home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Cioc Alex Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 32 65 100 197 Calificat (A)
2 Florea Daria Mihaela Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 75 10 96 181 Clasament National (CN)
3 Lazaroiu Lucas Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana 92 30 18 140 Clasament National (CN)
4 Nicoara Bogdan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana , Cosmin Alexandru 100 23 14 137 Clasament National (CN)
5 Zamfir Radu Stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 100 10 27 137 Clasament National (CN)
6 Petolea Cosmin Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 100 10 18 128 Clasament National (CN)
7 Dicu Florin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 77 13 10 100 Punctaj insuficient (P)
8 Filote Petre-Serban Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana 71 10 14 95 Punctaj insuficient (P)
9 Tudurean George Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin 26 10 18 54 Punctaj insuficient (P)
10 Popescu Mihnea Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 30 13 10 53 Punctaj insuficient (P)
11 Broscoțeanu Daria-Mihaela Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana 29 10 10 49 Punctaj insuficient (P)
12 Savulescu Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae 25 10 14 49 Punctaj insuficient (P)
13 Abageru Stefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 18 10 14 42 Punctaj insuficient (P)
14 Mihailescu Paul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian 16 10 10 36 Punctaj insuficient (P)
15 Florea Maria-Alexandra Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
16 Ilie Razvan Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae 14 10 10 34 Punctaj insuficient (P)
17 Din Iulian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
18 Dirdea Iuliana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
19 Preda Catalin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Voicea Georgiana Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae, Dima Narcisa 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Coman Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela - - - - absent
22 Dumitru Vlad Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae - - - - absent
23 Linte Carla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru - - - - absent
24 Musat Petru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela - - - - absent
25 Toma Bogdan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro