home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Judetul Bacau

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Status
1 Ravariu Eugen-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 100 34 100 234 Calificat (A)
2 Cadar Eduard Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 96 49 18 163 Clasament National (CN)
3 Ioja Andrei-Iosif Liceul Teoretic "Spiru Haret" Moinesti Dan Gabriela 82 23 36 141 Clasament National (CN)
4 Nejneriu Mihai Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 100 13 23 136 Clasament National (CN)
5 Baluta Alexia Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 100 10 22 132 Clasament National (CN)
6 Cojocaru Dragos Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara 84 27 10 121 Clasament National (CN)
7 Butacu Ştefan Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela 63 23 27 113 Punctaj insuficient (P)
8 Mocanu Ioana-Isabela Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 76 13 10 99 Punctaj insuficient (P)
9 Furdui Dimitrie-Toma Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 69 10 10 89 Punctaj insuficient (P)
10 Murariu Alexandra Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 61 10 10 81 Punctaj insuficient (P)
11 Zachman-Tisca Roxana LICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai 39 10 31 80 Punctaj insuficient (P)
12 Popa Andrei-Calin Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 59 10 10 79 Punctaj insuficient (P)
13 Hîncu Alice Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela 22 28 23 73 Punctaj insuficient (P)
14 Burghelea Dan-Cristian Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina 28 21 14 63 Punctaj insuficient (P)
15 Ilie Cosmin-Mihai Colegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 33 10 18 61 Punctaj insuficient (P)
16 Benchea Paul-Cătălin Colegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Enea Petru Gabriel 30 10 10 50 Punctaj insuficient (P)
17 Fanaru Victor Daniel Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 29 10 10 49 Punctaj insuficient (P)
18 Cristea Codrin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
19 Timaru Mihăită Colegiul National ”Ferdinand I” Bacau Catarau Mihaela 18 10 10 38 Punctaj insuficient (P)
20 Jitaru Andrei-Catalin Colegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena 12 10 10 32 Punctaj insuficient (P)
21 Barcan Rares-Andrei Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Rusu Cristina-Daniela 10 10 10 30 Punctaj insuficient (P)
22 Ignat Razvan-Gabriel Colegiul National „Grigore Moisil” Onesti Rusu Cristina-Daniela - - - - absent
23 Oanea Stefan Colegiul Național "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria - - - - absent
24 PRICOP TUDOR CONSTANTIN Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia - - - - absent
25 TUDOSE TUDOR Colegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro