home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Bucur Mihai-Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 50 82 142 Calificat (A)
2 Cioarsă Ioan-Viorel Colegiul Națăonal "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
3 Șodinca Iulia Cristiana Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 40 33 28 101 Punctaj insuficient (P)
4 Dobondi Laszlo-David Colegiul Național ”Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
5 Toth Samuel Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela, Todor Marioara 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
6 Mateaș Denis-Mihai Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 20 46 76 Punctaj insuficient (P)
7 Șușca Bogdan-Gabriel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
8 Bejan Andrei-Paul Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia, Gonczi Andrei 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
9 Iliescu Andrei Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
10 Ciure Raul Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Neamțu Diana-Elena 10 26 28 64 Punctaj insuficient (P)
11 Tămaș Călin-Ștefan Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
12 Moldovan Denis-Angel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
13 Hoszu Bernadett Sabrina Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 13 19 42 Punctaj insuficient (P)
14 Pele Emanuel Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela, Todor Marioara 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
15 Brița Cătălin-Emanuel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia, Gal Carmen 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
16 Moldovan Cristian Raul Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
17 Jors Sebastian Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
18 Nistora Octavian Tiberiu Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
19 Ilie Laura Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela,Todor Marioara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Jors Casian Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Păiușan Tudor George Colegiul Național ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Rotari Darius Liceul Teoretic Sebiș Cristea Florina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Tamaș Paul Tudor Liceul Teoretic Sebiș Cristea Florina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Vlășan Cosmin Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela,Todor Marioara - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro