home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 CIRLEA MIHAI ALEXANDRU Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura 55 30 10 95 Punctaj insuficient (P)
2 BOLDAȘ DANIEL ALEXANDRU Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 38 20 68 Punctaj insuficient (P)
3 OLINOVICI CĂTĂLIN MIHAI Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin 30 26 10 66 Punctaj insuficient (P)
4 BĂRĂIAN ADRIAN Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius 10 34 14 58 Punctaj insuficient (P)
5 PETRICELE GEORGIANA MARIA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 30 16 56 Punctaj insuficient (P)
6 URIEȘU IULIUS Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
7 GIURGIU TEOFIL COSTIN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
8 CĂRPINIȘAN GEORGE Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
9 DAVID SERGIU ROLAND Colegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius 15 18 14 47 Punctaj insuficient (P)
10 RESIGA SORANA IOANA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 14 17 41 Punctaj insuficient (P)
11 IVAN TEODORA Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
12 SCHADI ANDREAS Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
13 BOGDAN ALICIA IOANA Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
14 SÎRBU VALENTIN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
15 BOGDAN VASILE Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
16 BORA SEBASTIAN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
17 CIUPE BOGDAN Liceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 DUNCA DORIN VASILE Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 FLOREA CĂTĂLIN EMANOIL Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 GOIA RALUCA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 IEPURE ANTONIU Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 PETRUŞ MARIUS DORIN Colegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” - ALBA IULIA Dogaru Simona 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 POP DAVID ANDREI Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Marian Luminiţa 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 PORUȚIU MARIUS IULIAN Colegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 ROȘIU ANDREI ȘTEFAN Colegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 STAIC CĂTĂLIN Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
27 BOITOR DIANA Colegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța - - - - absent
28 STOICA GRIGORE DARIUS Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Tia Corina Maria - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro