home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bacau

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 STEFANESCU STEFAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia 10 50 64 124 Calificat (A)
2 Zarzu Victor-Eugen Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Melinte Carmen 19 20 82 121 Clasament National (CN)
3 Virna Stefan Alexandru Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria 40 13 64 117 Punctaj insuficient (P)
4 Besliu Radu-Stefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria 10 50 55 115 Punctaj insuficient (P)
5 Cosa Andrei Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Muraru Crina 10 50 46 106 Punctaj insuficient (P)
6 Bodescu Alexandru-Constantin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 15 73 98 Punctaj insuficient (P)
7 TOADER MIHAI-CRISTIAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia 10 37 37 84 Punctaj insuficient (P)
8 Moraru Robert-Valentin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 10 55 75 Punctaj insuficient (P)
9 TUGLEA CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA 10 47 10 67 Punctaj insuficient (P)
10 Ailincai Ionut Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Avramescu Carmen Nicoleta 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
11 HIRBU ANDREI Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Pistea Daniela 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
12 Marin Alexandru-Remus Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
13 ZOTICA STEFAN-LUCIAN Colegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Pistea Daniela 10 10 28 48 Punctaj insuficient (P)
14 Damian Iulia-Anamaria Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 10 15 19 44 Punctaj insuficient (P)
15 COLCERU COSMIN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA 10 10 19 39 Punctaj insuficient (P)
16 Soare Cristian-Constantin Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara 10 17 10 37 Punctaj insuficient (P)
17 Cretu Mihail-Dimosthenis Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara 10 15 10 35 Punctaj insuficient (P)
18 ALEXE BIANCA-IOANA Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia 10 13 10 33 Punctaj insuficient (P)
19 Banu Stefănel Alexandru Colegiul Naţional Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Radu Ana-Maria 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
20 Dospinescu Andrei LICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
21 Mihalache-Patrascan Alma Justina Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Moraru Ilinca-Ana Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
23 Sabau Eduard Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
24 Spiridon Alexandru-Constantin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
25 Tantos Maria Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
26 VOICU ANDREI Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro