home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Stoica Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 54 50 100 204 Calificat (A)
2 Pandelica Mihai Lucian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 10 50 73 133 Clasament National (CN)
3 Tava Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru 16 50 64 130 Clasament National (CN)
4 Ionescu Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 35 82 127 Clasament National (CN)
5 Chiriac Cristian Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 49 47 28 124 Clasament National (CN)
6 Marin George Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
7 Manolescu Mihnea Gabriel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin, Enache Nicoleta 10 10 82 102 Punctaj insuficient (P)
8 Dobrin Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
9 Miu Sebastian Valentin Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta 10 50 28 88 Punctaj insuficient (P)
10 Oancea Elena-Antonia Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 10 13 64 87 Punctaj insuficient (P)
11 Sandu Victor Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa 10 50 19 79 Punctaj insuficient (P)
12 Chitu Andrei Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian 10 30 37 77 Punctaj insuficient (P)
13 Serbanel Alexandru Damian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
14 Ungureanu Fabian Ionut Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 15 46 71 Punctaj insuficient (P)
15 Angheloiu George Bogdan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
16 Avram George Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
17 Duminica Alexandru Mihai Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
18 Muresan Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
19 Popescu Vlad Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 50 10 70 Punctaj insuficient (P)
20 ViSoiu Andrei Iulian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 10 13 46 69 Punctaj insuficient (P)
21 Sterea stefan-Octavian Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Florea Laura 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
22 Bosoaga Costin Cornel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta 33 13 19 65 Punctaj insuficient (P)
23 Cioc Amelia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela 10 30 19 59 Punctaj insuficient (P)
24 Anghelescu Andrei Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 26 19 55 Punctaj insuficient (P)
25 Manea Dorin Mihai Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 32 13 10 55 Punctaj insuficient (P)
26 Dumitrache Adrian George Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
27 Genoiu Emilian Gabriel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
28 Junghiatu Stefan Vasile Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta 10 33 10 53 Punctaj insuficient (P)
29 Pana Alexandra Ioana Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian 10 15 28 53 Punctaj insuficient (P)
30 Voinopol Cosmin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 10 13 28 51 Punctaj insuficient (P)
31 Udriste Mihai Viorel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
32 Codrea Valentin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
33 Florea Alexia Elena Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
34 Moisescu Armand Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
35 Radu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela 17 10 10 37 Punctaj insuficient (P)
36 Uta Stefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
37 Laudat Vlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
38 Dumitrescu Vlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
39 PatraScu Ioana Alexandra Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
40 Anca Alexandru Iulian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
41 Anghel Vladut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
42 Cristescu Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
43 Dumitru Andrei Valentin Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
44 Gheorghe Stefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
45 Iancu George Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
46 Ion Darius Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
47 Marinescu Horia Andrei Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
48 Matei Stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin, Enache Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
49 Micu Sebastian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
50 Nicolae Constantin Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
51 Olteanu Ionut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
52 Radita Denis Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
53 Savulescu Mihai Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
54 Petre Fabian Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro