14 10 18 42 Punctaj insuficient (P)
14 BULEANDRĂ RUBEN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta 20 10 10 40 Punctaj insuficient (P)
15 SERBAN CRISTIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
16 TOMA ANDREI GINO Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
17 TRIF DIANA NICOLETA Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
18 ALBU ALEX ȘTEFAN Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 BALEA CRISTIAN CONSTANTIN Liceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 CRISTEA CRISTIAN VASILE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 DETEȘAN RAUL IOAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 DIG BOGDAN ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 GOARNĂ ALEXANDRU DORIN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 PURDA RALIANA TEODORA Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 VOINA CĂTĂLINA ELENA Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro