home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Sitaru Bogdan Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 100 100 100 300 Calificat (A)
2 Stan Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Raducu Serenela, Sutan Dana 100 10 36 146 Clasament National (CN)
3 Zamfirescu Stefan-Eduard Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 100 23 14 137 Clasament National (CN)
4 Richițeanu Mihai-Sebastian Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 100 10 10 120 Clasament National (CN)
5 Covaci Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 81 14 14 109 Punctaj insuficient (P)
6 Mincu Daniel Marian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 53 23 32 108 Punctaj insuficient (P)
7 Chivereanu Radu-Gabriel Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 87 10 10 107 Punctaj insuficient (P)
8 Stoicescu Adrian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Nedelea Otilia 28 69 10 107 Punctaj insuficient (P)
9 Ica Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 71 10 23 104 Punctaj insuficient (P)
10 Lixandru Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta 71 10 10 91 Punctaj insuficient (P)
11 Pana Claudiu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Nedelea Otilia, Voica Nicoleta 62 10 10 82 Punctaj insuficient (P)
12 Vulpoiu Alexandru Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Dumitrascu Diana 22 27 23 72 Punctaj insuficient (P)
13 Delegeanu Alexandru-Gabriel Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 45 10 10 65 Punctaj insuficient (P)
14 Constantin Gabriel-Adrian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Raducu Serenela, Sutan Dana 26 10 10 46 Punctaj insuficient (P)
15 Doica Razvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 10 10 18 38 Punctaj insuficient (P)
16 Matei DragoS Alexandru Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza 14 13 10 37 Punctaj insuficient (P)
17 Achimescu Ionuț-Valentin Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
18 Rodeanu Dominic Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Pitești Manolescu Daniela 10 10 14 34 Punctaj insuficient (P)
19 Rotaru Radu Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro