home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Dragutoiu Vlad-Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 55 88 14 157 Calificat (A)
2 Barbu Robert-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 15 100 19 134 Clasament National (CN)
3 Benghe Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 20 50 32 102 Punctaj insuficient (P)
4 Martoiu Ruxandra-Nicoleta Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru 65 26 10 101 Punctaj insuficient (P)
5 Ionescu Tiberiu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 40 14 33 87 Punctaj insuficient (P)
6 Stancu Sergiu Nicolae Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 40 34 12 86 Punctaj insuficient (P)
7 Vlad stefan Marian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 20 42 20 82 Punctaj insuficient (P)
8 Graure Vlad-Stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta 15 30 35 80 Punctaj insuficient (P)
9 Ungureanu Alexandru-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 10 30 36 76 Punctaj insuficient (P)
10 Chipuc Valentin-Daniel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
11 Cirstescu Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 30 30 14 74 Punctaj insuficient (P)
12 Preda Stefan-Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru 30 30 12 72 Punctaj insuficient (P)
13 serban Mihai-Radu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 15 38 10 63 Punctaj insuficient (P)
14 Jipa Darius-Andrei Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Badescu Adriana 20 30 10 60 Punctaj insuficient (P)
15 stefan Marian Ionel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 20 26 10 56 Punctaj insuficient (P)
16 Stanescu stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 15 30 10 55 Punctaj insuficient (P)
17 Iordache Alexandru Stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 10 30 14 54 Punctaj insuficient (P)
18 Aioanei Arina-Mihaela Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta 30 10 12 52 Punctaj insuficient (P)
19 Badoi stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
20 Dinu Florin-Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
21 Georgescu Andrei-Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
22 Nistor Ioan Mario Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 10 30 10 50 Punctaj insuficient (P)
23 Buzila Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 26 12 48 Punctaj insuficient (P)
24 Iancu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
25 Munteanu Mircea-Gabriel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
26 Radu Andrei-Cezar Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 26 10 46 Punctaj insuficient (P)
27 Pletea Marinescu Valentin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 10 18 16 44 Punctaj insuficient (P)
28 Vilcu Valentin-Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona 20 14 10 44 Punctaj insuficient (P)
29 Popescu Florin Daniel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 22 10 42 Punctaj insuficient (P)
30 Ghita Ilaria Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
31 Mirea Carla-Cristina Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru 10 18 10 38 Punctaj insuficient (P)
32 Nenciu George-Robert Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 14 14 38 Punctaj insuficient (P)
33 Ciucan Andrei Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
34 Stan Ioan Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
35 Udrea Delia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela 10 14 10 34 Punctaj insuficient (P)
36 Bratu Andrei-Sebastian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona 10 10 12 32 Punctaj insuficient (P)
37 Aniculesei Mihnea-Stefan Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
38 Catanoiu Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
39 Ciochina Marius Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
40 Micsa Dan Radu Nicolae Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
41 Pisculungeanu Alexandru-Marian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
42 Ripeanu Mihai Andrei Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
43 Stan Alex Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
44 Stiuj Emanuel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
45 Vladulescu Denis-Marian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
46 Dumitrescu David-Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta - - - - absent
47 Ghilencea Mihail-Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona - - - - absent
48 Savu Alexandru Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Badescu Adriana - - - - absent
49 Stancu Beatrice Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro