home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Kovacs Mark-Daniel Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia 65 80 24 169 Calificat (A)
2 Ondreovici Patrick Kristian Liceul Teoretic "Jozef Gregor Tajovsky" Nădlac Chepețan Beatrice Maria 10 100 10 120 Clasament National (CN)
3 Creț Alexandru-Andrei Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 55 34 10 99 Punctaj insuficient (P)
4 Martin Alin Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona 30 34 21 85 Punctaj insuficient (P)
5 Ungureanu Emanuel Constantin Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 34 21 65 Punctaj insuficient (P)
6 Mairovitz Mario Rafael Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
7 Illes Andrei Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
8 Feduș Robert Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
9 Stana Andrei Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
10 Gânju Alexandru Colegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla 10 22 12 44 Punctaj insuficient (P)
11 German Florin Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona, Petcoviciu Oana 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
12 Bula Andreea Iasmina Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
13 Horga Filip-Sebastian Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
14 Șandra David Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
15 Bițică Sebastian Colegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona, Petcoviciu Oana 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
16 Bușui Bogdan Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
17 Darie Patrick-Ștefan Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
18 Koteles Patrick Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
19 Adoc Dan-Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
20 Spravil Carina Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
21 Vuculescu Roxana Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana, Stoia Mirela 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
22 Bădescu Alexandra Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Coraș Denis Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Mihălcescu Darius Liceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela, Sălăjan Romana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Tol Dănuţ Liceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro